Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: SearchandRescue Nerdesin

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Forumdaki son mesajı, modların sürekli online olmamaları konusunda bir başlıkta yer alıyor. O başlığı okudum ve problem çıkacak birşey görmedim açıkçası. Ama eğer bununla ilgili ise, gereksiz alınganlık bence.

Forumlarda her zaman tartışmalar-zıt düşmeler vs.ler yaşanabilir. En ufak bir meselede o forum terkedilecekse, internet dünyasında sürekli kalınacak forum bulmak oldukça zor olur benim görüşüme göre.

DH'ta neler neler yaşanıyordu, hem de kendi aramızda değil, alakasız kişiler gelip bizi tahrik ediyordu da, yıkılmadan kalmıştık orada. Bunu hatırlatırım.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Mesele son yazdıklarıyla ilgili değil bence Cem, onun sildiği mesajlar var asıl!
    Saçma sapan adamlar yüzünden birileri Ercan'ın canını sıkmışsa ben de eywallah derim!!!:icon_smile_angry:

Kendisiyle konuşana kadar bu konuda başka bir şey yazmayacağım...

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Kırgın olmakta haklıdır,üst düzeyde çabalayarak birşeyler yapmaya çalışmasına rağmen,"bir" yada birkaç üye tarafından çabası çok basite alınmış--herkesin yapabileceği bir iş olarak lanse edilmeye çalışılmıştır diye düşünüyorum.

Buna rağmen bazılarına gösterilen ilgi ve alakanın yarısının bile gösterilmediği kanısındayım.
    Bu satırları sakın bir çocuğa gösterilmesi gereken ilgi alaka ile karıştırmayalım. Sonuçta elbette çocuk değiliz dostlar...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Sildiği mesajlar var ise o konuda yorum yapamam, çünkü onları görmedim.

Ama bence bu oluşuma diğerlerinden daha fazla birşeyler vermiş insanların birden çekip gitmesi -her ne kadar haklı olsalar da- yanlış bir davranış olur. Aynen bir geminin kaptanı misali. Şimdi atıyorum ben veya Vadi veya Ali veya benzer bir kişi, forumdan birisiyle ters düşse, çekip gidecek miyiz? Doğru olur mu? Onun da foruma katkılarını biliyoruz ve birden gitmesine anlam veremiyoruz. Her ne kadar bu forumun bir veya birkaç sahibi yok diyorsak ta, ev sahibi çekip gitmemeli diyorum.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Haklısın Cem.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Herkes bılır bulusmalar ıcın ne kadar urastıgımı ama
    2 araba 3 araba bulustuk sureklı.
    herkes sırtını donmesın her negatıf olayda boyle yapmayalım arkadaslar...

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

arkadaşlar noldu burada yahu? 1 hafta göreve gittim geldim ortalık karışmış. Sevgili Ercanı bu kadar üzen şeyi ben anlıyor gibiyim. Sanırım bu konuda verdiği emeklerin anlaşılmadığını düşünüyor. Çünkü insan emek verdiği bir şey karşılığında sevgi ve takdir bekler, bu çok doğru. Ancak unutulmamalı ki burası çok farklı yerlerden ve çevrelerden gelen insanlarla oluşmuş bir grup. Herkesin aynı anda aynı şeyleri hissedebilip, yaşayabilmesi çok zor. Sonuçta bizlerin gp dışında çok farklı sorumluluk ve sorunları var, çoğumuz aile geçindirme derdindeyiz. Eğer sevgili Ercan tv çekimi olayına kızdıysa bunda O sırada Ankarada bulunan arkadaşların payı olduğuna inanıyorum. Onlar Ercan'a bir özür borçlular. Eğer Ankarada olsaydım ben iki elim kanda olsa gelirdim. Saygılar.

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Ya nedir bu arkadaslar boyle..

Ankaralılar oalrak hemn bir toplantı yapmamızı öneriyorum. Gerekiyorsa gidip Ercan'ın evinin önünde oturma eylemi falan yapalım.

Bizim için bu kadar canla başla çalışan bir kişi böyle gidemez, gitmemelidir.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Ali TOPAL
    yamtar00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    06BB3716
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı ikcihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya nedir bu arkadaslar boyle..

Ankaralılar oalrak hemn bir toplantı yapmamızı öneriyorum. Gerekiyorsa gidip Ercan'ın evinin önünde oturma eylemi falan yapalım.

Bizim için bu kadar canla başla çalışan bir kişi böyle gidemez, gitmemelidir.
    aynen katılıyorum mutlaka gönlünü almamız gerekiyor
    Multijet Active 1.3 16V 75Bg.
    yamtar00@hotmail.com
    yamtar00@grandepuntotr.com

mehmet akif aydın
    Ryu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92
    Edilen teşekkür: 19

ercan abi için her yere gelirim. eğer isteyen varsa buluşup görüşelim hep beraber ercan abiyle
    photoshop soranlar oluyor.....

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

arkadaşlar ben ve gökhan msnden bizzat konuştuk ben elimden geleni yaptım ayrılma sebebini anlattı ve sonuna kadar haklı ercan abi ve malesef kesin kararlı dönceğini düşünmüyorum
    Demon Driver |Damien|

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Şu ayrılma nedenini bizde öğrenebilimiyiz.
    Sanırım daha önce ayrılanla ile ilgili bir durumlar var ortada ama ne döndüğünü anlayabilmiş değiliz..

Kerem GÜLTEKİN
    padawantr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı Ryu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ercan abi için her yere gelirim. eğer isteyen varsa buluşup görüşelim hep beraber ercan abiyle
    Cidden gidelim bi görüşelim. Bak canım sıkıldı şimdi benim de. Yani bir olay yüzünden neden tüm GP cilere kızdı ki acaba, gerçi olayı da bilmiyorum. Sizce bi şiyler yapılamaz mı yaw... :icon_ohmygod: :icon_ohmygod:
    Kerem GÜLTEKİN (Padawan-tr) / kerem@grandepuntotr.com - padawantr@yahoo.com

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Alıntı shoparr_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba ne oldu siteye anlamadım ki 1 hafta girmedim bi dolu olay ercan ebi neden kırıldı off ya
    Ben siteye 1 gün girmedim dünyaları kaçırmışım

Bu arada ercan abi içinde büyük sorun var arkadaslar ben msn de sebebini sordum ama benimle paylaşmak istemedi.Hayırlısı ne ise o olsun..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Dün kaan'la biz elimizden geldiğince durumu öğrenmeye ve ercan abiyi ikna etmeye çalıştık ama nuh dedi peygamber demedi. Biri iki ufak olaydan ötürü sanırım Vadi ye de kızmış. Ama dediğim gibi pek ayrıntı yok. Umarım sorun halledilir. Search ü kaybetmek istemeyiz.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

her sey bı yana Bana neden kızmıs bı anlamadım bı yalnıslık var bu ıste...

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı AWD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ve gökhan msnden bizzat konuştuk ben elimden geleni yaptım ayrılma sebebini anlattı ve sonuna kadar haklı ercan abi ve malesef kesin kararlı dönceğini düşünmüyorum

AWD şu sorunu özetlesende heğimiz bir rahatlayıp ne yapmamız gerektiğini karaştırsak..

Vadi'ye kızmış deniyor, Vadi'nin bir seyden haberi yok. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır...

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

ercan abinin isteği için sitede yayınlayamam kusura bakmayın
    Demon Driver |Damien|

H. Çorakçı Ertan
    flu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 AD 6424
    Edilen teşekkür: 2

Kaan Ercan abi halkı diyorsun, o zaman gerçekten forumda bir sorun var demektir, bari bunları biraz üstü kapalı da olsa anlat ki, yeni sorunlar yaşanmasın
    Hülya Çorakçı Ertan

Deniz K
    uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

evet bencede ortada bir sorun var,bu bir gerçek ama arkadaşların bir kısmı konuyu biliyor,başta ben olmak üzere çoğu bilmiyor,sonuç olarak bu da ayrı bir kargaşaya neden olur,herkes Vadi örneği ben bilmeden birşey mi, yaptım acaba diye kuşkuya düşer,bundan sonra bir hata yapmıyayım diye zamanla foruma giren bile olmaz,bence her konuda olduğu gibi buradada açık olmalıyız,varsa bir sorun konuşarak halletmeliyiz.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon