Arkadaslar kliksa.com dan 10 gun once 25 TL ye bır urun aldım 3 gunde urun elıme geldı fakat kırık musterı hızmetlerı ıle gorustum ups kargo ıle gonderdım musterı hızmetlerı ılgılı ıdı bugun aynı urunun degısmıs olarak yenıden aldım urun hıc degısmemıs aynen gerı gelmıs sınırlerım ıyıce zıpladı .
Mıkro dalga fırın aldım arkası ezılmıs ve darbelı onuda iade ettım ama busefer degısım ıstemedım para iadesı ıstedım 3 gun ıcınde kredı kartına ıade edeceklermıs.
Gelelım cıkardıgım sonuca urunler magazalar aracılıgı ıle karsılanıyor yanı klıksa aracı galıba deposuna gelıyor oradan musterısıne gonderıyor bence tedarıkcıden gelen urunu acıp bakmıyorlar dırekt kutuyu kargoluyorlar gıbı geldı yasalar geregı 7 gun ıcınde keyfe keder de olsa ıade hakkımız mevcut ve onlarında 10 gun ıcınde parayı iade etmelerı gerekıyor.
Musterı hızmetlerınede soyledım hıcmı kontrol edılmıyor bu urunler bune kardesım her gelen urun defolu yada arızalı dıye kısacası bırdaha işim olmaz.
Hepsı burada.com un gozunu seveyım hıc bır sıkıntı yacamadım bugune dek bıldık yerden sasmamak lazımıs.Fırmayı kotulemek amacı ıle yazmadım sadece basımdan gecenlerı paylasmak ıcın yazdım musterı hızmetlerı de ılgılı ama gelen urunlerde malum