18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Şanssız 2 gün....

t b
    TunFeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 331

Standart Şanssız 2 gün....

2 gündür üzerüimde kara bulut dolaşıyor gibi hissediyorum önce kırmızı ışıkta dururken yavru bir kedi motora girdi ve dün akşam nerdeyse 2,5 saat canlı çıkarcam diye uğraştım. zorda olsa çıktı ama sarı kedi çıktığında simsiyahtı tabi keza bende. bu kediyi çıkarmaya çalışırken fark ettim ki arabanın ön sol kapının alt kısmında bir eğiklik var. muhtemelen bir gece önce lastiğimi çalmaya çalışmışlar ve sanırım krikoyu takmayı beceremediler ya da araba rampada park halinde olduğu için kaldırınca ters bir hareket sonucu araba krikodan düşüp eğilmeye neden oldu. ve son bomba her zaman rahatlıkla geçtiğimiz yerden bugün geçerken arabanın altı sürttü. İNŞALLAH bu kara bulut daha fazla beni zorlamadan dağılır gider.

arabamın bana küstüğünü ve beni cezalandırdığını düşünmeye başladım. 1 haftadır müşteri var ve satmam için bastırıyo bense üzerine titrediğim arabamı satıp satmama konusunda kararsızlık yaşıyordum. şimdi ki düşüncem ise müşteriye SATMIYORUM KARDEŞİM demek....

bugün müslüm abinin yanına gidip hem eğik olan yeri hemde arabanın altına baktırcam. altında sorun yok gibi ama eğilmiş yeri yaptırcam. kaskodan hasarsızlığı bozmadan karşılarız İNŞALLAH.
    Konu TunFeB tarafından (07/06/2008 Saat 09:57 ) değiştirilmiştir.

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

geçmiş olsun Tuncay. bazen herşey üstüste geliyor. yine de Allah daha beterinden korusun demekten başka çare yok.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

geçmiş olsun...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

gecmıs olsun.ınsallah kotu bısey yoktur...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

o a
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. sorumsuzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 23

ya tuncay kedinin motora girdiğini nasıl farkettin valla ben hiç dikkat etmem öyle şeylere.
    bi kaç kişiden daha duymuştum kedi motora girdi diye, kedilerin böyle huylarımı var valla çok ilginç. geçmiş olsun kardeşim.

Önder DÖNER
    onddoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 J 6274
    Edilen teşekkür: 36

geçmiş olsun tuncay hepsi üstüste gelmiş

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

t b
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı sorumsuzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya tuncay kedinin motora girdiğini nasıl farkettin valla ben hiç dikkat etmem öyle şeylere.
    bi kaç kişiden daha duymuştum kedi motora girdi diye, kedilerin böyle huylarımı var valla çok ilginç. geçmiş olsun kardeşim.
    ya ışıkta bekliyodum. kedi yan tarafta yeşil bi alan var orda gezinip duruyodu. bende onu izlerken bi anda arabanın altına girdi. ben çıkmıştır diye düşündüm ama arkamdaduran araçtaki ikaz etti kedi çıkmadı diye. kaputu açtım ki değerli kardeşimiz motorda keşfe çıkmış....

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Geçmiş olsun bileder olur böle şeyler kara bulut olarak yorumlama her şey düzelir

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

usta kediymiş bence. bi kontrol edim demiş motoru.

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

geçmiş olsun,gerçekten zor bir durum...

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

puntolarda kedileri ceken bişey var ama ne bilemiyorum yoksa koca delklermi bizimkinede yavru kediler girmiş komşumuzun kedi dusmanı kurt kopegide onları cıkaracam diye butun gece ugrasmıs sonuc on camurluklar ve tampon cizik arti bazı yerlerde diş izleri (derin) ve camurlukla tamponun bitiştiği yerde tampunun ucunu ordan ayırmış.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

gecmis olsun...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Geçmiş olsun Tuncay...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

t b
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı ugurozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puntolarda kedileri ceken bişey var ama ne bilemiyorum yoksa koca delklermi bizimkinede yavru kediler girmiş komşumuzun kedi dusmanı kurt kopegide onları cıkaracam diye butun gece ugrasmıs sonuc on camurluklar ve tampon cizik arti bazı yerlerde diş izleri (derin) ve camurlukla tamponun bitiştiği yerde tampunun ucunu ordan ayırmış.

ya şunu fark ettim. yemini suyunu verin bizim motorda bir kedi yaşamını sürdürür. o kadar rahat hareket ediyoduki. hele iç tarafa öyle bi kuruldu ki. zaten çıkmadığı içinde uzunca bi düre benle seyahat etmek zorunda kaldı

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teşekkür: 786

Geçmiş olsun inşallah en kısa sürde karabulutlar dağılır

gökhan yılmaz
    tusunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Geçmiş olsun insanın arabasına bir şey gelince üzülüyor inan

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Alıntı sorumsuzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben her ihtimale karşı özellikle kışın sabahları mutlaka kaputu açar kapatırımki kedi varsa kaçsın birde bu yavru kediler hayata daha yeni tutundukları için çok meraklı oluyorlar dolayısıyla arabanın her tarafına girip çıkıyorlar dikkat etmekde fayda var allah göstermesin motorun içine girip sardığını filan düşünemiyorum bile.

Bu arada Tuncay kardeşim sanada geçmiş olsun, senin yaşadığın ikilemi bende yaşamış satmaya karar vermiş müşteri çıktığı hatta kaparo aldığım halde son anda vaz geçmiştim bence eğer her hangibir sıkıntınız yok ise satmayın çünkü Punto fiyatının hakkını veren çok özel bir araba..

ahmet ulu
    doritoch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 16

Sevgili Tuncay geçmiş olsun,sıkma canını gelince üstüste gelir zaten,Allah daha büyük dert vermesin.

Yer imleri

Yer imleri