Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Çok pişmanıma itafen.. Lütfen bakın

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Ben herşeyi söylerim,kafama göre takılırım,umurumda olmaz diyorsun yani.

Olayı öyle bir noktaya getirdin ki şimdi,bağıra bağıra yazdığın için haklısın öyle mi?

Burası kimsenin ipoteğinde,tekelinde değil amatör bir oluşum,kimse yazdıklarını birinin yönlendirmesi ile yazmıyor.

İşin içine argoyu da karıştırmışsın ki evlere şenlik.

Konu dışına taşmadan-argo kullanmadan-ve dahası polemiği çıkarıp ortadan kaybolmadan devam etmeni öneririm...

Topluma açık oluşumlarda açıktan "tel no" vermek çok da doğru olmayabilir...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bülent biricik
    puntobilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 16

Alıntı karademir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amac polemık yaratmak degıl tabıkı; ama ben hala madem bu kadar buyuk bır organızasyona sahıbız, bu gucu uyelerımızın lehıne kullanmamız gerektıgı kanaatındeyım. Netıcede ben de dahıl olmak uzere sıfır km arac alıp da magdur edılen bır grup uyemız var. Bence sıte yonetımı elınde bulundurdugu gucu bu sekılde magdur edılmıs olan uyelerının haklarını koruyup onlara sahıp cıkmak ıcın baskı unsuru olarak kullanmalı fıat fırmasına karsı...
    Bugun 300-400 uyesı bıle olmayan bır suru sendıka uyelerının haklarını sonuna kadar savunabılıyor koskoca holdıng patronlarına karsı... 2383 uyesı olan bır kurulus olarak bence yeterlı yaptırıma sahıp olmalıyız. Sanırım bu topıcı acan arkadasımızın da cıkıs noktası bu konuda yonetımın yardımını ıstemek seklındeydı; ama nedense boyle bır yaklasım bulamamıs ve konu bu noktaya kadar gelmıs.
    Bence sıte yonetımı olarak ınsanların magdurıyetını gıderebılmek ıcın bır gırısımde bulunmalısınız. Mesela oncelıkle sıkayetı olan uyelerın lıstesını cıkarıp tofas genel mudurlugune kendınızı tanıtarak bu magdurıyetlerın en azından kucuk malıyetlı olanlarının gıderılmesı (ornegın 250 ytl altındakıler gıbı) konusunda gorusebılırsınız. Bunu saglayabıldıgınız taktırde elde edecegınız agırlıgı bır dusunun Bu sayede sbız de sıte uyesı olmanın ne kadar gereklı ve faydalı oldugunu somut ornek gostererek soyleyebılırız ınsanlara rahatlıkla.
    kesinlikle katılıyorum .bu topiği açmamdaki amaç da buydu.anlamadığım nokta neden bütün site yetkilileri öyle şy olmaaz site batar araba süper çok seviyoruz vs vs vs gibi bir yaklaşımla üzerime geldiler anlamadım.birde gerçekten yetkili arkadaşlar ağır bastı bu konuda?kimilerinin dediği gibi işine gelmediyse beğenmediysen sat arabayı gitsin neden aldın yok incelemedin mi yok ölçüp biçmedin mi gibi bir yaklaşım bana biraz ters geldi açıkcası.neticede arabada bir tüketim maddesi.yani sizleri uyarmam destek beklemem ve paylaşmam bilinçli tüketicilikten çıkarttımı beni?yapmayın arkadaşlar biz burada arabayı kötülemiyoruz hala anlatamadım haa açıkca söylemek gerekirse tipi dişında süpper bir araba değil.tekrar tekrar söylüyorum amacım fiatın ve koçun kötü olan politikasını protesto etmek.eğer böyle bir forum varsa ki var bütün amacı vay arabam şöyle güzel vay böyle modifiye yaptım vay 220 bastımın dışına birazcık çıkmalı.eğer bukadar çekiniyorsanız bu konuyu kiltleyin ve bu meselede burada kapansın.sonrada çelik cantlı resimlerimizi yayınlayıp birbirimize övgüler yağdırmaya devam edelim

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Arabalarda herhangi bi sorun yok varsada işini düzgün yapmayan servisler var. Burada protesto edilmesi gereken işini düzgün yapmayan servislerdir. Mesela Bursada hayatta gitmeyeceğim 2 tane yetkili servis var. 1. Bursa Birmot 2. Serkır oto(Küçük sanayi) bunlar resmen canıma okudu artık Orhangazi Teknik otoya götürüyorum daha doğrusu götürmüyorum onlar gelip benden alıyor bakımını yapıp getiriyorlar vede hizmettende çok memnunum. Servisin bile nerde olduğunu bilmiyorum ama işi hakkıyla yapıyorlar.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bakın fatih bey gerçekten sapla samanı karıştırıyorsunuz size hiç kimse sorununuzu yazmayın hep gülün gülücük saçın demiyor, sadece sorununuzu uygun bir dille yazın vede sonuca ulaştırabilirsek çözüm arayalım siz bir araç almışsınız aracınızda problem çıkmış bunun hıncını bizden çıkarmak istiyorsunuz olabilir sorununuzu anlatın yapılabilecek bir şey varsa yapalım , ama ben polayana değilim oynayamam gibi bir kelime yalnış olur .

siz derdinizden çok kötüleme yoluna geçmişsiniz ağzınız o kadar yanmışki gözünüz sorunlardan başka bişi görmüyor bu site kimsenin tekelinde değil bu site paylaşım sitesi sorununuzu söylersiniz bizle paylaşırsınız aksi bir şey olamaz burası ne sendika nede bir kurumdur madem sorununuz var açarsınız müşteri hizmetlerine içinizden ne geliyorsa söylersiniz Ama burada sadece sorununuzu paylaşırsınız...

Fatih Şen
    fatihsen67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Olayı öyle bir noktaya getirdin ki şimdi,bağıra bağıra yazdığın için haklısın öyle mi?

Burası kimsenin ipoteğinde,tekelinde değil amatör bir oluşum,kimse yazdıklarını birinin yönlendirmesi ile yazmıyor.

Konu dışına taşmadan-argo kullanmadan-ve dahası polemiği çıkarıp ortadan kaybolmadan devam etmeni öneririm...

Bağıra bağıra konuşmak haklı olduğumun göstergesi değildir. Ayrıca argo kelimede kullandığımı zannetmiyorum. Telefon işine gelince. Gelen msj. lardan sonra iyiki kendi kendime vermişim dedim.

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Alıntı fatihsen67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama ben bu kadar para verdikten sonra öpülme taraftarı değilim.
    Bu ve buna benzer sözcükler dilimizde "ARGO" olarak tabir edilirler.

Yazdıklarımızdan haberimiz yok ki daha...

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

bencede böle bişiin yapılması pek hoş olmaz... girin bakın arkadaşlar sikayet sitelerine içinde şikayet olmayan bitane otomobil markası yok adam 100000 milyar para veriyo bmw ye yağmurda su alıyo diye araç için şikayet yazıyo... he şöyle olabilir toplu mail atılıpta fiata dikkatleri çekilebilir ama öle amaç rezil etmek olmamalı...sonuçta o bizim zararımıza olur...böle bi yaklaşım olamyacak bi yerimizden bilerek ve isteyerek elbiselerimizi yırtıp sokağa çıkmaya benzer...
    Konu ufukbzk84 tarafından (21/01/2008 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

İyi özelliklerini nasıl belirtiyorsak kötü özelliklerini de aynı hassasiyet içinde ve duygusallıktan uzak bir biçimde belirtmeliyiz arabalarımızın. Bir çok kişi belki de bizim yorumlarımıza bakarak araba alacak. Ben arabamın kötü bulduğum özelliğini belirtmezsem sadece iyi özelliklerinden bahsedtersem ve milyarlarca para verdirip arabayı aldırırsam hak yemiş olmaz mıyım ??

10. Bu mesajı için 2 kişi mustafa'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

E mutlaka tabi sorunlarımızı dile getireceğiz yoksa arızaların giderilmesini nasıl sağlayacağız önemli olan sorunları kötü yanlarını uygun bir biçimde anlatmak ..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Bu laf çok uzadı saçma sapan yerlere gitti gidiyor,eski üyelerimiz bile sanki burada hiç olumsuz başlıklarla eleştirel konu açılmamış gibi fikir belirtmeye başladılar.

Bugüne kadar ne ise bundan sonra da o olur arkadaşlar.

Bu güne kadar burada sadece siyaset yapmaya izin verilmedi,yoksa herkes arabasını eleştirdi de göklere de çıkardı.

Gereksiz polemikler oluşturmayalım artık lütfen...

Burada hiç kimse GP eleştirilemez demeye çalışmadı lafı çek sündür yapıp yolunu değiştirmeyelim...

14. Bu mesajı için 2 kişi microab'ye teşekkür etti:

Fatih Şen
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortadan kaybolmayı biraz açıklar mısın lütfen. Ne demek istediğini anlamadım.

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Hepsi bitti bu mu kaldı şimdi?

Özellikle polemik çıkarmaya çalışmıyorsundur umarım demek istedim.

Konu dışı olmaya başladı devam ettirme istersen artık.

Her lafımı açıklamayacağımdır umarım...

Fatih Şen
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888

[quote=microab;143699]Hepsi bitti bu mu kaldı şimdi?

Özellikle polemik çıkarmaya çalışmıyorsundur umarım demek istedim.

Konu dışı olmaya başladı devam ettirme istersen artık.

Her lafımı açıklamayacağımdır umarım...[/quot

Ali bey hobilerim arasında forum sitelerinde polemik çıkarmak yok tabi. Rahat olun... Demek istediğiniz şeyle benim algıladığım şeyler farklı mı diye teyit almak istedim. Ben ortaya laf atıp giden tiplerden değilim. o tipleri de sevmem hatta o tiplere elden geldiğince haddini bildirmeye çalışan tiplerdenim sevgili Ali bey tiplerdenim.

Baran
    Ziyaretçi Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fatihsen67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz onursal üyeler... Ne yani Araçla ilgili bir sıkınımız olursa buraya yazmayalım mı? Dolaylı yoldan bunu mu demek istiyorsunuz. Baskı kurmaya çalıştığınızı hissediyorum. Buluşmalar sadece piknik amaçlı mı olacak. Yoksa gezi amaçlı mı? Puntocular bir araya gelip protesto edemez mi? Aladığı arabayı yada sosyal hayattan farklı şeyleri. Eder tabiki ederiz tabi ki. "0" km punto alıp servise gitmeyen var mı bunu merak ediyorum. Ben hayatımda hiç ikinci el araba almadım. Hiç birinde servise bu kadar çok gitmedim. 18 yıl önce aldığım ilk arabam Şahinde bile. Bize italyanlar bir çok sıkıntısı olan arabayı kaptırmış gibime geliyor
    Daha önce bende benzer bir başlık açmıştım bazı yönetici arkadaşlar banada aynen söyle demişlerdi ( siz ne yapmak istiyorsunuz iğneleyici ve zedeleyici konular acmayın pls gibi) bende aracımı severek aldım,Ve dedimki 0 km olsun sorunsuz olsun fatih beyin dediği gibi benimde daha önce aldığım sıfır sahin sorunsuzdu hatta tipom bile bu kadar sorun yapmamıştı, ayrıca servislerde özellikke keleşsanda ilgisizlik ve başıboşluk almış başını gitmiş, servise gittiğimde sanki sorunlu aracı ben satmışım muamelesi gorüyorum ve şikayetimi her yerde dile getiriyorum getirmeyede devam edeceğim, sizleride benzer şikayetlerde italya'ya ve bursa'ya mail atamayı ve böyle durumlarda 4442255'i aramaya davet ediyorum.

Siteinin amacını aşmasına gelince, amacını aştığını sanmıyorum nasıl puntolarımızın fotolarını koyup aksesuarlarını tartışıyorsak yada güzelliklerinden bahsediyorsak eleştirilerede yer vermeliyiz yoksa kendimizi kandırmış oluruz.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Fatih bey ;bende lafı dolandırmayı sevmem,düşündüğümü söylerim...

Aykut Arslan
    aykuting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    67 TR 482
    Edilen teşekkür: 35

Ben forumda yeni olabilir ama ilk puntoculardanım internet sitesinde gördüm arabayı fiat servisi keleşsan'a gittim dedim bu aractan almayı düşünüyorum ve bu aracıı aldık.Gayet memnunum aracı 0 km aldık ve hiç bir sorunu yok zaten 0 km araç almanın sebebi sorunsuz olmasıdır.Bence arkadaşlarım arabamızda kı sorunları nereye bildirilmesi gerekiyorsa bildirelim.

İşin içine argoyu da karıştırmışsın ki evlere şenlik ::::::::: Çok yanlış çookk fatih bey sorunlarını anlatmak istemiş sadece

ufuk altaş
    grande26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Fatih Bey ,makul bir insanın size hak vermemesi elde değil.Ancak forum üyeleri bir olup bu konuda gösteri de yapsak bir şey değişeceğini hiç sanmıyorum.2 sene geçmesine rağmen çoğu sık gözlenen arızaların 2008 model araçlarda halen tezahür etmesi bunun bir kanıtı değil mi?Fiat zaten herşeyin fazlasıyla farkındadır.Beni korkutan araçların km leri arttıkça bizleri nelerin beklediği.

Bu arada diğer arkadaşlarımız da haklılar,bu bir araçlarına sevgi,aşk duyanların paylaşım sitesi,protesto değil.Herkes araçların sorunlarının farkında ve mağduriyetleri birbirlerine yol göstererek hafifletmeye ve yalnız olmadıklarını hissettirmeye çabalıyorlar.

Bizim yapacağımız sürüden kopmamak ve zamanı geldiğnde garantilerimizi uzatmak.

Sevgiler..

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

NEVŞEHİRDEN HERKESE SELAMLAR SEVGİLİ DOSTLAR.3 HAFTADIR ANKARADAN UZAKTAYIM NE ZAMANDIR SİTEMİZE GİREMEDİM. Artık dayanamayıp bir bakmak istedim. Belki inanmıyacaksınız ama oğlumdan sonra en çok gp mi özledim. Hanım duymaz inşallah.
    Aksaraydan geçerken gp me orjinal fiat jant alacağım hediye olarak. Çok seviyorum arabamı. Yani ben asla böyle bir olayın içine giremem. Onu severek ve beğenerek 5 ayrı ilde test ederek aldım. GP Tr sitesinde büyle bir topik görmek bile üzdü beni. Yani toplanıp tv ler falan çağırmak çok gereksiz. Zaten fiat ve servisler bu forumu izliyorlar böyle de bir durum var. Yasal zeminde her desteği veririz ama böyle olmaz.
    Sevgiler hepinize.
    Konu gurik tarafından (21/01/2008 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut Arslan
    aykuting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    67 TR 482
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEVŞEHİRDEN HERKESE SELAMLAR SEVGİLİ DOSTLAR.3 HAFTADIR ANKARADAN UZAKTAYIM NE ZAMANDIR SİTEMİZE GİREMEDİM. Artık dayanamayıp bir bakmak istedim. Belki inanmıyacaksınız ama oğlumdan sonra en çok gp mi özledim. Hanım duymaz inşallah.
    Aksaraydan geçerken gp me orjinal fiat jant alacağım hediye olarak. Çok seviyorum arabamı. Yani ben asla böyle bir olayın içine giremem. Onu severek ve beğenerek 5 ayrı ilde test ederek aldım. GP Tr sitesinde büyle bir topik görmek bile üzdü beni. Yani toplanıp tv ler falan çağırmak çok gereksiz. Zaten fiat ve servisler bu forumu izliyorlar böyle de bir durum var. Yasal zeminde her desteği veririz ama böyle olmaz.
    Sevgiler hepinize.

Abi nevşehir benim 2. memleketim sayılır...askerdim ordaaa

Ne ise böle olaylar olmaması gerekiyor ama ne yazık ki oluyorr Bişiler yapmamız
    gerekmez mi sence ....

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Sanırım şu noktada birleşmek gerekiyor:

Sitemiz herkesin bildiği gibi bir protesto ya da pişmanlık sitesi değil.Bunun için sürekli pişmanlık ya da protesto başlıklı konular açmak ya da bundan bahsetmek ister istemez karşı cephe açılmasına yol açıyor.Bu nedenle şahsi fikrim daha fazla uzatmadan bu konuları kapatmak ve bu konularda bahsi geçen teknik sorunlarımızı yine bu başlıklar altında tartışmak.Sitemiz için esas önemli olan noktalardan birisi de teknik sorunların paylaşılarak çözümü.Sorunlara karşı fazla duygusal davranılması çok sevdiğimiz araçlarımızı hakettiği yerden daha kötü duruma getiriyor maalesef.Bu durum da önceden de sürekli olarak belirtmiş olduğum Fiat Önyargısı olgusunu daha da güçlendiriyor...

27. Bu mesajı için 5 kişi ABNEW'ye teşekkür etti:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon