Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Türklere nasip ölümler..!!!

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Mutlu Türklere nasip ölümler..!!!

Mideye kaçan sineği öldürmek için ağza sheltox sıkmak suretiyle ölüm (İstanbul/Sultanbeyli)

Bir arabaya 11 kişi binip viyadüğe uçmak (Molla Gürani Viyadüğü/İstanbul)

Katta olmayan asansöre binme teşebbüsü (Ali Kırca/Kuruçesme'deki evinde; sadece yaralanma).

Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesiyle oluşan toplu ölüm. (Dudullu'da bir Köy nişan töreninde).

Ormanda zehirli mantarları ailece yiyerek,"anaa ne guzel!" deyip akşama evde ölü bulunan aile (Datça'da).

Yatağındaki tahtakurusu veya bilimum haşeratı öldürmek için yatağı ilaçladıktan biraz sonra uykuya dalarak vefat etmek (Bodrum/Yalıkavak Köyü).

Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı ayağını silkeleyerek çıkarmaya çalışan kişinin, elektrik çarptığını sanan yardımsever bir laz tarafından kafasına kürek, kalas vb. vurularak ölmesi. (Rize/Ardeşen Kasabasi/Tunca Köyü'nde).

Yolda mutlu, mesut yürürken kafaya balkon düşmesi (Gene Dudullu'da).

Para çekmek amacıyla girilen bankamatik gişesinde elektrik çarpması sonucu ölüm. (Ziraat Bankası, Bozcaada Şubesi)

Trafik kazasından yaralı olarak kurtarılıp, hastaneye kaldırılırken ambulansın kaza yapması sonucu ölüm. (Ülkemizin bir çok şehrinde)

Alkollü durumda TEM otoyolunda seyreden bir araçtaki beş kişinin; süper fm'de çalmaya başlayan oynak bir şarkı sonrası aracı sağa çekmesi ve otoyolda göbek atmaya başlaması üzerine 5 kişiden 3'ünün ayrı ayrı araçların çarpması sonucu ölümü (Adapazarı/Hendek).

Bir işçinin 600 tonluk pres makinesinin arasında emeklemek suretiyle 2450 santiigratlık fırında sıgarasını yakmaya çalısması. (Karabük Demir Çelik Fabrikaları)

Denizcililk işletmesinde çalısan geminin 3. mühendisi kimseye haber vermeden buhar kazanına girer. oradan geçen işgüzarın tekide 'neden bu kapak boyle açık' der ve kapagı kapatır. Ardından gemi sefere cıkar. (Kocaeli/Dilovasi İskelesinde)

Arkadaşlarıyla iddiaya tutuşup kafasıyla mermer bloku kırmaya çalışan medyatik karatecinin mermer yerine kafasını kırarak beyin travması sonucu ölmesi (İstanbul-Esenler).

Nüfus sayımı nedeniyle kendisinden başka kimsenin bulunmadığı yolda (üstelik de otoban) sayım görevlisinin bariyerlere çarparak ölümü. (TEM Otoyolu-Gebze)

Bir marangozhanede çalışan işçiler iş çıkışı üzerlerindeki talaşları kompresör ile temizlemektedirler. Bu arada arkadaşına yardımcı olan isçi Ali, şaka olsun diye, Burhan’ın neticesine dogru hava tutar. Buna içerleyen Burhan, ‘Öyle şaka olmaz böyle olur’ diyerek hava tabancasini alır ve arkadaşı Ali’nin makatına sokar.Bağırsakları patlayan Ali hastane yolunda Hakk-ın rahmetine kavuşur. (İstanbul, Ayazağa Sanayi Sitesi)

Aynı iş yerinde biri gündüz bir gece vardiyasinda olmak üzere çalışmakta olan baba oğuldan biri mobylette motor ile işe gitmekte diğeri ise bir başka mobylette ile eve dönmekte iken, yol üzerindeki sert bir virajda karşılasmaları ve birbirlerine selam vermek isterken çarpışıp beraberce ölmeleri. (Konya,Meram Mahallesi)

Eskiden anlatılan bir lunapark vakası: Parkın 2 kafadar gece bekçisi uçan sandelyeyi çalıştırıp bir güzel kurulmuşlar. Bekçilerin ikisi de bütün gece kusarak rahmetine kavuşmuşlar. (Göztepe Lunaparkı,1971, şimdilerde Göztepe Parkı’nın olduğu mevkii’)

Tıraş olurken berberin rahatlatır diye boynu aniden sağa sola çevirme> hareketi sonucu küt diye boynu kırılan müşterinin koltukta rahmetlik> oluşu (Erzurum)
    I ' m c a p u l i n g . . .

2. Bu mesajı için 5 kişi Kriminal'ye teşekkür etti:

3. 24/08/2010, 13:38

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir tane de benden...

Yolda ayakkabısına taş giren bir kişi elektrik direğine elinle yaslanarak ayağını sallayarak ayakkabısındaki taşı çıkarmak istiyor.. bahçesinde kazma kürek çalışan vatandaş adamı elektrik çarptığını sanıp elindeki kürek ile adamı kurtacağı verde kafasına gözüne vurarak öldürüyor...

böyle şeyler mümükn.. heps yaşanmış...
    Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı ayağını silkeleyerek çıkarmaya çalışan kişinin, elektrik çarptığını sanan yardımsever bir laz tarafından kafasına kürek, kalas vb. vurularak ölmesi. (Rize/Ardeşen Kasabasi/Tunca Köyü'nde).

Yukarda var zaten esercim Bir tesekkur yeter

fatoş akgun
    gizemlisan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 R 2730
    Edilen teşekkür: 61

benim başımdan geçeni anlatıyım.anne baba memur olduğu için sürekli il değiştirdik. ilkokulu Van da okudum bu sırada bitlendim ama nasıl bit saçlarda sıkne ilaç kar ediyor ne başaka bişey anneme akıl vermişler gaz ile yıka hemen öldürür(ya biti ya beni ...)annem hemen gaz ile yıkadı saçlarımı ben çırpınıyomtüm çıpınmalarıma rağmen o gazla tam 10 dk bekledimama ne bit öldü nede ben :o günden sonra gaz kokusuna hayran kaldım iyiki tinerci olmamışım ....

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı gizemlisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim başımdan geçeni anlatıyım.anne baba memur olduğu için sürekli il değiştirdik. ilkokulu Van da okudum bu sırada bitlendim ama nasıl bit saçlarda sıkne ilaç kar ediyor ne başaka bişey anneme akıl vermişler gaz ile yıka hemen öldürür(ya biti ya beni ...)annem hemen gaz ile yıkadı saçlarımı ben çırpınıyomtüm çıpınmalarıma rağmen o gazla tam 10 dk bekledimama ne bit öldü nede ben :o günden sonra gaz kokusuna hayran kaldım iyiki tinerci olmamışım ....
    Çok kotu yaa alışkanlık yapmamış bari...Bit gazı sever aslında dahada buyur kocaman olur

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

Standart Türklere nasip ölümler..!!!

bu bit muhabbeti bütün memur cocuklarında var demek, benim annemde okuldan eve gelince önüne oturtup saclarımızı kurcalardi, biz de kütahya'nın köyündeydik

fatoş akgun
    gizemlisan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 R 2730
    Edilen teşekkür: 61

Alıntı aeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bit muhabbeti bütün memur cocuklarında var demek, benim annemde okuldan eve gelince önüne oturtup saclarımızı kurcalardi, biz de kütahya'nın köyündeydik
    aynen öyle valla bitli memur çocukları bide ailelerimiz utanırdı bizim kızda veya oğlandada var demeye kendimi iyice dışlanmış hissederdim memur çocuğuyzya bizde olamaz ay ne güzel günlerdii

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Askerdede bızde cok olurdu tugaya soyunmadan sokmazlardı
    Alışıyoduk ya kaşıntıya

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Makata kompresör olayı fecimiş bizim buralardada bu tarz şakalar yaparlar söylimde yapmasınlar

Kanımca bir kaçı sallamaca 3 mühendis neden girsin buhar kazanına da işgüzar birisi kapağı kapasın sonra sefere çıksın böyle bir olay varsa bile böyle gelişmemiştir buna benzer bir kaç tane daha ..

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

Standart Türklere nasip ölümler..!!!

Alıntı gizemlisan Nickli Üyeden Alıntı

aynen öyle valla bitli memur çocukları bide ailelerimiz utanırdı bizim kızda veya oğlandada var demeye kendimi iyice dışlanmış hissederdim memur çocuğuyzya bizde olamaz ay ne güzel günlerdii
    evde hala biraz kasimdimmi gözler üstüme çevriliyor ) ama güzel günlerdi evet

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Alıntı Kriminal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerdede bızde cok olurdu tugaya soyunmadan sokmazlardı
    Alışıyoduk ya kaşıntıya
    o zamanları hatırladım yedek subaydım ilaçlata ilaçlata bitiremedim biti.. tek tek kontrol ederdik kökenini bulurduk .. bazıları hiç yıkanmazmış .. askerin birine sordum en son ne zaman yıkandın diye.. askere gelmeden 2 yıl önce dedi.. tesbit ettiklerimizi çavuşlar nezaretinde yıkandırırdık..

Onur Yılmazer
    Kafa biDüny@ evolodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35½
    Edilen teşekkür: 742

şimdi çocuklarda bit yok yav biz mi pistik anlamadim
    Hem çekilmezim hem vazgeçilmez Allah başka dert vermesin

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zamanları hatırladım yedek subaydım ilaçlata ilaçlata bitiremedim biti.. tek tek kontrol ederdik kökenini bulurduk .. bazıları hiç yıkanmazmış .. askerin birine sordum en son ne zaman yıkandın diye.. askere gelmeden 2 yıl önce dedi.. tesbit ettiklerimizi çavuşlar nezaretinde yıkandırırdık..
    Yok bız zaruriyetten yıkanamazdık ..Daglarda gectıgı ıcın gunlerımız

ZAFER MUTLU
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı Kriminal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok bız zaruriyetten yıkanamazdık ..Daglarda gectıgı ıcın gunlerımız
    sizinki mecburiyettenmiş. bizimki zevk için bitlenirlerdi.. iç güvenlik taburuydu op a gidilir taburda kalan psikopatlardan temiz olurlardı.. sürgün taburdu zaten yine sürülmüş en son duydugumda...

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

sizinki mecburiyettenmiş. bizimki zevk için bitlenirlerdi.. iç güvenlik taburuydu op a gidilir taburda kalan psikopatlardan temiz olurlardı.. sürgün taburdu zaten yine sürülmüş en son duydugumda...
    Çok gulerdım surgun tbrlarına...

ZAFER MUTLU
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah

deniz sende yaşamışsın bilirsin sürülmemesine imkan yok ki tr de ki bütün psikopatları bi yere toplarsan ne olur.. her ay 1-2 ölü bunun iki üç katı yaralı gibi bilancolar çıkardı..

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

deniz sende yaşamışsın bilirsin sürülmemesine imkan yok ki tr de ki bütün psikopatları bi yere toplarsan ne olur.. her ay 1-2 ölü bunun iki üç katı yaralı gibi bilancolar çıkardı..
    Aynen oyle şarjor vermeden nbete cıkarırdık...Çok acayıp kişilerdi...Merdivenden bilerek dusup rapor alırlardı...

emin tahir
    emin tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 26

bi ölümde benden;bir yerlerde okudum ama hatırlamıyoru, bu vaka canım ülkemde değil gavur ellerinde;
    tren vagonlarının tamirinde çalışan bi işçi et vb. bozulacak ürünleri taşımaya yarayan derin donduruculu vagonun içine girer ve kapı kapanır adam dışarı çıkamaz 24 saat sonra kapıyı açtıkları zaman adam çoktan ölmüştür yapılan otopside donarak öldüğü anlaşılır ancak işin ilginç tarafı derin dondurucu hiç çalışmamıştır(insan beyninin gücü olarak değerlendiriliyor)

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı emin tahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi ölümde benden;bir yerlerde okudum ama hatırlamıyoru, bu vaka canım ülkemde değil gavur ellerinde;
    tren vagonlarının tamirinde çalışan bi işçi et vb. bozulacak ürünleri taşımaya yarayan derin donduruculu vagonun içine girer ve kapı kapanır adam dışarı çıkamaz 24 saat sonra kapıyı açtıkları zaman adam çoktan ölmüştür yapılan otopside donarak öldüğü anlaşılır ancak işin ilginç tarafı derin dondurucu hiç çalışmamıştır(insan beyninin gücü olarak değerlendiriliyor)

Yani beyin o dolabın calısmasını engellemiş oylemı ?

murat Öztürk
    bbya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    34 BMK 08
    Edilen teşekkür: 33

Alıntı gizemlisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok mükemmel bi hayat hikayesi

murat Öztürk
    bbya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    34 BMK 08
    Edilen teşekkür: 33

Alıntı evolodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi çocuklarda bit yok yav biz mi pistik anlamadim