12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: İtiraflar...

adem ay
    Kıdemli Üye ® siyah rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 239

Karizmatik İtiraflar...

mutsuzumrumuzsum, Erkek , 29 ,Antalya

Allah'ın sopası yok

Dağınık diye ayrıldığım eski kız arkadaşım, temiz değil diye terk ettiğim bir diğeri, öğleye kadar uyuduğu için gazabıma uğrayan ötekisi, ev işi yapmayı sevmeyen diğeri... Hepinizden özür diliyorum. Karımı gördükten sonra size haksızlık yaptığımı anladım. Lütfen beni affedin.

serzenişliyim, Erkek , 28 , Ankara

Kadının fendi
    Geçen gün yanıma geldiğinde canı çok sıkkındı. "Aman oğlum, sen sen ol evleneceğin kadını iyi seç. Çok akıllı olmasın!" dedi ve başladı anlatmaya. Abimiz iki günlük bir kaçamak için her şeyi ayarlamış. Karısına İstanbul'da iki günlük bir fuar olduğunu ve mutlaka gitmesi gerektiğini söylemiş. Karısı da gayet normal bir şekilde "Tabii hayatım, madem işin için gerekli gitmelisin." diye karşılık verdiğinde şüphelenmiş aslında. Sabah olmuş, abimiz yola çıkacakken karısı da arabaya kadar abimizle beraber gelerek, aracın kilometre sayacına bakıp kilometresini not almış. "İstanbul'a gidiş-geliş yaklaşık 900 km, sen biraz da dolaşırsın. 1000 km yapmadan gelme kocacığım, yolun açık olsun." şeklinde kendisini öpüp uğurladığında abimizin suratını hayal etmek sanırım çok da zor olmayacaktır. Şehir içinde yapılan 900 km 500 TL, otel parası 250 TL, sevgilisinin son anda caymasıyla yaşanan hayal kırıklığına ise paha biçilemez.

AdıAŞKSebebimin1, Kadın , 33 ,Konya

Keşke sığsa
    Sabah buzdolabını açıp, içinde çatal bırakılmış yemek tenceresini, kaşık sokulmuş yoğurt kasesini, kafaya dikilip içilmiş ve içinde tek damla kalmamış su şişesini gördüğümde, ağzına kaşık saplayıp, kocamı buzluğa tıkmak istiyorum.

reyhanlı, Erkek , 33 , İstanbul

Daral oğlan
    Bizim eski komşumuz ve karısı, 17 yaşına giren oğulları için, "Acaba sevgilisi var mı? Acaba cinsel yönden bir takım şeyleri biliyor mu, yapıyor mu?" diye panik ve merak içindeler. Tabii çocuk hiçbir şeyini paylaşmadığı ve onlar da soramadığı için, hiçbir şey bilmiyorlar. Bir gün çocuğun banyodan uzunca bir süre çıkmaması üzerine kadın kocasına sevinerek, “Bey, galiba bizimki bir şeyler yapıyor. Anahtar deliğinden bir baksana şuna.” diyor. Adamın karşılaştığı manzara; gözünde deniz gözlüğü, kafasında şnorkelle duşun altında yüzme hareketleri yapmaya çalışan bir sazan ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayan anne baba.

MSNsevenkız, Kadın , 19 , Ankara

İzmir'in kadınları
    Ailece oturmuş pazar kahvaltısı keyfi yapıyoruz. Annem gazetedeki bir haberi, babama laf sokmak için sesli okuyor. "Bak bey, erkekler arasında yapılan cinsellik araştırmasına göre İzmir'in erkekleri sizin lazları geçmiş, birinci olmuş." Gözlüğünün üstünden bakarak çay içip bulmaca çözmeye çalışan babam ise, kafasını hiç kaldırmadan hepimizi yerlere yatıran cevabı veriyor: "Elimizdeki malzemeye göre normal. Laz karılarla ancak ikinci oluruz. İzmirli karıları versinler bak nasıl rekor kırıyoruz!" Bu cevaptan ve gülme krizlerinden sonra annem, "Yeter çok yediniz hadi, sofrayı toplayacağım!" deyip kaldırıyor bizi.

boogy.boo, Erkek , 28 , Adana

Arap kedisi
    4 kişi iş için Suriye’deyiz. Akşam bir lokantaya götürdüler bizi, yemeğimizi yedik, muhabbet ediyoruz. Bir kedicik dolanıyordu yanımızda ve hayvan doğal olarak “miyav” dedi. Şefimiz “Aaa, miyav diyor lan bu!” dedi. Üstümüz olduğu için bir şey diyemedik, kıkırdayabildik sadece. Şimdi ona buradan içimde kalanı söylemek istiyorum: “Ne diyecekti lan kedi, 'el arabiye miyaouv' mu? Mal herif!”

adem ay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

ben arap kedisinde koptum....

Emre Alan
    Kandıralı taneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    41 N 5617
    Edilen teşekkür: 85

kilometre hesabı da iyimiş

Erhan OĞUZHAN
    LINEA erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06RB401
    Edilen teşekkür: 158

en güzel km hesabı adam 900 km yol yaptıktan sonra zaten gözü çapkınlık görmez
    Linea Dynamic 1,4 Fire

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Kedi ve km hesabına çok güldüm .Paylaşım için teşekkürler

ibrahim odabaşı
    ..:aranan adam:.. imdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BA -7-7
    Edilen teşekkür: 473

şimdi bişey diyeceğim sonra KAYSRİLİ dir nede oLsa diceksiniz ama tutamıyorum kendimi
    Ben oLsam gerçekten istanbuLa giderdim o km. yi yapardım o oteL de de kaLırdım ama o şahsı muhterem iLe beraber tabi zaten istanbuLa gittikten sonra o şahsı muhterem'in hayır diyecek haLi kaLmaz
    ama ne yaLan söLeyim Kedi mevzusu sakat biraz

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Km hesabını eşim görmemeli. Hayır yaramazlık yapacağım için değil zaten her gün bir sürü hesap veriyoruz bir de km hesabı girmesin işin içine.

İLKER Ç.
    ocean_1919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    26
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı imdesign Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bişey diyeceğim sonra KAYSRİLİ dir nede oLsa diceksiniz ama tutamıyorum kendimi
    Ben oLsam gerçekten istanbuLa giderdim o km. yi yapardım o oteL de de kaLırdım ama o şahsı muhterem iLe beraber tabi zaten istanbuLa gittikten sonra o şahsı muhterem'in hayır diyecek haLi kaLmaz
    ama ne yaLan söLeyim Kedi mevzusu sakat biraz
    İbrahim arkadaşım senin dediğin karadenizlilik oluyor Aracı lifte kaldırsana kendi kendine saysın km yi. Niye zaman kaybediyosun?

ibrahim odabaşı
    ..:aranan adam:.. imdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BA -7-7
    Edilen teşekkür: 473

Alıntı ocean_1919 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim arkadaşım senin dediğin karadenizlilik oluyor Aracı lifte kaldırsana kendi kendine saysın km yi. Niye zaman kaybediyosun?
    anLamadın herhaLde dediğimi ben tekrar edeyim
    Şimdi ben öLe bişey yapacak oLsam eşimde km.yi biLse
    istanbuLa giderdim ne oLacaksa orda oLurdu
    ne gerek var şehir içinde gezmeye lifte kaLdırmaya aracı hem iş hem seyehat sonra bunLarı düşününce arkadaş adam kayseriLi kurnaz diyorLar yav arkadaş mantıkLı düşünmek bizim işimiz

adem ay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

oksipitale, Kadın , 30 , İstanbul
    1 gün 20 saat önce gönderdi.

Bir taşla iki kuş
    Yeni doğmuş oğluma, ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazgeçirmek için, o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz.

dereboyu, Erkek , 41 , Eskişehir
    1 gün 20 saat önce gönderdi.

Mart kedileri
    Balkondan gelen yüksek sesli kedileri kastederek "Şu kediler kadar olamadık!" diyorum. Karımdan gelen cevap: "Hiç mi başı ağrımaz bunların?"

chelik, Erkek , 30 , Samsun
    18 saat 37 dakika önce gönderdi.

Rüşvet
    Koyun yetiştiriciliği için kredi vereceğim müşteriye "Kaç koyunun var?" diye sorduğumda, "Kontrole geldiğinizde size keseceğim hariç 299." cevabını vermesi, şahsın kredibilitesini bir anda arttırdı. Rüşveti seviyor muyum ne?!

egyptkeops, Kadın , 25 , Çorum

Tövbe ya
    Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

jartiyerlikedi, Kadın , 23 , İstanbul

Gizli kamera
    Bazı mağazaların soyunma kabinlerinde kamera olabileceğini öğrendiğimden beri, daha bir seksi soyunup giyinir oldum o kabinlerde. Ee, kısmetin nereden geleceği belli olmaz.

justbetiesto, Erkek , 20 , Ankara
    3 gün 15 saat önce gönderdi.

Tıbbi atık
    Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli öpülesice kişilik ise tıbbi atıktır.

hadi!bea, Kadın , 24 , İzmir
    3 gün 17 saat önce gönderdi.

Bıktım
    Hocanın odasına flash bellekte ödev teslim etmeye gidilir. Bellek hocaya verilir ve hoca sorar, "Hangi dosyanın içinde?" Offf, dosyanın adını değiştirmeyi nasıl unuturum ya! "Bıktım dosyasının içinde hocam..." Kalır mıyım, geçer miyim?

işyerisahibi, Erkek , 29 , İstanbul
    4 gün 1 saat önce gönderdi.

Kaynakçı Osman'ın gözlükleri
    2,5 yaşındaki yeğenimin sütyen görünce verdiği tepki: "Aaaa, meme külodu!"

allyce, Kadın , 32 , Ankara
    6 gün 1 saat önce gönderdi.

Müthiş pazarlık
    Mevsim sonu indirimleri malum... Ben de fırsatı değerlendirip iki ayakkabı beğendim; biri 60, biri 80 TL. Kasada pazarlıkla biraz daha şansımı zorlayayım dedim. Ben "İkisi düz hesap 150 olsun." diyorum, tezgahtar kız "Efendim zaten fazlasıyla indirim yaptık, mümkün değil!" diyor. Israr ediyorum, ısrar ediyor... Allah'tan mağazanın sahibi geldi de bu kepazelik sona erdi ve 140 TL'yi ödeyip çıktım. Hadi tezgahtar sarışındı da, bana ne oluyorsa...

dalginprof, Kadın , 24 , İzmir
    6 gün 18 saat önce gönderdi.

Rusça
    Rusça kursuna gittiğimi duyan anneannemin evlere şenlik yorumu: "Bu (erkek kardeşimi göstererek) gitse anlarım da sen nataşa olmak için mi gidiyorsun?"

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

hehehehe süperler ya. Tıbbi atık favorim Teşekkürler

adem ay
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

tıbbi atık süper hele abinin yük asansörü diğer tarafta demesi hahahaha ne kadar hazır cvp milletiz

Yer imleri

Yer imleri