11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Vize?

emre_bayam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 2

Standart Vize?

benim aracin vizesi martin ilk haftasi doluyor.fakat banka kredisi 3sene cekmistim o da nisanin ilk haftasi bitiyor simdiki vizede arac banka rehinlidir diye belirtiyor,ben martta vizeyi yaptirinca arac daha borcu bitmemis olcak 1 ay sonra banka borcu bitince tekrar mi vizeye sokcam banka rehinli dememeleri icin?

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Kusura bakma, cahilliğime ver: Vize dediğin nedir?

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Vize?
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

vize = fenni muayene

biLdigim kadarıyLa, vizeye kesin girmeniz gerekecek. banka ipotegi kaLkınca otomatik çözüLmüş oLur.

2009 yıLı itibariyLe 2006 modeL grande puntoLar için yavaş yavaş vize dönemLeri başLayacak artık

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zafer kaplan
    zaferkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

muayeneyle ipoteğin bi ilgisi yok ruhsatta bakarsanız muayene sayfası ile ipotekli diye daimi mürteğin farklı sayfalardadır muayeneyi yaptırcaksın banka borcu bitince bankadan haciz olmadığına dair bi yazı alacaksın o yazı ile aynı gün noterden tastik ettirip ruhsatın bir yaprağını yani muayenenin olduğu yaprak değil diğerini değiştireceksin

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Sorun olmaz arkadaşım. Ben aracıma 36 ay kredi çekmiştim 3 ay sonra kapattım, rehin kaldırma yazısını al yeter, satacağın zaman rehini kaldırırsın Fenni muayenede tuv kriterleri arıyorlar arabanı epey inceleyecekler bilesin...
    GP in mirror is faster than they appear !

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

babam izmirde,geçen ay muayeneye gitmiş demişlerki lastiklerdeki fren oranları birbiriyle aynı değil (yani aynı guçte fren yapmıyormuş butun tekerler) bu tarz bişey soylemişler,bunu duzeltin oyle gelin demişler...sanırım ozele geçmiş ya ondan baya inceliyolarmış...

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babam izmirde,geçen ay muayeneye gitmiş demişlerki lastiklerdeki fren oranları birbiriyle aynı değil (yani aynı guçte fren yapmıyormuş butun tekerler) bu tarz bişey soylemişler,bunu duzeltin oyle gelin demişler...sanırım ozele geçmiş ya ondan baya inceliyolarmış...

şimdi olayı düşündüğümde.. araclarımızın hepsinde ebd denen sistem standart.. benim bildiğim ebd sistemi fren esnasında pompalama ayarı yaparak dört lastiğe farklı basınç gönderek daha iyi tutunmayı sağlar.. tabiki farklı tutunma ve fren basıncı olucak ebd nin asıl mantığı budur diye biliyorum. ben yanlışmı biliyorum. yanlış biliyorsam beni düzeltin lütfen..
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

Sonuna kadar doğru söylüyosun ali abi...

EBD nedir?
    (Electronic Brake Force Distribution - Elektronik Fren Kuvveti Dağıtım Sistemi)
    Tekerlek devir sensörlerinden gelen bilgiyi kullanarak ön ve arka tekerlekler arasındaki fren kuvveti dağılımını ayarlayan sistemdir. Sistem ABS-ECU'suna gelen tekerlek devir bilgisine dayandığı için aracın yükü, yol ve fren balatasının durumu vb. parametrelerin de göz önüne alınarak arka fren basıncının optimum şekilde ayarlanması mümkün olur. EBD sistemi, ABS'nin devreye girmediği koşullarda arka tekerlere, tekerleklerin kilitlenmeyeceği en yüksek fren basıncını uygulayarak ön tekerleklere binen frenleme yükünü azaltır ve frenleme mesafesini kısaltır.

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Vize?
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

burada yanLış anLaşıLma var sanırım toLganın babasının arabası grande punto degiL diye hatırLıyorum, beLki yanLış hatırLıyor da oLabiLirim.

fenni muayeneyi nedense antaLyada çok ciddi şekiLde yapıyorLar. ben de babamLa gitmiştim, önümüzde 35 araç vardı sırada. hayLi bekLedik. cam fiLmi oLanLarı, arka camında büyük sticker yapıştırma oLanLarı, pLakaLarı üzerinde kırmızı tr Logo şekLinde yapıştırma oLanLarı ve egzozLarı ses yapanLarı kesinLikLe kabuL etmediLer. tartışmaLar kavgaLar gürüLtüLer eksik degiLdi : ) aLLah koLayLık versin 2009 da işimiz zor bayagı
    Konu erdiyilmaz tarafından (02/08/2008 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

İstasyonlar özelleşti....türkiyedede 7 bölge de Koyuncu nun muayene istasyonları war iki haftadır başladı çalışmaya...Herşey bilgisayarla hallediliomuş...En ufak hatayı bile affetmiomuş bilgisayar....

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

arkadaşlar kusura bakmayın onu belirtmemişim babamda o zaman suzuki alto vardı...

16. Bu mesaj için teşekkür edenler: