Arkadaslar eger icinizde arabaya karbon fiber uygulamasi yaptirmayi dusunen varsa bu basligi okumasi yararli olacaktir.

bu bilgileri ben kendi deneyimlerime dayanarak soyluyorum , anlatcaklarimdan yola cikarak belki siz daha guzelini yaparsiniz.

Oncelikle yan aynalari Karbon fiber kaplatmayi dusundum ve bu islemi yaptim arabaya FAKAT ! bizim GP lerin yan aynalari cok bombeli ve egik oldugu icin pek saglikli olmadi yani karbon fiber kaplamasi sicaga maruz kaldiginda kalkma ve atma yapti. Bunun disinde arabadaki hic bir plastik aksam karbon fiberle kaplanmiyor cunku kaplamanin yapiskani plastigi tutmuyor , tutsa bile saglikli olmuyor sicakta hemen kalkiyor.

Herseyi goze alanlar icin Karbon Fiber kaplama 2 ayna bedeli 60 ytl

Simdi ise ben gercek karbon fiber yaptirmayi dusunuyorum , bu uygulamayi ise Istanbul bagdat caddesi uzerinde Mert Tuning var orda yapiyorlar, parca basina 200ytl fiyati var ama tabiki kucuk ve orta parcalar icin gecerli bu fiyat . Gercek karbon fiberin avantaji sudur : istediginiz parcayi her ne olursa olsun karbon fiber yaptirabilirsiniz. Ornek : yan aynalar , on kaput , silecek suyu fiskirtan yerdeki plastik aksam , arabanin icindeki bolgeler.