Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Www.grandepuntotr.com

Ömer Prut
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 22

Standart Www.grandepuntotr.com

1- forum hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
    2- moderatörlerin yanlı tutumlarına ne diyorsunuz?
    3- forumu kafalarına göre yönlendirenler ve kendine rant sağlayan kişiler var mı?
    4- arkadaşlık dostluk paylaşım adı altında işine gelmeyen insanları keyiflerine göre banlayan bir forum ne kadar demokratiktir ?
    5- sizin gibi zeki insanların bilgi ve paylaşımlarından rant kazanıp sizi adam yerine koymadıkları oldu mu ?
    6- bu forum acaba neden rant kapısını bir iki kişi üzerine endekslemiş.
    7- ve size yaşattıkları nelerdir?

Not : sakın yanlı bir tutum olarak görmeyin arkadaşlar...
    ben forumdaki analizlerimi gözden geçirdim..
    sizinde elbet ekleyecekleriniz vardır..
    amaç daha global bir forum haline gelmek...

tabi moderatörler hemen konuyu kaldırmazlarsa demokrasiyi daha rahat görebiliriz...

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

1 hafta boyunca belki biraz bazı hatalarını gözden geçirirsin diye düşünmüştüm ama dakka 1 gol 1 önyargıyla gelmişsin Ömer. Bu forumda hiçbir zaman yanlı tutum olmadı. Bu forumda hiçbir mod kafasına göre kimseyi banlamadı. Bu forumun sahibi yada yöneticileri forumdan 1 kuruş bile rant sağlamadı, bilakis forumu ayakta tutmak için kendi ceplerinden para harcadıkları oldu. Daha söyleyecek çok şey var ama bakalım üyeler ne düşünüyor. Buyrun tartışın arkadaşlar.

3. Bu mesajı için 12 kişi anvil'ye teşekkür etti:

sinan sarı
    sarisinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    :(
    Edilen teşekkür: 19

fatih abimizin dedigi gibi bu forumda kimse birbirinin üstünden rant saglama gibi gereksinimi yok yanlı tutumlar ise hic yok benim nettte en cok zevk alarak ve samimiligine inanarak girdigim siteden birisidir.ben gayet memnunum kimseninde yanlı tutum yapıldı bana v.s gibi yazılarını pek kaale almam cok kısa zamandan beri burda olsam bile neyin ne oldugunu bilirim kısacası ben sizin yazdınıgız soruların bu siteyle alakası bile oldugunu düsünmüyorum!!!!!.

5. Bu mesajı için 2 kişi sarisinan'ye teşekkür etti:

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Hayatta her konuda büyük beklenti insanı yorar...Ben bu forumdan hastalanınca çorba yapmasını, bayram harçlığı falan yollamasını beklemiyorum...Sadece ilgimi çeken veya bilgi almak istediğim konuları okuyup bildiklerim varsa paylaşmaya çalışıyorum...
    Forumda kayırılan üyeden ziyade, bazı üyeler birbirlerini gerk hayatta da tanıdığı için daha fazla sohbet edebiliyorlar.Belki bazı üyeler kendilerini muhabbetin dışında gibi hissedebilir...Ama sonuçta kimseye beni sevin diyemezsiniz siz sevilecek adam olursunuz gerisi onlara kalmış...
    Ben rant sağlandığı düşüncesine de fazla inanamıyorum...Evet ticari işletme sahibi olanlar var ama kime kimseye zorla bir şey satmıyor ya da hiç bir yöneticinin bunu alın dediğini duymadım...
    Rant konusunda düşünce eğer bazı ilanlar kapatılıyor bazıları ise sonuna kadar ser gibi bir düşünce ise,
    Ben de forum kurallarında yazdığı gibi belirli bir üye geçmişi ve mesaj sayısına ulaşmadan ilan verilmemesi gerektiğini düşünüyorum...Dikkatini çektiyse bu ticari işletme sahipleri ürün satmanın yanında ve hatta daha fazlası olarak yardımlaşmaya çalışıyorlar...
    Bunlar naçizane benim düşüncelerim...Ne ticari işletmem var,ne yönetici tanım ne de onursal üyeyim...

7. Bu mesajı için 9 kişi Fuzuli'ye teşekkür etti:

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 hafta boyunca belki biraz bazı hatalarını gözden geçirirsin diye düşünmüştüm ama dakka 1 gol 1 önyargıyla gelmişsin Ömer. Bu forumda hiçbir zaman yanlı tutum olmadı. Bu forumda hiçbir mod kafasına göre kimseyi banlamadı. Bu forumun sahibi yada yöneticileri forumdan 1 kuruş bile rant sağlamadı, bilakis forumu ayakta tutmak için kendi ceplerinden para harcadıkları oldu. Daha söyleyecek çok şey var ama bakalım üyeler ne düşünüyor. Buyrun tartışın arkadaşlar.

Fatıh Abı, soyledıklerıne noktasından vırgulune kadar katılıyorum.emın olun, yonetıcıler bu forumdan para kazanmak ısteselerdı, cok cok ıyı paralar kazanırlardı.en onemlısı eger bu forum maddı gelır bekleyen kısıler tarafından, kurulup-yonetılseydı, bu kadar uzun surelı olmazdı...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

9. Bu mesajı için 3 kişi mustafaf'ye teşekkür etti:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyu açan arkadaşa da yorum yapan arkadaşlara da öncelikle teşekkür ederim. Madem böyle bir konu açıldı. Peki o zaman ben üyelerden eleştiri bekliyorum. Eleştirilecek bir yanımız varsa ki elbette vardır, bunları duymak bizim de hakkımız. Biz de insanız. Bizim de hatalarımız oluyordur. Kusurlarımız varsa lütfen dile getirin ki düzeltelim.

Ayrıca eklemek istiyorum. İnternet aleminde yıllardır belki de hepinizden çok zaman harcamış olan birisiyim. 100 lerce forum gördüm eskittim. Hiçbir forumda bu kadar uzun kalmadım. Bunun bir sürü cevabı vardır ki siz de tahmin edersiniz.

Unutulmaması gereken en önemli şey; burası sadece sanal bir ortam değil. Burası sadece pencere ve tıklanan bir yer değil, biz burada konuştuğumuz, tartıştığımız, paylaştığımız arkadaşlarımızla yüz yüze bakıyoruz. Yüz yüze nasıl konuşuyorsak burada da öyle konuşmaya çalışıyoruz.

Hepinize bunu öneriyorum ve tüm üyelerimizin buluşmalarımıza katılmasını istiyorum.

11. Bu mesajı için 8 kişi Ziyaretçi047'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Görüşlerinizi almak iyi olur bizde ona göre kendimizdeki eksikleri görebiliriz ancak anlamadığım bir nokta var 3,5 ve 6 maddelerda bahsettiğiniz rant nedir?

merak ettim bunca zamandır bilmeden ne rant sağlamışız?

biz burda bilmediklerimizi öğrenicek bildiklerimizi paylaşıcak bir ortam yaratıyoruz ve bu ortamın huzurlu ve seviyeli kalması için elimizden geleni yapıyoruz.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

fatih abiye kesinlikle katiliyorum tek problemim benm acimdan.tek tuk yapilan olaylarda haklilarin ve haksizlarin tam ayrilmadigi ki bu da olabilir insaniz sonucta.hakli haksiz konusundan ziyade ise biraz daha dikkatli sekilde olaylari incelemek ve kimseyi kirmadan halletmek olmali.birde su mesajlar silinmese super olucak cunku benm kendi dusuncem mesajlarin silinmesi saygisizlik olarak dusunuyorum(ama biliyorum ki modlar bunu olay daha buyumesin diye yapiyorlar).kisacasi olaylar biraz daha objektif ve esit yarginalirsa cok guzel olur hersey.yonetime ve bizlere bu forumu bu yerlere getirdigimiz ucun cok tesekkur ediyorum umarim hep beraber oluruz diyorum...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ömer Prut
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

moderatörler bu kadar demokratik insanlar mıydı yahu?
    şaşırıyorum valla...
    benimle olay yaratan kişiye sadece uyarı verilip beni 10 gün silen moderatörlere bakın siz...
    sonra mesajları ortadan kaldırmalar filan...
    daha kendinize çok çeki düzen vermeniz lazım moderatörler..
    unutmayın ki forum a üye olun diyerek daha ana sayfada kara kara yazı geçiyorsunuz...
    gerekirse üye bile olunmadan dışarıdanda takip olunur bu site rahatlıkla..
    ben profesyonel bir tane bile moderatör göremedim bu forumda...
    ayrıca akrabalık bağı olduklarınızla hep iyi geçiniyorsunuz..
    sakın adam kayırma yok filan demeyin...
    önce kendinizi düzeltin sonra buradaki insanları düzeltirsiniz...
    düşünün bakalım kaç zamandır açıksınız ve kaç tane kayıtlı üyeniz var..
    hesabını yapın analizini değerlendirin ortaya çıkan sonucu önünüze koyun ve kendinize çeki düzen verin önce..
    rant elde edenlerde yazsınlar canım...
    en çok mesaj atıp liste başı olanlar neden acaba buraya hiç yazmıyorlar...

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Öfke geldi mi göz kızarır gittiğinde yüz kızarır...
    Bu öfkenin sonu ne olacak..Birisi çıkıp evet dediğinde haklısın dediği zaman mı sakinleşeceksin yoksa aklına eseni yazarak mı?
    Bir olay yaşamışsın bu yüzden tüm sisteme düşman oldun şimdi...
    Kdv ye kızıp Anayasa'ya laf etmeye benzedi biraz...

İnsanlar ilk mesajının altına teşekkür etmişler özgürce fikrini söylediğin için...Ama üyelerden senin fikrinde insan çıkmadı...
    Merak ediyorum...Bir de senin düşünceni savunan 1-2 üye çıksa idi ne yapacaktın?
    Yeni forum falan kurardın herhalde...
    İlk satırda da yazdım...İstersen daha ağır sözler yaz...Ama sinirin geçince insanların da senin hakkında artık eskisi kadar olumlu düşünmediğini fark edeceksin...

18. Bu mesajı için 8 kişi Fuzuli'ye teşekkür etti:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

uzun o zman bunu aciklasana ben super moderator ibrahim abinin oz be oz kuzeniyim ben ne zman kayrildim aciklarmsn bunu...aksine bi kere ibrahim abi mesajimi silip beni uyarmisti herkesin gozunun onunde.
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moderatörler bu kadar demokratik insanlar mıydı yahu?
    şaşırıyorum valla...
    benimle olay yaratan kişiye sadece uyarı verilip beni 10 gün silen moderatörlere bakın siz...
    sonra mesajları ortadan kaldırmalar filan...
    daha kendinize çok çeki düzen vermeniz lazım moderatörler..
    unutmayın ki forum a üye olun diyerek daha ana sayfada kara kara yazı geçiyorsunuz...
    gerekirse üye bile olunmadan dışarıdanda takip olunur bu site rahatlıkla..
    ben profesyonel bir tane bile moderatör göremedim bu forumda...
    ayrıca akrabalık bağı olduklarınızla hep iyi geçiniyorsunuz..
    sakın adam kayırma yok filan demeyin...
    önce kendinizi düzeltin sonra buradaki insanları düzeltirsiniz...
    düşünün bakalım kaç zamandır açıksınız ve kaç tane kayıtlı üyeniz var..
    hesabını yapın analizini değerlendirin ortaya çıkan sonucu önünüze koyun ve kendinize çeki düzen verin önce..
    rant elde edenlerde yazsınlar canım...
    en çok mesaj atıp liste başı olanlar neden acaba buraya hiç yazmıyorlar...

Omer Kardesım, bak ne guzel bır konus acmıssın.sıkayetcı oldugun seylerı dıle getırmıssın.bu senın en dogal hakkın.yukarıda da bakarsan konuyu goren tum moderator ve yonetıcıler sana bu davranısından dolayı tesekkur etmısler.forumda zaman zaman bu tarz konular acılıyor.konunun sonu Erdı'nın ıkı lafıyla tatlıya baglanıyor.ama yazılanlar burada kalıyor.yıne soyluyorum bu senın en dogal hakkın, yalnız hak ve ozgurlukler arasında, ınsanların yaptıkları goreve-gorevlere hakaret etmek, asagılamak oldugunu dusunmuyorum.en azından kendı yazdıklarını tekrardan gozden gecırırsen, sende bıraz hak vereceksındır...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

Alıntı ERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun o zman bunu aciklasana ben super moderator ibrahim abinin oz be oz kuzeniyim ben ne zman kayrildim aciklarmsn bunu...aksine bi kere ibrahim abi mesajimi silip beni uyarmisti herkesin gozunun onunde.

