Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Barış Akarsu Kaza Geçirdi

alper ŹīĐΔИЄ
    zeynettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    17 LC 355
    Edilen teşekkür: 8

valla çok önemli değil şehit düşenleri yazın buraya barış akarsuyu değil bugün yine şehit verdik bunlar nie yazılmıyo barış akarsu yazılıyo ötekiler insan değilmi ?

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

olayı başka boyuta taşıma zeynettin..anlamsız bir tartışma çıkmasın..herkes biliyor ama sen yeni olduğun için bilemeyebilirsin bu site de şehitlerimiz çok konuşuldu ve konuşulacak popilizm yapmaya gerek yok konumuz genç bir müzisyen!

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

Benim Adaşim Olarak Akedemi Türkiyeden Beri En Yakin Takipçilerinden Birisiyimdir...kazayi Duyuunca şok Oldum...bariş Abinin Rock Müzikte çok önemli Bir Yerdeydi...bu Konudada Magazinsel Diyenleride Kiniyorum Emre Abinin Dedği Her şeye Katiliyorum...!!

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

beyler bayanlar birbirinize sert çıkmanın bi anlamı yok sakinleşelim biraz gerek yok gerginliğe böyle bi konuda tartışmak çok anlamsız .. lütfen ..

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

allah acil şifalar ihsan eylesin.ülkemizdeki trafik terörünün acı yüzü!
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

abdullah kambur
    fox41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41NS***
    Edilen teşekkür: 36

ölenlere Allahtan rahmet diler Barışada Allah acil şifalar versın.ister tanıdık olsun veya olmasın trafık te bır anlık hatayla ne masum canlar yanıyor üzulmemek elde degil.Allah sabır versın.

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sessiz kalma hakkımı kullanacaktım ama bende duramadım..
    herkesin önceliği farklıdır
    sadece bugün 3 vatan evladı şehit oldu, umarız bu insanların "ismine" de konu açılır banu hanım! onların hayatı da umuttu!!
    kendi gündemimi kendim belirlerim, basın benim gündemimi oluşturamaz..
    herkese saygı duyuyorum..

Emre Ayvaz
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232

kimse sizin gündeminizi belirlemiyor. eğer umrunuzda değilse yazmazsınız bukadar basit. ama burada; dileklerini dile getiren insanların mesajlarının olduğu yere, bu magazinsel bişi benim önceliğim başka derseniz ozaman tepki alırsınız yoksa kimsenin gündemi, kimsenin önceliği kimseyi bağlamaz, ilgilendirmez.Ben de açmadım bu topiği ama okudum üzüldüm ve birkaç cümle birşey yazdım.sorun yaa bırakın bu işleri başka neler oluyor tavrı..başka olanları dile getirdinizde konuşmadık mı sustuk mu ya da ne biliyim ne şimdi bu muahlif tavır.tabi ki vatan için canını veren 3 şehit çok daha can acıtıcı tabi bahse çok daha layık ama 3 gencin yaşamlarının trafik illetiyle mahvolması da konuşulmayacak, magazin diyip azımsanacak birşey değil..Sizi anlıyorum ama keşke düşüncelerinizi bu şekilde ifade etmeseydiniz..Kimse size neden acil şifalar demedin neden üzülmedin dua etmiyosun demiyor zaten.

ekleme:ayrıca ben bu topiğin böyle bir tartışmaya çevrilmesini istemiyorum.Ucunun nereye gittiği belli ve anlamsız olucak.Lütfen.
    Konu shoparr_ tarafından (01/07/2007 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

keşke barış (soyismini bilmiyorum)' a verdiğimiz değer kadar diğer vatandaşlarımıza da verebilseydik! tepkim buna! Anlayana!

ben susuyorum.

Emre Ayvaz
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232

ben gayet anlıyorumda sizin benim yazdıklarımdan anlamak istemedikleriniz hala var! tepkinizin yeri bura değildi..anlatmak istediğim bu..bırakalım artık bunu.tepkiliyseniz, hayata,insanlara, anlayışa üzgünseniz olanlara ser kürsü de açın bi topic orada konuşalım paylaşalım belki de aynı fikirdeyiz kim bilir anlamak isterseniz beni..çünkü ben biliyorum ki aynı fikirdeyiz ama sorun sizin buraya yazdıklarınız değil..yazdıklarınızı BURAYA yazmanız..iyi geceler

ekleme:buarada o anlayana lafıyla anlatmak istediğinizi de anladım ama gece gece boş bir tartışmanın içine girmenin manası yok, ben kırıcı olmak istemiyorum siz beni krıdınız..beni tanıyan da bilir zaten neyi anlayıp neyi anlamadığımı!

ahmet kahraman
    stotinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 .. ....
    Edilen teşekkür: 41

öncelikle insanız ve insansınız hayata bir kere geliyoruz ve burada yani hayatta geçirdiğimiz zaman bence çok kısa yaşamımıza aslında birçok şeyi sığdırmamız gerekiyor iyi anlamda ve istekleri doğrultusunda istediğine ve amacına ulaşan dünyanın nüfusuna göre sayılı kişiler onlar amaçlarının ve hayallerinin arkasından sürüklenen ve onları birgün gerçleştirebilenlerden biride bence Barış Akarsu sevsenizde sevmesenizde önce birazcık SAYGI hem kendinize hem de karşınızdakine SAYGILAR.

zeynep ...
    ... zeynepc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 ******
    Edilen teşekkür: 13

herşeyden önce komada bir insan 2 de vefat etmiş gencecik insan var bence Tepkilerimizde biraz daha kendimizi tutmalıyız diye düşünüyorum kUTlaycım..haklısın anlıyorum seni hergün şehitlerimiz ölüyo içimiz kan ağlıyo,bizde onlarla birşeylerimizi kaybediyoruz.ama bunu forumda elimizden geldiğince dile getiridiğimizi düşünüyorum en azından kendi adıma..terörün amacı bu deil mi zaten bizi bize düşürmek,içmizi kin,nefret ve mutsuzlukla karartmak.evet terörün amacı bu..barış akarsu fanatiği deilim...ama oda bir insan bir anne evladı.hergün onlarca insan trafik kazasında ölüyo belki ama o ünlü ve burda onları temsil ediyor belki..üstelik adı da BARIŞ...
    UMUDU VE SEVGİYİ YÜREĞİMİZDEN EKSİK ETMEYELİM..EN SEVMEDİĞİMİZE BİLE..
    Orhun Kitabeleri Yıl 731
    Bilge Kül Kadir HAN
    "Ey TÜRK milleti işit;Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin devletini ve yasalarını kim bozabilir!
    Ey Türk Milleti TİTRE ve KENDİNE DÖN"...

BANU KUMCU
    BANU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 BK 0607
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı kutlay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sessiz kalma hakkımı kullanacaktım ama bende duramadım..
    herkesin önceliği farklıdır
    sadece bugün 3 vatan evladı şehit oldu, umarız bu insanların "ismine" de konu açılır banu hanım! onların hayatı da umuttu!!
    kendi gündemimi kendim belirlerim, basın benim gündemimi oluşturamaz..
    herkese saygı duyuyorum..

beyfendi biz sizin öncelikleriniz konusunda birşey yazmadık , sanıyorum bu kadar yazılan açıklamaya rağmen bir takım konulara o kadar şartlanmışsınız ki hala aynı konuda size açıklama yapıyoruz bizler şanslı insanlarız ki çok güzel bir sitede kaliteli insanlarla her konuda forumlar açabiliyoruz ve yorumlar yapabiliyoruz bu forumların içinde her konu gibi şehitlerde var konuları farklı boyutlara çektiğinizi hepinimiz anlıyoruz ama siz anlamamak için çaba harcıyorsunuz her zaman her konuda yazı yazabilirim şehitlerle ilgili yaptığınız ziyaret yazılarını okurken ve fotoğraflarına bakarken gözlerim yaşlarla doldu ve zaten yorumlarımıda yazdım bizler ne zaman ne yapmamız gerektiğini bilen insanlarız her konuyu beğenmek zorunda değilsiniz okumazsınız geçer gider bizde size beğendirmek zorunda değiliz ama herşeyden önce kendimize saygı sonra da başkalarına saygı göstermeliyiz

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Kutlay bey sizde kaza geçirirseniz sizinde topiğinizi açıp geçmiş olsun dileklerinde bulunuruz.

Ve yazmış olduğunuz yazılar ben şahsım adına çok alındım.Sanki şehitlerimizi önemsemiyormuşum gibi onları takmıyormuşum edasında beni lanse etmiş bulunuyorsunuz.

Lütfen beni sorgulamayınız !

Cem COLAK
    ceyms_cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069
    Edilen teşekkür: 144

Arkadaslar tartısmanın mantıgı yok olen arkadaslara rahmet hastanedekı barısa da acıl sıfalar gercekten cok zor ailesi için sevenlerı ıcın zor gunler çok kotu bır piskolojı allah yardım etsın benım basıma geldı gecen yıl aralık ayında bende cok buyuk bı kaza gecırdım bu araba benım 2. arabam benım eşim 2 ay hastanede yattı ınanın 29 yasındayım ama 20 yıl daha yaslandım o 2 ay ıcersınde o yuzden kotu solemenın tartısmanın anlamı yok herkezın basına gelebılır ınanın 10 sanıye surdu allah kımsenın kımsenın basına vermesın

Kutlay arkadasımada kızmıyor onuda cok iyi anlıyorum aynı zamanlarda tuncelıde 3 sehıt daha verdık içimiz yıne yandı offf offff

Buğra KARASU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899

şu anda star'da dizinin bölümünü gösteriyolar sağ üstte resmi var dualarımız senle yazıyo

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

ewet şimdide ana haberde bodruma canlı olrak bağlandılar pek anlamadım ama anlayan doktor büyüklerim wardır.nerolojik olarak hiçbir grlişme yokmuş...yaşaması mücize imiş...

mustafa özkan
    şehitler aslaaa ölmez baycep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    23DR000
    Edilen teşekkür: 108

arkadaşlar Bodrumda yattığı hasta nede tanıdığım hemşire var beyin ölümü gerçekleşti milletten saklıyorlar diyor...

Buğra KARASU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899

offf yapma ya

Emre Ayvaz
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232

kurtulmasının mucize olduğu söyleniyordu zaten.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon