20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Eskişehir Dakika 1 Gol 1 :)))

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Soru Eskişehir Dakika 1 Gol 1 :)))

Arkadaşlar Pazartesi Günü Geldiğim Eskişehir Bana Güzel Bir Hoşgeldin Yaptı Sabah Kalktımm Ki Aracımın Yerinde Yeller Esiyor

Gece Parkettiğim Yere Meğer Sabah Pazar kuruluyormuş Yanına Gittiğim Arkadaşımda Bu Olayı Bilmediğinden Bana Birşey Söylemedi Ve Öğlene Doğru Aracımın Yanına Gittimki Aracın Yerinde Domates Tezgahı Araba Yok

Tabi Sabahları Kalktığımda Ve Kahvaltı Yapmamış Öncesi Tüm Asabiyetim Üzerimdeyken Tezgah Sahibine Burdaki Araba Nerde Diye Sordum. Artist Pazarcı Araba Gitti Zabıta Çekti Demezmi Tezgahın Diğer Sahibi Ordan Dahada Artistik Bir Ses Tonu İle Kardeşim Benim Tezgahımı Kapatmaya Ne Hakkın Var Banane Senin Arabandan Demesi İle Bnm İyice Köpürmem Bir Oldu Ve Birazcık Bağırış Çağırıştan Sonra Ordan Ayrıldım. Hemen Aklıma Saolsun Scoitte Eser Arkadaşı Aramak Geldi. Aradım Saolsun Oda Bana Yardımcı Oldu Otoparkın Felan Yerini Söyledi. İş Yerinin Uzaklığı Nedeni İle Çok Yakınen İlgilenemedi Ama Gerekeni Yaptı.

Sonra Hemen Zabıta Müdürlüğüne Bir Telefon Onlarada Biraz Bağırdım Çağırdım Maşşallah Zabıta Müdürlüğünde Telefon Kim Bakarsa Plakamı Ezberlemiş 05 Plakalı Araçmı Diyor Bir Başkasına Aktarıyor Diğeri Yine Aynı Tepki Neyse Eserin Dediği Otoparka Çekmişler Atladım Bir Taksiye Gittimki Bizim Yavru Kurt Orada Öle Bekliyor Boynu Bükük

Hemen Gittim Sağına Soluna Baktım Bir Yerlerine Zarar Vermişlermi Çekerken Diye Allahtan Bir Sıkıntı Yok. Hemen Gittim 55 TL Bayıldım Ve Aracımı Geri Aldım. Eskişehirin İlk Günü Güzel Bir Karşılama Oldu Teşekkürler ES ES

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

62 lirada cezan gelir abi simdi tam olur..
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Yok Sordum Ceza Yazdıkları Zaman Oraya Bırakıyorlarmış Oda Peşin Ödemeden Aracı Salmıyorlarmış. Zabıtayada Sordum Yok Ceza Yazmadık Sadece Çektik Dediler. Zaten Yazsalar Hemen Savcılıkta Soluğu Alırdım. Şu Günlerde Pazar Kurulacak Diye Bir Uyarı Tabelası Yoktu.

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

geçmiş olsun
    arabanda bişey yokmuş gerisine canının sıkma, Allah korusun birde işin kötü tarafını düşün çekerken zarar verdiklerini...

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı ademtahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    arabanda bişey yokmuş gerisine canının sıkma, Allah korusun birde işin kötü tarafını düşün çekerken zarar verdiklerini...
    Kesinlikle İşin Maddiyatında Değilim Çok Çok 200 Liran Gider Ama Zarar Gelmesin...

ümit Fındıklı
    GP ÜMİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 132

ya çok saçma bir olay yabancı biri orada pazar kurulduğunu nereden bilecek.benimde antalyada meltemde başıma geliyordu.bereket ben aracımı park ederken orada oturan hayır sever bir vatandaş yarın buraya pazar kurulacak haberin olsun dedide başka müsait yere çektim.ya oraya bir levha koy.her zaman böyle hayır sever vatandaş denk gelmeyebilir.

abdurrahman aslan
    abdurrahman aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 11

Serdar büyük geçmiş olsun para sorun değil kesinlikle ama aynısını benim başıma da geldi yazmadık ceza falan dediler 3 hafta sonra falan ceza geldi inş. Sana da gelmez.
    Bu arada kafam karıştı makinenin plaka 05 amasya, ankaradansın ve ceza eskişehirde

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı GP ÜMİT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya çok saçma bir olay yabancı biri orada pazar kurulduğunu nereden bilecek.benimde antalyada meltemde başıma geliyordu.bereket ben aracımı park ederken orada oturan hayır sever bir vatandaş yarın buraya pazar kurulacak haberin olsun dedide başka müsait yere çektim.ya oraya bir levha koy.her zaman böyle hayır sever vatandaş denk gelmeyebilir.

Sorma yha Pazarcı Milleti Zaten İllet Bir Millet Kendi Bildiğim Mekanda Olsa Hiçbirine Pabuç Bırakmam Ama Yabancı Yerdesin Birde Heriflerle Muhatap Oldum Neyse Dedim Geçtim Tabela Yok Bişi Yok Birde Anons Yapmışlar Ben Nerden Duyucam Ev Yola Bakmıo Duymadım. İstesem Bu 55 i Bile söke Söke O Belediyeden Alırım Ama Şurda 2 3 gün Kalıcam Dönecem Muhatap Olmak İstemiyorum. Arabada Bir sıkıntı Olmuş Olsa Onların Burunlarından Getirirdim ama Neyse Herşeyde Vardır Bir Hayır İnancı İle Boşver Dedim Gitti....

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Geçmiş olsun...

Serkan Küçük
    serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 410

kardeşim hangi semtte oldu bu olay pazartesi olduysa bağlar tarafındasındır heralde.. ama pazar günleri bilinir eskişehirde geceden yol boş olur temizlenir filan... bir de o otoparkı oraya götürene sövdün mü bilmem ama bnm de aracımı çekmişlerdi esk.de yaşıyorken ya bu kadar uzağa mı yapılır o otopark allamm allaaaaaaamm

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun serdar... elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık... Hakan ıda sabah sabah uyandırdık..... işte olmasaydım kesin gelirdim..... o da nerede falan olduğunu öğrendi... bağlar tarafındaydın herhalde... ama arkadaşının bunu bilmemesine imkan vermiyorum.. yeni yaşamaya başlamış ise ayrı... ama bir kaç seneden beri aynı yerde yaşıyorsa illaki pazara denk gelmiştir....

Serkan Küçük
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

hele ki bağların ortasındaki pazarı herkes bilir değil mi yani eser
    ama yine tekrar ediyorum o çekilen arabaları götürdükleri otoparkın yerini akıl eden bulan kişinin Allah taaaaaa... neyse ))

Aydın Kılıç
    AYDINKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    33 R 19XX
    Edilen teşekkür: 5

Geçmiş olsun..

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı serkankucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim hangi semtte oldu bu olay pazartesi olduysa bağlar tarafındasındır heralde.. ama pazar günleri bilinir eskişehirde geceden yol boş olur temizlenir filan... bir de o otoparkı oraya götürene sövdün mü bilmem ama bnm de aracımı çekmişlerdi esk.de yaşıyorken ya bu kadar uzağa mı yapılır o otopark allamm allaaaaaaamm
    Valla Bn Bilemediğimden Dolayı Ve Saolsun Arkadaşımda Eskieşhirde Yeni Oda Bimliomuş Bağlarda Oldu Olay. Allahın Unuttuğu Yerdede Otopark

Alıntı AYDINKILIC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun..
    Tşk Ederim Aydınn .

Eser Ve Mustafaya Tekra Teşekkür Ederim Perşembe Sabah Ayrılıyorum İstikamet Kütahya Ordanda Alanya ...

Serkan Küçük
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

olur öyle ya yabancı şehirde.. ama eskişehir'de olursa işte biraz uğraştırır lanet edersin hatta )

Onur Yılmazer
    Kafa biDüny@ evolodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35½
    Edilen teşekkür: 742

zaten yabanci plaka gördülermi hemen yapişiyolar.geçmiş olsun tekrar allah daha kötülerinden saklasin
    Hem çekilmezim hem vazgeçilmez Allah başka dert vermesin

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı evolodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten yabanci plaka gördülermi hemen yapişiyolar.geçmiş olsun tekrar allah daha kötülerinden saklasin
    Tşk Ederim ...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Alıntı serkankucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur öyle ya yabancı şehirde.. ama eskişehir'de olursa işte biraz uğraştırır lanet edersin hatta )
    katılmıyorum... son zamanlarda trafik göz açtırmıyor.. yolun ortasına park edeceksin sonra vay efendim aracımı çekmişler (Serdar senin için demiyorum.).. yok öyle...

Alıntı evolodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla yabancı plaka ile alakasıyok 26 plakada olsa çekerler orada arabayı.. sonuçta pazar kuralacak....

alper yonar
    Dynamic Üye alperyonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 YN 5**
    Edilen teşekkür: 356

Senin kini iyi yine çekmişler. Burda bir pazarcılar var... Adamın biri pazarın kurulacağı yere geceden arabasını bırakmış öğlen arabasına gittiğinde üstünde tezgah görmüş. Yani sen ucuz atlatmışsın..

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Sordum Ceza Yazdıkları Zaman Oraya Bırakıyorlarmış Oda Peşin Ödemeden Aracı Salmıyorlarmış. Zabıtayada Sordum Yok Ceza Yazmadık Sadece Çektik Dediler. Zaten Yazsalar Hemen Savcılıkta Soluğu Alırdım. Şu Günlerde Pazar Kurulacak Diye Bir Uyarı Tabelası Yoktu.

Öncelikle geçmiş olsun ama sen onların yazmadık demelerine
    çok güvenme derim. Benim aracım çekildiğinde de
    polis ceza yazmadım, çekme parasını öde sadece demişti
    ama bir ay sonra 62,00 TL. ceza geldi eve