Merhaba, 2012 multiar 105 punto kullanıcısıyım.5 yıldır aracımda Motor arıza ışığı ve star stop devre dışı uyarıları yanıyor.ilk etapta ara ara yanan bu uyarılar son aylarda sürekli yanmaya başladı.Yetkili servis ilk etapta geçiştirdi ben de sürekli yanmadığından dolayı pek önemsemedim.Son Zamanlarda ise bu uyarılar neredeyse hep yanıyor. Aracımı ilk çalıştırdığımda arıza ışığı yanmıyorsa bile arabamı çalıştırdığım gibi traktör gibi ses çıkartıp stop ediyor.tekrar çalıştırdığımda da aynı sorun devam ediyor.Sorunu gidermek amacıyla aracı çalıştırdıktan sonra beklemeden gaza basıp ilerliyorum bir iki tekleme ve stoptan sonra uyarı ışıkları yanıyor ve araç yola devam ediyor. Ancak uyarı ışıkları yanarken tekleme ve traktör sesi olmuyor.Nadir de olsa gaz yememe durumu oluyor servise gösterdim multiar modüllerinden başlayarak silindirlere kadar değiştire değiştire deneyeceklerini ve multiar modülün işçilik hariç 8600 olduğunu söyleyip bu rakamdan kapıyı araladı.Tekirdağ çorluda bir iki ustaya gösterdiğimde ise bu motordan anlamadıklarını söylediler.Sizden ricam buna benzer bir sorun yaşayanınız var mı? Ve istanbulda bildiğiniz güvenilir bir usta var mı?