Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Acil:GP krom kaplamaları ve Philips Diamond Vision 5000K

Mehmet Doğanay
    Mehmet D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614
    Edilen teşekkür: 11

Standart Acil:GP krom kaplamaları ve Philips Diamond Vision 5000K

Selam

Bugün oto aksesuarcısına gittim bizim araçlar için Philips Diamond Vision 5000K ampul fiyatına baktım resimlerini de yüklüyorum bakarsınız pazarlık sonucu fiyat 100-Ytl Sis farlarının ampulleride dahil ama inanın aynı zenon gibi bembeyaz bir ışık veriyordu gerçekten de canlı olarakda görünce çok güzeldi adam kendi aracına da takmıştı aynısından ve bembeyaz yanıyordu gerçekten, kendimi zor tuttum az kalsın alıyordum, ama acelecilik yapıp almadım burda sizlerede danışmak istedim birde yanlış hatırlamıyorsam Narva diye alman malı bir ampul vardı onun da philips kadar iyi ve bembeyaz olduğunu ve fiyatının da 65 ytl olduğunu söyledi. Sizce fiyatlar nasıl ayrıca krom kaplama fiyatlarınıda aldım aynı adamdan ve sizlerle paylaşmak istedim aşağıya fiyatlarını yazıyorum. Bilmiyorum ama bana uygun geldi.

Fiyatlar Euro olarak verilmiştir...

Krom kapı kolu = 38-Eur.
    Bagaj Çıtası = 20-Eur.
    Kapı eşik çıtası = 12-Eur.
    Ayna kapağı = 42-Eur.
    Cam çıtası = 24-Eur.

Fiyatlar hakkında ve diğer konularla ilgili acil yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:ok:

NOT:
    Bu arada konu ile ilgili değil ama Active araçlarda teyp lerde Aux çıkışı denilen şey varmı acaba Çünkü Direksiyonda SAĞDAKİ searc kumanda düğmesine basınca Tuner,cd,AUX,Em,Am,Lw gibi şeyler yazıyor. Bunu neden soruyorum 7" Lcd monitör aldım ve onu aux çıkışına bağlayacağım ancak bu Lcd monitör hafıza kartı ile de çalışıyor ve hafıza kartına yüklediğiniz resim,mp3,klipler,Divx,Mp4 vs. gibi video dosyalarını yürütüyor cd ye gerek kalmadan yani. Bu özelliği çok hoşuma gitti o yüzden aldım cd tak çıkart derdi yok bilgisayardan yükle araba hem dinle hem izle Impex diye bir marka.. Çok uygun aldım internette fiyatı 300civarı ben 200-Ytl ye aldım. Oto müzik Tesisatçısına gittim bu Aux denilen şeye bağlayıp direk monitörde izlediğim şeyin sesini araçtaki kolonlardan alıcam yani bunu birkaç gün içinde yaptırıp resimleri burada göstereceğim..

Hepinize şimdiden teşekkür ederim..
    Mehmet DOĞANAY
    Grande Punto 1.4 Active Rock Siyahı

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

Krom kaplamaları görebileceğiniz site adresi www.omsa.com

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum
    Mehmet DOĞANAY

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet özalın
    ozalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    48 us 460
    Edilen teşekkür: 3

bizim araclara göre sis farı yane ampul h1 mi h3 mü kardeşim paylaşım icin tşkler..

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

bizim araçların far ampulü H4 oluyor...
    Mehmet DOĞANAY

mehmet özalın
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    48 us 460

tamam far ampulü h4 ben sis farını soruorumm bi bilgin var mı?

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

onu yarın öğrenirim satıcıdan yazarım buraya
    tamam ii akşamlar
    Mehmet DOĞANAY

mehmet özalın
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    48 us 460

tşkler paylaşım icin saol...

yener erkmen
    avam kamarası ynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 ynr 46
    Edilen teşekkür: 10

ben tümünü değiştirdim ve beyaz ampul yaptım (sislerde dahil) 120 verdim.benim ampullerde phılıps ve çok memnunum.

Konu ynr tarafından (18/03/2007 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Lcd monitör hafıza kartı ile de çalışıyor ve hafıza kartına yüklediğiniz resim,mp3,klipler,Divx,Mp4 vs. gibi video dosyalarını yürütüyor cd ye gerek kalmadan yani. Bu özelliği çok hoşuma gitti o yüzden aldım cd tak çıkart derdi yok bilgisayardan yükle araba hem dinle hem izle Impex diye bir marka.. Çok uygun aldım internette fiyatı 300civarı ben 200-Ytl ye aldım
    BU ALEİTN FOTOSUNU YUKLEYEBİLİRİMSİN KARDES

Alper Emre Bağcı
    emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DV 9711
    Edilen teşekkür: 64

sisler h1 arkadaşım kesin eminim değiştirdim ayrıca MTEC in farlar sisler ve parklarını toplam 80 ytl ye alıorum ben
    GRANDE PUNTO 1.3 MULTİJET 90 HP EMOTİON 3DR+ROCK BLACK+DUALLOGİC+SKYDOME+S.P+G.P+DERİ DÖŞEME

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Teşekkürler paylaşıma, linkteki siyah GP hoş olmuş gerçekten(Ön kısım)...

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

@emre
    Kardeş MTEC leri 80-ytl alıyorum demişsin ama satıcı bana 50-YTL ye MTEC leri verdi ben istemedim. Bence sakın alma emrecim çünkü Philips in kalitesini görünce bende vazgeçtim. Fotolar sizi yanıltmasın gidin canlısını görün ve ya ben gördüm gerçek ten 10 numara..
    Üstelik MTEC çin malı yaww. Yanlış anlama bizim araçlara çin malı hem gitmez hem yakışmaz hem de kalitesi düşündürür kime çin malı desen iki kere düşünür almadan önce benim bildiğim..

@pdr42
    Bahsettiğim LCD monitör bagajda duruyor bugün yarın bağlatacağım arabama teybin Aux çıkışından kullanılacak dün konuştuk tesisatçıyla 50-Ytl bağlayacak çok orjinal olacak ve araçta ki hiçbir kabloya dokunulmayacak ve mevcut kablolar kesilmeyecek. 2 gün içinde bu işi yaptırmayı düşünüyorum. Cidden hiç böyle bişey aklımda yoktu ama görünce bu kaçmaz dedim aldım.Ben yaptırayım bi bakalım yorumlarımı yazarım size resimleride eklerim. Aldığım yerin adresini telini verebilirim v.s. En güzel yanı çok net bir görüntü ve cd derdi yok. Direk tırnak kadar hafıza kartı takıyorsun Şu an 2GB a kadar hafıza kartları var. 40-70.ytl arası.. Ayrıca bu aletin LCD monitörün USB girişide var. aynı anda birden fazla hafıza kartı takılıyor yani :ok:
    Mehmet DOĞANAY

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Mehmet D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @emre
    Kardeş MTEC leri 80-ytl alıyorum demişsin ama satıcı bana 50-YTL ye MTEC leri verdi ben istemedim. Bence sakın alma emrecim çünkü Philips in kalitesini görünce bende vazgeçtim. Fotolar sizi yanıltmasın gidin canlısını görün ve ya ben gördüm gerçek ten 10 numara..
    Üstelik MTEC çin malı yaww. Yanlış anlama bizim araçlara çin malı hem gitmez hem yakışmaz hem de kalitesi düşündürür kime çin malı desen iki kere düşünür almadan önce benim bildiğim..

@pdr42
    Bahsettiğim LCD monitör bagajda duruyor bugün yarın bağlatacağım arabama teybin Aux çıkışından kullanılacak dün konuştuk tesisatçıyla 50-Ytl bağlayacak çok orjinal olacak ve araçta ki hiçbir kabloya dokunulmayacak ve mevcut kablolar kesilmeyecek. 2 gün içinde bu işi yaptırmayı düşünüyorum. Cidden hiç böyle bişey aklımda yoktu ama görünce bu kaçmaz dedim aldım.Ben yaptırayım bi bakalım yorumlarımı yazarım size resimleride eklerim. Aldığım yerin adresini telini verebilirim v.s. En güzel yanı çok net bir görüntü ve cd derdi yok. Direk tırnak kadar hafıza kartı takıyorsun Şu an 2GB a kadar hafıza kartları var. 40-70.ytl arası.. Ayrıca bu aletin LCD monitörün USB girişide var. aynı anda birden fazla hafıza kartı takılıyor yani :ok:

kardeş senin mtec dediğin bir defa japan malı çin malı felan değil park + farlar+sisleride kimse 50 ytl ye veremez gelişi belli bişi ama adm sanane ben zarar etmek istiyorum keyfimin kahyasımısın derse bak o zaman olur sana ampulun resminide gönderiyorum bak

birde philips far + sis + park 100 ytl bundada bir anormallik var kardeşim bunlar seni kandırıyor veya yukarıda bahsettiğim olay bundada tekrarlayabilir

şunuda söyleyeyim ben ikisinide satıyorum bence ilk başlarda mtec hoşuma gitmemişti (önyargıyla) sonra bir baktım yol ışıtması beyazlık gerçekten philpsle aynı yani phılıps le mtec aynı kalite diyebilirim benden bu kadar...

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

femoli kardeşim aydınlatıcı bilgilerin için çok saol
    Bu meslektaşın bana Philips diamond vision 5000-k için 105-ytl dedi
    ancak 100e bıraktı ayrıca toplu alım yapmış olsak (sisler dahil bu fiyatlara)90 a kadar da inecek belkide, ben ürünü gördüm kutusunda kendi taktığı ampullerinide gördüm aynısı nerdeyse zenon kiti kadar beyazdı bunda herhangi bi mübalağa yok. Çok hoş bi görüntü çıktı yani. O zaman size göre bu meslektaşınızın verdiği fiyat iyimi? Yani yanlış anlama şunu anlatmak istiyorum bu fiyatlara alırsak iyimi olur kazıklanmış olmayız dimi ben bunu anlamaya çalışıyorum. Bu arada MTEC mi Philips mi desen bence philips diamond vision derim ben . Ama param çıkışmazsa da MTEC leri gözüm kapalı mecburen alırım hiç sorun değil herşey biyerde aslında maddiyat meselesi öyle değilmi sevgili adaşım... Paran hangisine yeterse onu alırsın ama kalitede ortada zaten.
    Teşekkürler..
    Mehmet DOĞANAY

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Walla Cumartesi günü MTEC'leri taktı Femoli benim araca! İki gündür gece kullanıyorum, gayet memnunum... Orjinale göre bayaa farketti görüşte! Gören arkadaşlar da xenon mu diye soruyorlar

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

Bu arada arkadaşlar bu krom kaplamalar için de lütfen fikirlerinizi yazın fiyatları yukarıya yazmıştım piyasa göre iyimi pahalımı, bi fikir edinelim de alacak olanlar ben de dahil makul fiyatlara almış olalım kazıklanmayalım yani.

Teşekkürler :ok:
    Mehmet DOĞANAY

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Mehmet D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    femoli kardeşim aydınlatıcı bilgilerin için çok saol
    Bu meslektaşın bana Philips diamond vision 5000-k için 105-ytl dedi
    ancak 100e bıraktı ayrıca toplu alım yapmış olsak (sisler dahil bu fiyatlara)90 a kadar da inecek belkide, ben ürünü gördüm kutusunda kendi taktığı ampullerinide gördüm aynısı nerdeyse zenon kiti kadar beyazdı bunda herhangi bi mübalağa yok. Çok hoş bi görüntü çıktı yani. O zaman size göre bu meslektaşınızın verdiği fiyat iyimi? Yani yanlış anlama şunu anlatmak istiyorum bu fiyatlara alırsak iyimi olur kazıklanmış olmayız dimi ben bunu anlamaya çalışıyorum. Bu arada MTEC mi Philips mi desen bence philips diamond vision derim ben . Ama param çıkışmazsa da MTEC leri gözüm kapalı mecburen alırım hiç sorun değil herşey biyerde aslında maddiyat meselesi öyle değilmi sevgili adaşım... Paran hangisine yeterse onu alırsın ama kalitede ortada zaten.
    Teşekkürler..
    kardeş krom fiyatlarını bilmiyorum ama ampul fiyatlarında bir gariplik var park + sis+ far bu arkadaşlaar sana 100 ytl diyorlarsa hemen al yani fiyatları 90 a felan çekmeye çalışma çidden bu ampullerin bu adamlara gelişi bile bunun üzerinde deli bir fiyat vermişler bu insanın aklına başka şeylerde uyandırmıyorda değil ..

Bizim paspas üretiçisi abimiz dükkana gelip bize yeni çıkan paspaslarını gösterdi bizde biz aldık dedik. fiyat olarakta bizim aldığımız fiyatın 10 ytl üstünü söyledi bizde bu fiyatlara aldık dedik nasıl olur ben üretiyorum benden ucuza nasıl verebilinir dedi araştırdık verdikleri bir firmadan çalınmış yani hırsızlık malı satın almışız o gün bu gündür spottan mal almıyoruz fiyatı ucuz bie olsa
    bence bir araştır derim krom fiyatlarınıda emin ol bilmiyorum ...

serkan alpay
    efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 1

Standart krom kaplama

arkadaşım ben kapı kolları ve bagaj çıtasını toplam 85 ytl iki takside aldım cam çıtalarını 55 ytl aldım

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

@efe
    Dostum bagaj ve kapı 38-Eur yani = 109-ytl yapar
    cam çıtası da= 24-euro = 45-ytl yapar

109+45= 154 benim bulduğum fiyat
    85+55= 140 buda sizi bulduğunuz fiyat

aradaki fark 14-ytl

Bu durumda hem 2 taksitte almanız hemde satan kişinin buna karşılık sizden montajını yapıp işçilik parasıda almadığını düşünerek sizde gayet iyi bir fiyata almış oluyorsunuz.Ama dediğim gibi montaja para almadıysa.

Bu paylaşımdan dolayı gayet iyi bir şekilde fikir edinmiş oldum
    sizede çok teşekkür ederim. İnanın birşeyler alırken tırsıyorum artık yani ulan diyorum bu adam fiyatımı geçiriyor yoksa diye yani anlatabiliyormuyum o bakımdan. Hakkı neyse onu alsın kardeşim bizim millet böyle işte fiyatı geçiriyorlar her şeyde turist bile gelmiyor sonra.. neyse abartmıyım ama
    içim rahat olacak kardeşim bi ürünü alırken normal kar marjı neyse alsın öyle değilmi ama
    Paylaşım için saol:ok:
    Mehmet DOĞANAY

Mehmet Doğanay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34EJ8614

@femoli kardeşim
    Ya bu ampul konusunda adamın verdiği fiyat far ampulü+sislerin ampülü demişti
    park ampulü bu fiyatın için de yok yani.

Saol adaşım :ok:
    Mehmet DOĞANAY

Sayfa 1/2 12 SonSon