Bak buna ben yazabilirim işte benim yazdıklarımı anlayamayıp ters ters cevaplar yazmıştın ama bende sana patlayınca ne hikmetse ben uyarı aldım

Ek olarakta şunu söyleyebilirim bu arada (uzun) benim bir yakınım olmuyor bilginize
    Anladığım kadarı ile rant sağlayanlar derken Mod ların kendisine hitamda bulunmamış

Ömer Prut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

sisteme düşman olduğum filan yok...
    sistemin içindeki yanlışlığı yapanlar denetlenmiyorsa o zaman sistemi ben denetlerim...
    sen nasıl ki avukatlığını yapıyorsun seninle alakası bile olmayan bir olayın...
    emin ol bende kendi hakkımı senden çok daha iyi koruyabilirim...
    teşekkür konusuna gelince...
    fikre mi teşekkür edilmiş yoksa teşekkür etmek otomatik mi bu sitede...
    herkese teşekkür ediliyor zaten...
    bana teşekkür eden karşı fikrede teşekkür etmiş...
    sistem yaptığı yanlışları düzeltmedikçe bu konuyu devam ettireceğim ben...
    madem adaletli olduklarını iddaa ediyorlar..
    kukart denen şahsiyetide 10 gün uzaklaştıracak bu forum moderatörleri...
    erc ayrıca seni tanımıyorum ve seninde kimin öz be öz ün olduğunla ilgili değilim....
    yasaklı üyeler kısmında kukart şahsiyetini 10 gün süreyle uzaklaştırıldığını görüp moderatörlerinde yapılan yanlışlığı açıklamasıyla belirteceği ana kadar ben bu konunun arkasındayım...
    kimseyede şirin görünmeye niyetim yok...
    çünkü bir rantım yok siteden...

Ömer Prut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

ooooooooo erc ...
    bak demek ki kayırılıyormuşsun...
    konu burada durdukça moderatörler daha net görebilecekler olayları..
    faydalı bir konu demek ki...
    memnun oldum cengiz...
    demek ki bu tarz olaylar bir iki tane değil sitede..
    kim bilir daha neler var...
    zaman içinde öğrenebileceğiz...

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Omer Kardesım, emın ol kımse senın hakkını korumana engel olmuyor.avukatlık konusuna gelınce, ewt yonelttıgın suclamalar, bnm beraber ekmek yedıgım arkadaslarım, abılerımeyse, emın ol kendı hakkım gıbı sonuna kadar avukatlıgından savcılıgına kadar yaparım.bunlar bnm dusuncelerım, katılmak zorunda degılsın.ama kesınlıkle saygı gostermek zorundasın...

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ömer Prut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

ekmek yemek mi ? !

Mustafa FIRINCI
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekmek yemek mi ? !
    ewt ekmek yemek.yanlıs bırseymı yazdım??? bız sadece sanal ortamda arkadas degılız Omer Kardesım.emın ol sende bırkac bulusmaya katılmıs, bu ınsanlarla yuzyuze tanısmıs, konusmus, bırseyler paylasmıs olsaydın, sunları yazmadan once ıkı kere dusunurdun.bence eksıklık burdan kaynaklanıyor.gorevını yapan kısılerın, samımıyetle yaptıklarına ınanmadıgın ıcın boyle bır konu acmayı dusundun.dedıgım gıbı eger o ınsanlardan, bırkac tanesıyle tanısmıs olsaydın boyle dusunmezdın...

Ömer Prut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

kukart 10 gün banlandığında inanacağım samimiyetlerine...
    erdiyılmaz ı görelim bakalım...
    nasıl adil biriymiş...

Ömer Prut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Uzun nickLi üyemize;

1. Genel mesaj yoluyla küfür (kısaltmalar dahil), hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip mesajlar göndermek: 10 gün süreli uzaklaştırma"

cezası verilmiştir.

kukart nickLi üyemize;

forumumuzun etik kuraLLarı gereği, şikayet et butonunu kuLLanmadığı için uyarı veriLmiştir.

etik kuralları kukart için geçerli
    uzun için 10 gün banlama...
    mesajlar silinmiş zaten keyfe göre..
    kayıt kuyut yok...
    küfür hakaret saçmalıkları yazılmış...
    moderatörler i göreceğim..
    madem gözlerinden kaçtı..
    aklasınlar kendilerini...
    özellikle erdiyıllmaz...

Sayfa 1/3 123 SonSon