Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası

Konu: Yeni GP

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre, makyajlı Gp için beklemene gerek yok.Zaten değişiklik çok yüzeysel.Önceden çıkabilen arızalar giderilmişti.Yalnız yıl sonuna kadar bekleyebilirsin fiyat avantajı için...
    arda bey doğru söylüyor fiyat olarak bişey söyleyemem ama araç için beklemenize gerek yok

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hüseyin öz
    KARA PİTON efsane19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 10

Alıntı stops78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç ile ilgili ilk izlenimlerin nedir arkadaşım.(süper olmasından başka) .?
    Vallaha İç Dışı Standart da İç tasarımı gayet şık olmuş otomatik camlar, otomatik klima, mp3 çalar falan he kol koyma zımbırtısı da standart olmuş bunu söliyim şuanda herşey güzel görüntü olarak sırada motor durumu yakıt durumu var o izlenimlerden sonra bilgi verebilirim saygılar

Emre S
    emresan87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 23

Alıntı stops78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 haftadır formu takip ediyorum arkadaşalr..Çok yararlı bilgiler edindiğimi düşünüyorum sayenizde.Allah nasip ederse en yakın zamanda benimde bi ,GP Fun bir aracım olacak..8 ekimde indirim varmış onu bekliyorum..

Yarın inşallah gp de indirim olur. İnternet sitesine göre şimdilik sadece dobloda paro indirimi var... Ne anladım ben bu işten...

ertan gozcu
    ekomeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Bugün Fiat bayindeydim fiyatlarda revize edilecek ancak dovizdeki yükselişin cok fazla oldugunu ve fiyatlarda + yada - bi artışın, azalmanın belli olmayacagını söyledi.

Yani fiyatlar artabilirde.

Emre S
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ekomeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Fiat bayindeydim fiyatlarda revize edilecek ancak dovizdeki yükselişin cok fazla oldugunu ve fiyatlarda + yada - bi artışın, azalmanın belli olmayacagını söyledi.

Yani fiyatlar artabilirde.

Ben de bugün bir kaç fiat bayisiyle görüştüm. Yarın belli olacakmış ekim fiyatları. Yalnız çoğu kesin olmamakla birlikte artacağını söyledi. GP 1.4 FIRE DYNAMIC için yenimahalle birmottan aldığım son fiyat 25000 ytl idi, yalnız sadece bugün içindi, yarın fiyatlar değişince bu fiyatın geçerli olmayacağını söyledi, tabi arabayı satmak için böyle konuşuyor da olabilirler.

Ayrıca maltepe Kartaştaki arkadaşa burdan küfretmek isterdim, fakat forumdan kovulmak istemiyorum. Zaten showroom a girdik, arabaya oturduk, kaputu falan açtık ne gelen oldu ne giden ne de buyrun yardımcı olalım diyen, zorla birini bulup fiyat sorduk, adam bana 27750 dedi. Zaten internet sitenizde yazan fiyat 27250 diyorum, adam evet diyip suratıma bakıyor küfreder gibi. Neymiş efendim yıl sonunda zaten kampanya olmazmış, talep olduğu için fiyatlar daha da artarmış... Diğer bayilerde nerdeyse çay kahve ikram edilecek kadar ilgi gösterilirken, fiatta öyle bi olay yaşamam canımı sıktı, burası yeri değil ama paylaşmak istedim...

ALTAR KILIC
    Kurallara uymadığı için forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır! ALTARKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 5

Alıntı emresan87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün bir kaç fiat bayisiyle görüştüm. Yarın belli olacakmış ekim fiyatları. Yalnız çoğu kesin olmamakla birlikte artacağını söyledi. GP 1.4 FIRE DYNAMIC için yenimahalle birmottan aldığım son fiyat 25000 ytl idi, yalnız sadece bugün içindi, yarın fiyatlar değişince bu fiyatın geçerli olmayacağını söyledi, tabi arabayı satmak için böyle konuşuyor da olabilirler.

Ayrıca maltepe Kartaştaki arkadaşa burdan küfretmek isterdim, fakat forumdan kovulmak istemiyorum. Zaten showroom a girdik, arabaya oturduk, kaputu falan açtık ne gelen oldu ne giden ne de buyrun yardımcı olalım diyen, zorla birini bulup fiyat sorduk, adam bana 27750 dedi. Zaten internet sitenizde yazan fiyat 27250 diyorum, adam evet diyip suratıma bakıyor küfreder gibi. Neymiş efendim yıl sonunda zaten kampanya olmazmış, talep olduğu için fiyatlar daha da artarmış... Diğer bayilerde nerdeyse çay kahve ikram edilecek kadar ilgi gösterilirken, fiatta öyle bi olay yaşamam canımı sıktı, burası yeri değil ama paylaşmak istedim...
    yeri emrecim yeri..
    bu yaşananları yazalım ki öyle ziyarete gelen kişiye insandışı muamele yapmasınlar...
    bütün sorunları davranışları yazmalıyız...
    hem ayrıca insanoğlu memnun olmaz fakat memnuniyet standardı vardır...
    1000 lira para vermiyoruz ki 30000 liralık paralar veriyoruz...
    umarım ilgililer o bayi ile ilgilenirler...

plt nrm
    bogga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 12

merhaba ,
    bende birmot zincirlikuyuda ayni sorunu yasadım fun verisyonuna bakıyoruz adamin umunda degil. yedek parca soruyoruz(sis kırılmıstı) cevab yok .
    servise indik. serviste zar zor birini bulduk . yedek parcaya bakan kisi isten ayrıldı dedi. ee kim yardımcı olur. cevab : bilmiyorum .
    arkadasın dedigi gibi araba alıyorsun milyarları veriyorsun.
    ben bu durumu o gün büyütüp. birmot ve fiat müsteri hizmetlerine sikayet ettim . defalarca özür dilediler ama insanı arabadan ve markadan sogutuyorlar.
    sikayet etsem ne olur demeyim tofas müsteri hizmetlerine durumu bildirin.
    özellikle isim alıp iletirseniz daha etkiili olur.
    damlaya damlaya göl misali...
    ha bu arada bizlere hizmet etmekten gocunan servislerdeki veya bayilerdeki satis temsilcileri. müsteri omadıgında ,onlarada ihtiyac olmadıgını unutuyorlar galiba...
    keyifli sürüşler.
    plt

Emre S
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Çok haklısınız, nerdeyse paramızla rezil edecekler bizi (para da kazak parası değil, yılların emeği olan bir para). Umarım tekrar hiç birimizin başına gelmez böyle bir durum durum...

Bugün itibariyle grande puntomun siparişini vermiş bulunuyorum =)

Titanyum grisi, 1.4 fire dynamic 25 milyar.

Sanırım yarın teslim alacağım, kasko işlemleri, plaka,vs.. dolayısıyla çarşamba-perşembe günü trafiğe çıkacağım.

Sizce fiyat nasıl?
    Konu erdiyilmaz tarafından (20/10/2008 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: mesajLarınız birLeştirilmiştir.

plt nrm
    bogga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 12

hayirli olsun ben istanbulda yasyor olmama ragmen .2006 da aracımı kartas ankaradan almıştım. 2 ay bekletiyordu ıstanbul o zamam kırmızı dynamic icin .
    fiyat güzel .30.000 ytl ye seat yeni ibizayi satiyor (bugün auto showda baktım). 2 tane ibiza ( 1.8 1994 model ve 1.6 2002.) kullanmis biri olrak gp bu fiyata cok iyi.
    güle güle kullan .

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

haLiL KOÇAK
    halilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 CDM 54
    Edilen teşekkür: 587

Hayırlı olsun. güle güle kullan..

Tugrul TUNCER
    Tugrul TUNCER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41 FT 782
    Edilen teşekkür: 6

kotayi tutturmak icin yil sonunda pazarlikla fiati cok asagi cekebilirsin.ben gecen sene bu sekilde almistim.bayi kari 17 ytl idi.

Faruk TUZLUOGLU
    faruktuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    26 PN 877
    Edilen teşekkür: 166

arkadaşlar benim tavsiyem yılın son haftası! bence sabredin ve son hafta pazarlığa oturun! bence çok fazla indirim ve hediye alabilirsiniz! özellikle dynamic almak çok karlı o tarihlerde! ben uzun yıllardır yaptığım takiplerde bunu gördüm! sanırım firmalar kota doldurmak ya da hedefe ulaşmak için bunu yapıyorlar! daha tecrübeli arkadaşların yorumları da yabana atılmamalı tabi ki!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12