Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Utandım!

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Standart Utandım!

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=e5XJnC5bry4

Niye beline copu aldıgında üniformanın verdiği gazla meslek çocukları moduna giriyorlar?

Bu neyin şiddeti?

O okulada toplanıp halt edemedilerse bunları, onlarada yazıklar olsun.

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biraz önce izledim tüylerim diken diken oldu.Şerefsizler dicem ama az kalıcak.

Söylenicek o kadar çok şey varki bu .......... çocuklarına..

No Name
    ThePhenoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 51

Bende ünilileri anlamıyorum. Herşeye asilik, herşeye bilmiş bilmiş hareketler. Karşı tarafa hakvermiyorum ama ünililer enteresan
    Sen Herşeye Kadirsin Galatasaray!

KEYA KEYA
    DarknessFall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 103

sen farkındalığın ' 0 ' olduğu bilincin hiç olmadığı insanların beline cop eline kelepçe verip, sonrada hadi koçum hadi aslanım kaplansın seni kesseler acımaz dersen olacağı bu işin kötüsü çok az kişiler tepki bile verilememiş izlemekle yetinilmiş sadece. bi 50-60 kişi felç edermiş orayı

Mehmet Ali Aslan
    Porque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 72

Alıntı ThePhenoM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ünilileri anlamıyorum. Herşeye asilik, herşeye bilmiş bilmiş hareketler. Karşı tarafa hakvermiyorum ama ünililer enteresan
    Üniversite öğrencisi dediğin adam düşünür, yargılar ve gerekirse eylem yapar. Sen üniversite öğrencisine bu tarz davrandığın zaman ben bunun altında farklı amaçlar ararım! Sindirilmeye çalışılan bir gençlik ararım. Kendi fikir ve hareketlerini koşulsuz şartsız kabul ettirmek isteyen bir yönetim ararım. Ne yazık ki bu arardıklarımın hepsi de şuan başımızdakilerde mevcut. Allah ülkece sonumuzu hayır etsin. Yazık, Atatürk'ün şu güzel ülkesine...

6. Bu mesajı için 4 kişi Porque'ye teşekkür etti:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Beynini olaya dahil etmeden hareket eden varsa bu videoda onlarda üniformalılardır.

Eskişehir şehri, metrekare ve üniversite sayısı bakımından, ortalama en çok öğrenci alan şehirdir. Bu ülkede sadece büyük şehirler yok, durum olarak daha zor seviyelerden gelen ailelerin evlatlarıda var. Yemekhanede, yani okudugun okulun kantininde yapılan ücretlendirme tüm bunları düşünerek yapılmalı.

Eylemle işim gücüm olmaz. Ancak sadece "Ah" diyorum, "Ah ki benim o üniversitedeki can dostlarıma öyle vurmaya kalksalardı".

Yavaş yavaş internetten videolarda kaldırılıyor.
    Çok kötü günler geliyor malesef.

Baksanıza; İzmir'de. İzmirde ya İzmir'de eylem yapıcakmış paşalar. Bakalım o gün bu üniformalılar nasıl bir tavırda olucak. Allah aşkına kimse "emir kulu" diye atıp tutmasın

ozz kut
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 33

Öğrenciler en dogal hakkını arıyorlar ucuz yemek yemek ıstıyorlar.İst unıv olsun dıger unıv lerde yemekler 1 tl asagısında ama anadolu unıv cogunda 3-4 tl gıbı bır ucret ıstıyorlar.Ayrıca sen kımsın de orada hakkını arayan ogrencılere vuruyorsun ********...TAmam sen de ısını yapıyorsun ama senın gorevın onları ıcerı sokmamak vurmak yada dovmek degıl...

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

güvenliği tehdit edecek hiç bir olay yok. güvenlikçileri versinler savcılığa, haklarını alırlar.ama değil hak aramaları, ayakta duracak halleri yok bunların. hepsi kuru kalabalık.

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

Alıntı erosistanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güvenliği tehdit edecek hiç bir olay yok. güvenlikçileri versinler savcılığa, haklarını alırlar.ama değil hak aramaları, ayakta duracak halleri yok bunların. hepsi kuru kalabalık.
    haklısınız. Güvenlikler kesinlikle haksız konumda ancak, öğrenciler biraz boş tencere gibiler. Yaptıkları eylemin gidişatını hiç düşünmemiş gibiler.Güvenlikçiler "eyvallah, buyrun geçin" mi diyeceklerdi? Tekrar söylüyorum güvenlikciler tabiki haksız ama öğrencilerde bir o kadar samimiyetsiz.
    ISmileUDie

fatih aksu
    fthaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

Ya bizde üniversite öğrencisiyiz ama protesto etmek için sudan sebepler üreten ögrenciler var sırf okula protesto amaçlı gelmiş gibi adamlar var. Özellikle böyle gençlerden slogan sesleri duyunca artık midem bulanıyor valla geçen bizim üniversitede de bir grup protestocu öğrenci güvenlik görevlilerini dövdü. Sebepleri de bölüm koordinatörünün başbakana destek vermesi. Bundan öncede yemekhaneye 25 kuruş zam geldi 1,25 TL oldu onu protesto ettiler. Neyi protesto ettiğini bilmeden protestoya katılan adamlar var..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Beyler 1 TL olmadıgından yemek yıyemen öğrencı var devlet okullarında, arkadaslarından yardım alıyor kımı zaman ailesi gonderemıyor adam ne yapsın, 1 TL sı olmayan ögrencımı olur dıyebılırsınız ama ınanın var bu öğrencıler demekkı veremıyor kı hak aramaya calısıyor.
    Bızım okulda aracının bır tane lastıgının fıyatı 400-500 TL olan öğrencı var tuttugu takımın galıbıyetını kutlmak ıcın lastıgı dakıkalarca asfaltta yakan bu ınsanın ne ısı olur eylemde.0,25 kurus ,0,5 kurus zam gelmesı benım ve forumdakı arkadaslar ıcın cok buyuk bır rakam olmaya bılır fakat öyle magdur ,garıban ogrencıler varkı gercekten bu artıs aylık hesaba vurunca veremıyor ogrencı .
    Konu ZAK1980 tarafından (12/03/2013 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

servet erdogan
    servt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

hukuk devletlerin de polisin bile şiddet uygulaması suçtur. Cezayı ancak bağımsız mahkemeler verir kaldı ki elinde jop olan o şeref yoksunları polis bile değil. Üniversiteliler memlektinden babasının anasının gönderdiği üç kuruşla hayatını devam ettiriyor . ayrıca tepki göstermemelerini aynı bizim akaryakıt zamları karşısında alıştık artık demelerini mi seçerdiniz. Üniversiteli insan düşünür sorgular ve yanlışa tepki gösterir. O öğrencileri kutluyorum tepkilerinden dolayı. keşke bizde onlar kadar olabilsek burada ağlamak yerine.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı malebow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısınız. Güvenlikler kesinlikle haksız konumda ancak, öğrenciler biraz boş tencere gibiler. Yaptıkları eylemin gidişatını hiç düşünmemiş gibiler.Güvenlikçiler "eyvallah, buyrun geçin" mi diyeceklerdi? Tekrar söylüyorum güvenlikciler tabiki haksız ama öğrencilerde bir o kadar samimiyetsiz.
    Okul yonetımın sayesınde bu guvenlıkcıler boyle davranabılıyorlar yıyorsa Vakıf unıversıtesınde öğrencıye bu sekılde davransınlar .Hıc gordunuzmu özel unıversıtelerde butur eylmelerı veya sosyal,ekonomık herhangı bır eylem yapıldıgını goremezsınız hep garıban hep fakır fukara işçi,memur,emekli, çifti cocukları
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Anıl Yavuz
    quick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 20

kim ne derse desin o güvenlik görevlisi üniformasının içine yerleştirilen insana benzeyen nesnelerin öğrencilere vurmaya hakkı yok ki öğrencilerin yapmak istedikleri şey hazırladıkları sandiviçleri öğrenci arkadaşları ile paylaşacaklardı kim kime izin vermiyor kim kime vuruyor ya

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bence zeytinyağı kuyruğu yoksa o ülkede sorun yoktur.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Standart Utandım!

Halk olarak da üniversiteli gençler gibi olup hakkımızı arayabilseydik...

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler 1 TL olmadıgından yemek yıyemen öğrencı var devlet okullarında, arkadaslarından yardım alıyor kımı zaman ailesi gonderemıyor adam ne yapsın, 1 TL sı olmayan ögrencımı olur dıyebılırsınız ama ınanın var bu öğrencıler demekkı veremıyor kı hak aramaya calısıyor.
    Bızım okulda aracının bır tane lastıgının fıyatı 400-500 TL olan öğrencı var tuttugu takımın galıbıyetını kutlmak ıcın lastıgı dakıkalarca asfaltta yakan bu ınsanın ne ısı olur eylemde.0,25 kurus ,0,5 kurus zam gelmesı benım ve forumdakı arkadaslar ıcın cok buyuk bır rakam olmaya bılır fakat öyle magdur ,garıban ogrencıler varkı gercekten bu artıs aylık hesaba vurunca veremıyor ogrencı .

Hey yavrum hey...Hayatım kayıyordu hergun okula giderken...Çogu zaman midem sırtıma yapışmış gidiyordum...Aileden gelen para ancak kiraya yetiyordu... Ne gunlerdi be...Şimdi donup bakınca duygulanıyorum.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir *** yemek istiyorsan kuru kalabalıkla olmaz o işler arkadaşlar. Bu olayda 2 tarafta da sıkıntı var. 1.si kolluk kuvvetleri böyle insana değil hayvana davranılmaz. ( Ama unutmayın ki emir gelmeden de bir *** olmamıştır.) 2.si bence en haksız olan öğrenciler. Neden haksız biliyor musunuz?

O kadar adamsınız tamamınız kuru kalabalık. Onların yapıştığı gibi sizde yapışın zaten çoğunuzu alacaklar bir güzel sevecekler bari değsin. Vurun sizde. Ama nerede?

O yüzden kuru kalabalık ayrıca ve size bir şey diyeyim mi? Ancak metrobüslerin gariban bekçilerinin üstüne yürüyüp milleti bedava bindirirler. Otobüs şoför muavinin 30 kişi tehdit edip bedava milletin geçmesini sağlarlar . Bir B.O.K. yiyeceksen burada yiyeceksin. !!!

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Standart Ynt: Utandım!

Hiçbir baltaya sap olamamış insana üniforma verip hadi sen güvenliksin dersen olacağı bu, nerde işsiz niteliksiz adam varsa güvenlik yapıyorlar artık.

Htc Sensation/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur tuna
    onurtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    45 SB 0606
    Edilen teşekkür: 6

burdan tüm yetkililere sesleniyorum eğtim şart yahu arkadaş insanlar eylemde yapar protestoda ne için yapıyorlar seslerini duyurmak için bunu da bastırırsanız kim kime derdini nasıl anlatıcak arabistandamı yaşıyoruz kımse ses çıkartmıcak herkes sizin istedinizi yapıcak yok böyle bi düzen ne bu ya ayıp ayıp

Sayfa 1/2 12 SonSon