Sayfa 50/59 İlkİlk ... 30464748495051525354 ... SonSon
1164 sonuçtan 981 ile 1.000 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

levent demirkan
    punto_evo_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı ozgurdincer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin arac 3 kapı ise 22.000 lira verebileceği son dip fiyat, eğer koç personeli v.s değilseniz
    abi nerde bu fiyat 5 kapı 1. dizel için 22.000 çok ucuz

Caner Atasever
    swimmer_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 26

Ben 30 Mart ta satın aldım Evo 1.3 Mjet 95 Bg Dualogic Dynamic modelini 36.250 ye aldım ben aldıktan sonraki gün aracı teslim almaya gittim (sırf acelem olduğundan böyle oldu yoksa skydome lu falan alırdım da 9 hafta az değil =/) 1300 tl civarı bir zam vardı... Şansıma o gün gittim Konya Yolundaki Kartaş a

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

Alıntı swimmer_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 30 Mart ta satın aldım Evo 1.3 Mjet 95 Bg Dualogic Dynamic modelini 36.250 ye aldım ben aldıktan sonraki gün aracı teslim almaya gittim (sırf acelem olduğundan böyle oldu yoksa skydome lu falan alırdım da 9 hafta az değil =/) 1300 tl civarı bir zam vardı... Şansıma o gün gittim Konya Yolundaki Kartaş a
    hyıurlı olsun

ufuk ata
    electradio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 22

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aralık ayının sonunda 29.500 tl den alınan araç şimdi 36.000 tl olmuş Nasıl uygun bir rakam? Bu fiyatlardan alanlar çok zarar eder Başka bir örnek vereyim Aralık ayı sonunda golf ün en baz modeli 36.900 tl den satıldı Şimdi 38.700 tl olmuş Arada 1.800 tl fark var Yarın birgün vw kampanya yaparsa dip rakam belli 36.900 tl Ama fiat bir kampanya yapıyor 36.000 tl lik araç olmuş 29.500 Ondan sonra sat arabanı satabilrsen Sadece Fiat değil tabi Bu yüksek artış ve indirimleri opel renault hyundai de çok seviyor Şahsi görüşüm alanlar çok ama çok zarar eder
    Bu yoruma katılıyorum. Şuan bence bu aracın fiyatı ederinin bir hayli üzerinde, satın almak isteyenlerin iyi araştırması lazım;

20 şubat liste fiyatı:

5K DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 75HP 33,862

METALİK BOYA 250

KIT (BLUE&ME, HI-FI SES SİSTEMİ,
    BLUE&ME TOMTOM NAVİGASYON ÖN HAZIRLIK) 1.000

ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER 600

SKYDOME 1.750

ASSIST KIT (YAĞMUR SENSÖRÜ, CRUISE
    CONTROL, IŞIĞA DUYARLI OTOMATİK
    KARARAN İÇİ DİKİZ AYNASI) 400

TOPLAM 37.862
    Konu electradio tarafından (11/06/2011 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Hakan Dalkıran
    34 HKN 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Yaz dönemine girdiğimiz bu günlerde hangi ayda sıfır araç almak mantıklı açıkçası Evo 1.3 multijet dynamic düşünüyorum hangi ayda bayi ile pazarlığa girmeliyim ? 2012 modelleri çıkacağı zaman çok önemli bir kampanya olmuyor sanırım geriye dönük son iki yıla baktım ödeme öteleme falan diyorlar bana cazip değil sizce ağustosu beklemelimiyim 35.900 kampanya fiyatı bana çok geldi.Bu konuda tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

evren dal
    fireman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

arkadaşlar bence aralık ayını bekleyin ozaman araçların en uygun olduğu dönem benim arkadaşım geçen aralık sonunda evo 1.3 multijet dinamik modelini 29500 e aldı start stop için 500 daha istediler ama o istemedi bu fiyata aldı altı aylık araba aralığı beklemek için biraz sabır gerekli

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Standart aranıyor

2010/2011 modelleri skydome lu,asis kitli punto evo dinamik aranmaktadır..

Hakan Dalkıran
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı fireman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence aralık ayını bekleyin ozaman araçların en uygun olduğu dönem benim arkadaşım geçen aralık sonunda evo 1.3 multijet dinamik modelini 29500 e aldı start stop için 500 daha istediler ama o istemedi bu fiyata aldı altı aylık araba aralığı beklemek için biraz sabır gerekli
    Geçtiğimiz Aralıkta indirim olmadı sadece 10.000 tl faizsiz kredi dosya masrafsız kampanya vardı.Söyledikleri %18 kdv inrimi ise reklam yanıltmacası kampanyalı fiyatları geçerli Evo nun 35.900 lere çıkması normalmi(dövizdeki artış) şişirmemi satışlarını etkilemiyormu bu kadar yüksek fiyatlara çıkması ?
    not:O dönemdeki euro 2.05 iken şu an 2.31 civarında

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Aralıkta indirim olmadıysa ben nasıl gp 1,3 multijet i sigorta ve bandrol dahil 27.000 tl ye aldım veya evo 1,3 dinamik için 29.500 tl fiyat aldım?

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aralıkta indirim olmadıysa ben nasıl gp 1,3 multijet i sigorta ve bandrol dahil 27.000 tl ye aldım veya evo 1,3 dinamik için 29.500 tl fiyat aldım?
    aynen, geçen hafta evi toparlarken punto evo broşürü buldum, ataşehir birmot'tan 29.800 fiyat almışım aralık ayında 1,3 dinamik evo için

Hakan Dalkıran
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen, geçen hafta evi toparlarken punto evo broşürü buldum, ataşehir birmot'tan 29.800 fiyat almışım aralık ayında 1,3 dinamik evo için
    Ama o zaman liste fiyatı 35.900 değildi ben liste fiyatlarından bahsediyorum bayi indirimleri gayet normal ama Fiat bir indirime değil çeşitli kampanyalara gitmişti.

Ziyaretçi034

Alıntı 34 HKN 37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama o zaman liste fiyatı 35.900 değildi ben liste fiyatlarından bahsediyorum bayi indirimleri gayet normal ama Fiat bir indirime değil çeşitli kampanyalara gitmişti.
    aralığı bekleme adına yapılan bi söylemdi, şahsen ben sene sonunu bekliyorum

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Zaten önemli olan liste fiyatı değil liste fiyatından ne kadar indirim yaptıkları O zaman ki liste bu zaman ki liste diye karşılaştırma yaparsak yanlış olur Bazen liste üzerinden 5.000 tl indirim yaparlar bazen de 500 tl zor indirirler Benim belirttiğim rakamlar liste değil kendi satın aldığım ve buradaki arkadaşların satın almış oldukları rakamlar Şu anda satın alan arkadaşların fiyatlarıyla bizim aramızda dağlar oluşmuş durumda Şu anda bayilerde araç bulmak zor olduğu için fiyat indirimleri fazla olmuyor
    Sonuç olarak gerçek rakamlar üzerinden değerlendirme yaparsak daha doğru bir sonuç elde ederiz

volkan kolur
    zoomes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 20

Arkadaşlar,şubat ayında bir adet 1.3 evo dynamic aldık 31500,yine o dönem 1.6 emotion linea aldık 35000,ve bu ay 1.3 evo my life aldık esp li 34250 (tanıdık olduğu için bu fiyat yoksa böyle bir fiyat yok) ,artışın en önemli sebebi kurlar,geçen sene sonu 29000 olan araç bu sene sonuda 29000 olur diye beklerlerse boşuna beklemesinler,özellikle ithal araçlarda fark daha fazla çünkü tamamı ithal örn:evo, aralık 2010 da euro 2.000 civarı iken şu anda 2.30 civarı % 10 dan fazla fark var,eğer kurlar bu civarda seyrederse bu fiyatlardan aşağı zor gelir,elbette yıl sonu na yönelik kampanyalar olacaktır ama bu derece %10 civarı indirim biraz zor,saygılar

Hakan Dalkıran
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı zoomes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,şubat ayında bir adet 1.3 evo dynamic aldık 31500,yine o dönem 1.6 emotion linea aldık 35000,ve bu ay 1.3 evo my life aldık esp li 34250 (tanıdık olduğu için bu fiyat yoksa böyle bir fiyat yok) ,artışın en önemli sebebi kurlar,geçen sene sonu 29000 olan araç bu sene sonuda 29000 olur diye beklerlerse boşuna beklemesinler,özellikle ithal araçlarda fark daha fazla çünkü tamamı ithal örn:evo, aralık 2010 da euro 2.000 civarı iken şu anda 2.30 civarı % 10 dan fazla fark var,eğer kurlar bu civarda seyrederse bu fiyatlardan aşağı zor gelir,elbette yıl sonu na yönelik kampanyalar olacaktır ama bu derece %10 civarı indirim biraz zor,saygılar
    Aynı konuyu düşünüyoruz o zamanda araç 29 un belkide biraz üstündeydi aralığa özel biraz indirdiler ozay06 da bundan bahsediyorsun galiba? Sene sonunda şu an 35.900 den satılan aracın o fiyatlara yaklaşması bile imkansız yine faizsiz kredi dosya masrafsız kampanya yaparlar ciddi indirim beklemeyin

Ziyaretçi034

Aynı konuyu düşünüyoruz o zamanda araç 29 un belkide biraz üstündeydi aralığa özel biraz indirdiler ozay06 da bundan bahsediyorsun galiba? Sene sonunda şu an 35.900 den satılan aracın o fiyatlara yaklaşması bile imkansız yine faizsiz kredi dosya masrafsız kampanya yaparlar ciddi indirim beklemeyin
    zaten o fiyatlara düşmesi tek başına isyan sebebidir

evo dynamic multijet şu anda 36,663 bin lira kampanyalı liste fiyatı. kampanyasız 41,130 lira, şu fiyattan geçen seneki gibi kdv bizden kampanyası yapsalar %18 indirim olacak bugün 36,663 olan kampanyalı fiyat 33.727 liraya düşer, kabaca bugünkü fiyattan 3 bin lira daha düşeceğini düşünüyorum.

o paraya skydome + esp kit + assist kit alınabilir araba konusunda acelem olmadığından aralık ayını beklersem pek bişey kaybetmeyeceğimi düşünüyorum

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Liste fiyatı, indirimi, kampanyası vb. bir tarafa bırakıyorum ve şuna inanıyorum
    Bu fiyatlardan araba alan zarar eder Mesaj burada ileride tekrar döner bakarız

Hakan Dalkıran
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten o fiyatlara düşmesi tek başına isyan sebebidir

evo dynamic multijet şu anda 36,663 bin lira kampanyalı liste fiyatı. kampanyasız 41,130 lira, şu fiyattan geçen seneki gibi kdv bizden kampanyası yapsalar %18 indirim olacak bugün 36,663 olan kampanyalı fiyat 33.727 liraya düşer, kabaca bugünkü fiyattan 3 bin lira daha düşeceğini düşünüyorum.

o paraya skydome + esp kit + assist kit alınabilir araba konusunda acelem olmadığından aralık ayını beklersem pek bişey kaybetmeyeceğimi düşünüyorum
    1.3 multijet Dynamic kampanyalı fiyatı 35.900 dediğiniz fiyat start stoplu olan;
    Ayrıca sene sonundaki %18 kdv bizden yalanı ise zaten indirimli olan liste fyatlarından bahsediyorlar normal liste fiyatından %18 indirim yapıyoruz diyerek kampanyalı fiyatı sunuyorlar tecrübeli arkadaşlar aramızda yanlışım varsa düzeltsinler yıl sonu indirim olmaz döviz aldı başını gidiyor düşmeside beklenmiyor.

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

dun 1.3 multıjet dınamık beyaz evo asısıt kıtlı skydomlu 35500 lıra anlastık pesınat verdık

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Alıntı turker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dun 1.3 multıjet dınamık beyaz evo asısıt kıtlı skydomlu 35500 lıra anlastık pesınat verdık
    turker hayırlı olsun bir araba bulduk arkadaşa kendi söylemesi ben bilmiyorum PASTEL BEYAZ SKYDOM,SADECE 33.000TL OLABİLİRMİ araç 400km de nigdede asiskit yok evonun standart özelliklerini taşıyor sence olurmu?senin aldığın rakam sıfır için gayet iyi hayırlı olsun.