Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 41 ile 44 arası

Konu: Www.grandepuntotr.com

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Konuyu değil ama seni siliyorum.

Bu forumda başkalarını küçümseyen-onları yok sayan birinin işi olamaz.

Öyle olacaksa burası bir paylaşım forumu da olamaz zaten-neyi paylaşacaklar insanlar

bencilliği mi?

Bu kadar "ben" ci ve "bencil" olunmaz olunmamalı...?

Bu hayatta bu kadar bencil olma-3 günlük dünya kimseye kalmıyor bak sonunda ...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

2. Bu mesajı için 3 kişi microab'ye teşekkür etti:

Ömer Prut
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 22

grandepuntodan önce benim hayatımda adalet vardı halil...

ki zaten benim markadan şikayetim yok...

markanın adı altında kendini bir yerlere koymaya çalışanlara fikir veriyorum...

fiat ı siz yaratmadınız...
    sanki bir resmi kanalmış imajı altında kendinizi yetkili merci görüp insanlar arasında adalet mekanizması çalıştırıp mekanizma işlemeyincce sonra biri gerçekleri açıklayınca
    şşşşşşş silerim haaaa
    akıllı olllll
    demokrasimi çalıştırırım haaaaa
    kelimelerini kibarlaştırıp önüme gelenlerle fikir alışverişi yapıyorum...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Zaten açılış amacı farklı olan ve en azından bu bölüm için gereksiz bir konuydu.

Herhangi bir konuda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız buna sebebiyet veren kişileri ya da size hakaret eden, üslubunu onaylamadığınız kişileri lütfen öncelikle yönetime bildiriniz.Böylece sonradan oluşabilecek haksızlıkların ya da karışıklıkların da önüne geçmiş olursunuz.

Burası bir paylaşım forumu.Burada taraflar ya da muhalefet yoktur.Zaten GPTR başlı başına bir taraf ya da gruptur.

Umarım herhangi birisi ya da hepimiz bir konuda eleştrilirsek ya da ceza-uyarı alırsak bunun akabinde GPTR da paylaşımlarımıza ve bize yakışan üslupta mesajlaşmalarımıza, tabiki hakkımızı da arayarak devam edebiliriz...

5. Bu mesajı için 3 kişi ABNEW'ye teşekkür etti:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Www.grandepuntotr.com
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Dikkat Mesaj

ömer bey: öğLenden beri yazıp çizdikLerinizi herkes okudu. konuyu anLayan oLdu, anLamayan oLdu. akLınıza geLeni söyLediniz, insanLarın adamLıkLarından tutun da, adaLetsiz davranmaLarına kadar akLınıza her geLeni yazdınız. sevgi saygı çerçevesinde kimse size ağır birşey söyLemedi. ancak siz etrafınıza içinizdeki öfkeyi kusmaya devam ettiniz. 10 günLük banLanmış oLmanın verdiği sinirden doLayı, hissiyatınızı anLayabiLiyorum. konunuzun içeriği kişiLerLe aLakaLı, yani kişiseL bir probLeminizi diLe getirmişsiniz, ancak bunu diLe getirirken, GrandePuntoTR'yi bütünseL oLarak eLe aLıp, bir iki kişiye oLan sitemizi tüm siteye maL etmişsiniz. üzüntü verici bir durum.

ömer bey; siz daha şunun şurasında 1 ayLık üyesiniz, yeni üye - eski üye ayrımı yapmak istemiyorum. ancak; ne grandepuntotr'nin birLik beraberLik anLayışını yeterince kavrayamadığınızı ya da biLinçLi oLarak kavramak istemediğinizi düşünüyorum. çünkü yeni üye oLup da, sizden çok farkLı düşünen insanLarın sayısı azımsanacak kadar değiL. grandepuntotr forum sitemiz, donanımhaber.com sitesinden bu günLere koLay geLmedi. donanımhaber'de tek başLık aLtında 150 bini geçen mesajLaşmaLarın fikir aLışverişLerinin ardından kendimize site açmayı düşündük ve bu günLere geLdik.. bu site 25-30 kişinin kendi cepLerinden ödediği paraLarLa kuruLdu. haLa da hosting + domain + forum LisansLarı + server giderLeri + sticker masrafı + kartvizit giderLeri vardır ve bunLar düzenLi oLarak ödenmektedir. bu giderLerin kaç yüz doLarLara tekabüL ettiğini söyLemek istemiyorum. sürekLi forumumuza rekLam aLamadığımız için, yeri geLince cebimizden bu masrafLarı tereddüt etmeden ödüyoruz. bu forumdan 1 kuruş cebimize para girmiş degiLdir. ancak sizin düşüncesizce yazdığınız, "..insanların bilgi ve paylaşımlarından rant kazanıp.." cümLenizde, burada beni ve yıLLardır grandepuntotr ye gönüL vermiş insanLarı rencide etmekte, bizLeri küçük düşürmeye çaLışmaktasınız. eLbetteki burası demokratik bir ortam, eLbette düşünceLerinizi diLe getirip, bizLeri eLeştireceksiniz. bizLer eLeştiriLdikçe, daha iyisini nasıL yapabiLiriz diye kendimize çeki düzen vereceğiz. ancak; eLeştiriLer mantıksaL ve tutarLı temeLLere dayandırıLmaLı. yoksa bu şekiLde, insanLarı karaLama kampanyasından öte birşey oLmaz. "forum acaba neden rant kapısını bir iki kişi üzerine endekslemiş.." bu sorunuzun yersiz oLduğunu düşünüyorum. yukarıdaki cümLeLerimi dikkatLi okursanız, vermek istediğim mesajı daha iyi kavrayabiLirsiniz. "rant peşindesiniz" "adam kayırıLıyor" gibi sözLeriniz benim şahsımı karaLamaktadır. daha dikkatLi sözLer sarfediniz. bir yazarken iki düşününüz.

işin garip yönLerinden birisi de, iLk mesajınızda herkese soruLarınızı yöneLtmeniz ve insanLarın da kendiLerine göre cevap verdikLeri zaman; "...sen nasıl ki avukatlığını yapıyorsun seninle alakası bile olmayan bir olayın..." diyebiLmenizdir. böyLesi konuşma tarzınızLa, farkLı maksat ve düşünceLerde oLduğunuz, açıkca ortaya çıkmaktadır. "teşekkür etmek otomatik mi bu sitede...bana teşekkür eden karşı fikrede teşekkür etmiş..." ömer bey; insanLarın kime teşekkür edip etmeyeceğine siz değiL, herkesin öz iradesi karar verir. tutarsız konuşmaLarınızLa herkese sataşmaya devam ediyor ve kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

"kukart denen şahsiyetide 10 gün uzaklaştıracak bu forum moderatörleri..." ömer bey; kimin kime ne kadar ceza vereceğine, bizLer değiL forum kuraLLarı yanıt verir. kuraLLar açık ve nettir. bu forumu kuLLanan herkes kuraLLara riayet etmek zorundadır. "-bu forum moderatörLeri" diye emrivaki şekiLde beLirttiğiniz kişiLer, sizin yakın samimi dostunuz degiLLerdir, tanımadığınız insanLara hitap ederken sizi bir kere daha saygıLı oLmaya davet ediyorum.

"en güzel vuruş kayıtlarla kayıtları tutanların silahlarıyla vurmaktır.." güzeL bir söz söyLemişsiniz, sizin kukart'a yazdığınız mesajı burada herkese teşhir etmek zorunda bıraktınız beni. (küfürLü mesajı yayınLadığım için diğer üyeLerimizden özür diLiyorum.)

(Tarih: 14/12/2008 22:15)
    Alıntı Uzun Nickli Üyeden Alıntı

haddini bil
    kalitesizlerle işim olmaz...
    kıçımın kenarı bir grafikersin...
    haddini bil...
    adam değilsin
    bari kalıbına uydur kendini...
    yol al şimdi..
    bu yazdığınız mesajın nasıL savunmasını yapacaksınız merak etmemek eLde değiL. ancak mutLaka kendinize hakLı bir pay çıkartacağınızı düşünüyorum. böyLesi seviyesizce yazıLarı yazan, bırakın sizi, en yakın arkadaşım oLsa yine aynı cezayı aLırdı.

forum'a karşı açıLmış konuLarda, buremir (eski nicki: fsm1453) site karşıtı karaLama kampanyaLarında ön sıraLarda görmek garip geLmiyor artık. uyarı gönderiLdi diye gptr kötü oLduk. konu içeriği dışına çıkmak istemiyorum. grandepuntotr'nin seviyeLi, dostLuk, kardeşLik ortamına kimse göLge düşüremeyecektir. buna ne ben, ne de özveri iLe geceLi gündüzLü burayı koLLayan moderatör arkadaşLarım izin verecekLerdir. ceza veriLince, tekrardan böyLesi bir konu açıp, "-ben neden ceza aLdım, demekki grandepuntotr yönetimi rant peşinde" diye mesaj atacağınızı biLiyorum.

daha fazLa konunun uzamasını ve forumumuzun seviyesinin düşmesini istemiyorum. üyeLerimizden ricam, konunun uzatıLmamasıdır. anLayışınız için teşekkür eder, keyifLi forumLar diLerim.

saygıLarımLa (erdi yıLmaz, gptr kurucu ve yöneticisi)

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

7. Bu mesajı için 18 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123