Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Active modeller için...

Uğur Baltacı
    darkalive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 ADD 07
    Edilen teşekkür: 1

Standart Active modeller için...

Arkadaşlar aracımı teslim almıştım, 1 haftayı geçti, bu süre içerisinde üstünden inmedim desem yeridir =) , aracım active donanımlı, biliyorsunuz yan aynalar ve kapı kolları gövde renginde değil bunun için bir çözüm var mıdır?

Sis farı + Çelik jantlı arabayı aldım, üstüne fazla masraf yapmadan titanyum gri bir arabaya hangi görsel modifikasyonlar uygulayabilirim? Cam filmleri için öneriniz nedir?

Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler..

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

aracınız hayırlı olsun,kapı kolları ve aynaları boyatabilirsiniz.Tahmini 150 civarı bişey tutar,serviste boyatırsanız bu mebla dahada yukselir...
    cam filmi içinse mehmet abi (femoli) ile irtibata geçebilirsin,zaten ankarada kendisi...
    diğer kısımlar ise (modifiye onerisi) sana kalmış,yani senin zevkine,biz ne dersek boş ...garaj kısmındaki arabaları inceleyerek bi fikrin oluşabilir...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali öztürk
    alipckopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35bhv83
    Edilen teşekkür: 5

Öncelikle hayırlı olsun.Orjinal nfs takımını bir düşün derim hem orjinal hemde yakışıyor birşey sorcakdım hangi çelik jantı aldın resimlerini koyabilirsen sevinirim

Uğur Baltacı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 ADD 07

Alıntı alipckopat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun.Orjinal nfs takımını bir düşün derim hem orjinal hemde yakışıyor birşey sorcakdım hangi çelik jantı aldın resimlerini koyabilirsen sevinirim

hocam ; stil paket denilen ( sis farı - çelik jant ) , normalde paket listesinde yok galiba direkt seçme şansınımız olmadı, böyle aldık arabayı galiba 8 kollu olabilir =) hiç incelememişim jantları bunu fark ettim.

resimlerini yarın çekip yüklemeye çalışırım.
    Konu darkalive tarafından (25/09/2008 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.

Uğur Baltacı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 ADD 07

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız hayırlı olsun,kapı kolları ve aynaları boyatabilirsiniz.Tahmini 150 civarı bişey tutar,serviste boyatırsanız bu mebla dahada yukselir...
    cam filmi içinse mehmet abi (femoli) ile irtibata geçebilirsin,zaten ankarada kendisi...
    diğer kısımlar ise (modifiye onerisi) sana kalmış,yani senin zevkine,biz ne dersek boş ...garaj kısmındaki arabaları inceleyerek bi fikrin oluşabilir...
    Evet, ankara'da mehmet abiyle bol bol görüşücez gibi duruyor. Öğrenci işi ufak tefek bişiler yapmayı düşünüyorum, zaten jant yay tekerlek gibi şeylere hiç giremem.

peki daha önce hiç kapı kollarını ve aynalarını serviste boyatan arkadaş oldu mu ki? problem çıkarabilirler diye düşünüyorum.

Birde cam filmi mevzusu var, biri polisler artık açık tonlara karışmıyor filan, anlayamadım yasalarla hala sorun yaşıyor muyuz cam filmi kullanımında?

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

ben eski aracımda 1 yıldan fazla,gp imde ise bi kaç aydır kullanıyorum cam filmini hiç bi sorunla karşılaşmadım (polisle ilgili),özellikle açık tonda hiç bi sorun olmuyor...eger açık ton filmden ceza yersen,film olmasada mutlaka ceza yiceğin bişey bulunur
    kapı kolunda ne gibi bi problem çıkabilir bilmiyorum,ama servis pahalı olur,ben sordugumda yazın 200 ytl gibi bi fiyat çıkmıştı...
    bu arada hangi okuldasın??

Uğur Baltacı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 ADD 07

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben eski aracımda 1 yıldan fazla,gp imde ise bi kaç aydır kullanıyorum cam filmini hiç bi sorunla karşılaşmadım (polisle ilgili),özellikle açık tonda hiç bi sorun olmuyor...eger açık ton filmden ceza yersen,film olmasada mutlaka ceza yiceğin bişey bulunur
    kapı kolunda ne gibi bi problem çıkabilir bilmiyorum,ama servis pahalı olur,ben sordugumda yazın 200 ytl gibi bi fiyat çıkmıştı...
    bu arada hangi okuldasın??
    odtü'deyim.. , siz?
    Evet servis boya için eşek yüküyle para istemiş =) , dışarda boyatsam acaba nasıl olur, araştırmak lazım bunu..

