12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: AlpEt TorOjeT Yeni KatKıLI YakIT

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Standart AlpEt TorOjeT Yeni KatKıLI YakIT

Alpet'ten yeni performans yakıt

A.A.

Alpet, dünya çapında faaliyet gösteren akaryakıt katık üreticisi Afton işbirliği ile geliştirdiği yeni ürünü Torojet'i pazara sundu.

Yeni ürünün tanıtımında konuşan Alpet Genel Müdürü Aslan Değirmenci, şirketin beyaz ürünlerde 2006 yılında bir önceki seneye göre en fazla satış artıran akaryakıt dağıtım şirketi olduğunu belirterek, “Biz uzun süren bir hazırlık süreci sonrasında artık sahadayız. Ve sektörün 5'inci büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz' 'dedi.

Alpet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Üstün de Torojet'in özelliklerinden ve geliştirilme sürecinden bahsederek, Torojet'in üstün motor temizleme ve motor koruma özelliği ile araç sahiplerine yüksek performans getireceğini söyledi.

Torojet'in anlamını “Güç-Performans-Dinamizm” olarak açıklayan Üstün, şirketin sektörde markalı rekabet eden bir firma konumunda bulunduğunu kaydetti. Alpet'i bünyesinde bulunduran Altınbaş Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş ise grup bünyesindeki bazı şirketlerin halka arzını düşündüklerini, somut bir adım olmamakla birlikte çalışmaların sürdüğünü ifade etti...

--ALINTIDIR--
    İNTERNET HABER
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Teşekkürler Ali.Tabi bizlerin yakıtı Opetten alması lazım

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

ali paylaşım için teşekkürler ama ne yapalım mecburiyetten opet

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

ne alpeti yaaa. hayatta almam öyle yerlerden

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Bu benzin mi, diesel mi? Anlayamadım?..:poster_oops:

Metin Taç
    BURSALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 L 5385
    Edilen teşekkür: 1

Arkadaşlar belki mecburen opet'çiyiz fakat yola çıktığımda alpet malpet sallayamıyorum. Performans süper ve gp'lerimizde harika. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz ?

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu benzin mi, diesel mi? Anlayamadım?..:poster_oops:
    Murat sanırım ikisi de

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

dizelide var benzinide . benim evin dibinde alpet var , asmis torojet bayragini ama alma niyetim yok. ben alpetin 95 inden aliyorum , evin dibi kolay oluyor. bir yamugunu görmedim daha.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne alpeti yaaa. hayatta almam öyle yerlerden
    uzun yola cikip sehir disindaki istasyonlara dikkat ettiyseniz cok degisik dagitim sirketlerinin istasyonlari var. aklimda olanlar a-pet , b-pet , s-oil , lukoil , sunpet , m-oil , turquoise , aytemiz , energy , e-pet , petline , yuropet. daha da vardir mutlaka

bunlardan lukoil , turquoise ve m oil den benzin aldim bir sey olmadi. temiz tuvalet kapmanyasi ile ödül alan opetin bir tane temiz tuvaletli istasyonuna daha rastlayamisken lukoil ve turquoise nin tuvaletleri temizlikleri ile beni hayrete düsürdü

yazar kasa olayi cikmadan önce ayni yakit dagitim kamyonlarinin bilinen marka istasyonlara ve bilinmeyen marka istasyonlara yakit bosalttigini biliyorsunuzdur.

yakit olayina ben cok takmiyorum mümkün oldukca - cok dara düsmedikce po ve opetten yakit almamaya calisirim . onun disinda yikik dökük istasyon olmadikca her yerden alirim.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı h k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun yola cikip sehir disindaki istasyonlara dikkat ettiyseniz cok degisik dagitim sirketlerinin istasyonlari var. aklimda olanlar a-pet , b-pet , s-oil , lukoil , sunpet , m-oil , turquoise , aytemiz , energy , e-pet , petline , yuropet. daha da vardir mutlaka

bunlardan lukoil , turquoise ve m oil den benzin aldim bir sey olmadi. temiz tuvalet kapmanyasi ile ödül alan opetin bir tane temiz tuvaletli istasyonuna daha rastlayamisken lukoil ve turquoise nin tuvaletleri temizlikleri ile beni hayrete düsürdü

yazar kasa olayi cikmadan önce ayni yakit dagitim kamyonlarinin bilinen marka istasyonlara ve bilinmeyen marka istasyonlara yakit bosalttigini biliyorsunuzdur.

yakit olayina ben cok takmiyorum mümkün oldukca - cok dara düsmedikce po ve opetten yakit almamaya calisirim . onun disinda yikik dökük istasyon olmadikca her yerden alirim.
    bahsettiğiniz firmaların hepsini yakinen tanıyorum. yeri geliyor shell ve bp'nin yakıtları da sorun çıkarabiliyor. ama yine de shell ve bp'den şaşmam. gerçi ocak ayından itibaren denetimler sıkılaştı o da ayrı konu

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı h k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun disinda yikik dökük istasyon olmadikca her yerden alirim.
    Benzinli araçlarımızın avantajı da bu! Ama diesel bir araç kullanıyor olsaydım, dediğin gibi her yerden alamazdım sanırım...

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

abi ben izmirde mecbur energy kullanıyorum çokta iyi yakıtı var tavsiye ederim hani sattığımız için değil gerçekten müthiş çekişte düşme filan yok zaten sheel in alt grubu