İyi akşamlar forum ailesi, sonunda finaller bitti bende fırsat bulmuşken araca biraz görsellik katmak istiyorum. daha önce pedal takımı takmak dışında hiçbirşey yapmayan biriyim yani elektrik konusunda tecrübem yok yardımınızı bekliyorum yapmak istediklerimse;

1- Ön cam kaldırma modülü almak istiyorum cihazı nasıl bağlarım bir zararı olurmu aküye yada beyine. ve nasıl bağlarım (ön camlarım oto sadece)

2- Kilit açmaya bastığımızda kısa farları yakan bir modül var mı astrada sevdiğim bir özellikti

3- yan aynalara beyaz led ışık aldım yere doğru vurmasını istiyorum delerek yerleştirmem gerekiyor, sol aynada dış ısı ölçer var bu yüzden yere karar veremedim. bu tür birşey yapan var mı nasıl delebilirim yada tornacıyamı gitsem riske atmadan. elektriği tavan lambasından almak istiyorum kumandadan çalışması için.
ürün bu(2PCS 23MM LED Eagle Eye Light Daytime Running DRL Tail Backup Light Car Motor-in Daytime Running Lights from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group)

4- çakmaklığın çevresinde ki turuncu plastik zarar görmüş ampul yarısını aydınlatıyor yarısını aydınlatmıyor çıkmacı çıkmacı aramakta çile. bulabileceğim biryer var mıdır

5- son olarak eski sahibinden kalma cam rüzgarlıkları var ama bunlar puntonun değil, linea için galiba kapı saçına kadar uzanıyor. çift taraflı bant ile yapıştırılmış bayağıda sağlam yapışmış zarar vermeden nasıl sökebilirim

şimdiden cevaplar için teşekkürler