Bugün talihsiz bir olay yaşadım maalesef farlarım sarardığı için tavsiye üzerine bir yere gittim . Far patlatmayı iyi yaptığını söyledi . Bende daha önce farım parlatılırken farı yaktıklarını söyledim . İŞi güzel yapıyoruz sıkıntı olmaz delinince güvendim . Far patlatılırken ben unuttum gerçekten unuttuğum için farı maskeleyin diyemedim ama işi yapan arkadaşta maskeleme yapmadan zımparıyı vurmuş ve her iki farın çevresin de çizikler oldu tampon dahil . Ben o an fara odaklandığım için çizikleri zımpara tozu sandım eve geldim aracımı güzel yıkadım ve farda çevresi çiziklerini görünce arkadaşla irtibata geçtim . O da gel yapalım dedi pasta sürdü çizklerin %80 ini yaptı da ama sol far altı tampon da boya kalkmış ve bir jaç yerinde derin çizikler oluşmus . ben evden çıkarken böyle bir şey yoktu dükkanına gidene kadarda kaza vs .. hiç bir şey yapmadığım halde sen yapmışsın denildi ne yaptıysam sucunu kabul etmedi . Sizce bu çizik vurma mı ? yoksa pasta cila makınası izi mi ? ben ne kadar ısrar etsem de suçu bana attı . FOTOGRAFI EK OLARAK EKLEDİM .

https://hizliresim.com/2splc6