Sayfa 1/3 123 SonSon
59 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Sıfır, ikinci el Grande Punto fiyatları?

MURAT IŞIK
    mm_isik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 223

Teknik Konu Sıfır, ikinci el Grande Punto fiyatları?

fiat In Sifir Grande Punto Lar Icin ;

mayis(1.750,00 Ytl) Ve Haziran(1.750,00 Ytl) Ayinda Yapmis Oldugu Toplam 3.500,00 Ytl Lik Indirim Ve Arti Olarak Haziran Ayinda 1.000,00 Ytl Lik Paro Hediye Puan Yuklemesi + 1 YILLIK KASKO Ile Sifir Grande Punto Larin Fiyatlari Suan Piyasada Bulunan 2006 Model Grande Punto Lara Denk Geldi.

bu Nasi Bir Ikilemdir Anlayamadim. 2006 Model Mi Alsam Yoksa 2.000 Ytl Fazla Verip Sifir Mi Alsam? Arada Koskoca 2 Sene Var. Grande Punto Satan Arkadaşlar Televizyonda Cikan ,radyolarda Calan Bu Reklam Kampanlarindan (reklamda Fiyat Belirtilmesine Ragmen) Hicmi Haberleri Olmuyor?

sonrada Ikinci El Saticilarindan Buyuk Yakinma Geliyor. Ikinci El Piyasa Durgun. Piyasayi Ikinci El Saticilari Belirliyor Mu ?.

bu Konuda Yorum Ve Goruslerinizi Fikirleriniz Bekliyorum Arkadaslar !
    Konu mm_isik tarafından (16/07/2008 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Diğer konuda her ne kadar ufak bi tartışma yaşamış olsakta ilk cevabınız benden olsun.

Bütçeniz ve tercihiniz nedir.Yani dizel mi benzinli mi hangi donanım paketi.Gp de bunlar çok önemli.Çünkü dizel emotionlar inanılmaz değer kaybı yaşarken 75lik activeler çok daha az değer kaybına uğruyor.Böyle bir donanım ikilemi var.

3. Bu mesajı için 2 kişi Little F.K'ye teşekkür etti:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

murat,internet fiyatları seni yanıltmasın...gerçekten uçuk fiyat soyleyenler var...mesela 2007 75 Bg active araca 24000 ytl yazan vardı geçenlerde.bu insanlar keyfi satıcı olabilir,ve sende onlara 21000 ytl civarı teklif ver...ne demişler,isteyenin bir yüzü vermeyin vermeyenin 2 yüzü karadır...
    sana soyle bi ornek veriyim.gp yi çok aradıgım sıralar (10 aralık 2007 civarıydı) 2006 model bi gp vardı...babam araba pazarında bulmuştu...galerinin adresini ve int sayfasının linkini verdi bana.arabayada 19.000 ytl ye bırakıcak dedi.aracı internetten incelediğimde internet fiyatının 21.250 oldugunu gordum şok oldum.ertesi gun hemen araca bakmaya gittim,adama durumu bahsettim,babam boyle bi fiyat almış vs diye,int. den baktıgımı soylemedim tabi ...işte ogrenciyim biraz daha indir derken 18.500 dedi adam...o arabayı almaya kalksam 18.000'e baglardım...ama vazgeçtim sonra.gordugun gibi arabaya 21.250 fiyat vermiş,bana 18.500 bıraktı,dahada 18.000 bırakıcaktı...yani şu noktaya değinmek istedim;internet fiyatları yanıltabilir seni,araba pazarı biraz daha fiyat bakımından gerçekçi olur...

not:ayrıca fırat,yapıcı msj ın için forum adına sana teşekkür ederim...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Dedigin Gibi O Tartisma Diger Konuda Kaldi Firat Benim Tercihim Benzinli Ama Yine Dedigim Gibi Fiyat Dusmeden Oncede Ayni Fiyat Dustukten Sonrada Ayni Ikinci El Fiyatlari.24.000 Ytl Sifir Active Fiyati Ama 2006 Modeli Icin 21.000 Fiyat Istiyorlar. Cok Enterasan Valla

Dogru Soyluyosun Tolga Internet Fiyatlari Yaniltici Olabiliyor Fakat 24.000 Ytl Yazana Mesaj Attigimda Bana En Son 23.900 Olur Diyor Komik Tabi Bu Indirim. Oyuzden 4 Aydan Beri Arabasi Satilmiyor Zaten
    Konu mm_isik tarafından (16/07/2008 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

8. 16/07/2008, 12:28

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

ben herzaman sıfırdan yanayım.. 2000 ytl için 2 yaşında araba alınmaz... her yıl cok köklü degişiklikler olmasada arabalardaki ufak tefek şeyleri degiştiriyorlar.. en azından ben öyle biliyorum...

10. Bu mesajı için 2 kişi HKNZHR'ye teşekkür etti:

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Tabi Dogru Diyorsun Hakan. Bende Sifir Almayi Destekliyorum Fakat Ikinci Eldeki Ozellikle Gp Lerdeki Bu Fiyat Insani Sasirtiyorya.

Sanki 2006 Model Araba Klasik Bi Model Olmusta Fiyati Hic Dusmemis Gibi Komik

SARP BAHAR
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok

Eyvallah Murat

Bencede tercihin sıfırdan yana olsun.Sonuçta 2006 modellerde özellikle ufak tefek problemler yaşandı,2008 modellerde artık bu sorunlar halledilmeye başlandı.Bu şekilde düşünmektede yarar var.

Geçen yıl Ağustos ayında 23500 e vermiştim ben dizel 75 bg active i ve 5 gün içinde satılmıştı.Neden hem çok temizdi hemde o zaman fiyatlar bu kadar ölü değildi.

Bence bu kadar cazip indirimler varken sıfır her anlamda mantıklı.Ama örneğin 2000-3000 kmde 2007 model 20000 ytl ye ikinci el bi gp de alınabilir tabiki.

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

öyle Var Bitane. Ama Kuruş Aşa Inmiyor. Ama Benzinli Tabi

1.4 Fire Active 2007 Model 15.000 Km De.

20.000 Diyor.

Nuh Diyor Peygamber Demiyor Adam

Keske Senin Gibi Aracini Satan Birisine Denk Gelsem Firat . Ama Bu Sefer Acele Etmicem.
    1 Ay.2 Ay Neyse Beklicem.

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 135

Alıntı mm_isik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle Var Bitane. Ama Kuruş Aşa Inmiyor. Ama Benzinli Tabi

1.4 Fire Active 2007 Model 15.000 Km De.

20.000 Diyor.

Nuh Diyor Peygamber Demiyor Adam

Keske Senin Gibi Aracini Satan Birisine Denk Gelsem Firat . Ama Bu Sefer Acele Etmicem.
    1 Ay.2 Ay Neyse Beklicem.
    20.000 Ytl active için fazla gibi.. Elimde bi broşür var aldatmaz fiat, 21.800 YTL 3K Active + 1 yıl fiat kasko hediyesi....

acaba benim benim aracı pahalı mı aldım diyorum (2006 Dynamic+Skydome+KP+Alaşım Jant+ Boyasız, servis bakımlı 40binde ) 20.250YTl

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Dynamic Icin Normal Fiyat Okan. Mesela Bende Dynamic Istiyorum Ama Su An Icin 2006 Icin 22.500 Den Asa Fiyat Gormedim.o Yuzden Bu Konuyu Actim Zaten. Sifiri 24.500 Ytl Ye Geliyor Nerdeyse.. Cok Sasirtici Fiyatlar Isteniyor Maalesef

SARP BAHAR
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok

Alıntı CesSpOoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20.000 Ytl active için fazla gibi.. Elimde bi broşür var aldatmaz fiat, 21.800 YTL 3K Active + 1 yıl fiat kasko hediyesi....

acaba benim benim aracı pahalı mı aldım diyorum (2006 Dynamic+Skydome+KP+Alaşım Jant+ Boyasız, servis bakımlı 40binde ) 20.250YTl
    Evet bende bu ilanları gördüm.Murat Aldatmazla bi konuşmanı tavsiye ederim.Piyasanın altında çok güzel kampanyaları mevcut.

17. 16/07/2008, 13:16

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

ALDATMAZ İLE GORUSTUM. KOC CALISAN INDIRIMDEN DE YARARLANARAK FIYATLAR BUNLAR

GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP ACTIVE DAB ABS AC 23.870GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP DYNAMIC 4AB ABS ECC25.300

ARTI OLARAK 1.000 YTL PAROPUAN + 1 YILLIK KASKO
    Konu mm_isik tarafından (16/07/2008 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

ilkez araba sahibi olmama ramen bi cok şey ogrendigime inanıyorum.. birkere araba alırken acele etmiceksin aynı zamanda yanlıs bilmiyorsam agustos ayında yeni modeller cıkıyor.. galeriler ilk önce ellerindekileri satmak istiyorlar ve her gittiginde ağızlarından cıkan ilk kelime zam gelecek.. ben arabayı aldıgımda 23.750 ytl di adam zam gelecek dedi dedi 6 ay zam gelmedi

diger bir konuda kimse zarar etmek istemiyor arada cok fazla fiyat farkı olmadıgından en mantıklısı sıfır arac almak...

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kimsenin Zarar Etmek Istememesini Anliyorum. Bunu Kimse Istemez Ama Egerki Aracini Satmaya Karar Verdiysen Bu Zarardan Kacilmaz. Valla Sifir Fiyatlari Cok Uygun Geldi Banada. 2006 Model Araclarin Biyerlerinde Sakli Altin Oldugunu Dusunuyorum Ama Hic Fiyatlari Dusmedigi Icin Ehehehhee

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 135

Alıntı mm_isik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALDATMAZ İLE GORUSTUM. KOC CALISAN INDIRIMDEN DE YARARLANARAK FIYATLAR BUNLAR

GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP ACTIVE DAB ABS AC 23.870GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP DYNAMIC 4AB ABS ECC25.300

ARTI OLARAK 1.000 YTL PAROPUAN + 1 YILLIK KASKO

Sultanbeyli Adldatmazla konusmuştum bu ilanı kendileri dağıtmışlardı.. Yazdığım fiyat herkese satış yapılan fiyat. Kendi aracımı almadan düşünmüştüm ama active olması ve skydome olmaması vazgeçirmişti beni..

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

3 Kapi Olmasindan Dolayi O Fiyat Okan. Ben 5 Kapi Istiyorum Mutlak. Oyuzden Benim Suana Kadar Aldigim En Iyi Sifir Fiyatini Aldatmaz Verdi.

İKİNCİ EL ARAÇTA İSE ARACINI SATMAK İSTEYEN ARAÇ SAHIPLERI GÖNÜLLERİNİN EL VERDİĞİ FİYATI DEİL ARABANIN EDERİNİ YAZMALILAR BENCE FİYATLARINA.
    Konu mm_isik tarafından (16/07/2008 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

kadir yıldız
    k_adiir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 2

gercekten fiyatlar çok uygun ben olsam da yeterli parası olanlar 0 a yazılsın bence..
    arkadaslar konuyla peq bi alakası yoq ama size bi sorum olucak 2006 model 90 hp emoition aracımı satsam kaç civarına gider acaba?

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Emotion Moideline Internetten Bak Dicem. Onada 35-40 Bin Ytl Yazmislardir. 2006 G.puntosu Olupta Internete Ilan Verenler Baya Yuksek Fiyat Istiyolar Kadir.

Mehmet U.
    LTAB Riddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 122

Bence isteyen istediği fiyatı yazabilir. Ser piyasa ekonomisi budur. O fiyat size makul gelirse alırsınız gelmezse başka kapıya. Ve yazan kişiye fazla yazmışsınız gibi bir eleştirme hakkınızda yok bence.
    Bu eleştiriyi alması gereken yer FIAT ve fiyat politikası. 1 ay önce 27.500'e sattığı arabayı 23.500'e veriyosa burda sorun var.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT IŞIK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Biz Eleştirmiyoruz Zaten Mehmet Benim Merak Ettigim Nokta Neden Bu Sekilde Fiyat Yaziyorlar. Kesinlikle Elestirmek Degil Merak. Benim Su Anda Grande Puntom Olsaydi Ve Satmak Isteseydim Ister Istemez Fiyatini Dusururdum Bu Sekilde Satilmayacagini Dusunup.

Sonucta Fiat Bu Isin Ana Yeri.o Ne Fiyat Derse Biz Ona Uymak Durumunda Deilmiyiz?

Sayfa 1/3 123 SonSon