Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

ilk defa rte nin bir seçim kaybettiğini gördüm, bundan birkaç sene önce deseler ki rte bir seçim kaybedecek,hayatta inanmazdım

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Yılmaz Özdil in olimpiyat tanıtım filmi için yazdıklarını okuyun...

zaten benim umudum yoktu... ve olmadı da zaten...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

yahu bir arkadaş var polemiğe girmemek için alıntı yapmadım adam demiş ki benzin 10 tl olsun trafik azalsın zihniyete bak ? bu zihniyetle biz değil olimpiyat 2020 , 2120 bile rüyamızda seyrederiz.Akaryakıtın artması gıdanın artması,ulaşımın artması ,nakliyenin , toptancılığın , tarımın hepsinin artması demek ? herkes senin aracınla sahilde gezmen için akaryakıta bakmıyor evine aldığın ekmekte o 10 tl olsun dediğin akaryakıtla geliyor ama bu tür sığ düşünceyle bence böyle yönetimleri hak ediyoruz.Tekrar diyorum iyi ki olmadı olimpiyat zaten tokyo varken bize vermeleri komedi olurdu neyse hükümette dışarda işlerin içerdeki seçimler kadar kolay olmadığını anlamıştır.Hülooooğğ

5. Bu mesajı için 2 kişi erenemre'ye teşekkür etti:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Yahu sahi,nerden çıktı akaryakıt konusu? Olimpiyatlardan nasıl geldik biz buraya

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Bence de alamaması iyi oldu.Duyunca sevindim niye yalan söyleyim.Eğer alsaydık 2020 ye kadar tesisler için dökülen para bize benzine,mazota vs ek vergi vergi olarak dönecekti.Zaten bu tür spor faaliyetlerine bu kadar para dökülmesine oldum olası karşıyım.Yazık o futbol stadyumlarına trilyonlarca para döküyorlar.Elde edilen başarı devede kulak kalır.Bize fabrika lazım okul lazım,hastane lazım.Otellerd yiyip içip iki çekiç atıp ok fırlatan yiyici takımlarından zaten haz etmem de seyretmem de.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de alamaması iyi oldu.Duyunca sevindim niye yalan söyleyim.Eğer alsaydık 2020 ye kadar tesisler için dökülen para bize benzine,mazota vs ek vergi vergi olarak dönecekti.Zaten bu tür spor faaliyetlerine bu kadar para dökülmesine oldum olası karşıyım.Yazık o futbol stadyumlarına trilyonlarca para döküyorlar.Elde edilen başarı devede kulak kalır.Bize fabrika lazım okul lazım,hastane lazım.Otellerd yiyip içip iki çekiç atıp ok fırlatan yiyici takımlarından zaten haz etmem de seyretmem de.
    +1

10. 08/09/2013, 12:17

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep
    üslübunuza dikkat ediniz...

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı DiaBLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artsın kardeşim param var konuşuyorum parası olmayanlar ezilsin konuşmasın araba kullanmasın
    yoruma gerek yok zihniyet ortada

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Olimpiyat oyunlarını alamamız demek, ülke menfaatlerine zarar vermişir.

Fakat;

Ülke hepimizin, ister akp ister chp isterse de mhp, eğer olmipiyatlar gelseydi ülkemize gelecekti. Bugün olimpiyatları almış olsaydık da, yarın 2015 seçimlerinde akp gidip, bilmiyorum hangi partiyi destekliyorsunuz ama onlar görev başındayken ülkemizde olimpiyatlar düzenlense kötü mü olurdu ? Olmipiyatlar yarın değil, 2020'de....

Ülke manfaatleri faklı bir şey, hükümet / siyasal görüş / ideoloji farklı bir şey.
    Ama bizler ülke menfaatine olan her şeyi hükümete bağlarsak, daha çok yol ayrımına geliriz.... Bir antrenör olarak, altını çizerek belirtiyorum, spordan para kazananların dahi, olimpiyatların ülkemize alınmamayışını desteklemesinden hicap duydum. Bir doktor, mühendis,mimar vs. söylediğinde daha mantıklı anlarım çünkü onlar spordan " para " kazanmıyorlar, evlerine ekmeklerini spordan götürmüyorlar. Ama sen spordan para kazanacaksın, spordan ekmek yiyeceksin, dünyanın 1 numaralı & spor organizasyonu istanbula alınmadı diye sevineceksin. Sebep malum hükümet...

Allah sonumuzu hayır etsin....

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

artsın kardeşim param var konuşuyorum parası olmayanlar ezilsin konuşmasın araba kullanmasın
    yazık size.. düşünceye saygı duyulur da,bunun nesine saygı duyacağız..

Serdar Ak
    frowot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Yılmaz Özdil ne demiş " Benim başörtülü bacım, benim başörtülü bacım diye oy toplamayı biliyorsun… Utanmıyor musun başörtülü bacını saklamaya? " Bu Yılmaz Özdil kadar boş konuşan adam görmedim, olimpiyat tanıtımlarında olaki bir veya birden fazla başörtülü kadın gösterdiler ve malum sonuç üzere kaybettik bu sefer yılmaz özdil ve bu yazıcı destekleyenler ne diyecekti hiç düşündünüzmü? Ben size söyleyeyim 2020 olimpiyat oyunlarındaki tanıtımımız laik bir şekilde yapılmadı türkiye şeriatçı bir arap ülkesi olarak gösterildi ve bu sebeb'le kaybettik gibisinden benzeri bir yazı yazılacaktı, Kazanırsak Türkiye, kaybedersek Akp,Kişiler partiler gelip geçicidir önemli olan ülke menfaatleridir. @CoachK çok güzel birşey demişsin " Ülke manfaatleri faklı bir şey, hükümet / siyasal görüş / ideoloji farklı bir şey.
    Ama bizler ülke menfaatine olan her şeyi hükümete bağlarsak, daha çok yol ayrımına geliriz"

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Ak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazık size.. düşünceye saygı duyulur da,bunun nesine saygı duyacağız..
    @cdogu yazık size derken genelleme yapma sebebin nedir? DiaBLo yazdığı kendini bağlar yazık sana demen gerekir.
    Öncelikle bir kişinin dediği yaptığı birşey için genelleme yapılması zihniyetinin yenilmesi lazım, her sakallıya şeriatcı her top sakallıya solcu dedik bu durumlara geldik

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

valla isteyen istediğini desin suat kılıç gibi bir kişinin spor bakanlığı yaptığı bir ülkenin ne olimpiyatını desteklerim nede farklı bir organizasyonunu , adam arjantin e çıkmış konuşmaya orda bile organizasyon la ilgili iki çift laf edeceğine rte yi övmekle konuşmasını bitirdi.Böyle bakan olur mu Allah aşkına ? bugünde kalkmış demiş ki twitter da ''kına stokları bitmiş'' yahu sen bakansın yakşırmı bir bakana sosyal siteden karşıt görüşlerle sidik yarıştırmak ilkokul çocuğumusun bakanmı belli değil ? olay akp,chp meselesi değil beni bilen bilir hiçbir partiyi en ufak karınca kadar sevmem bağımda yok ama olimpiyatı gerçekten haketmiyoruz ve ülkenin olimpiyattan çok daha önemli sorunları var ama olurmu sayın bakanlarımız twitter dan laf sokma yarışı içinde ...daha çok yazacaklarım varda ceza almaya değmez şu güzel forumdan bu kişiler için

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı frowot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cdogu yazık size derken genelleme yapma sebebin nedir? DiaBLo yazdığı kendini bağlar yazık sana demen gerekir.
    Öncelikle bir kişinin dediği yaptığı birşey için genelleme yapılması zihniyetinin yenilmesi lazım, her sakallıya şeriatcı her top sakallıya solcu dedik bu durumlara geldik
    Sevgili Serdar bey,neden siz dediğim zaman genel olarak bu düşünceyi benimseyenleri ima ettiğimi anladınız? Ben DiaBLo adlı üyeye siz diye hitab ettim. Konunun bir başkasıyla alakası yoktur. Sen mi diyeyim ? Samimiyet nerden geliyor?

Serdar Ak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

Sevgili Serdar bey,neden siz dediğim zaman genel olarak bu düşünceyi benimseyenleri ima ettiğimi anladınız? Ben DiaBLo adlı üyeye siz diye hitab ettim. Konunun bir başkasıyla alakası yoktur. Sen mi diyeyim ? Samimiyet nerden geliyor?
    Sevgili Cenk Doğu,
    "neden siz dediğim zaman genel olarak bu düşünceyi benimseyenleri ima ettiğimi anladınız"
    Bu şekilde anlamamın sebebi "2020 Olimpiyat Oyunları Oylama Sonuçları" konusu başlığın altındaki genel yazım ve tavrınızdan dolayı siz diye hitap ettiğinizde birden fazla kişiyi ima ettiğinizi sandım, yazmış olduğunuz cevap açıklayıcı olmuş ve ortada bir genelleme yapılmadığını belirtmişsiniz, Konuyu ben yanlış anlamışım bu yüzden özür dilerim.
    iyi forumlar

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Konu dagilmasin diyecegim ama bir soz soylemeden de gecemeyecegim. Türkiye ekonomisini tartışmaya gerek yok, akademisyenler, ekonomistler ne diyor, açıp araştırsın benzinin 10 lira olmasını isteyen, param var deyip Punto forumunda gezinen, Turkiye'yi İstanbul'dan ibaret sanan, cari açık nedir bilmeyen arkadaslar.

Olimpiyatların İstanbul'da olmasını tabii ki cok isterdim, ama goz var izan var, Tokyo ile İstanbul'u teknik acıdan karşılaştırmak, Fiat ile Rolls Royce'u karsilastirmaktan farksız bana gore. Zaten umudum yoktu, beklediğim olmuş. Tanıtım filmi ile ilgili Yılmaz Ozdil'in yazısını da okumussunuzdur tahmin ediyorum.

24. Bu mesajı için 2 kişi Evren_c'ye teşekkür etti:

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Arkadaşlar bu haberi okuyun,sonra ''Olimpiyat'ı hakediyoruz!'' diyebilirsiniz.. Önce spora,sporcuya değer veren bir anlayış olmalı ülkede.

Voleybolcu kıza İETT otobüsünde kısa şort dayağı - Milliyet

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

27. 08/09/2013, 13:43

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep
    üslübunuza dikkat ediniz...

emre cangil
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. DiaBLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı Evren_c Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu dagilmasin diyecegim ama bir soz soylemeden de gecemeyecegim. Türkiye ekonomisini tartışmaya gerek yok, akademisyenler, ekonomistler ne diyor, açıp araştırsın benzinin 10 lira olmasını isteyen, param var deyip Punto forumunda gezinen, Turkiye'yi İstanbul'dan ibaret sanan, cari açık nedir bilmeyen arkadaslar.

Olimpiyatların İstanbul'da olmasını tabii ki cok isterdim, ama goz var izan var, Tokyo ile İstanbul'u teknik acıdan karşılaştırmak, Fiat ile Rolls Royce'u karsilastirmaktan farksız bana gore. Zaten umudum yoktu, beklediğim olmuş. Tanıtım filmi ile ilgili Yılmaz Ozdil'in yazısını da okumussunuzdur tahmin ediyorum.
    punto forumda gezmemim nedeni fiat'ta çalışıyorum araştırma yapıyorum,yoksa punto felan kullandığım yok zaten

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

punto forumda gezmemim nedeni fiat'ta çalışıyorum araştırma yapıyorum,yoksa punto felan kullandığım yok zaten
    afedersiniz de,siz Fiat'ta falan çalışmıyorsunuz. Tek gayeniz siyasi söylemlere girerek buranın huzurunu bozmak. Bu saçmasapan düşüncelerin başka bir açıklaması olamaz. Ben şahsen sizin için uzaklaştırma istiyorum yöneticilerimizden. Böyle şey olur mu ?

düzeltme : siyasi söylem demişim çok pardon. ne siyasisi? direk olarak saçmalamışsınız. parası olan binsin,diğerleri ezilsin falan..

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre cangil
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. DiaBLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 4

afedersiniz de,siz Fiat'ta falan çalışmıyorsunuz. Tek gayeniz siyasi söylemlere girerek buranın huzurunu bozmak. Bu saçmasapan düşüncelerin başka bir açıklaması olamaz. Ben şahsen sizin için uzaklaştırma istiyorum yöneticilerimizden. Böyle şey olur mu ?

düzeltme : siyasi söylem demişim çok pardon. ne siyasisi? direk olarak saçmalamışsınız. parası olan binsin,diğerleri ezilsin falan..
    uzaklaştırmamı

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Siz Türk milleti değil misiniz ülkenizi destekleyeceğinize o kadar boş ve gereksiz konuşuyorsunuz ki allah akıl fikir versin.Sevmiyosanız ülkenizi gidin başka ülkelerde yaşayın

şunu belirteyim, Benim Türk milletinden olup olmadığımı siz belirleyemezsiniz. Olimpiyatı desteklemem ya da desteklemem de belirleyemez. Ben asker torunu bir vatan evladı olarak tabii ki devletimin menfaatlerini,çıkarlarını savunacağım. Ancak eğri oturup doğru konuşalım, sizin saçmasapan düşüncelerinizin yanında size laf anlatmak bile çok saçma olacaktır buna eminim. Forumdan ceza almaya değmez. Şahsınız adına utanç duydum...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon