8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Kızgınlık + tebrik

yigit musluoglu
    yigitm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Standart Kızgınlık + tebrik

8 martta gp mu satın aldım. gözüm gibi baktım ona hep.ellerimle yıkadım devrine dikkat ettim, çukurlardan kaçtım. sonra başıma bir kaza geldi. durduk yere zavallı kızımın sol kapılarının değişmesine neden oldular

ilk günlerde gp dan soğudum. sonra tekrar ısındım kızıma. ama arabamdan soğumama neden olan antalya birmotdan başkası değildi.

arabam soldan darbe aldı,çarpışmanın etkisiyle kayarak sağ kapının bir taşa dayanması ile durdu(sağ arka kapı) kazadan sonra arabamın sol tarafı hasarlı+sağ arka kapıda ufak bi göçük vardı.arabamı servise çektirdim tam 36 günde servis arabamı çıkartamadı. en nihayetinde arabamı almaya gittiğimde sadece sol tarafın yapılmış oldugunu sağ arka kapının onarılmadıgını gördüm. en kısa zamanda yaparız dediklerinden bu yana üstünden 1 ay geçti. arabamı çalıştıgım için akşam teslim almıştım ertesi gün gün ışığında bagajımda da çizikleri görünce iyice delirdim. yetkili servis olan birmot a daha 4000 km deki arabamı bırakıyorum ve tam onarılmadan üstelik daha da hasar almış bir şekilde geri alıyorum

arabamı bana satarken son derece ilgili olan birmot servise gelince patladı arkadaşlar. bende fiat merkezi aradım ve şikayette bulundum. şikayetten sonra tutuştular ve arayıp ne zaman istersem arabamı düzelteceklerini söylediler. vakim olmadıgı için kızımı daha götüremedim

bugun de italyadaki fabrikanın ülkemizde anlaştığı şirketin anketörü gelip satış,servis hakkında benimle anket yapacak.

BİRMOT denen gereksiz kuruluşa ne kadar kızgın da olsam FIAT markasını seviyorum

uMuT ..
    o(¤_¤)o jagar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 ** ****
    Edilen teşekkür: 362

geçmiş olsun gerçekten üzücü bi durum ancak şikayet ederek gereğini yapmışsınız , umarım en yakın zamanda aracınıza kavuşursunuz ...

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

geçmiş olsun,can sıkıcı bi durumlu karşı karşıya kalmışsınız...inşallah sorun en yakın zamanda düzelir...

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

birmottan bende şikayetçi olmuştum forumda da paylaşmıştım..
    geçmiş olsun...
    boya renk uyuşmazlığı sorununu abim Caddy sinde yaşamıştı WV bayii 4500ytl para almışlar aracın rengini tutturamamışlardı daha sonra tekrar yapmak zorunda bıraktırdık...
    para veriyosan (kaskoda olsa) sonuna kadar haklarını ara..

Birmot gerçekten devlet dairesinden beter olmuş...

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

gecmis olsun gercekten birmottan daha ne kadar cekıcez bilmiyorum.Misyonları musteriyi bezdirmek gercekten...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

geçmiş olsun. ben de adana birmota gittim ama hiç memnun kalmadım.

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

ankara birmot un da çok farklı bir yapıda olmadığını duyuyorum... ben gitmiyoruym ama giden dostlarımın hepsi şikayetci...

t b
    TunFeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 331

çok geçmiş olsun....

Yer imleri

Yer imleri