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

Alıntı darka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    odtü'deyim.. , siz?
    Evet servis boya için eşek yüküyle para istemiş =) , dışarda boyatsam acaba nasıl olur, araştırmak lazım bunu..
    ben işin içinden biri olarak bu tip araçlarda dışarıya yani sanayi ye gitmmenizi tavsiye etmem (istisna hariç) işinin ehli bir usta olursa başka çünki ucuz diye bu tip işlerde bilmediğiniz yerlere gidiyorsunuz ardından servise gelip şurdan ses geliyor burdan toz alıyor gibi şikayetleriniz oluyor haliyle ve bakıyoruz ki işlem yapan kişiler ya bir yeri kırmış ya eksik işlem yapmış dolayısıyla kabak sizin ve servis çalışanlarının başına patlıyor her zaman için bir işi ehline yaptırın derim

murat keçecioğlu
    elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yağmur Gri

herkese mrb yardımcı olursanız sdevinirim yağmur grisi g.puntom var spoyler düşünüyordum servisteki fiyatları duyunca şaşırdım boyayla birlikte 500 ytl ye geliyo bukadar pahalı olacağını düşünmüyordum alt tarafı bir spoyler bu arada erzurumdaki servise sorduğumu söliyim acaba ank.da ist.da yada bursa izmirde fiyatları nasıl spoyler fiyatı normalmi değilmi bunu öğrenmek istiyorum

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı elvis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese mrb yardımcı olursanız sdevinirim yağmur grisi g.puntom var spoyler düşünüyordum servisteki fiyatları duyunca şaşırdım boyayla birlikte 500 ytl ye geliyo bukadar pahalı olacağını düşünmüyordum alt tarafı bir spoyler bu arada erzurumdaki servise sorduğumu söliyim acaba ank.da ist.da yada bursa izmirde fiyatları nasıl spoyler fiyatı normalmi değilmi bunu öğrenmek istiyorum
    Murat orijinalleri böyle maalesef.Yalnız forumda spoiler konuları fazlasıyla var.Fiyatları da oldukça uygundu.Konuları biraz araştırabilirsin...

recep volkan öner
    byrvo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35 RV 755
    Edilen teşekkür: 71

Alıntı elvis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servis fiyatları böyle ancak çok daha ucuza bulabilirsiniz. eliftuning.com a bakın yaklaşık 140ytl fiyatı var. internetten sipariş veriyorsunuz, sizi arayıp aracın boya kodunu alıyorlar ve boyayıp yolluyorlar. montajını birine yaptırmanız lazım artık... (body kit bölümünden bakın)
    hmmmmmmmm......

Green

murat keçecioğlu
    elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yağmur Gri

cevap veren herkese teşekkür ederim iyi üye olmuşum bu siteye

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

orj gp nin spoilerini arıyorsanız Biz yaptırdık elimizde 10 tane felan var fiyatı 110 ytl dir ..Benimle irtibata geçebilirsiniz

Okan Kavasoğlu
    okn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    53 FL 100
    Edilen teşekkür: 98

activlerde stil paket kaldırıldı
    Eski Nick: ROCKSTAR100

"Nero Provocatore,Crossover Black,Crossover Schwarz,Rock Siyah"

tansel kardaş
    sakarya_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    54 UE 162

sakaryada fiat bayide çalısıyorum aktiv olarak bende aldım dedgin gibi siyahtı kaporta bölümde bir tırnak tutuyor onları cıkartıp boyahanede boayttıma raba gövdesine cok güzel oldu barabarabara_54@hotmail.com eklersen biraz daha detaylı anlata bilirimmodifikasyon olarak tavsiye edeceklerim orjinal ön tamponu ala bilirsin yan etekleri arka tampona dokunma cift eksoz cıktısı yap arka rüzgarlıgı takma stop lambasına reklamcılarda etiketten adını yazdır üstünde boş sekidle firene bastıgında adın yazsın arka stoplar siyah boya ile boayttır sade sekilde stopların ampullerini letli yap canlı ısık veriyor camları filimle arap filiminin en acıgının bir koyusu trafik ve muayne gecer onayı veriyor cantları 17 den yukarı cıkarma ince tel gibi modelleri yakısıyor bunları neden anlatıyorum yıl basından sonra ben bunlara baslıyorum foroshop çalışmasında işleme soktum kendim bilgi işlemciyim ön ızgarada tampon geçiyor onu kestir tam bütün ısgara yaptır farları encl far degiştir arka amlemiiptal ettir ses sisteminde kapı kolonlarını yerini bozmadan mini panzut koyuyorlar onları koydur bagaja 1000 lik bas koy ve basa ayrı anfi kapı kolanlarına ayrı anfi taktır teyibi degiştirme dönüştürücü takıyorlar orjinalligini bozma kumandası güzel dreksiondan koltıklarda kafa yaslanacak yerlere fosforlu halkalar var demirden gece yanıyor onlardan taktır dısardan cok cixss duruyor bence bunlar senin aracınnın on numara yapa bilir birde ön kaputu farlarının tama rasını sadece siyah karbon yada reklamcılardan sade siyaha cek süper duruyor siyah cektikten sonra tavandan arka tampona kadarda iki esit cizgi götür elinici acele tutu ilk yapan ben oalcak yoksa

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

Alıntı sakarya_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakaryada fiat bayide çalısıyorum aktiv olarak bende aldım dedgin gibi siyahtı kaporta bölümde bir tırnak tutuyor onları cıkartıp boyahanede boayttıma raba gövdesine cok güzel oldu barabarabara_54@hotmail.com eklersen biraz daha detaylı anlata bilirimmodifikasyon olarak tavsiye edeceklerim orjinal ön tamponu ala bilirsin yan etekleri arka tampona dokunma cift eksoz cıktısı yap arka rüzgarlıgı takma stop lambasına reklamcılarda etiketten adını yazdır üstünde boş sekidle firene bastıgında adın yazsın arka stoplar siyah boya ile boayttır sade sekilde stopların ampullerini letli yap canlı ısık veriyor camları filimle arap filiminin en acıgının bir koyusu trafik ve muayne gecer onayı veriyor cantları 17 den yukarı cıkarma ince tel gibi modelleri yakısıyor bunları neden anlatıyorum yıl basından sonra ben bunlara baslıyorum foroshop çalışmasında işleme soktum kendim bilgi işlemciyim ön ızgarada tampon geçiyor onu kestir tam bütün ısgara yaptır farları encl far degiştir arka amlemiiptal ettir ses sisteminde kapı kolonlarını yerini bozmadan mini panzut koyuyorlar onları koydur bagaja 1000 lik bas koy ve basa ayrı anfi kapı kolanlarına ayrı anfi taktır teyibi degiştirme dönüştürücü takıyorlar orjinalligini bozma kumandası güzel dreksiondan koltıklarda kafa yaslanacak yerlere fosforlu halkalar var demirden gece yanıyor onlardan taktır dısardan cok cixss duruyor bence bunlar senin aracınnın on numara yapa bilir birde ön kaputu farlarının tama rasını sadece siyah karbon yada reklamcılardan sade siyaha cek süper duruyor siyah cektikten sonra tavandan arka tampona kadarda iki esit cizgi götür elinici acele tutu ilk yapan ben oalcak yoksa
    türkçede, virgül ve noktalamalar kaldırıldı galiba.insaf be güzel kardeşim.
    araya bir virgül koyda okurken nefes alalım.bilgi işlemciyim diyorsun,o zaman türkçeye biraz dikkat et.bu kadar, yazım ve imla hatası, bilgi işlemciye hiç yakışmıyor.
    Konu şekerlioğlu tarafından (28/10/2008 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesajı için 4 kişi şekerlioğlu'ye teşekkür etti:

Mehmet ÖZ
    ozmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42DM100
    Edilen teşekkür: 44

Alıntı sakarya_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tansel senin bu yazdıklarının tamamı ve dahası site üyeleri tarafından uzun zamandır yapılmakta.....

niçin fiat çalışanları gp ile ilgili bilgileri en son öğrenir, anlamış değilim.

ali öztürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35bhv83

sanayide kapı kollarını boyama bize kaça patlar bilgi verirseniz sevinirim...

ilker ONGUN
    iongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı alipckopat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanayide kapı kollarını boyama bize kaça patlar bilgi verirseniz sevinirim...
    tabi aynalarda..

ali öztürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35bhv83

Kısacası herşey dahil kaça patar boya işi

Sayfa 1/2 12 SonSon