Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
86 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Grande Punto Emotion Seçeneği Alacak Arkadaşların Dikkatine

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hosgeldın foruma
    burda ben dahıl aracının gelmesını 3 ay bekleyen cok ınsan var

emotion 3 kapılı araclar sıparısle gelıcek bunu bılıyorum
    onun dısında konfıgurasyon degısıklıgı yapıldıgını bılmıyodum
    ama emotıonda konfor paketı dahıl olmadıktan sonra tercıh sebebı olacagını pek dusunmuyorum...
    konudışı ama hayret ediyorum nasıl beklenir 3 ay ::icon_question:
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Sezer Ersoy
    Multijet 1.3 90Bg.Emotion SeZAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389
    Edilen teşekkür: 7

Arkadaşlar Merhaba

Bu konu ile ilgili aracı aldığım bayii aradım.Böyle bir iptalin söz konusu olmadığı belirtildi biz Emotion satışlarımıza aynışekilde devam ediyoruz dendi.Tofaştan böyle bir uygulamanın olduğu bildirilmemiş.
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. SP+SKY+16'' Egzotik Kırmızı

toful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 26

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konudışı ama hayret ediyorum nasıl beklenir 3 ay ::icon_question:

komik bir durum ama beni active için bile bir ay beklettiler.

NİHAT NİHAT
    NHT219 nht219 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 0

ben satışa cıktığı ikinci hafta aldım böyle bi sıkıntımız olmadı ama beklemek zordur inşallah zaman cabuk gecer...

NİHAT NİHAT
    NHT219 nht219 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

TOFUL'a GP active yi bedava dağıtmıyorlar:lol: active alırkende beklenebilir

Onur Baykal
    bambogie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100
    Edilen teşekkür: 19

valla arkadaşlar bi kaç gündür netten uzaktım ama şimdi arkadaşımla yaptığım tel görüşmesinden sonra iice ortalığı ayağa kaldırdım kaldırmak üzereyim şöyle bi bilgi geldi elime fabrika değiştirmiş olabiliyormuş tofaş fiatta üst düzey yetkiliden donanım değişikliği var mı yok mu onun haberini bekliyorum italyadan sorulacak.haberi geldiği zaman sizinle paylaşıcam ama işte bi saçmalıktır gidio.siz 3 ay yurt dışı beklediniz adamlar istanbuldan bursaya arabayı getiremiyo istanbuldan benimde sonum 3 ay a benzicek hele bide donanım değişikliği yoksa iice kazıklanarak.

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Bende dün birmottaydım yeni activelerde kapı kenarındaki bantlarda kaldırılmış. Active nin izolasyonuda düşüktü bantlarıda sökmüşler. Soyup soğana çevirmişler resmen.

Sezer Ersoy
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389

Alıntı bambogie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar bi kaç gündür netten uzaktım ama şimdi arkadaşımla yaptığım tel görüşmesinden sonra iice ortalığı ayağa kaldırdım kaldırmak üzereyim şöyle bi bilgi geldi elime fabrika değiştirmiş olabiliyormuş tofaş fiatta üst düzey yetkiliden donanım değişikliği var mı yok mu onun haberini bekliyorum italyadan sorulacak.haberi geldiği zaman sizinle paylaşıcam ama işte bi saçmalıktır gidio.siz 3 ay yurt dışı beklediniz adamlar istanbuldan bursaya arabayı getiremiyo istanbuldan benimde sonum 3 ay a benzicek hele bide donanım değişikliği yoksa iice kazıklanarak.
    Ben aracı aralık 13 te sipariş ettim.İlk etapta renk sorunu çıktı değiştirdim uzadı şimdide böyle bir durum çıkarsa ben siparişimi iptal edicem neyazıkki.
    Kaparomu geri verirlermi acaba.

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Alıntı SeZAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aracı aralık 13 te sipariş ettim.İlk etapta renk sorunu çıktı değiştirdim uzadı şimdide böyle bir durum çıkarsa ben siparişimi iptal edicem neyazıkki.
    Kaparomu geri verirlermi acaba.
    Aynen bende 29 Aralıkta sipariş ettim ama umudumu yitirmeye başladım artık.Kapora olayını bende düşünüyorum

Sezer Ersoy
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389

Az önce Bursa da bir bayi ile görüştüm böyle bir durum söz konusu değildendi.Sabahtan beri 3 bayi ile görüştüm hepsi aynısını söylüyor.Bence birmota eksik donanımlı geldi bu araçlar satmak için farklı nedenler kullanıyor olabilirler.Daha öncede bunas benzer bir olayvardı bir Emotionda hilholder çıkmamıştı :icon_confused:

Dayan akin kardeş az kaldı bu ay sonu alacaz inşallah. Ama bir aksilik olurda mart ayına kalırsa iptal ettirecem.Bravoyu bekliyecem.

