Sayfa 3/3 İlkİlk 123
59 sonuçtan 41 ile 59 arası

Konu: GP Öneriyor musunuz?

HH TT
    mimarchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 9

Merhaba,
    Bende Grande Punto almaya karar verdim...C.tesi günü gidip bayii ile görüştük.
    İlgilendiğim araç benzinli 1,4 otomatik vites dynamic versiyonu ellerinde bulunmadığı için sipariş verilceği söylendi ve mart sonuna anca geleceği söylendi.Gittiğimizde kar sebebi ile test sürüşü yapamadık...Ancak oda gördüğüm bir puntodan duyduğum çalışma sesi beni korkuttu.Bu aracın motoru çok ses çıkarır mı?Birde kolçak istiyorum.Araç buraya geldikten sonrada takılabilir mi?Siteyi henüz tam inceleme fırsatım olmadı.Kolçak resmine nerden ulaşabilirim?
    Konu mimarchi tarafından (18/02/2008 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.

serdar mumcuoğlu
    petse43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 0

mimarchi seninle aynı versiyonu düşünüyorum ben de tamamen sana ne kadar fiyat verdiler öğrenebilirmiyim?

HH TT
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bana 28 000 dediler telefonda...Sonra gidince 27 500 e çektiler fiyatı

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

hımm...benim fiyata konfor paketi de dahil sizinkin de var mı peki?siz hangi bayii ile görüştünüz?ben eskişehir birmot ile pazarlık yaptım ve ancak 28200e indirebildim...ayrıca kolçak istiyorsanız bi konfor yada stil pakette var sanırım onlardan birini almanız gerekiyor...sonradan takılamadığını söylediler bana bayiide

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı mimarchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Bende Grande Punto almaya karar verdim...C.tesi günü gidip bayii ile görüştük.
    İlgilendiğim araç benzinli 1,4 otomatik vites dynamic versiyonu ellerinde bulunmadığı için sipariş verilceği söylendi ve mart sonuna anca geleceği söylendi.Gittiğimizde kar sebebi ile test sürüşü yapamadık...Ancak oda gördüğüm bir puntodan duyduğum çalışma sesi beni korkuttu.Bu aracın motoru çok ses çıkarır mı?Birde kolçak istiyorum.Araç buraya geldikten sonrada takılabilir mi?Siteyi henüz tam inceleme fırsatım olmadı.Kolçak resmine nerden ulaşabilirim?
    Hoşgeldiniz,

Grande Punto nun motorları (Benzinli-dizel) gerçekten oldukça sessiz çalışan verimli makineler.Tabi dizel yapısı gereği benzinli motora göre biraz daha sesli çalışır.Siz belki multijet in sesini duymuşsunuzdur.Kolçak sonradan da takılabilir ya da konfor paketi ile araçla beraber de alabilirsiniz.Resimlerini sitede arama yaptırarak bulabilirsiniz, hayırlı olsun...

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

bildiğim kadarıyla kolçak konfor paketini 3 kapılı olanlarında var 5 kapılarda yok onun yerine elk arka cam var

HH TT
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

merhabalar
    Bende artık Grande puntocuyum...Kapora verdik...Şimdi aracın gelmesini bekliyoruz...Bekle bekle nereye kadar...Araçta olmazsa olmazlar nelerdir?Önerileriniz varsa nelerdir?

hüseyin irgil
    irgil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    16 L
    Edilen teşekkür: 12

arkadaşlar öncelikle araçlarınız hayırlı olsun bende 1,4 dynamic siparişi verdim mart sonu gelicek kolçak istedim artık kolçak seçeneği yok dediler gelince serviste takarız fakat emotion kolçağı varmış 420 dediler gazeteliği falan varmış dynamic kolçak 2 ay sonra gelicekmiş 300 civarıymış kolçakla ilgili başka konularda var açılan onlarada bakın aksesuarcılardan 30 40 ytl ye alan arkadaşlar var bu fiyatları busa birmot verdi.

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

mimarchi fiyat ne oldu en son kaça anlaştınız bana 8 hafta gibi bir süre vermişlerdi?ne kadar kapora verdiniz?bir de şunu soracağım ileri tarihte teslimat diye geçiyor bu eğer araç geldiğinde fiatın belirlediği araç fiyatı artarsa sizden artan yani mart sonundaki değere göre mi para alacaklar bana öyle söylemişlerdi ama düşerse de düşük para alıcaklar...sizin bilginiz var mı bu konuda?

HH TT
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Ben tanıdık aracı ile indirim yaptırdığım için anlaştığımız rakamı söylememe sözü verdim.Ama diğer 2 bayii en son 27 500 e düşürdüler...Araç geliş tarihi ile ilgili 6-8 hafta denildi bana. Belli mi olur belki erken gelir o zaman sürpriz olur dendi.
    1000 ytl kapora verdik.Bu kapora fiyatı sabitleme anlamına geldiği söylendi bana.Hatta şubat ayı içersinde kendi finans kurumlarından kredi kullandığınızda faiz oranlarında epey indirim olmakta.hesapladım bankalara göre oldukça uygun oluyor.Araç olmadığı için faiz oranının sabitlenmesini ısrarla rica ettik ve kabul edildi...Ne kdr ısrar o kadar ekmek...
    ancak şöyle söyliyeyim bize bu fiyat ve faiz garantisini anlaştığımız bayii dışında 2 bayii daha garanti vermişti.Bu bayiilerde tanıdık yoktu ancak...
    Park sensörü dijital görüntülü olanı hangisi ise onu taktırcaz,gövde renginede boyayacaklarını söylediler birde boya koruması yaptırıcam.150 ytl dendi...
    Nasıl fiyat acaba?
    Sizin aldığınız fiyat nedir.Tanıdık kazığı yemeyelim sonra

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

27500den daha düşük bir fiyata aldınız yani...bence çok iyi...ben 27500e düşürdüm aynı özelliklerdeki aracı ve bu son fiyattı ayrıca konfor paketi alırsam 28000 yapıyorlar park sensörü arka camlar elektrikli ve bagajda 12V priz...evet bankalar 1.39 faiz oranı verirken fiat ta bu 1.09 falan sanırım taksit sayısına göra 1-2 milyar fark ediyor bu da...aracınız hayırlı olsun şimdiden en kısa zamanda kavuşursunuz umarım

HH TT
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kızgın

Konfor paketi normalde 700 ytl idi yanılmıyorsam değil mi?size 500 e gelmiş oldu.Bende sorayım bakayım bize ekstra indirim yaparlarsa ne kdr olur Arka camlar elektrikli olması tabikide iyi bişey ama çok şartmı emin değilim.
    Sizede hayırlı olsun...Kasko için rakam verdiler mi birde aracın gelme tarihi ile ilgili kesin bi tarih verildimi?

afozgen
    Ziyaretçi afozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gp 23000 De Yim Dizel 4 Kapi. Arka Sağ Kapi Da Ve ön Göğüste Zaman Zaman Tikirtilar Oluyor Ama Yol Tutuşu Mükemmel, Kullanmak Ise Oldukça Keyifli Bana Ve Aileme Küçük Geliyor Lakin Ayrilmakta Işime Gelmiyor. Kesin Bir Gp Edinin.

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

evet 700 ytl ve 500e gelmiş oluyorlar...aracı kendi üzerinize mi alacaksınız bilmiyorum da kaskoda yaş önemliymiş sanırım ben 25 yaşındayım ve 900ytl kasko fiyatı fiat bana onu da 850 yaptı daha sonra...ama kaskoyu dışarıdan daha ucuza yaptırabilirsiniz fiyat alın bence...ve kaskoda dikkat edilecek şey de %100 olmalı kasko bazıları çok düşük fiyat veriyorlar ve tamamını karşılamıyorlar dikkat etmek lazım full kasko olmalı...ayrıca 4 cam otomatik olması standart olmalı aslında bence bu kadar para verdiğimiz araçlarda bunun olması şart...ben daha karar veremedim sıfır mı alsam yoksa ikinci el mi diye..ikinci elde de çok güzel g.puntolar buldum ama ne yapacağım bilmiyorum

Volkan Varol
    VGV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 VGV 41
    Edilen teşekkür: 2

Selamlar
    Bende ertık bir GP'cu sayılırım bir aksilik cıkmazsa Cumartesi günü aracımı alıyorum 1.3 90hp, dizel, manuel, dynamic ve konfor paketli 31700'e aldım. Yaptığım araştırmalar içinde bulabildiğim en iyi fiyat bu oldu.

Özellikle 90hp manuel Dynamic'lerde ciddi bir dar boğaz var sanırım ne kadar doğrudur bilemiyorum ama sorduğum tüm bayilerin yaptığı araştırmalar sonucunda Türkiyede satılmamış 2 araç bulabildiler bir tane kırmız konfor paketsiz birde benim aldığım konfor paketli rock siyah. Açıkcası istediğim renk için banada 8 hafta gibi bir zaman söylemişlerdi ama beklemek işimize gelmedi zaten siyahını eşimle beraber çok beyeniyorduk sadece bakımı biraz zor diye granit grisi istemiştik ama artık siyahın tozuyla biraz uğraşıcaz.

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

VGV hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...ayrıca aracınızın rengi bence en güzel renk rock siyahı gerçekten muhteşem duruyor puntoda...tekrar hayırlı olsun diyorum

HH TT
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Araç benim üstüme olacakta kaskoda yaş olayını ilk defa sizden duydum.Ne yani şimdi 2 yaşcık büyüğüm die fazla bedel mi ödüyeceğim.Bana ilk söylenen rakam yaklaşık 1200 civarında denmişti.Kesin rakamı araç gelince öğrenicez heralde.Bizde bu arada araştırmalara devam ederiz.Anadolu sigortdan rakam aldık:yaklaşık 1100 ytl dendi...Full fiyatı...
    İkinci el fiyatları çok düşük değildi bence o yüzden sıfır tercih ettik biz...

serdar mumcuoğlu
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Granit Gri

valla 23000ytl ye 2007 model dynamic otomatik var 25000km de spor paketli aklımda bu araç var sıfır gibi araç ve arada 5000ytl ye yakın fark var ve bu fiyat pazarlıksız pazarlıkla daha da düşebilir o yüzden sıfır almak biraz mantıksız mı acaba diye düşünüyorum..ama sıfır almak ta bir başka kafanızda soru işareti kalmıyor tabiki aslında en iyisi sıfır araç almak ama maddi olarak düşünmek lazım

ayrıca 2 yaş büyüksünüz diye siz daha az bedel ödeyeceksiniz çünkü kaskoda yaşı tecrübe olarak görüyorlar ve daha ucuza yaparlar size benim fiat bayisinden aldığım rakamdı 900ytl 850ye çektiler sonra...size daha ucuza olur siz daha yaşlısınız
    Konu Linos tarafından (20/03/2008 Saat 08:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood! (Lütfen forum kurallarını okuyalım!!!)

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

herkesin araçları hayırlı olsun arkadaşlar

Sayfa 3/3 İlkİlk 123