Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: Cumhurbaşkanı adayı açıklandı

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır ben o %33 ün % 67 yi tehlike olarak gördüğünü duymadım ama siz benim gibi düşünleyen kötüdür diyosunuz ki demokrasi farklı görüşten insanların birarada ve birbirlerine saygı göstererek yaşayabilmesidir.Ben şahsen liberal bir insanım ama bir sosyal demokratın da bu ülkeyi en az benim kadar sevdiğine inanıyor sadece farklı açıdan baktığıını ve ona saygı duymam gerektiğini biliyorum
    kimse bir diğerinin fikrine saygısızlık yapmıyor burada.. O %33' lük kesimin tabiiki de korkacak bişeyi olamaz, çünkü lık seviyesine ulaşmış insanların ürkülecek herhangi bişeyi yoktur... Ama en basitinden; yıllar önce ülkemize getirilmiş bir kılık-kıyafet reformuna bile günümüzde uymayarak, bu reformu getiren Kişi ve uygulayan Kişileri hiçe saymak, üzerinde hür ve özgürce yaşadığın toprakların kıymetini bilmeyerek, geçmişte çakılı kalmaktır..Bizler geçmişi geçmişte tutarak (ama unutarak değil), ilerlemek ve her geçen gün biraz daha iyi bir ülkede yaşamak istiyoruz... Tek korkumuz da herşeyin yıllar öncesine tekrar dönmesi ve verilen mücadelelerin hiçe sayılmasıdır..Ama bildiğim bişey daha var ki; bu korkuyu paylaşan herkes yaşadığı sürece inandıklarına daima sahip çıkacaktır..
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

kendini modern kendisi gibi düşünmeyenleri modern değil olarak görmek demokrasiyi ne kadar özümsemiş olduğumuzu gösterir.Modern insanların korkulacak birşeyi olmaz denmiş.ben de diyorum ki Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır (nietzsche).Modern olanlar neye göre modern gayrimodern olanlar neye göre değil o da tartışılır.
    Ben şahsen en az korkulacak insan olarak kendimi ve benim gibi kimseye karışma hakkını kendinde görmeyenleri görüyorum.Kimse kimseye zarar vermedikçe herkesin özgürlüğüne saygılıyım.Biz ilkeleri koruyacağız diyen arkadaşlar tabiki koruycaksınız tabiki hepimiz koruyacağız.Seçimlerde istediğimiz partiye oy vereceğiz bu şekilde demokratik sorumluluğumuzu yerine getirmiş olacaığız.Kimse kendisi gibi düşünmeyeni küçümsemeye itham etmeye hakkı olmadığını da öğrenecez.İşte o zaman olacağız.

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

lütfen artık şahsıma cevap hakkı doğuracak birşeyler yazılmasın, bu konuda gereksiz demogoji yapılmaması taraftarıyım..
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

Mustafa İŞLER
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah

Evet herkes birbirine saygı göstersin ve düşüncelerine saygı duyalım karşımızdakinin

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle açıklayayım Korhan. Senin yazdıklarına katılmıyorum,
    bence Rejim tehlikede, falan diye yazıp konuyu uzatsam ne olacak. Ayrıca daha söylecek bir çok şey var bu konuda. Ama yeri bu site değil...

İbrahim, çok güzel söylemişsin!.. Bu, nokta olsun ufak gerginliğimize!..

Ülkemiz için hayırlısı olsun diyelim, içimizde kalanları da buluşmalarda yüz yüze konuşur, tartışırız!..:ok:

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizin tehlike olarak gördüğünüz insana oy verenler bu ülkenin %33 ü yani her 3 insandan biri.Öyleyse o insanların bu ülkede yaşamaya hakları yoksa başka yere yollayalım onları yaşamasınlar bu ülkede
    Yok öyle bu ülkenin %33 ü falan.

oy kullananların %33 ü.

kimse kimseyi kandırmasın.

toplumu yüzdelere ayırma zihniyeti tehlikenin en büyüğüdür.

hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız.hepimiz de din kardeşiyiz.

kafasında düzen değişikliği olana da

bunun gerçekleşmeyeceğini bilmesini söylerim ve konuyu kapatırım.

Mustafa İŞLER
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Akincl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bu ülkenin %33 ü falan.

oy kullananların %33 ü.

kimse kimseyi kandırmasın.

toplumu yüzdelere ayırma zihniyeti tehlikenin en büyüğüdür.

hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız.hepimiz de din kardeşiyiz.

kafasında düzen değişikliği olana da

bunun gerçekleşmeyeceğini bilmesini söylerim ve konuyu kapatırım.
    oy kullanmayanlar niye kullanmadı ?? kullansaydılar kesinlikle akp7ye oy vermeyeceklerdi diyebilirmisin?? . o genelleme marjinal partiler uç partiler için geçerlidir.Oy vermeyenler madem cumhuriyetin tehlikede olduğunu düşünüyolar kullansalardı oylarını.Ben ülkemizin tehlikede olduğuna inansam kesin kullanırdım oyumu hiçbir güç alıkoyamazdı beni bundan Ötekini düşman olarak gören zihniyettir asıl tehlike %33 değil de 20 olsun ne farkader o insanları dışlama hakkını nerden kendinizde görüyorsunuz.Kaldı ki akpye değil de başka partiye oy vermiş olanlar sadece iki parti olsaydı akpye oy vermezdi diyebilirmisiniz ??

Lütfen birbirimize saygılı olalım istediğiniz ortamda tartışabiliriz bu konuyu (msn,telefon yüzyüze ) ama burası yeri değil.

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

GrandePuntoTR yönetim oLarak yeni kararLar aLındı. siyasi içerikLi mesajLarın, uzLaşmadan çok, karşıLıklı atışma şekLine dönüştüğü için, içeriğin başka noktaLara sapmaması amacıyLa konu kapatıLmıştır.

siyaset tartışmanın yeri, GrandePuntoTR forumu degiLdir.

anLayışıınz için teşekkür ederiz. keyifLi forumLar 8O

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Sayfa 3/3 İlkİlk 123