Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
112 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yüksekova ve Çukurca'da çok sayıda şehit var

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta hukumet tvlerde su acıklamayı yapıyordu,
    PKK ya ÇOK BÜYÜK DARBE VURDUK DIYORDU EVET COK BUYUK DARBE OLMUS OKADAR BUYUK DARBE YEMISKI PKK BIR HAFTA SONRA 24 ASKERIMIZI SEHIT ETTI.
    AKP İSTİFA ,
    Zeynel akp istifa'da peki yerine kim gelsin ? adammı var bu işleri düzeltecek türkiyeyi yoluna koyacak ben kimseyi göremiyorum hani kötünün iyisi derler ya Mustafa Kemal gibi bir adam olacak ADAM

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

1999 Yılında kendini feshetme kararı alan bir örgütü tekrar hortlatan ve hiç olmadığı kadar can yakar hale gelmesine göz yuman herkesi tebrik ediyorum. . .
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

İlker Egan
    iegan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 15

Alıntı cemal arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jetler boş dağları bombalamaktan başka bir işe yaramıyolar

tsk....güya ölü sayısını gizli tutuyormuş....yalan....başarısızlıklarını örtbas ediyorlar

yakaladıkları ortada...3-5 ton gıda dvd bir kaç mühimmat...hepsi bu...

Daha bu sabah 5 polis 3 sivil...biri 2 yaşında masum çocuk...onlara üzülürken...
    şimdi de bu haber......

Allah belalarını versin....

Bir tane oğlum var...ve ben oğlumu askere göndermem...göndermek de istemiyorum....üniversite okusun sonra ne yapar ederim yurtdışına gönderirim...orada okur...orada evlenir....ama 15 ay askerlik yaptırmam...

Orduevinde askerlik yapanlarla dağdakiler bir mi ??
    Bodrumda askerlik yapanlarla dağdakiler bir mi ??

Kımse kusura bakmasın ama kürt halkı rengini belli etmedikçe safını göstermedikçe....herkesi aynı kefeye koyarım......her kürt eşittir pkk'lı

ben kürdüm ama pkk lı degilim diyorsan çık sokağa göster kendini...yürüyüş yap miting yap eylem yap...bende sana destek vereyim...alkışlayım...yanında olayım....

Gündüz esnaf gece terörist...

Israil nasıl ablukaya aldı...nasıl tecrit etti....bizde o bölgeyi ablukaya alalım tecrit edelim...her türlü hizmetten mahrum edelim
    iş aş okul yol su elektrik doktor hastane maaş kredi banka hiç bir şey verilemesin...

Dağdaki köpekleri öldürsen ne fayda....asıl köpekler içimizde aramızda...şehirlerde köylerde...ilçelerde....

Yeter beeee...yeter...kim ne yapacaksa yapsın artık....

Yazımıda sakın editlemeyin...banlayın ama editlemeyin....lütfen...

İçimden geçenleri aktarmışsın abi eline sağlık.

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

Yine yandı yürekler...
    Allah, sebep olanlarında, göz yumanlarında hepsinin belasını versin...
    Malesef ki bu hiç bir zaman bitmeyecek bir acı... Birileri bundan nemalanıp,
    dökülen kanla beslenmeye devam ettiği sürece, bu hiç bir zaman bitmeyecek...
    Dilerim Allah aynı acıyı onlara da yaşatsın. Evlat acısını tadınca belki aç mideleri, gözleri doyar da bu kıyıma bir son verilir...

DOĞAN KÜÇÜK
    clubber_style - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 44

ailelerine sabır versin
    basımız sagolsun

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İlker Egan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Şehit sayısı 26 ya yükseldi...

Bakın şehitlerin ailelerine,bir taneside bürokrat,ordu mensubu,milletvekili,iş adamı çocuğu değildir.
    Yazık günah ya,bitirmiyorlar PKK yı ve garibin evladını alıp ciğeri 5 para etmezlerin önüne atıyorlar.Niye? PKK biterse,1 milyon askere ihtiyaç kalmaz,vatandaş orduya ayrılan bütçeye hoop! demeye başlar.Danışıklı dövüş ve olan mazluma oluyor...

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Duyduğum andan beri içim acıyor.

Bu kadar mı elimiz kolumuz bağlı bir milletiz biz? Bu kadar mı bu ********lere göz yumacak kadar kör olduk? Başımızdaki sözde yöneticiler bu kadar mı vicdansız?

Söyleneyecek çok şey var ama sinirden yazamıyorum. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, ailelerine sabır versin.

Bu ülkeyi bu duruma getirenlerin, buna göz yumanların, açılım diye bi taraflarını yırtan vatan hainlerinin topunun Allah belasını versin. Kendi pislikleri içinde gebermelerini nasip eylesin.

ÖZKAN SAÇKAN
    Lovergang kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07CUT65
    Edilen teşekkür: 223

[QUOTE=cemal arslan;588461]
    Orduevinde askerlik yapanlarla dağdakiler bir mi ??
    Bodrumda askerlik yapanlarla dağdakiler bir mi ??

Kımse kusura bakmasın ama kürt halkı rengini belli etmedikçe safını göstermedikçe....herkesi aynı kefeye koyarım......her kürt eşittir pkk'lı

ben kürdüm ama pkk lı degilim diyorsan çık sokağa göster kendini...yürüyüş yap miting yap eylem yap...bende sana destek vereyim...alkışlayım...yanında olayım....

Gündüz esnaf gece terörist...

Dağdaki köpekleri öldürsen ne fayda....asıl köpekler içimizde aramızda...şehirlerde köylerde...ilçelerde....

Yeter beeee...yeter...kim ne yapacaksa yapsın artık....

QUOTE]
    Aynen katılıyorum arkadaşım, 24 şehdimizin yaşantısına bakın abicim hep dar gerirli insanların oğulları. Ben bugüne kadar hiç villada, rezidansta, köşkte, yalıda .... oturan insanların oğullarının şehit olduğunu duymadım. Duyan varmı? Her şehidin ardındanda Babası Annesi vatan sağolsun derler. Böyle ayırdım varsa hiç kusura bakmayın Vatan sağolsun denmez.
    * Apo ********inin köpekleri, bu vatanda yaşayıp ekmek yedikleri halde askerlerimize-polislerimize saldırıyor ********ler. Haram zıkkım olsun yedikleri, içtikleri, soludukları hava.

cemal arslan
    cemal arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 598

Emin olun....başıma ağrılar girdi....yaaaa

elim kolum bağlı oturuyom....

Yok mu bunları temizleyecek bir yürekli...

Eğer ki ben polis olsaydım asker olsaydım....bunları tek tek gebertirdim...

Yanlışlıkla....bir uçağımız bomba yüklü iken...düşseeee yada hedefi şaşırsaaaaa....nereye mi ??

Kandile gabara harkuka değil...
    Diyarbakıra
    hakkariye
    şırnaka
    cizreye
    eruha
    vs.vs.vs..

Ne var yanlışlıkla obüs'lerin hedefi şaşsaaaaaaaa
    kuzey ıraka düşecek olan bir bomba diyarbakıra düşşse

içim yanıyor içim....şehitlerimizi tanımıyorum...ama onlarda bir evladımız bir insanımız eşimiz arkadaşımız....

Be ler..be köpekler....be soysuzlar...
    Neyin mücadelesidir buuuuuu
    neyiniz eksik
    meclise bile girdiniz daha ne istiyorsunuz....????
    Hangi hakkınız yok
    hangi hakkınız gasp edildi...????
    Ne istediniz de verilmedi...
    Benim sahip olduğum hakların aynısına sizde sahip değilmisiniz ????

Lanet olsun hepinize lanet olsun...allah belanızı versin....

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İlker Egan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Bu ülkede Başbakan dahi olabiliyorken bir kesimin böyle taleplerinin olması çok a geliyor.Ya kürt açılımı dediler,kanal açıldı ders olarak seçme şansı tanındı.Bir sonraki istekleri,''uçaklarda kürtçede anons yapılsın'' oldu.Ya arkadaşlar,abiler bu nedir,bu nasıl bir istektir.Memleketin işi gücü bitti seni mi eyleyecek...

Aslında istedikleri şu an burda yazılanlar,bize bunları yazdırtmak ve bunları içimize sokup kürt halkı ile türk halkını birbirine düşürmek.Aksini yapmak istiyoruz,kardeşiz diyoruz ama kardeşlerden biri buna sesini çıkarmıyor.Biz kürt halkı ile PKK yı ayırmak istiyoruz, binlerce insan terörü lanetlerken,miting alanlarına koşarken kürt halkını da görmek istiyoruz,Diyarbakırda,Şırnakta,Urfada,Vanda...
    Bunu göremedikçe,bir obüsün hedefinin şaşmasını istemeye doğru maalesef kayıyoruz.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Cemal
    Bende oglumu askere gondermem bu sartlarda yıgenım var 18 yasında onuda gondermem bır sekılde üniv.okuturum Ataturkçüyüm,Milliyetçiyim ama kimse kusura bakmasın askerı ıcın gereklı onlemı almayan,çiftlik gibi karakollarda acık hedef halıne getıren ,kendı gıcının korkusuna 200 korumayla gezıp,kendı oglunu koruma ıle askerlık yaptıran,1950 lerden kalma karakol ve mantıkla askerlık yaptıran bu pasalar ve bu hukumet ıcınmı askerlık yapacak.
    Yıl olmus 2011 artık teknolojı insanlar savası masa ustunde akıllı bombalarla yapıyor ama bız askerımızın hayatını hıce sayarak salıyoz ortalıga.
    Hukumet pkk ıle masa basında cay ıcsın dıyemı sehıt verıyoruz,yenı karakollar yapıldı guya onlarında kalın kale gıbı duvarları yok sadece bınaları yenılemısler hanı kalın ve yuksek duvarlarla cevrılı tam korunaklı karakollar yapılacaktı yapılmamıs etrafı tas ıle cevrıylı onceden sımdı tel orgu ıle cevrılı tel orgudende kurusn gecıyor.
    Bu hukumet ıcınmı askere gıdecek cocuklarımız ,sehıt olur halen konusurlar basın sagolsun ,vatan sagolsun artık vatan sagolsun sacmalıgına karnım tok benım vatan sagolsunmus sen askerını kabak gıbı hedef yap vatan sagolsun artık garıbanın cocugu vatan sagolsun dıyecegıne pasaların,basbakanların ,vekıllerın ,bakanların kendı cocukları ıcın vatan sagolsun deme vaktı geldı yıllardır garıban fakır halk dıyor vatan sagolsun.
    Bu mıllet recep efendı pkk ıle masada otursun dıyemı,dagdan gelen pkk lı ser bırakısın dıyemı yoksa 4 yıl unıversıte oluyupta ataması yapımazken dagdakı terorıstın ıtırafcı oldum deyıpte devlette memur olurken vatanına baglı okumus ınsanların memur olamamasımı ıcınmı askerlık yapsın .
    Kendı askerının can guvenlıgını herseyden once goren bır ordu ve hukumet olsun bende sunu dıyeyım bu vatana canım feda ama garıban asker canını ortaya koyup savassın tepedekılerın umurunda olmasın sonra vatan sagolsun
    Konu ZAK1980 tarafından (19/10/2011 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Fuat Yurtseven
    tmac_fuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 102

Ne kadar üzüldüğümü, ne kadar moralimin bozulduğunu anlatamam.
    Şuan üniversitedeyim, birkaç yıl içinde okulum biter askerlik telaşı başlar, geleceğimden şüpheliyim. Çok mu zor allah aşkına bir kara harekatına bakar. Emin olun gönüllü bir harekat olsa tüm Türk askeri Kuzey Irak'ta olur. Böyle pusulara, saldırılara maruz kalmaktansa bir kerede bitsin artık bu terör. Kürtler kardeşlerim kullandırtmayın kendinizi gözünüzü seveyim. Kürtçe konusunda bile bu kadar haklar verilmişken, saldırılar hızla artmaya devam ediyor. Amaç Kürt hakları falan değil yapmayın lütfen. Sivilleri kaçırmaya, öldürmeye başladılar. Artık zor geliyor her gün şehit haberleri görmek, bir de çoluğu çocuğu askerde olanları düşünün. Çok zor gerçekten allah sabır versin...

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Şehitlerimize Allah'tan rahmet,gazilerimize acil şifalar dilerim...

Hükümete 2 çift lafım olacak : Sigaraya zam yap millet kaçak sigaraya yönelsin,akaryakıta zam yap millet kaçak yakıt alsın pkk nın cebine giren para artsın,daha çok silah alsın,gelsin Mehmedimi vursun,topunuzu Allah'a havale ediyorum...
    Oy veren arkadaşlar,nereye oy verdiğinizi görüyorsunuz değil mi ?
    İçiniz sızlamıyormu Allah aşkına...?

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet,gazilerimize acil şifalar dilerim...

Hükümete 2 çift lafım olacak : Sigaraya zam yap millet kaçak sigaraya yönelsin,akaryakıta zam yap millet kaçak yakıt alsın pkk nın cebine giren para artsın,daha çok silah alsın,gelsin Mehmedimi vursun,topunuzu Allah'a havale ediyorum...
    Oy veren arkadaşlar,nereye oy verdiğinizi görüyorsunuz değil mi ?
    İçiniz sızlamıyormu Allah aşkına...?
    Sonuna kadar haklısın abı
    Konu ZAK1980 tarafından (22/10/2011 Saat 19:17 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

sedat yıldırım
    sedat06DF5649 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06DF5649
    Edilen teşekkür: 185

allah rahmet eylesin aileler çekecek zaten bu devlete hiç bişey olaz lanet olasıcalar

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Teyyıp tvde,
    Konusuyor 9 yıldır konustugu gıbı,rahmet dıledı,bassaglıgı dıledı,teror ıle mıcadele edecegız,saldırılara boyun eymeyecegız,teroru besleyen ,koruyanın ensesınde TC nın nefesı olacaktır.Uluslar arası muacedelede etkın rol oynayan TC ye dıger ulkelerden destek beklıyoruz,Anayasayı cıkartacgız,teror orgutu cocukları olduruyor,muhalefeti sucluyor,cozumlerı yok dıyor,vatandaslar tepkınızı ...gostermeyınız pkk nın ekmegıne yag surmeyın kısacası 9 yıldır aynı teranıyı okuyor.İnternet andıscının altında ımzam yok dıyor,bırazdanda zamları savunur
    AKP YE OY VERENLER 9 YILDIR AYNI LAFI SOYLUYOR ANCA KONUSUYOR Dıyemıyorku TSK 100 bın askerı ıle Kuzey ıraka gırıp sonucları ne olursa olsun PkkYI BITIRECEK VE KANDILDE ASKERI UST KURARAK ORADA KALICI UNSUR OLARAK KALACAKTIR DIYEMIOR
    Konu ZAK1980 tarafından (19/10/2011 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

‎% 50 değil % 100 unutmamak lazım bu olayları...!

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz yatağımızda rahat uyuyalım diye Koç Yiğitler canlarını verdiler. Artık bu illet temizlenene kadar kendini bilen hiç kimse rahat uyumasın.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET AİLELERİNE SABIR VERSİN.
    TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Dün gece devletin beni eş durumu saymayıp benden ayırdığı eşim ve küçük oğlumun yaşadığı ilçede de emniyete roket attılar. Buna üzülürken bir de bu şehitler beni mahvetti. Sabahleyin 4.sınıf çocuklarında dersteyken kendimi tutamadım ağladım önlerinde.Konuşamadım.Dilim tutuldu, boğazım düğümlendi...

Allah belanızı versin...

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

AKP NIN FACE SAYFASININ DUVARI ACILMIS BEGENMENIZ GEREKMEZ AMA TEPKINIZI YAZIN .BEN YAZDIM
    lınk:
    https://www.facebook.com/#!/pages/Ad...=wall&filter=1
    Zeynel KARACAN

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon