14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: 2009 NFS Yılı Olacak...

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

Standart 2009 NFS Yılı Olacak...

EA, popüler oyunu Need for Speed'den umudunu kesmedi. Yeni NFS'nin detayları burada.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Need For Speed: Undercover'ın hedeflenen gelir rakamlarına ulaşmayı başaramaması ile ilgili pek çok spekülasyon olmuştu. Tahminler bu başarısızlık nedeniyle EA'nin sevilen yarış oyunu Need For Speed'i bir süre "dinlendireceği" yönündeydi. Fakat beklenen olmadı ve EA sorunun üzerine gitmeye karar verdi. Hem de daha ısrarcı bir şekilde.
    Firma resmi olarak 2009 yılında üç yeni NFS'yi piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Bunlardan ilki NFS: Shift adıyla çıkartılacak ve daha ciddi yarışçıları hedefleyecek. PSP, PC, Xbox 360 ve PS3 için hazırlanacak olan Shift'in dışında NFS: Nitro, EA'in Montreal stüdyolarında hazırlanacak ve sadece Wii ve DS için piyasaya sürülecek.

EA, Nitro'nun benzersiz bir görselliğe sahip olacağını iddia ediyor. 2009'un sonuncu oyunu ise Need For Speed: World Online adını taşıyacak ve sadece PC için geliştirilecek. Oyun adından da anlaşılabileceği gibi online yarış imkanı sunacak ve özellikle Asya pazarını hedefleyecek.

EA yetkilisi Keith Munro bir yıl içerisinde 3 farklı NFS oyunu çıkartacak olmalarıyla ilgili olarak; "Bu çok oyun satma çabasıyla ilgili değil, amaç farklı oyun zevklerine sahip farklı oyuncu kitlelerinin ilgisini çekecek değişik oyunlar yaratmakla ilgili" şeklinde konuştu.

( Alıntı : HÜRRİYET - TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI )
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

2. Bu mesajı için 7 kişi mustafaf'ye teşekkür etti:

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Oyun güzel de onu kaldıracak bilgisayar nerede bizde? Ahhhh, ahhhhhh...

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Verin bana verin bana. Ben yaratırım o bilgisayarı sırf oynamak için

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

walla
    Gran Turismo 5 i gördükten sonra NFS felan çekici gelmiyor

videolar oyun ici videodur...

Bu siteye eri�im engellenmi�tir.

bu oyun icin PS3+LCD TV+
    Logitech g25 alınır

6. Bu mesajı için 3 kişi Ah-MeT'ye teşekkür etti:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun güzel de onu kaldıracak bilgisayar nerede bizde? Ahhhh, ahhhhhh...
    Haklısın Murat, bende de eski bir versiyonu var bu oyunun ama bilgisayar pek kaldırmıyor.Araç 5. viteste ama sanki 1. viteste gider gibi hareket ediyor

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın Murat, bende de eski bir versiyonu var bu oyunun ama bilgisayar pek kaldırmıyor.Araç 5. viteste ama sanki 1. viteste gider gibi hareket ediyor
    Senin iyiymiş yine, bende görüntü bile yok!

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

gercekten son cıkan oyunları, ıyı bır cozunurlukte oynamak ıcın, kaydadeger bır PC toplamak lazım...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

NFS Undercover'ı bitirmiş (%100'e gelerek) ve NFS 4'den beri sadece Prostreet'i oynamamış biri olarak, herzaman yeni versiyonlarını heyecanla bekledigimi soyleyebilirim.
    Gerci biraz da oyun manyaklıgı olması gerek insanın icinde, gecen sen ekran kartına hic acımayıp 600ytl bayılmışlıgım da vardır
    StrucTuraL EngiNeeR

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NFS Undercover'ı bitirmiş (%100'e gelerek) ve NFS 4'den beri sadece Prostreet'i oynamamış biri olarak, herzaman yeni versiyonlarını heyecanla bekledigimi soyleyebilirim.
    Gerci biraz da oyun manyaklıgı olması gerek insanın icinde, gecen sen ekran kartına hic acımayıp 600ytl bayılmışlıgım da vardır
    Kesin Zotac 8800GTS 512 AMP edition yada Zotac 8800GT 512 amp editon dur oyun hastası olanların tercih ettigi bir kart genelde
    ben Zotac 8800GTS 512 amp edition kullanıyorum 8900 lerden daha çok performanslı AMP olması cabası overlock ta çok başarılı...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

Alıntı Ah-MeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin Zotac 8800GTS 512 AMP edition yada Zotac 8800GT 512 amp editon dur oyun hastası olanların tercih ettigi bir kart genelde
    ben Zotac 8800GTS 512 amp edition kullanıyorum 8900 lerden daha çok performanslı AMP olması cabası overlock ta çok başarılı...
    süper tahmin 8800GTS oldugu dogru ama benimki 320Mb 320bit 512'ler ben aldıktan sonra cıktı ama performans farkı pek yok bildgim, sonra niyetlendim aynısından bir tane daha alıp SLI yapmaya ama bulamadım. Gerçi işimi hayli hayli görüyor daha 1 sene daha degistirmeyi dusunmuyorum. Gta4 de bile cok iii goruntu alabilyorum bu kartla
    StrucTuraL EngiNeeR

Hakan Demiray
    dmRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 269

NFS artık çocuk oyunu oldu ve tat vermiyor. Görsellik ve gerçekci modelleme ise artık hemen hemen tüm yarış oyunlarında mevcut. Önemli olan gerçeğe yakın kazalar. NFS'de duvarlara çarpıp dönebilen bir araç söz konusu. Aynı şekilde Race Driver Grid ile duvara çarpın, bakalım devam etmeye aracınız kalıyor mu

Denemeyenler, Race Driver Grid'i kaçırmasın. Nasıl olsa Codemasters yapıyor. Ki bu sene lisanslı F1 oyunlarını da çıkaracaklar.

Bilmeyenler için duyurulur. Race Driver Grid içerisinde İstanbul Park 'da yer alıyor ve gerçekten görülmeye değer.

İzlesene.com : Video - grid istanbul park

İzlesene.com : Video - grid takla 2

15. Bu mesajı için 2 kişi dmRy'ye teşekkür etti:

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

NFS Undercover bence serinin en berbat oyunuydu, Ps2 versiyonunu almıştım ancak ilk aldığımda sadece bir kaç kez oynadım o kadar halen bir köşede duruyor ama içinde Grande Puntonunda olduğu Most Wanted'i halen severek oynarım. İnşallah bu yeni seri beklentileri karşılar.

Birde bence PC upgrade ile uğraşmaktansa Play Station almak en iyisi PS3 oyun ve cihaz fiyatları halen çok pahalı ama PS2 de geçerliliğini koruyor fiyatlarıda çok düştü bilgisayar takıldı, ekran kartı kaldırmıyor derdi filanda yok, PS3 fiyatları oturuncaya kadar oyun sevenler için iyi bir alternatif olur maliyetide bir bilgisayarı upgrade etmekten daha az.

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Most Wanted dan sonrası yalan oldu malesef NFS. Ben de hala Most Wanted oynarım. Daha iyi şeyler bekliyoruz nfs den...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Most Wanted dan sonrası yalan oldu malesef NFS. Ben de hala Most Wanted oynarım. Daha iyi şeyler bekliyoruz nfs den...

kesınlıkle katılıyorum