Sayfa 1/3 123 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: GrandePuntoTR Yönetiminden Önemli Duyuru

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Standart GrandePuntoTR Yönetiminden Önemli Duyuru

Son günlerde yaşanan can sıkıcı olaylar üzerine yönetim olarak sessiz kalmayı seçmiştik. Sanal alemde herkesin istediği yeri tercih etmekte hür olduğuna inanıyoruz.

Ama bazı kişiler ortalığın boş olduğunu düşünüyor olsa gerek, işin suyunu çıkarmaya başladılar. Bu yüzden bir açıklama yapma zorunluğumuz oluşmuştur.

Önemli Duyuru(Okumak için tıklayınız.)
    Konu İbrahimKC tarafından (11/05/2008 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

ibrahim abi, bizLer sonuna kadar buradayız. bu yoLa hep beraber başkoyduk,

bunca emeğimizden kendine pay çıkartmak isteyen, bazı kişiler yüzünden GrandePuntoTR ismine kimsenin Leke sürmesine izin vermem. GrandePuntoTR'nin seviyesi küLtürü her zaman beLLidir. bu sosyaL yapının bozuLmasını amaçLayan kişiLere karşı her zaman dimdik ayaktayız.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

3. Bu mesajı için 16 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teşekkür: 786

Bende GrandePuntoTR ailesinin bir üyesi olarak bu kötü niyetli kişileri kınıyorum, Yönetimdeki arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum her zaman yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum.

5. Bu mesajı için 7 kişi plastro'ye teşekkür etti:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Bana kimse mesaj atmadı ancak başka oluşumlar varsa orada da neler var diye bakmak isterim. Herkesten birşeyler öğrenileceğini düşünüyorum. Kendisini bilen insanlar zaten başka amaçlara alet olduğunu farkedemiyorsa burada durmasada olur. Atalarımız ne der, iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına. Yönetim ekibinde emek veren arkadaşlarda forumun akibeti için elbette tedbirler alacaklardır ama bu tedbirlerin yanında olumlu hava yaratacak yeni hareketleride hayata geçirmelidirler. Sadece üye silmek, uyarı mesajları yazmakla bu işler bitmiyor malesef. Bu zamana kadar buraya gelirken bunlar göz önüne alındı, bundan sonrada alınır diye ümit ediyorum. Benim nacizane tavsiyem buluşmalara katılan üyelere merhaba demeyi bile zul gören bazı arkadaşların sayesinde bende forumdan soğumuş bulunuyorum. Sebep ne başkasının maili yada mesajı. Bundan dolayı forumu sadece bilgi paylaşımı anlamında kullanmayı tercih etmeye karar verdim.
    GP in mirror is faster than they appear !

7. Bu mesajı için 3 kişi Genius'ye teşekkür etti:

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Arkadaşlar herkes dilediği yeri seçmekte özgürdür üyeliğini sildirmek isteyen üyelerde yönetime özelden mesajını atar gitmek istersede gider buraya mesajlar atarak polemik yaratmanın alemi yok, kimse bu forumun üzerinde değildir, ayrıca yönetimden ricam bu konu forumun huzur ortamını bozmak isteyen zihniyetin tamda amaçladığı üzere tartışmaya açık bir konu gerekli açıklama zaten Duyurular bölümünde yapılmış lütfen gereksiz tartışmalar yaşanmadan gerekirse bu konuyu silin yada kilitleyin.

9. Bu mesajı için 2 kişi kadoku'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Kadir bey, üyelik silinmesi ile ilgili düşünceniz için teşekkürler. Ayrıca üyelik silmenin yönetim insiyatifinde olduğu forum kurallarında açıkça belirtilmiştir.

Duyuru ile ilgili herkesin görüşünü belirtme hakkı olduğunu düşündüğümüzden bu başlığı-şimdilik- kilitleme veya silme gereği görmüyorum.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

Sevgili forumdaş arkadaşlarım,
    Bu site içerisinde başladık geliştik ve büyüyoruz, büyüyoruz diyorum çünkü gelişim süreklilik arzeden bir durum ancak bende yukarıdaki arkadaşlarımın yazmış olduğu iyi niyetli eleştirelere katılıyorum Forumu takip edebildiğim kadarıyla birçok yaralı bilgi, paylaşım ve buluşmaya rağmen bizleri daha ileriye götürmesi muhtemel eleştiri uyarı v.b girişimler maalesef yöneticiler tarafından büyük bir hızla diğer üyelerin okumasına bile fırsat verilmeden apar topar silinmekte ve sanki ceza verirmiş gibi hiçbir açıklama yapılmasına izin verilmeksizin üyelikten çıkarılmaktadır.(Burada polemik olmaması açısından isim ve konu hakkında bilgi vermiyorum.)
    Tabii bu durumun biz üyelerin dikkatinden kaçmadığı ve grup içerisinde sıkıntıya yol açtığı hepimiz tarafından aşikardır, Günümüz şartlarında üyelerin sadece bir siteye körü körüne bağlı kalması diğer forumları buradan ayrımcılık yapmakla ikilik çıkarmakla üye çalmakla şuçlaması ne akılla ne mantıkla izah edileblir değildir.
    Kendimde Grandepunto ile ilgili tüm forumlara üyeyim ve aktifim bunuda açık yüreklilikle söylüyorum. Ancak burası hariç diğer hiçbir siteden bu şekilde tehditvari bir yaklaşım görmedim göreceğimide zannetmiyorum. Yazdıklarımdan dolayı üyeliğim düşecek ise varsın düşşün
    Açıkçası uzun zamandır yazmak istediklerimi kısaca olsada özetlemeye çalıştım.
    Umarım yazdıklarım forumumuzu daha ileri taşımak amacıyla eleştiriye açık yapıcı ve paylaşımcı bir birliktelik için dikkate alınır,
    Saygılarımla...
    Multijet Grande Punto 1.3 75 hp -> 95 HP
    Multijet Grande Punto 1.3 90 hp -> 125 HP
    Multijet Bravo 1.6 105 hp -> 135 HP
    Clio RS 190 HP
    ve Şimdi...
    Multijet BRAVO GT1544 STAGE 2 180+ hp...

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

üyeLik siLimLeri hiçbir zaman sorgusuz suaLsiz yapıLmaz. üye kendisi bir şekiLde irtibat kurar, ben siLinmek istiyorum vs. tarzında, sonra da gereken yapıLır.

şimdiye kadar hiçkimse sorgusuz suaLsiz üyeLikten çıkarıLmadı. forum kuraLLarına aykırı davranan herkes hakkında, yetkisine, yaşına, bilgisine, attıgı mesaj sayısına bakıLmaksızın,
    tüm üyeLere eşit davranmak adına gereken neyse yapıLmıştır, yapıLmaya da devam edecektir.

siLinmek isteyen üyemiz varsa da, bize özeLden vs uLaşsın, buraLarda siLinmek istiyorum diye yaygara kopartmanın bir manası yok.

Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Tabiki bilgi ve paylaşım olmalı sorunlar varsa eğer konuşarak çözülmeli ancak böyle en ufak bir sorunda forumu terkedip gitmeyi açıkçası yadırgıyorum biraz şahsım adına benimde Grande Punto ile ilgil başka forumlardada üyeliklerim var banada şu ana kadar özel msj filan gelmedi fakat eğer özel msj yoluyla böyle bir takım msj.lar atılıyorsa bu yanlızca bu forumun değil internet alemindeki bütün forumların üyelerini korumak adına genel bir kuraldır.

Ayrıca böyle ayrı forumlar kurulup dağılmanın hiç birimize faydası olmaz hep birlikte hareket varken böyle bölünmeler olması çok üzücü, düşünüyorumda böyle bölünmeler olmasa buluşmalarda en az 100 araçlık konvoylar oluştururduk ve şuna eminimki böyle büyük bir topluluk hem basının hemde Fiatın dikkatini çok çekerdi şanımız Dünyaya bile yayılırdı ama biz genel olarak yapımız gereği birlik değil hep bölünmeyi seçiyoruz Sonuçta hepimizi birleştiren Grande Pundo Sevdası değilmi?

14. Bu mesajı için 8 kişi kadoku'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

yıkmak kolay yapmak zordur bu ilke ile yola çıkarak elbette her üyenin bir başka bir gruba katılma üye olma vs hakları vardır kimse bu hakkı elinden alamaz ,Yoktur böyle birşey ..

Bu siteninde bir sahibi yoktur bizler sadece bazı kuralların yerine getirilmesini amaç edinmiş birer görevleyiz ,Ama bazı sorunlarla baş etmemiz için bizimde bir şeyler yapmamız gerekiyor bu da her ne kadar yanlış olarak tabir edilsede böyle olmak zorunda .Burada amaç sizin herhangi bir sorun yaşamadan rahatca forum bilgilerinden yararlanmanız vede bir arkadaşlaık ortamı yaratmanız...

Birde bunun altını çizerek söylüyorum buradan ayrılan vede halen görüştüğüm birdolu arkadşım var hepsini ayrı ayrı yeri var ..

Ama bir forumdan ayrılmak için o foruma ben istifamı istiyorum yada gideceğim üyeliğimi silin gibi yazıları saçma vede yanlış buluyorum eğer girmek istemiyorsan girmezsin üç ay girmezsin daha sonra geldiğinde kimse sana neden geldin yada gelme demez sonuçte bilgi platforumu istediğin bilgiyi alırsın vede çıkarsın msj yazmazsın ...

Üyeliğini sildirmek isteyen arkadaşlar lütfen özelden bizlere bildiriniz ... Ekstra bir topic açmanın manası yok

Eğer bizlerden memnun olmadığınız yönlerimiz var ise bunlarıda bildirin düzeltmeye çalışalım bizler şefaf bir site istiyoruz her türlü sorununuzu bildirin ama lütfen site hakkında gerginlik yaratıcı msj ları extra topic açıp yaygara koparmak için siteyi karıştırmak amaçlı kullanmayın bu tip amaçla kullanan kişileride sorgusuz sualsiz silme yetkimiz vardır bunu kullanmaktanda geri kalamayız ..

Bu yazdığım msjlara lütfen kimse alınmasın herkesle dost herkesle arkadaşım ama sorumluluğun getirmiş olduğu bazı kurallar bunu gereektiriyor..

Saygılarımla

femoli
    süper moderatör

16. Bu mesajı için 9 kişi femoli'ye teşekkür etti:

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

Bende bişiler yazim.. öncelikle konu benim arabam olunca her siteye girip üye oluyorum... kimsede oraya üyesin buraya degilsin falan filan diyemez tabi.. benimde onlinegame adı altında yaklasık 3000 üyenin kayıtlı oldugu bi site var bu işlerden yeterince anlıyorum... bazı yöneticilerin sergilemiş oldugu tavır ve katı kurallar hoş olmamaktadır... burda sizlere ornek vermicem cunku bunlar benim sorunum degil... bazı şeylerin bana cok sacma geldigini söyleyebilirim.. Ser kürsü diye bi bölüm acılıyor.. adam futbol konusuyor diye ceza alıyor... ne bilim mesela hangi yönetici arkadasın fikri bilmiyorum ama neymis turkcenin dogru kullanılması.. die bisi vardi aksi taktirde ceza.. 4000 kişi var diyorsunuz sitede bukadar adamın icinde bu işlerden anlayan tek siz degilsiniz... o yuzden uyelere bakış acınızı degiştirmeniz lazım... kimse kimseye muhtac degil... biraz daha dikkat pls

18. Bu mesajı için 7 kişi HKNZHR'ye teşekkür etti:

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

yabancı bir ülkede,büyük bir kavga sonunun'da 30 kişiyi karakola alırlar.bunların 20 tanesi türktür.başka bir millete mensup diğer 10 kişiden çok kötü dayak yemişlerdir.karakolda,yetkili sorar,kardeşim siz 20 kişisiniz nasıl bu 10 kişiden böyle dayak yediniz der.türklerden biri açıklar.efendim biz,tek tek 20 kişiydik,onlar birlikte 10 kişiydi.
    aslında burada olanlar,sadece bu foruma özgü değil.bu ülkenin kuruluşundan beri,bir hastaık gibi içimize nüfus etmiş.iki elin nesi var,birlikten kuvvet doğar sözlerini söyleyip,tam bunun aksine birbirinin gözünü oymak için fırsat kollıyan ve kendi ufak çıkarları için kafa yorup bundan nemalanmayı fırsat kollıyan ve bunu siyasetten ve sosyal yaşamının her alanında uygalıyıp sonrada biz adam olmayız diyen kafalar,cumhuriyetin ilk yılları hariç.bu ülkenin seksen yılda neden bir karış ileri gitmediğini hiç sorgulamayıp,o yıllarda yapılanların bugün tek tek peşkes çekilmesine'de kayıtsız kalabiliyor.neticede forumda gelişen bu olaylarında fazlaca bir şaşırtıcı tarafı yok.ve aslında merak ediyorum,maddi bir çıkar kaygısı olmaksızın amacı sadece arabası ile ilgili lonularda bilgi alışverişi yapmak olan veya olması gereken insanlar,şu an içinde olduğumuz bu ortamın nesinden rahatsızlık duyar.eğer sanal bir ortamda oluşan arkadaşlıkların dışında ,başkaca bir ilişki içinde olunması ve bu beklentilerin gurup ve kişisel çıkarlara doğru gitmesi sonuçda her ortamda ve her kurumda parçalanmalara yol açar.şahsen kendi adıma,daha önce düşüncemi dile getirmiş idim.ve bu düşüncem hiçbir zaman değişmiyecek.

20. Bu mesajı için 11 kişi şekerlioğlu'ye teşekkür etti:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı HKNZHR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bişiler yazim.. öncelikle konu benim arabam olunca her siteye girip üye oluyorum... kimsede oraya üyesin buraya degilsin falan filan diyemez tabi.. benimde onlinegame adı altında yaklasık 3000 üyenin kayıtlı oldugu bi site var bu işlerden yeterince anlıyorum... bazı yöneticilerin sergilemiş oldugu tavır ve katı kurallar hoş olmamaktadır... burda sizlere ornek vermicem cunku bunlar benim sorunum degil... bazı şeylerin bana cok sacma geldigini söyleyebilirim.. Ser kürsü diye bi bölüm acılıyor.. adam futbol konusuyor diye ceza alıyor... ne bilim mesela hangi yönetici arkadasın fikri bilmiyorum ama neymis turkcenin dogru kullanılması.. die bisi vardi aksi taktirde ceza.. 4000 kişi var diyorsunuz sitede bukadar adamın icinde bu işlerden anlayan tek siz degilsiniz... o yuzden uyelere bakış acınızı degiştirmeniz lazım... kimse kimseye muhtac degil... biraz daha dikkat pls
    teşekkür ederiz hakan yapıcı eLeştiri ve görüşLerin için,
    hep beraber eLimizden geLenin en iyisini yapmaya çaLışıyoruz, sonucunda hepimiz insanız, hataLarımız oLabiLiyor. önemLi oLan iLeride tekrar aynı davranışın sergiLenmemesi.

üyeLere bakış açımız; onLarsız buranın bir hiç oLduğunu biLdigimiz için, herkes bizim için çok kıymetLi. zaten mantıken de bir forumun yönetimi, biriLerini atmak için uğraşmaz, aksine üye toparLamak için ugraşır. ancak üye kendisi siLin diye diretiyorsa da, eLimizden başka birşey geLmez.

teşekkürLer

HaKaN ZHR
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464

ya o kural benim sitemdede gecerli biri beni silin diyorsa zaten tutmam... size bi olayımı anlatim... ben hic anlamzdım forum işlerinden.. bir japonun acmıs oldugu forum a girmeye basladım cok komik bir ing ile konusmaya calısıyordum adamlarla.. bi baktım bi kac tane kendini bilmez dalga geciyor benimle... onların inadına kendi forumumu kurdum... yani demek istedigim neyle suclanıyorsunuz.. bunları ogrenin.. benim de kulagıma bişiler geliyor.. tabi soylenenleri burda soylemem dogru olmaz... bilmiyorsanız tabi bunları insanların bi fikrini almanızı öneririm... hadi kolay gelsin diger konulara bakim biraz

onur demirçelen
    forza gp onur1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 AL 4641
    Edilen teşekkür: 169

Alıntı Genius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kimse mesaj atmadı ancak başka oluşumlar varsa orada da neler var diye bakmak isterim. Herkesten birşeyler öğrenileceğini düşünüyorum. Kendisini bilen insanlar zaten başka amaçlara alet olduğunu farkedemiyorsa burada durmasada olur. Atalarımız ne der, iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına. Yönetim ekibinde emek veren arkadaşlarda forumun akibeti için elbette tedbirler alacaklardır ama bu tedbirlerin yanında olumlu hava yaratacak yeni hareketleride hayata geçirmelidirler. Sadece üye silmek, uyarı mesajları yazmakla bu işler bitmiyor malesef. Bu zamana kadar buraya gelirken bunlar göz önüne alındı, bundan sonrada alınır diye ümit ediyorum. Benim nacizane tavsiyem buluşmalara katılan üyelere merhaba demeyi bile zul gören bazı arkadaşların sayesinde bende forumdan soğumuş bulunuyorum. Sebep ne başkasının maili yada mesajı. Bundan dolayı forumu sadece bilgi paylaşımı anlamında kullanmayı tercih etmeye karar verdim.

kesinlikle katılıorum..kimse yanlış anlamasın ama bencede bazı seylere dıkkat edılmesı gerekıyo...insanları kaybetmesi kolay ama kazanması zordur..istemeyen ceker gider demekle olmuo lutfen biraz yıkıcı degıl yapıcı olalım...zaten bir yoneticide olması gerekende bu degılmı...umarım soledıklerım yanlıs anlasılmaz..sadece benim fikrim.

saygılarımla

24. Bu mesajı için 4 kişi onur1907'ye teşekkür etti:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı HKNZHR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani demek istedigim neyle suclanıyorsunuz.. bunları ogrenin..
    ya sorma, bir üye diyor ki, benim şifremLe girip mesajımı okuyorsunuz vs.
    sen de biLiyorsun tüm forumLarda üye şifreLeri, şifreLenmiş şekiLde sakLanıyor. yani şifre şifreLeniyor.

daha ben MD5 oLarak şifreLenmiş bir şifreyi kırabiLen birini görmedim. googLe'da md5 password cracker programLarı var, o üyeye benim tüm yetkileri içeren md5'imi çözsün : ) ben bırakıcam bütün işLeri.

asLında demek istediğim, iftira atmadan önce iki düşünüp, bir yazmaLıyız

HaKaN ZHR
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464

ben daha baska seyler duydum... ama burda sunu da bilmeliyiz uyenin bu konulardan anlamadıgını ve bunu söyleme gerenin ne olacabilecegidir...onu soyleyen kişinin neye dayanarak böyle bişi soyledigide onemlidir...bence bu işlerden anlamayan biri olsam mesajlarımı nasıl okurlar die dusundugumde şifremi gormusler derdim bende..

md5 sifreleri tabi kıran yok öyle bişi yapabiliyorsan gel bir kac bankanın siteyi soyalim zengin olalım sonrada ferraritr die bi sitemi acarsın orasını sen bilin

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Başka duyduklarınında cevabı duyuruda var sanırım
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı şekerlioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yabancı bir ülkede,büyük bir kavga sonunun'da 30 kişiyi karakola alırlar.bunların 20 tanesi türktür.başka bir millete mensup diğer 10 kişiden çok kötü dayak yemişlerdir.karakolda,yetkili sorar,kardeşim siz 20 kişisiniz nasıl bu 10 kişiden böyle dayak yediniz der.türklerden biri açıklar.efendim biz,tek tek 20 kişiydik,onlar birlikte 10 kişiydi.
    aslında burada olanlar,sadece bu foruma özgü değil.bu ülkenin kuruluşundan beri,bir hastaık gibi içimize nüfus etmiş.iki elin nesi var,birlikten kuvvet doğar sözlerini söyleyip,tam bunun aksine birbirinin gözünü oymak için fırsat kollıyan ve kendi ufak çıkarları için kafa yorup bundan nemalanmayı fırsat kollıyan ve bunu siyasetten ve sosyal yaşamının her alanında uygalıyıp sonrada biz adam olmayız diyen kafalar,cumhuriyetin ilk yılları hariç.bu ülkenin seksen yılda neden bir karış ileri gitmediğini hiç sorgulamayıp,o yıllarda yapılanların bugün tek tek peşkes çekilmesine'de kayıtsız kalabiliyor.neticede forumda gelişen bu olaylarında fazlaca bir şaşırtıcı tarafı yok.ve aslında merak ediyorum,maddi bir çıkar kaygısı olmaksızın amacı sadece arabası ile ilgili lonularda bilgi alışverişi yapmak olan veya olması gereken insanlar,şu an içinde olduğumuz bu ortamın nesinden rahatsızlık duyar.eğer sanal bir ortamda oluşan arkadaşlıkların dışında ,başkaca bir ilişki içinde olunması ve bu beklentilerin gurup ve kişisel çıkarlara doğru gitmesi sonuçda her ortamda ve her kurumda parçalanmalara yol açar.şahsen kendi adıma,daha önce düşüncemi dile getirmiş idim.ve bu düşüncem hiçbir zaman değişmiyecek.
    Namık Abi direk yaşını konuşturmuşsun,tecrübe ve yaşamışlık bu demek oluyor sanırım...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

açıkçası bende "istemeyen çeker gider" mantığından rahatsızlık duyuyorum yaklaşık 1,5 yıllık bir üye olarak... ama bu forumunda bazı kuralları var ve bu kurallara uyulması gerek... ama bu kurallarında bence daha yapıcı olması gerek ufak tefek şeylere bile ceza alanlar var... örneğin kendi başıma gelmiş bişi bu sürekli büyük harfle yazdığım için uyarı cezası gelmişti üyeliğimin ilk aylarında ve bilmiyodum öyle bişi olduğunu... o zaman açıkçası biraz soğumuştum forumdan... yani işin özü forum yönetiminin bazen yapıcı olmadığını düşünüyorum kestirip atmayla hiç bir şeyin çözülmeyeceği kanaatindeyim.... aslında sadece biraz anlayış ve foruma giren üyelere biraz daha müsamma olayı kriz olmaktan çıkaracaktır "tabi siteyi art niyetli kullananlar dışındakiler için bu sölediklerim"
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

32. Bu mesajı için 2 kişi ufukbzk84'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/3 123 SonSon