11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: MSUPRA Tuning Türkiye Şubat sayısında

Onur Demir
    onurdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 67

Standart MSUPRA Tuning Türkiye Şubat sayısında

Türkiye’nin ilk ve en çok satan otomobil modifiye dergisi Tuning Türkiye’nin Şubat sayısı bayilerde. Bu ay Türkiye Oto Drag şampiyonası Sınıf 5’in şampiyon aracı dergimizin kapağını süslüyor. MSUPRA ismiyle lanse edilen BMW M3’e nasıl 1994 model Toyota Supra motoru adapte edildiği ve bu 1000 HP’lik gücünün neler yapabileceği dergi içinde yer alıyor.

YouTube - hayabusa versus msupra

YouTube - MSupra vs Camaro istanbul drag #1

Hız dolu sayfalar içinde bir diğer performans aracı ise IHI VF39 turbo’ya sahip olan Subaru Forester. Subaru fanatiklerinin bir hayli dikkatini çekecek olan Forester’ın sahibi, hiç de yabancı olmadığınız biri. Tuning Türkiye’nin Şubat sayısındaki diğer araçlar ise Ankara’nın en iyi fiber tasarım stüdyolarından biri olan Fifty Tuning’in hazırladığı Renault Megane Coupe Cabrio, Tekirdağ’dan Toyota Avensis, DUB edition VW 1200, yemyeşil rengiyle büyük ilgi toplayan Paşa Tuning harikası Honda Civic, Antalya’nın en iyilerinden Şeyba Tuning’in ellerinde şekillenen Peugeot 206 ve son olarak HiFi sistemli BMW 316. Şubat sayımızda her zamanki gibi en güncel otomobil ve modifiye haberleri sizleri karşılayacak. Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığımız ve büyük ilgi gören “5000 YTL’YE NE ALINIR?” köşemiz bu sefer bir üst limiti olan “10.000 YTL’YE NE ALINIR?” köşesiyle karşınıza çıkıyor. Ardından fuar köşemizde her sene düzenlenen ve modifiye dünyasının son yeniliklerinin sergilendiği Tokyo Auto Salon yer alıyor. Dolu dolu hazırlanan Tune Shop köşesinde otomobiliniz için satın alabileceğiniz en güncel tuning ürünleri yer alıyor. Body kit’den performans yağlarına, helezonlardan karbon kaputlara kadar onlarca ürün tercih yapmanızda size yardımcı olacak. Dergi akışında Tune Shop’dan sonra Multimedia köşemiz geliyor. En yeni multimedia ürünlerini sizler için seçtik. Artık bir klasik olan ve DJBUL.COM ortaklığı ile hazırlanan DJ’S Life köşesi de Şubat ayındaki parti haberlerini ve ünlü DJ Soulpower ile yapılan söyleşiyi sizlere sunacak. Dosya bölümünde bu ayki ürün ise koltuk. Otomobillerinde sportifliği hissetmek isteyenlerin büyük ilgi göstereceği koltuk dosyasında 7 farklı markanın toplam 21 farklı model koltuğu sizleri bekliyor. Hemen ardından Garage Tune köşemizde BMW, Lotus ve Porsche modifikasyonlarını yapan Bavaria servis konuğumuz oluyor. Türkiye’nin en iyi kulüplerinin yer aldığı etkinlik köşemizde ise 9 farklı otomobil fan kulübünün etkinliklerinden görüntüler yer alıyor. Game köşemizdeki konuk oyunumuz Burnout Paradise. PS3 destekli oynayabileceğiniz bu muhteşem oyunun ilk izlenimleri sayfalarımızda yer alıyor. Net Tune köşemizde miniks.net, maxihp.com, birlas.com.tr ve serbayshop.com internet siteleri konuğumuz oluyor. Ve artık klasikleşen bölümlerimiz Backtage ve MMS bölümleriyle dergimizin Şubat sayısı son buluyor. 6 Nisan’da Tuning Türkiye ile Auto Hi Fi dergilerinin ortaklaşa düzenleyeceği IASCA 2008 yarışmasında açılacak yeni kategori hakkında da bilgiler derginizin içinde sizlere sunuluyor. Bu kategoride dereceye girenler hem Euro 2008 Türkiye maç biletleri kazanacaklar hemde JVC’den LCD TV, DVD’li müzik seti ve CD’li müzik seti kazanacaklar. Ayrıntılar Tuning Türkiye Şubat sayısında yer alıyor. Duvarlarınızı süsleyecek olan 2 adet MSUPRA, Megane Coupe Cabrio ve Honda Civic posterleri de derginizin Şubat sayısıyla birlikte hediye. Tuning Türkiye Şubat sayısı tüm gazete bayilerinde…

Tuning Türkiye Dergisi
    Haber Müdürü
    Onur Ziya Demir
    onur@tuningturkiye.com.tr
    www.tuningturkiye.com.tr

2. Bu mesajı için 7 kişi onurdemir'ye teşekkür etti:

Ali ÖZTÜRK
    bahcelili_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 263

yarışlarda izledim daha ötesi yoktu sesi ve gidişi rüya gibi. tam bi kupon araba

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MSUPRA dan haberim yoktu öğrendiğim çok iyi oldu. Araçta gerçekten emek var bu belli. Turbonun nos un sesi ve etkisi adeta çıldırtıyor. Araç ile ilgili diğer video ları da youtube dan izledim ve gerçekten keyifli dakikalar yaşadım. İzleyin tavsiye ederim.

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

bende izledim çok süper bi araç yaw zaptetmesi zor bi araç

Ali ÖZTÜRK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

siz bunu bi 400 metrede hızlanırken görseniz varya diyecek kelime bulamıorum. hele çıkan sesleri duysanız ne desem anlatamam

Tuncel Sunar
    GP_Ts_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX
    Edilen teşekkür: 31

Ilk video normal trafige acik alanda cekilmis gibi geldi. oyle ise kiniyorum.
    Herseyden once guvenlik ve insan sagligi.

Tskler...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özlem ÖNEN
    Selçuk Üniversitesi Unique_GOTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 211

evet ilk video trafiğe açık alanda çekilmiş gerçekten insan hayatı hiçe sayılmış ben de kınıyorum ama araç süper o da ayrı bi mesele

çağlar mavuk
    grandecaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 ZEH 81
    Edilen teşekkür: 116

arabaya birşey demiyorum iyi kötü ama ilk video kınıyorum ne yapalım burası türkiye trafik kurallarının havada uçuştuğu bir yer

Ali ÖZTÜRK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

walla arkadaşlar kendimi tutamadım içimde kalacağına yazıyım dedim. bu araba bende olsa önümü gördüğümde bu zevki yaşamama hiç bişey engel olamaz bende yuklenirdim yalan yok. ama ara sokaklarda trafiğin yoğun olduğu yerlerde değil. otobana çıkarım önümü gördüğüm kadar basarım affetmem çok güzel bi alet sesi soluğu insanı tahrik edio

ahmet ulu
    doritoch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 16

Öncelikle böyle yarışların özel parkurlarda güvenlik sağlanarak yapılmasını sonuna kadar destekliyor,bu aracın youtube den videolarını izlemenizi öneriyor,geçtiği motorların haya-busa olduğuna(ki o da motorların efsanesidir)dikkatinizi çekiyorum.

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

paylaşım için teşekkürler. derginin içeriği gerçekten bir harika.
    Daihatsu Copen