Sayfa 33/59 İlkİlk ... 1329303132333435363753 ... SonSon
1164 sonuçtan 641 ile 660 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınızı düzgün giriniz.
    projist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 43

Alıntı discrepancy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı daha uygun bulmak zor , zaten bu arabadan da kalmamış fazla, olanlarda fazla aşağıya inmiyor.
    Yarın şu ocak vergi işi için uğraşacak babam bakalım
    kesin şu dış renk ve şu iç renk olacak diyorsanız evet araba bulmak zor olabiliyor. o yüzden renk olayına ( ekstrem renkler hariç tabi) pek takılmamakta fayda var. evoya her renk yakışıyor.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı gorkem1833 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grande punto 1.4 için 24.444 fiyat yazılmış. acaba bu aracı 23 bine verirler mi? sıfır hyundai i20(24 bin liraya iniyorlar sanırım) ile grande punto arasında kararsızım
    en fazla o fiyata alınır zaten de i20 yeni modelken yeni modeli çıkmış grandeye bel bağlamayın. gerçi i20 görmedim. o paraya değmez bir araç ise yeni model falan da dinlemez, direk grande alınır.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı gorkem1833 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grande punto 1.4 için 24.444 fiyat yazılmış. acaba bu aracı 23 bine verirler mi? sıfır hyundai i20(24 bin liraya iniyorlar sanırım) ile grande punto arasında kararsızım
    i20 ile Getz arasında çok fark var (Boyut, görünüm, kalite) gerçekten.Ancak GP ile i20 arasında kalsam tercihim GP olurdu.Tasarım olarak GP daha önde bence.Yol tutuş konusunda da GP biraz daha iyidir..

4. 13/12/2010, 21:09

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Bugün itibariyle Grande Punto kullanıcısı oldum
    Beyaz renk, 1,3 multijet, active modelini bandrol ve trafik sigortası dahil 27.000 TL ye aldım
    Konu ozay06 tarafından (20/01/2011 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

hakan uğur
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pose744 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle Grande Punto kullanıcısı oldum
    Beyaz renk, 1,3 multijet, active modelini bandrol ve trafik sigortası dahil 27.000 TL ye aldım
    hayırlı olsun,nereden aldınız acaba? punto evo multijet active için de fiyat istemiş miydiniz?

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı pose744 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,nereden aldınız acaba? punto evo multijet active için de fiyat istemiş miydiniz?
    Teşekkür ederim Ankara Kartaş bayiinden aldım Punto evo nun dinamiğine bakmıştım 30.000 demişti Ama evo nun çok üzerinde durmadığımdan tam fiyat mı verdi indirimli fiyatmıydı bilmiyorum

Engin Köse
    evo_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 3

arkadaşlar istanbul bayisinden evo dinamik beyaz model için 29.400 TL ANLAŞTIM !!!

Engin Köse
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34

Alıntı discrepancy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün buraya babamın Punto Evo 5K 1.4 Fire Dinamik 77 Bg Start&Stop Dualogic için 28.400 tl ye anlaştığını yazdım, nedense silindi.
    Hala yanda yazan 2008 model 1.3 Multijet Dinamik 90 Bg duruyor. Yaşımdan mı şüphe duyuldu da silindi yoksa yanda başka araba yazıyor aldatıyor mu diye anlamadım gitti.
    Kasko için 1.100 tl verdiler, daha uygun kasko fiyatı alana var mı diye sormak istedim.
    Ayrıca bayi ocak ayında teslim ve vergi ödemesine yanaşmamış.
    Aslında 31 aralığa fatura kesip, Ocağın ilk haftası muamele işlemi yapıp teslim edemez mi? Siz bu duruma ne diyorsunuz, şunun şurasında fazla yok ocağa, haftaya teslim edeceklermiş, 15 gün daha bekletilemezmi acaba teslimat

ben öyle yaptım bu 2 yönden avantaj sağlıyor bir ötv den yırtıyorsun 2 si de 2 kere kasko değeri yüksekten poliçe almamış oluyorsunuz ... sabırsızlıkla ocak 3 beklemekteyim

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı evo_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öyle yaptım bu 2 yönden avantaj sağlıyor bir ötv den yırtıyorsun 2 si de 2 kere kasko değeri yüksekten poliçe almamış oluyorsunuz ... sabırsızlıkla ocak 3 beklemekteyim
    ötv değil mtv, ayrıca kaskolar aralıkta yapılırsa avantajlıdır. ocakta aynı fiyata bulamazsınız.

Engin Köse
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34

Alıntı projist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ötv değil mtv, ayrıca kaskolar aralıkta yapılırsa avantajlıdır. ocakta aynı fiyata bulamazsınız.

evet mtv olacaktı yazım hatası ama kasko ile ilgili söyle bir sıkıntı olabiliyor şuan aldığımız araçlar 2011 model ve şu an yapıldığında araç kasko değeri ile 2011 yılında yapılan poliçe kasko değeri de 2011 model araç değeri olmuş olucaktır.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

evet mtv olacaktı yazım hatası ama kasko ile ilgili söyle bir sıkıntı olabiliyor şuan aldığımız araçlar 2011 model ve şu an yapıldığında araç kasko değeri ile 2011 yılında yapılan poliçe kasko değeri de 2011 model araç değeri olmuş olucaktır.
    sıfır araç alımlarında poliçeler aracın liste fiyatından düzenlenir. mesela benim aldığım araç ile poliçedeki yazan değer arasında 3.000 TL fark var. ocak ayında araç fiyatları artacağından fark azalacak. yani birşey değişmeyecek. artan kasko poliçe fiyatları hariç.

Engin Köse
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34

sıfır araç alımlarında poliçeler aracın liste fiyatından düzenlenir. mesela benim aldığım araç ile poliçedeki yazan değer arasında 3.000 TL fark var. ocak ayında araç fiyatları artacağından fark azalacak. yani birşey değişmeyecek. artan kasko poliçe fiyatları hariç.
    işte bu konuda farklı bir akış açımız var çünkü örenekle anlatıyım size ;

sizin görüşünüzde

ben bu hafta evo aldım araç kasko değeri 36.150 TL dir. Poliçe düzenlenirken de bu primden düzenlenmiş olucaktır. tarih : 15/12/2010

ancak yenileme döneminde sizin araç değeriniz de yine 36.150 olarak yenilenecektir ancak sigorta şirketi hasar öderken 2 yıl poliçelerinde yeni değer klozu uygulamadığı için burda size piyasa değerini ödeyecektir. ancak siz kaskonuzu araç bedelini yüksekten ödemiş bulunucaksınız.

benim dediğimde ise ;

siz aracın ruhsatını 2011 tescil ederseniz sizin ocak ayında yeni tescil olacağı için aracınız aynı şekilde 36.150 tl den poliçe primi düzenlenerek sigortalanıcak olup yenileme dönemi 2012 olduğu için siz kasko bedelinizi 2011 den ödemiş olucaksınız .

meslek icabı detaylardır

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

ancak yenileme döneminde sizin araç değeriniz de yine 36.150 olarak yenilenecektir

ancak sigorta şirketi hasar öderken 2 yıl poliçelerinde yeni değer klozu uygulamadığı için burda size piyasa değerini ödeyecektir.
    şu iki cümleyi iyica açıklayarak rica edeyim.

Engin Köse
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34

şu iki cümleyi iyica açıklayarak rica edeyim.
    şöyleki aracınız kasko değeri sigorta şirketleri tarafından tsrb tarafından belirlenir.

1 _ 2011 model aracınızı 2010 yılında kasko yapılırken 2011 değeri üzerinden kasko değeri alınır ve bu değer 2011 yılında ki yenileme kaskonuzda da kullanılır.
    ama aslında yenileme döneminizdeki kasko değeriniz o değildir. çünkü piyasada 2012 ler olucağından araç kasko değeri düşmüştür.

2_ aslında yeni değer klozu dediğimiz şey son yıllarda tüm sigorta şirketlerinin uyguladığı bir kavramdır. bu primi arttırır ancak her poliçede olması gereken bir kloz diye düşünüyorum . kloz anlamı siz sıfır araçınızın ilk yıl pert olması durumda sigorta şirketi size aracın 0 km deki anahtar teslim parasal tutarını ödemek zorunda . ancak 2 yıl yenilediğinizde artık bu kloz var olmayacağından dolayı artık bu tip durumlarda 2. el piyasa değeri üzerinden işlem yapılır çoğu sigortalı poliçede ki kasko değeri üzerinden ödeme yapılacağını düşünerek yanılmaktadır.

ayrıca sizden bir yardım istesem sigorta ile bir konu açamıyorum açarsak hem konuları burdan takip etmek daha kolay olur.

Hakan Duman
    discrepancy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Bizde anlaştıki ocakta tescil yaptırıp, ocakta alacağız, yanlız para bu ay içinde ödenip, fatura 30 yada 31 aralığa kesilecek. Yanlız bayi ocağa çok yığılma olduğunu, plakanın ocak 15 e kadar ancak alınabileceğini söyledi.

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Alıntı FeaRLeSsHunTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ilk ben başlayim..geçen hafta t-jet dinamik+skydome için 27000 fiyat aldım..
    t-jet hala satıstamı??

ahmet sağıroğlu
    garden07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar 1 ay once punto evo actıve 25500 e aldım

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Aracımı bugün aldım 27.000 tl bandrol ve sigorta dahil Grande Punto, beyaz renk, 1.3 multijet active
    1-Beyaz renk daha önce düşünmemiştim bir arkadaş tavsiye etti Bence gp ye yakışıyor
    2-Aracın üzerinde michelin energy saver lastik olmasına sevindim
    3-Motor sesi ilk defa dizel araç kullanmama rağmen beni rahatsız etmedi
    4-Çekişi benzin/lpg li araçlarımdan sonra çok iyi geldi
    5-Aracın güneşiliklerine ayna koymamaları çok kötü olmuş
    6-Yolcu el tutma aparatlarının olmaması çok kötü olmuş
    7-Aynalar ve kapı kollarının gövde rengi boyalı olması bir ara active de bile standarttı Keşke yine öyle olsaydı
    8-Tamponun tamamen boyalı olması iyi bir özellik
    9-İnternette 2. el bakarken bazı active modellerinde bile krom gösterge çerçeveleri görmüştüm keşke bunda da olsaydı
    Sonuç olarak aldığım fiyata değdiğine inanıyorum
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Konu ozay06 tarafından (18/12/2010 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımı bugün aldım 27.000 tl bandrol ve sigorta dahil Grande Punto, beyaz renk, 1.3 multijet active
    1-Beyaz renk daha önce düşünmemiştim bir arkadaş tavsiye etti Bence gp ye yakışıyor
    2-Aracın üzerinde michelin energy saver lastik olmasına sevindim
    3-Motor sesi ilk defa dizel araç kullanmama rağmen beni rahatsız etmedi
    4-Çekişi benzin/lpg li araçlarımdan sonra çok iyi geldi
    5-Aracın güneşiliklerine ayna koymamaları çok kötü olmuş
    6-Yolcu el tutma aparatlarının olmaması çok kötü olmuş
    7-Aynalar ve kapı kollarının gövde rengi boyalı olması bir ara active de bile standarttı Keşke yine öyle olsaydı
    8-Tamponun tamamen boyalı olması iyi bir özellik
    9-İnternette 2. el bakarken bazı active modellerinde bile krom gösterge çerçeveleri görmüştüm keşke bunda da olsaydı
    Sonuç olarak aldığım fiyata değdiğine inanıyorum
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Full kit ekletmiş olsaydınız o eksiklikler olmayacaktı aracınızda.1000 lira ile fabrikasyon şekilde hallolmuş olurdu.Keşke ekletseydiniz.

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı akin78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Full kit ekletmiş olsaydınız o eksiklikler olmayacaktı aracınızda.1000 lira ile fabrikasyon şekilde hallolmuş olurdu.Keşke ekletseydiniz.
    Full kitli araç bulabilmek için çok uğraştım En yakın 1 ay sonraya gün verdiler ve gelecek renklerde benim istediğim renkler değildi