Arkadaşlar yeniden merhaba,

Uzun düşündükten sonra Puntoyu uzun vadede kullanmayacağım için 3 kapılı skydome'dan vazgeçtim ve şimdi en uygun nasıl bir Punto alabiliceğimi sorgulamaya başladım. Tabi dizel olması şartıyla. Dizel alma sebebim hem benim araba kullanma tarzımdan hemde ekonomik olmasından kaynaklanıyor ondan taviz vermiyorum.

Sizce bu aracın dizel ve fun modelini 30000 veya altına alabilirmiyim? Elimdeki fiyat listesinde 31750 yazıyor. Sizce fun modeli yeterlimi yoksa fazlamı? Yoksa başka nasıl bir opsiyon düşünülebilir? Veya hangi paketleri almalıyım? Acaba skydome ve duologic dışındaki tüm paketleri alsammı? Yoksa az paket alsam daha mı çok indirim olur?

Takastada yaklaşık 2000 ytl indirim varmış sanırım Fiatta öyle bişi gördüm. Bende ise 2005 Fiat Punto Dynamic Benzinli var 30.000 de. İkinci elde 14 edermiş. Sizce bu araca ne kadar koyup alabilirim? Bu aracı takas edersem avantajlı olurmu yoksa satsamda farketmezmi?

Tabiki bu sorularının hepsinin cevabını bulmak güç ve bayiden bayiye göre değişir tahminim. Fakat bu konularda tecrübesi olan arkadaşlar elbette vereceği ipuçları olabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.