Sayfa 21/29 İlkİlk ... 171819202122232425 ... SonSon
561 sonuçtan 401 ile 420 arası

Konu: Komik Kürsü

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

HİÇ SONU OLMAYAN FIKRA OKUDUNUZ MU? İŞTE BUYRUN...

Patron sekreterini arar; Bir haftalığına iş için yurtdışına çıkacağız. Ona göre hazırlan...
    Sekreter kocasını arar; Patron ile bir haftalığına seyahate çıkacağız. Sende başının çaresine bakarsın artık.
    Kocası sevgilisini arar; Karım bir haftalığına yok, tüm haftayı beraber geçirelim.
    Sevgili özel ders verdiği minik öğrenciyi arar; Bu hafta sana ders veremiycem. Gelmene gerek yok.
    Minik çocuk dedesini arar; Dedecim bu hafta öğretmenim yok dolayısıyla derste yok. Bütün haftayı beraber geçirelim mi?

DEDE (1.Bölümdeki patrondur) Sekterini arar; Bu haftayı torunum ile geçiricem, gezimiz iptal.
    Sekreter kocasını arar;Gezimiz iptal oldu. Gidemicez.
    Kocası sevgilisini arar; Karımın gezisi iptal oldu.
    Sevgili özel ders verdiği minik öğrenciyi arar; İşlerim iptal oldu.Bu hafta sana ders verebilicem.
    Minik çocuk dedesini arar; Dedecim öğretmenimin işi iptal olmuş ders var. çok üzgünüm.

Dede sekreterini arar; merak etme bu hafta yurtdışına çıkıcaz. hazırlıklarını yap

eeee nereye kadar

2. Bu mesajı için 9 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

haLiL KOÇAK
    halilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 CDM 54
    Edilen teşekkür: 587

Standart Fermuarın açık kalmış

-dükkan açık abi ...ha ha ha
    -dost başa ,düşman ayağa..........sen nereye bakıyon lan.........

- fermuarın açık kalmış
    -senin de ağzın maşallah...

- dükkan açık kalmış
    - bugün arife, öğleden sonra kapatıcam zaten.
    -

-lan kazım fermuarın açık kalmış lan
    +ben açtım onu rutubet yapmasın diye,kapatcam birazdan
    -

-abi çaktırma dükkan açık kalmış
    +içerde çırak var oolm bişey olmaz
    -

- fermuarın açık kalmış...
    - seninki çok kapalı ya

- abi fermuarın açık kalmış
    - şeker değil, erimez

- fermuar abi
    - ne?
    - fermuar diyorum. dükkan diyorum. açık diyorum...
    - ee?
    - kapatmak ister misin?
    - yoo...
    -

- dükkan açık kalmış abi
    + NEE!!! ne diyon olm!!!
    - Abi yok senin dükkan değil fermuarın açık kalmış
    + Nan olm aklımı aldın lan!

+ Kalsın yiğidin malı meydandadır
    -

+dukkan acık kalmıs
    -buyur dükkan senin

4. Bu mesajı için 3 kişi halilim'ye teşekkür etti:

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

KİM KİMİ SEVER
    Beyaz karayı, sinek yarayı, zengin parayı,
    Yemek tuzu, rakı buzu, maymun muzu,
    Ördek kazı, güzel nazı, aşık sazı sever...
    Kuş darıyı, çiçek arıyı, erkek karıyı,
    Ana çocuğu, çoban gocuğu, yumurta sucuğu,
    Ocak közü, kirpik gözü, ozan sözü sever...
    Garip sılayı, yiğit halayı, tencere kalayı,
    Davul zurnayı, avcı ayı, deve hurmayı,
    Alın kelini, cömert elini, cimri dilini sever...
    Çöl yağmuru, çizme çamuru, oklava hamuru,
    Tembel yatmayı, geveze atmayı, pazarcı satmayı,
    Şişe tıpayı, şarap kupayı, eşek sopayı sever...
    Ebe bebeği, kahve dibeği, çengi göbeği,
    Memur masayı, ermiş asayı, hakim yasayı,
    Haylaz döveni, dalkavuk öveni, hergele söveni sever...
    Sarhoş dostunu, ayı postunu, yaşlı bastonu,
    Hatip lafı, suçlu affı, açıkgöz safı,
    Orman çamı, kedi damı, işçi zammı sever...
    Mektup pulu, Allah kulu sever de

PEKİ SEN KİMİ SEVİYORSUN ???

Ben Grande Puntomu ve onun sayesinde tanıştığım Grande Punto TR forumdaki tüm arkadaşlarımı
    Konu JASMINE tarafından (10/01/2009 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

6. Bu mesajı için 6 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KİM KİMİ SEVER
    Beyaz karayı, sinek yarayı, zengin parayı,
    Yemek tuzu, rakı buzu, maymun muzu,
    Ördek kazı, güzel nazı, aşık sazı sever...
    Kuş darıyı, çiçek arıyı, erkek karıyı,
    Ana çocuğu, çoban gocuğu, yumurta sucuğu,
    Ocak közü, kirpik gözü, ozan sözü sever...
    Garip sılayı, yiğit halayı, tencere kalayı,
    Davul zurnayı, avcı ayı, deve hurmayı,
    Alın kelini, cömert elini, cimri dilini sever...
    Çöl yağmuru, çizme çamuru, oklava hamuru,
    Tembel yatmayı, geveze atmayı, pazarcı satmayı,
    Şişe tıpayı, şarap kupayı, eşek sopayı sever...
    Ebe bebeği, kahve dibeği, çengi göbeği,
    Memur masayı, ermiş asayı, hakim yasayı,
    Haylaz döveni, dalkavuk öveni, hergele söveni sever...
    Sarhoş dostunu, ayı postunu, yaşlı bastonu,
    Hatip lafı, suçlu affı, açıkgöz safı,
    Orman çamı, kedi damı, işçi zammı sever...
    Mektup pulu, Allah kulu sever de

PEKİ SEN KİMİ SEVİYORSUN ???

Ben Grande Puntomu ve onun sayesinde tanıştığım Grande Punto TR forumdaki tüm arkadaşlarımı
    @Ben Grande Puntomu ve onun sayesinde tanıştığım Grande Punto TR forumdaki tüm arkadaşlarımı
    Çok kibarca bir davranış Teşekürler

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

1 GB'lık cevşen
    Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.

Sarışının hamile hali

Hamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman?" diye sorduğunda sana; "Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok!" diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!

Geç bunları

Dekorasyon dergisine bakarken bir sandalyenin iki aylık maaşına tekabül ettiğini gören kuzenimin yorumu: "Geç bunları, bizde ona oturacak yok!"

Hemşiranım

Bir hastahane. Yoğun bakım odası. Sabah saatleri. Neşe içinde odaya giren bir hemşire hanım. Ve neşe içinde şakıyan sesi: "Ahmet beyy, Ahmet beyyy bugün keyifler nasıl? Ama küs müyüz canım?" Ahmet beyde ne ses ne nefes. Hemşire hanım neşeli neşeli gezinmekte. Dayanamayan hademe bir yandan yeri silerken cevap verir: "Hemişiraanım bu hasta eks olmuş galibaa." Hemşire hanımdan el cevap: "Sus da işine bak senn!" Ve nice sonra hastanın nabzına bakan hanımefendi hayretle bağırır: "Aaa hakkaten..." Bu olayı izleyen diğer hasta olan dayımın bize aktarırken son cümlesi: "Kendimi Türk hademelerine emanet etmek istiyorum."

Gaz kokusu

Büyük marketlerden birinde kasada kuyruktayız. Birden etrafa kötü bir koku yayılıyor, herkes yüzünü ekşitiyor "Kokunun kaynağı ben değilim." gibilerinden. Kuyrukta babasıyla bekleyen 8 yaşlarındaki bir veletin "Baba bu kokunun aynısıdan bizim banyoda da vardı." demesiyle, ortada kırmızı suratlı bir baba ve olayın faili bulunduğu için rahatlayıp tebbessüm eden bizler.

Siyah olsun da...

Kendi arabası diye siyah gördüğü farklı markadaki her arabaya binmeye çalışan ve birinde de başarılı olup araba anahtarı kabul etmiyor diye servisi arayan, iki saat nasıl olup da çalışmadığı hakkında servis elemanına cepten malumat veren başka salak var mı? Arabalarınızı kilitlemeden çıkmayın; binerim...

Eniştemin intikamı

Enişteme "Arabayı değiştirsene artık, benden bile daha yaşlı" diyorum, "Değiştiremem, araba yolda kalınca teyzen arabayı itiyor, peşimden koşması çok hoşuma gidiyor. Yıllarca ben koştum peşinden, şimdi biraz da o koşsun" cevabıyla gülüyorum, gülüyorum, hala gülüyorum.

Giyim kuşam

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

Gözlem yeteneği

Gece, geçirdiği trafik kazası sebebiyle acile getirilen hastanın yakınları odaya doluşmuşlar. Kontrole gelen doktor hemşirelere dönerek "Hastayı gözleme alın" deyip odadan çıkıyor. Peşinden bütün hasta yakınları da odayı boşaltıyor. Hastayla ilgilenmeye başlıyoruz. Aradan on beş dakika geçiyor, odanın kapısı aralanıyor. Hasta yakınlarından biri elinde sıcacık bir gözlemeyle odaya girip usulca hemşireye yaklaşıyor: "Doktor bey gözleme alın dediydi, bunu nereye bırakayım? Siz mi yedirirsiniz anası mı gelip yedirsin?"

Bireysellik

Anneme, "Hayatıma giren erkekler neden bu kadar çabuk çıkıyor? Bendeki şanssızlık genetik mi?" diye sordum. "O senin bireysel salaklığın, bizi bulaştırma!" dedi. Hemen sustum.

Cennet brokolisi

Sofrada "Hanım ben hiç brokoli yemedim." diyen seksenlik dedeme "Artık öteki tarafta yersin." cevabını veren hınzır bir anneannem var!

Geberin Köpekler!

Anti-bakteriyel sabunla ellerimi yıkarken, "Geberin köpekler!" diye kahkaha atan, bakterilerin ölüşünü zihninde canlandırıp bundan zevk duyan ben mi, neden güldüğümü anlattığımda "Hayvansın sen, onların da canı var!" diyen kız arkadaşım mı acaba daha çok alkışı hak ediyor? Alkışlayan ellerde bakteri olmasın lütfen.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

10. Bu mesajı için 10 kişi OzzY'ye teşekkür etti:

batu fes
    batuhann80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 615

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

ozan ilk hikaye super cok ii geldi wala aldi gunun yorgunlugunu tesekkurler zuahahhah=))))))))
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

itiraf.com

From: deniz

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

--------------------------------------------------------------------------------

osghurYZ, Erkek , 26 , İstanbul
    3 ay 24 gün önce gönderdi.

Yanlış telefon

İşe giderken cep telefonumu evde unutmuşum, ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim.

--------------------------------------------------------------------------------

kissinyacake, Kadın , 21 , Bursa
    4 ay 12 gün önce gönderdi.

Çocuklar kimden?

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

ciwciw82, Kadın , 26 , İzmir
    10 ay 9 gün önce gönderdi.

Doğalgaz

Doğalgaz bağlantısı için bahçemizi kazan sevgili amele kardeşler, kendi evimin önünde bana laf atarsanız babam da size "O boruları g.tünüze döşerim, gazın en doğalıyla ısınırız!" der tabii ki.

dududilli, Kadın , 25 , İzmir
    4 ay 28 gün önce gönderdi.

Nur topu

İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti, topu kaldı!"

deklansör, Erkek , 25 , Trabzon
    11 ay 13 gün önce gönderdi.

Düz mantık

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

sus_yoksa, Kadın , 24 , Antalya
    7 ay 22 gün önce gönderdi.

Toplamda

Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

aviakan, Erkek , 35 , Eskişehir
    5 ay 20 gün önce gönderdi.

Helallik

Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."

pieceoffox, Erkek , 28 , ABD
    3 ay 23 gün önce gönderdi.

Köpük köpük

8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim, hala düşünüyorum...

neyazsmacaba?, Erkek , 20 , İstanbul
    2 ay 25 gün önce gönderdi.

Araba sevdası

Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.

mernis, Erkek , 40 , İstanbul
    1 ay 28 gün önce gönderdi.

Hevesli

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var..."

istakozz, Erkek , 36 , İstanbul
    2 ay 1 gün önce gönderdi.

Potansiyel müşteri

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: ''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi.

yüreğimebasabasa, Kadın , 26 , Sinop
    11 ay 21 gün önce gönderdi.

Un merakı

Komşumuzun kızı ilk fırıncıya kaçtı. Geri geldi, 5 ay sonra un fabrikasının sahibine kaçtı. Bunlara annesinin yorumu; "Ben bu gızı una doyaramadım!"

hotelcalifornia, Kadın , 39 , Adana
    1 yıl 3 gün önce gönderdi.

Sütün faydaları

Sabah erken okula gidecek oğlumu uyandırmadan önce, kalkar kalkmaz içsin diye hazırladığım sütün bardak ebadını o kadar abartmışım ki, henüz uyanmaya çalışan, tek gözü açık oğlumdan gelen cümle: "İneğin kendisini getirseydin bari."

idrakyolları, Kadın , 31 , İstanbul
    9 ay 24 gün önce gönderdi.

Emniyet kemeri

Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuş yerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerini takıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığı dekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içini çekerek kadına sesleniyor. "Abla, çıkar emniyet kemerini, böylesi daha emniyetli hepimiz için."

vantutirii, Erkek , 29 , Ankara
    3 ay 20 gün önce gönderdi.

Arabam çalındı

2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah "Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim.

isidnehümanikam, Erkek , 26 , Antalya
    11 ay 29 gün önce gönderdi.

Kayıp aranıyor

Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: ''Bu kadar insan hala bulamadınız mı?''

keyfekederolsun, Kadın , 24 , İstanbul
    1 ay 26 gün önce gönderdi.

Giyim kuşam

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

hanibununilksahibi_, Kadın , 25 , Yalova
    8 ay 11 gün önce gönderdi.

Cadaloz kaynana

İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."

nonocry..., Erkek , 35 , İzmir
    11 ay 22 gün önce gönderdi.

Direksiyon eğitimi

Sene 1993. Sevgilime (şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir'in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım." diyorum. Cevap "Hangi direğe?"
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

15. Bu mesajı için 11 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti:

16. 12/02/2009, 15:21

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Standart Müslümanlara özel airbag :)

18. Bu mesajı için 6 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

haLiL KOÇAK
    halilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 CDM 54
    Edilen teşekkür: 587

ŞAPKACI

Şapka satarak geçinen bir adamın yolu bir gün bir ormana düşmüş. Adam biraz yürüdükten sonra sıcaktan ve yorgunluktan bunalmış, bir ağacın altına oturmuş. Şapkalarla dolu sepetini de yere koymuş ve uykuya dalmış. Birkaç saat sonra adam tuhaf sesler duyarak uyanmış. Bir de bakmış ki yanındaki sepet bomboş...Şapkalar gitmiş.Kafasını kaldırıp ağaca bakmış, ağacın dallarında bir sürü maymun, her birinin kafasında adamın şapkaları... Adam başlamış düşünmeye; "Ben şimdi ne yapacağım, şapkaları bu maymunlardan nasıl geri alacağım" diye. Düşünceli bir şekilde kafasını kaşırken bakmış ki, maymunlar da adamın taklidini yapıyor, kafalarını kaşıyorlar. Adam ellerini havaya kaldırmış, maymunlar da...Derken adam ne yapacağını bulmuş, kendi kafasındaki şapkayı çıkarıp yere atmış, maymunlar da şapkaları çıkartıp aşağı atmışlar... Adam böylece bütün şapkaları geri almış, sepetine koyup yoluna devam etmiş.

Aradan 50 yıl geçmiş... Artık adamın bir torunu varmış, o da dedesi gibi şapka satıcısı olmuş. günlerden bir gün onun da yolu aynı ormana düşmüş. Hava yine çok sıcakmış ve genç adam bir ağacın altına oturmuş, şapkalarla dolu sepetini yanına koymuş ve uykuya dalmış... Bir saat sonra uyanmış, birde bakmış ki sepetin içinde şapkalar yok... Derken tuhaf sesler duymuş, bir de kafasını kaldırmış ki ağacın üstünde bir sürü maymun, hepsinin kafasında birer şapka. Düşünmüş... "Dedem yıllar once bana bir hikaye anlatmıştı... ne yapacağımı çok iyi biliyorum... " demiş. Adam kafasını kaşımaya başlamış, maymunlar da aynısını yapmışlar... Adam ellerini havaya kaldırmış,maymunlar da.. Ve adam gülümseyerek kendi başındaki şapkayı çıkarmış yere atmış... O anda ağaçtaki maymunlardan biri yere inmiş, adamın yere attığı şapkayı kapmış, adama da bir tokat atmış ve şöyle demiş:

-"Sadece senin mi deden var ş.r.fsiz !

20. Bu mesajı için 5 kişi halilim'ye teşekkür etti:

batu fes
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

jasmine;
    halilim;

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 GB'lık cevşen
    Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.
    Cok güldüm he
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Amerikalı erkek bir bilim adamının yaptığı araştırma,
    Kadınların hayatının 4 ana döneme ayrıldığını ortaya koymuş:

1) Herşeye ağzı açık ayran budalası olarak baktıkları,

söylenen her güzel lafa kolay kandıkları 17 - 25 yaş arasındaki
    KAZ Dönemi.

2) Güzelliklerinin farkına vardıkları, o yüzden hep

kapris üstüne kapris yaptıkları 25 - 35 yaş arasındaki
    NAZ Dönemi.

3) Hayatı (erkekleri) tanıyıp gözlerinin açıldığı

35 - 45 yaş arasındaki
    KURNAZ Dönemi.

4) Mihrabın yıkıldığı, herşeyin bittiği 45 yaş sonrası

ENKAZ Dönemi

Erkeklerin hayatıda 4 ana döneme ayrılir...

1. 17-30 yas arasi: KAZ Dönemi.

2. 30-40 yas arasi: KAZ Dönemi.

3. 40-60 yas arasi: KAZ Dönemi

4. 60 ve sonrasi : 'ENKAZ yada EN KAZ' Dönemi

25. Bu mesajı için 3 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne yani simdi Kaz geldik Kazmı gidicez

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Alıntı Ah-MeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yani simdi Kaz geldik Kazmı gidicez
    Kaz gelip, Enkaz gitmekten iyidir

Ferhan GÜL
    Ne alakası var yaa? ferojan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 65

Karizmatik Yorumu size birakiyorum....:)

Eklenti 3886Geçen sene marmarise gidiyorum dalışlara söylemesi ayıptır Yolda enerji içecekleriyle ayakata duruyorum tam uykumun geldiği bir anda !!!Eyvah polis yakalandım!!! korkusuyla kendime geldim (Bilinç altı refleks) Sonra mı? Bunlara sırtımı yaslayıp yarım saat kestirdikten sonra yoluma devam ettim.....

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ehehueh iyiymiş

batu fes
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

polisler çevirme yapıyorlar ve her sürücüye şu eksik bu eksik ceza kesecez diye corba parası koparırlar...
    polisler hırs yapmıs kimseyi gecirmiyorlar...
    bir arabayı durdurmuslar...
    polis alttan girmiş üstten cıkmıs adamın hiç eksigi yok...
    polis iyice dellenmiş koparacak corba parasını...
    polis->demiş arkadasım oryantal kasetin var mı?
    adam-> var memur bey demiş...
    polis->tak ozaman demiş..
    adam saskın saskın takmıs,baslamıs kaset calmaya...
    polis atmıs kepi baslamıs kıvırmaya...
    adam dahada sasırıp ne yapıyorsunuz memur bey?
    polis;
    oynuyoruz ulan görmüyon mu?eeee sende eşşek degilsin ya yapıstırırsın artık bir 20'lik....
    Konu batuhann80 tarafından (29/04/2009 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.

32. Bu mesajı için 4 kişi batuhann80'ye teşekkür etti:

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

oynuyoruz ulan görmüyon mu

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

batu fes
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Taze balıkGalata'da bir balıkçı bağırıyormuş:
    "Canlı balık, canlı balık!" Oldukça yaşlı bir kadın balıkçıya yaklaşmış ve sormuş:
    "Evladım balıklar taze mi?"
    "Canlı balık, canlı balık!"
    "Evladım balıklar taze mi?"
    "Annecim, canlı diyoruz ya işte!"
    "Ah be evladım ben de canlıyım, fakat taze miyim?"

36. Bu mesajı için 3 kişi batuhann80'ye teşekkür etti:

Sayfa 21/29 İlkİlk ... 171819202122232425 ... SonSon