Onur Baykal
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100

Arkadaşlar bu olayı iyice delirip araştırdım çıkan sonucu sıcağı sıcağına sizinle paylaşıyorum.Bundan sonra italyadan türkiyeye gelecek emotionlarda kolçak ve elektrikli bel ayarlı koltuk yok!sanırım dinamic tenden kaldırmışlar.bu opsiyonlarla bayilerde bulunma sebebi ellerinde bir önceki sevkiyattan kalmasıymış ve soyları ha tükendi ha tükenecekmiş bundan sonra almayı düşünen arkadaşlara şimdiden uyarırım.bu bilgi bayiden değil direkt üst düzey bi yetkiliden alınmıştır o yüzden seçeneklerinizi düşünürken bunu göz önünde bulundurun eline yeni partiden araba gelmemiş bayiler ellerine geleceklerde hala bu iki seçenek olduğunu zannetmekteler ellerinde olmasa bile eski sattıkları emotionların hepsi bu iki opsiyona sahip olduğundan var olarak söylüyorlar.elde kalan son kolçaklı ve bel ayarlı olanları iyice araştırıp arın nesli tükenenler arasına girdi giricek valla benim faturada kesilmiş bunuda örendim artık kesin bi tane oldu pazartesi kısmetse kullanmaya başlıcam.ilgilenen arkadaşların hepsine tek tek teşekkürlerimi iletiyorum...

Onur Baykal
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100

burada fikrini beyan etmiş yada olacak bitecekleri merak eden arkadaşlara son ve kesin durumu bildiriyorum Grande Punto larda tr ye getirilenlerde yurt dışıdakileri bilemem artık Konfor Paketi YOK!!!Bugün bayiim arayıp konfor paketi masrafımın bana geri ödeneceğini söyledi bundan sonra konfor paketli emotion aramayın özellikle benden sölemesi ve iç döşemeler değişmiş sitedeki renkerden daha güzel şeyler var alırken ederken dikkat edin.ha illa konfor paketli olsun diyorsanızda türkiyedeki fiat bayilerine iyice bakmanız gerekiyor bulursanız alabilirmişsiniz eski partiden gelmiş ve elde kalmış olanlardan.benim aldığım partiden alanlar ve bundan sonra gelicek partiler için durum anlattığım gibidir.

Mustafa Korkut Kanbir
    genetrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bu tam yeri değil çünkü ben dynamic alıyorum ama ben kaporamı verdim .Ancak Birmot satış müdürü biraz önce beni aradı (ilk onlarla görüşmüştüm)
    araba var bir tane mart başı geliyor ister misin diye .Ancak dedim ben yenilenmiş dynamiclerden istiyorum .4 cam otomatik vs.. Bana yok öyle bir şey .Bazı değişiklikler var ama 4 cam otomatik vs. istersen fark ödemen gerekir diyor. Kapora verdiğim yer mi bilmiyor yoksa birmot mu anlamadım gitti .Sizin son duyumlarınız nedir Dynamic hakkında ya da bu konda bilgisi olduğunu düşündüğünüz bir bayii varsa numarasını verir misiniz .Sinir olmuş durumdayım...:icon_question:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Hakkaten zor bir durum.Satış sorumluları da yanılabiliyorlar ya da sipariş aşamasında karışıklıklar olabiliyor.Sanırım geçen sene Dynamic sipariş veren arkadaşlardan bir kaçının GP sinde standart olarak güvenlik paketi vardı, emin değilim ama

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

ewet bnmkinde standart war deniyordu ama heralde yok profilimded gördüünz gibi gpaketi de war yazıo ancak ben henüz anlayamadm warmı yokmu? hillholder falan denedim olmadı

Sezer Ersoy
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389

Arkadaşlar bende öle birşey olduğuna inanmıyorum.Az önce fiatın italyan sitesine girdim ve inceledim sonrada almanyadaki sitesine girdim.Yenilenen fiziki birşey yok sadece renk değişiklikleri var.Mesela bana dedikleri gibi Mango turuncusu kalkmış artık yok.Emotionlarda kolçak ,elektrikli koltuk hala duruyor.
    Herkes birşeyler söyleyip duruyor araçlar gelince herşey gözükecek.Bende kaporamı verdim 2 aydır bekliyorum ben o gün neyi istediysem bana aracı oşekilde vermek zorunda bu bana bayi kendisi söylüyor onlarda beklemedeler.

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Güvenlik Paketi, Mj 90 HP ile SJ 95 hp lerde standart oldu diğerlerinde değil

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı SeZAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende öle birşey olduğuna inanmıyorum.Az önce fiatın italyan sitesine girdim ve inceledim sonrada almanyadaki sitesine girdim.Yenilenen fiziki birşey yok sadece renk değişiklikleri var.Mesela bana dedikleri gibi Mango turuncusu kalkmış artık yok.Emotionlarda kolçak ,elektrikli koltuk hala duruyor.
    Herkes birşeyler söyleyip duruyor araçlar gelince herşey gözükecek.Bende kaporamı verdim 2 aydır bekliyorum ben o gün neyi istediysem bana aracı oşekilde vermek zorunda bu bana bayi kendisi söylüyor onlarda beklemedeler.
    Yalnız bizdeki donanım ve motor seçenekleriyle Avrupadakiler farklı olabiliyor genellikle...

Onur Baykal
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100

şöyle bi durum var italyadaki emotionların kapsadığı donımlarada bakma fırsatın oldumu cruise control mesela emotionda standart türkiyeye hiç böyle bir araç gelmedi bırak standartı opsiyon olarak bile yok bilmem fark ettinmi fiat italyadan yapılan açıklamaylada konfor paketine ödediğim tutar yakında bana geri iade edilecek bu durumda artık türkiye içinde böyle bir paketle grande punto olmadığını gösterir.ama yok ben illa konfor paketli alıcam diye ısrar eden arkadaşlar varsa dediğim gibi bayilerin ellerinde kalmış 2006 veya kolçak elektirkli bel ayarı içeren konfor paketli halde 2007 model bakabilirler hali hazırda almış ve binenler için bir şey diyemeyeceğim fakat sana şöyle ufak bir bilgi vereyim doblolar türkiyede üretiliyor ama türkiyede 1.3 multijet ve 1.4 benzinli var yurt dışı fiat sitelerine bi bakarmısın oralarda hangi motor ve donanımlarla çıkıyor.3üncü dünya ülkesi olursak ve bu böyle devam ettiği sürece adamlar hiç bir şey eklemez yurt dışında şu anda bindğim araba vergiler ve kolaylaştırmalardan ötürü o kadar az ki elinize alın bi inceleyin bayii girişlerini ve vergilerden kaynaklanan anahtar teslimlerini ben bu aradaki farka baktım 23000 civarı türkiyeye gelişi var 5000 küsür KDV 8000 küsür ÖTV ıvır zıvır sen ekle kaç paraya çıkıyor.Sen bide buna çok üst sınıf opsiyonları koyarsan arabanın fiyatı 40.000 üstüne çıkar ve kimse tercih etmez satış politikası ÖTV kalksın bak o zaman ne kadar çok seçenekle karşılaşıcaz.Yurt dışı sitelere bakıp aldanmayın.Bilgilerim sağlam yerlerden...

Mustafa Korkut Kanbir
    genetrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar sonuç olarak şimdi ben nasıl bir araba alacağım hala anlamış değilim .Bugün bir fiatı daha aradım .Arkadaş bana Tofaş'tan gelen maili okudu 15 gün önce.Mailde renk değişikliğinden bahsediyor kaldırılıanrenklerden .Bir de konfor paketi değişmiş sizin de bildiğiniz gibi .Park sensorü ve arka cam otomatik seçenekleri eklenmiş :Oda Mart sonu gelecek arabalar için geçerli.İç döşemeler ile ilgili bir şey yok ,veya başka bir yenilik yok ve konfor paketi için hala 700 YTL ödemem gerektiğini söyledi bu yeni hali için .Eğer tam ve net bir bilgisi olan yoksa Dynamicler hakkında doğru bilgi vermediği için en geç cuma kaporamı geeri alıp başka yerden bakıcam artık .

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon