Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Çok pişmanıma itafen.. Lütfen bakın

bülent biricik
    puntobilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 16

çok güzel çook

bülent biricik
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Yalnız Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine dayamadım arkadaşlar kusura bakmayın...
    Bu topici açan arkadaşlara şu soruyu sormak istiyorum;
    • Bu aracı alırken hiç mi çevrede, internette veya bayilerde araştırma yapmadınız?
    • Aracınız alırken test sürüşü yapmadınız mı?
    • Aracınızla ilgili problemleri hiz servise danışmanınız mı?
    • Aracı alırken bunun bir C segmenti araç olduğunu bilmiyormuydu nuz?
    • Yoksa size bu aracı A segmenti araçtır diyemi sattılar?
    • Siz aracınızı alırken ne kadar ücret ödedi niz?
    • Sizin ödediğiniz paraya bu aracın özelliklerinden daha üstün bir araç alabilirmiy diniz?
    Daha bu soruları arttırmak gayet mümkündür arkadaşlar..
    Ama ben size kısa bir cevap vereceğim:
    BEN ARACIMI SE-Vİ-YO-RUM....
    Bu paraya da ancak bu aracı alabilirim(Yani ne kadar ekmek; o kadar köfte)...
    Bence bu tür topiclere de izin vermemeli sayın yöneticilerimiz; çünkü birbirimizi bilgilendirmenin dışına çıkıyor, birbirimize kırıcı davranıyoruz...

Saygılar...
    sevgili arkadaşım bende aracımı çok seviyorum en azından yazdıklarımı ne istediğimi okursan hatta anlayarak okursan daha mantıklı şeyler yazabileceğini düşünüyorum. lütfen biraz dikkat

Tuncel Sunar
    GP_Ts_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX
    Edilen teşekkür: 31

GP harici araclarla ilgili sorunlara ve GPye gore daha fazla ve/veya ciddi olup olmadiklari hususuna ve bu araclara sunulan servis fayda/maliyetine ve kalitesine hakim olmayan biri olarak bu noktada bu ve benzeri protestolara katilma konusuna kendi adima sicak bakmiyorum.

GP mi alali 15 gun olmasina ragmen 1-2 sorunla ben de karsilastim ancak satis ve servisle kurdugum sicak iliski ile bugune kadar dertlerime care bulundu. Dilerim diger sorun yasayan arkadaslarin ki de ayni yumusaklikta halolur.

Protesto teklifi yapan ve buna karsi cikan cepheninde duygusalligini anliyorum. En nihayetinde, aldigim aracin kisa vadede imaj ve sonrasinda da 2. el fiyatina olumusz etkisi olacagina inandigim bu gibi girisimlere destek vermek tarafari degilim.

Ancak, protesto talebinde bulunan arkadaslarin sahsina saldirida bulunulmasi ve/veya bu ve benzeri konularin acilmasina forum yoneticilerince izin verilmemesi yonundeki gorusede katilmadigimi belirtmek isterim. Her gorus saygi ve genel ahlak kurallari cercevesinde tartisilabilmeli diye dusunuyorum.

Sorunlarin kisa surede cozume kavusmasi ve forum paylasimlarinin bu keyifli ortamda devam etmesi dileklerimle.

Iyiki varsiniz ve sizleri buldum

Tskler

Barış BIYIKOĞLU
    peace74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

Arkdaşlar sorun diye konuşulanların çoğu komik şeyler. Tamam haklısınız bende çok rahatsız oluyorum bu tür arızalardan ama tecrübeyle biraz daha içim rahatlıyor. Bundan önceki aracım Alfa Romeo 156. 0 km aldım ve full akesuar. 2003 kasımında 2004 olarak aldım ve dünyanın parasını vedim. Sorunları okurken güldüm resmen, benim aracımın sunroof u yağmurda su alıyordu bunun dahası olamaz. Şahin veya reno 12 değil alfa romeo, servis bana keşke garantinizi uzatsaymışsınız gibi bişeyler zırvaladı. 1998 yılında üretimi başlayan bir motorun kronik arızası 2004 modelde de devam ediyordu, daha ne diyebilirim.
    Herkes arabasının değerini bilsin ve onu sevsin, çok iyi bakın Grande Punto'nuza

Hakan Yalçın
    Radiance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 120

GP mi almadan önce donanımhaber forumunda GP ile opel corsa arasında kararsız kaldığımı ve önerilerini almak istediğime dair bir konu açmıştım. fiyat - kalite olarak gp nin daha iyi bir tercih olduğu fikri ağırlıktaydı. savunulan fikirlerden bi taneside gp nin kullanıcılarının kendi forumlarında araçlarından memnuniyetsizliklerinin oldukça fazla olduğuna dairdi. yine bu görüşe karşı görüş her araçta sorunlar çıkabileceği sorunsuz araç bulmanın şans işi olduğu şikayet comdaki şikayetlerde gp ile aynı segmentte araçlar hakkında bulunulan şikayetlerin hiçte az olmadığı yönündeydi. donanımhaberdeki kısa topikte konuşulanlar forumumuzun neredeyse özeti niteliğinde.
    Benim şahsi görüşüm ise gp nin kendi segmenttinde alınabilecek en iyi araçlardan biri olduğu yönünde şu an yeni araç alacak olsam yine alırım.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bülent biricik
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar siz beni anlamadınız ben bu arabadan çook memnunum ve çooooooook seviyorum. abimin aldıgı 2007 model focus üst kapak yaktı ve garantiden değişti.herşey olabilir bu biraz şans meselesi. so nuçta bu konular bu forum da 1000000ler ce kez konuşuldu aralarda yorumlar gereğinde yardımlar öneriler yapıldı.bu konuyu açmamdaki sebep ;aracımızı kötülemek rezil etmek veya bilmem ne yapmak değil. inanın hepinizden daha çok fanatiğimdir hatta bu akşam saat 23 de inip stickerimi yapıştırdım.ama servis satiş bi takım aksaklıkları kolayca halletmek .......bütün derdim bu yaa hiç biriniz anlamadınız yoksa çarparım puntosuna .. (bu forum sadece genç fenerbahçelilerin forumunda galatasarayı anlatmak durumu gibi bişey yapmak istemedim bu arada takım yorum u uç nokta olsun diye oldu )
    meselem birşeyler yapalım puntoyu boşverin madem burdayız anlatıyoruz konuşuyoruz ama BİRŞEYLER YAPALIM sesimiz gelsin....arabamızın sevgisi zaten bizde.. mod lar. madem bu kadar sıkıntı olacak fake site blie kurup bu siteyi lekelemeden(sizlerce)bişeyler yapalım.abi görmüyosanız ben bişey demiyorum.yardımcı olmuyosanız gene birşey demiyorum.ama emin olun bende en az kadar puntişi çook seviyorum

bülent biricik
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı GP_Ts_Ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GP harici araclarla ilgili sorunlara ve GPye gore daha fazla ve/veya ciddi olup olmadiklari hususuna ve bu araclara sunulan servis fayda/maliyetine ve kalitesine hakim olmayan biri olarak bu noktada bu ve benzeri protestolara katilma konusuna kendi adima sicak bakmiyorum.

GP mi alali 15 gun olmasina ragmen 1-2 sorunla ben de karsilastim ancak satis ve servisle kurdugum sicak iliski ile bugune kadar dertlerime care bulundu. Dilerim diger sorun yasayan arkadaslarin ki de ayni yumusaklikta halolur.

Protesto teklifi yapan ve buna karsi cikan cepheninde duygusalligini anliyorum. En nihayetinde, aldigim aracin kisa vadede imaj ve sonrasinda da 2. el fiyatina olumusz etkisi olacagina inandigim bu gibi girisimlere destek vermek tarafari degilim.
    mesele aramızda tartısmak filann değil çöümmm dediğim o teşekkürler arkadaşı
    Ancak, protesto talebinde bulunan arkadaslarin sahsina saldirida bulunulmasi ve/veya bu ve benzeri konularin acilmasina forum yoneticilerince izin verilmemesi yonundeki gorusede katilmadigimi belirtmek isterim. Her gorus saygi ve genel ahlak kurallari cercevesinde tartisilabilmeli diye dusunuyorum.

Sorunlarin kisa surede cozume kavusmasi ve forum paylasimlarinin bu keyifli ortamda devam etmesi dileklerimle.

Iyiki varsiniz ve sizleri buldum

Tskler

Bilgehan AYKUL
    biloGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

Herkes bi anda 2 taraf oluşturmuş. GP yi sevenler ve sevmeyenler. En azından dışarıdan böyle gözüküyor haberiniz olsun. Konuyu açan arkadaşa saygım var. Ama bazı yorumlar sanırım biraz sert kaçmış. GP lerimizi nasıl övüyorsak kötü yanlarını da söyleme hakkımız var. 30 milyar para ver. Ama eleştirme.. Yapmayın arkadaşlar. Bazılarımızın çok canı yanmıştır araç konusunda, gerekirse protesto bile eder. Kimisi bu marka ve modele tapmıştır, hiç bir sorunla karşılaşmamıştır, övecektir. Fakat bu konuyu açan arkadaşımızın "iyi niyetini" suistimal etmeyelim. Bazı yorumlar resmen linç girişimi gibi. Gerçekten, dışarıdan böyle gözüküyor.

Saygılar..
    Palio Speedgear 1.2 16v

MURAT KARADEMİR
    karademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    41 LR 949
    Edilen teşekkür: 12

Standart Cok ılgınc :(

Bu sıteye uye olan herkes gıbı bu topıc'ı acan arkadasımız da sadece boyle bır olusumun ıcınde bulunmak ıstemıs, sıteye uye olmus ve sızden dayanısma talep edıyor. Neden bu kadar tepkı verdıgınızı anlayabılmıs degılım. Bence yerden goge de haklı. Arabanızı sevmek ayrı konu, bu apayrı bırsey. Ben de aracımı cok severek ve ısteyerek aldım; ama cıkan problemlerın halledılmesı konusunda karsılastıgımız duyarsızlıga da anlam veremıyorum. Bugun kucucuk, uc kurusluk bır utu alıyorsunuz, sorun cıkarsa 30 gun ıcınde ıade edıp paranızı gerı alabılıyorsunuz. Bır servet odeyerek aldıgınız aracınızda cıkan sorunlara karsı ıse aldıgınız bayı ve servıs duyarsız kalıyor. Arkadasımız ıstegınde son derece haklı ve sızın tepkılerınız de bır o kadar yersız. Kusura bakmayın... Hanı arkadaslık, dostluk ve dayanısma ıcın bıraradaydık?!
    BU VATAN, BİZE DEDELERİMİZDEN MİRAS DEĞİL; TORUNLARIMIZDAN EMANETTİR!..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Arkadaşlar kimsenin kimseyi linç ettiği felan yok herkes tabiki fikrini söyleyecek kimse at gözlüğü takmıyor burada fiat babamızın dükkanıda değil ama bir fark var aracın sorunu hakkında konuşurken gp yide yerden yere vurmayalım sorun olabilir haklısınız kızabilirsiniz serviste ilgilenmeyebilir (ki ilgilenmeyen servis hemen hemen yok gibi ) bu değildirki aldığımız araç dünyanın en kalitesiz aracı şimdi diyeceksinizki biz dünyanın en kalitesiz aracı demedikki evet demediniz ama bu yapmak , gerçekleştirmek istediğiniz olayı en kötü en adi araca bile yapmadı kimse neden biz gp mize yapalım neden gpyi kötüleme karalama kampanyası yapalım.
    Buluşmaları biz gp yi kötülemek için değil kardeşlik arkadaşlık ortamı yaratalım diye var ettik insan hiç sevdiği şeyi, bindiği dalı kesermi herkes kendi düşüncesini söyledi bende kendi düşüncemi söylüyorum gp mi seviyorum ve hiç bir şekilde bu konuya destek vermem.

Sorunlarınız varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum ama karalama kampanyası gibi bir olayın içine girmem..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fatih Şen
    fatihsen67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Erdi'ye aynen katılıyorum..

Grande Punto yu sevenler olarak kurduğumuz bu forum sitesi, amacı dışında bir işe kalkışamaz.

forumun amacı ortak memnuniyet yada sorunları paylaşmaktır. Eğer sorunlar fazla ise herkes, bu sorun ortak bir sorun, şeklinde fiat müşteri hizmetlerini arayabilir.

Ama bunu sitenin adını kullanıp yapmak bencede doğru olmaz.

Bizim buluşmalarımız amacı, grande punto kullanan ve seven kişileri bir araya getirip, güzel dostluklara imza atmaktır.

Siz onursal üyeler... Ne yani Araçla ilgili bir sıkınımız olursa buraya yazmayalım mı? Dolaylı yoldan bunu mu demek istiyorsunuz. Baskı kurmaya çalıştığınızı hissediyorum. Buluşmalar sadece piknik amaçlı mı olacak. Yoksa gezi amaçlı mı? Puntocular bir araya gelip protesto edemez mi? Aladığı arabayı yada sosyal hayattan farklı şeyleri. Eder tabiki ederiz tabi ki. "0" km punto alıp servise gitmeyen var mı bunu merak ediyorum. Ben hayatımda hiç ikinci el araba almadım. Hiç birinde servise bu kadar çok gitmedim. 18 yıl önce aldığım ilk arabam Şahinde bile. Bize italyanlar bir çok sıkıntısı olan arabayı kaptırmış gibime geliyor

Emrah Akbaş
    eakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 61

Alıntı fatihsen67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz onursal üyeler... Ne yani Araçla ilgili bir sıkınımız olursa buraya yazmayalım mı? Dolaylı yoldan bunu mu demek istiyorsunuz. Baskı kurmaya çalıştığınızı hissediyorum. Buluşmalar sadece piknik amaçlı mı olacak. Yoksa gezi amaçlı mı? Puntocular bir araya gelip protesto edemez mi? Aladığı arabayı yada sosyal hayattan farklı şeyleri. Eder tabiki ederiz tabi ki. "0" km punto alıp servise gitmeyen var mı bunu merak ediyorum. Ben hayatımda hiç ikinci el araba almadım. Hiç birinde servise bu kadar çok gitmedim. 18 yıl önce aldığım ilk arabam Şahinde bile. Bize italyanlar bir çok sıkıntısı olan arabayı kaptırmış gibime geliyor
    Evet; Fazla sitede olamsamda bende gördüğünüz gibi onursal üyeyim. Onursal üye, moderatör yada yönetici olmak diğer üyelere baskı yapmak anlamına asla gelmedi bu sitede. Bu topic'e görüş belirten onursal diye ayrım yaptığınız üyeler protesto dışında tüm sorunlara yapıcı bir yaklaşımda bulunmuşlar BENCE. Bazı üyeler tanışma amaçlı başlayan buluşmaları aşıp ailece görüşmeye bile başladı. Sizinde bu insanların aralarına karışmanız hiç zor bir olay değil.
    " "0" km punto alıp servise gitmeyen var mı bunu merak ediyorum. " demişsiniz Ben bakım haricinde gitmedim.

15. Bu mesajı için 7 kişi eakbas'ye teşekkür etti:

Fatih Şen
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888

Biz burada 3-5 kişi görüşüyoruz zaten onursal bey. İsterseniz sizde bizim aramıza katılabilirsiniz. Forum tanışmak kaynaşmak ve paylaşmak olsa gerek. Ben kendi adıma diyorum ki konuşup paylaşacağımız olayların başında araçlarımızın sorunları başı çekiyor. Ben mutlu bir punto kullanıcısı olmaya çalışıyorum. Onursal üye yada onursal üye olmayanlardan bazıları punto ile ilgili sorun yaşamadı diye güllük gülüstanlık forum olmamıza gerek yok. Benimle tanışmak isteyenler için 0 532 391 91 55

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Sayın fatih bey amacınız polemik yaratmaysa biz bunu hep yaptık hep tartıştık burda kimse kimseye baskı uygulamıyor bizim demek istediğimiz yerden yere vurmak artık sıkıldım ben diğer araçlar gibi sorunlar açmıyor demekten sorunsuz araç yoktur demekten herkes problemini dile getirebilir ama belli bir adap içinde sonuçta altınızdaki tenekeden bizdede var bizde kullanıyoruz nasıl bir araç olduğunu bizde biliyoruz fiattan herhangi bir ücrette almıyoruz .

Ama sizin gibi arkadaşlar içinde bindiğim aracı savunmasınıda iyi bilirim asla benim aracım sorunsuz demiyorum ama canımı acıtacak yada başımı ağrıtacak bir sorunla karşılaşmadım ve aracımdan inanılmaz haz alıyorum benim gp sevgim bütün arızaların üstüne çıkıyor ..

Lütfen görüşlerimizde kırıcı vede karşı tarafı inciltici mslar kullanmayalım eğerki aracınızdan memenun kalmazsanız satabilirsiniz sitemizden memnun kalmadıysanız bırakabilirsiniz sorununuz varsa tartışırız çözüm ararız ama lütfen at gözlüğü takmışsınız muamelesi yapmayın ..

18. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

19. 21/01/2008, 12:11

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Biz burada 3-5 kişi görüşüyoruz zaten onursal bey. İsterseniz sizde bizim aramıza katılabilirsiniz. Forum tanışmak kaynaşmak ve paylaşmak olsa gerek. Ben kendi adıma diyorum ki konuşup paylaşacağımız olayların başında araçlarımızın sorunları başı çekiyor. Ben mutlu bir punto kullanıcısı olmaya çalışıyorum. Onursal üye yada onursal üye olmayanlardan bazıları punto ile ilgili sorun yaşamadı diye güllük gülüstanlık forum olmamıza gerek yok. Benimle tanışmak isteyenler için 0 532 391 91 55
    burda her üye aynı değerdedir lütfen böyle düşünmeyin.Onursal üye diye hitap edende sizlersiniz arkadaşlarımız hiç kendilerini hiç bir zaman farklı görmemişlerdir.

bu araçlarımız konusuna gelince evet bu araçlarla çoğumuzun sorunu olmuştur ama biz burda araçlarımızı kötüleyecek konumda değiliz öncelikle bu sevgiyle oluşturuldu bu forum hem kaldı ki bir çok araçta sorun çıkabiliryor sorunların çözülmesi konusunda bir birimize yardımcı her zaman olmaya çalışıyoruz ama kalkıpta bizim araçlarımız sorunlu diyip hadi protesto edelim diyemeyiz diğer araç kullanıcılarına karşı kendi araçlarımız bu kadar acımasızca değerlendiirmemiz yanlış olur kanaatindeyim.
    Konu elbruz tarafından (21/01/2008 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Mesele Grande Punto'yu sevmek-sevmemek, eleştirmek-toz kondurmamak, kötülemek-övmek meselesi değil! Lütfen karıştırmayalım. Burada bir protesto eylemi talebi söz konusudur.

Bülent bey, kendi talebini ve görüşünü ortaya koymuş, bir teklifte bulunmuştur.
    Bu sitenin kuruluş ve işleyiş amacına tamamen ters bir talep söz konusu olduğu için, bir çok arkadaşımız bu konuda -haklı- itirazlarını dile getirmişlerdir.

Neticede yönetim olarak, www. grandepuntoTR. com adı altında, bu ve buna benzer eylemlerin yapılmasına tamamen karşıyız!

Forum kuralları dahilinde, tüm üyeler, her türlü soru, sorun, görüş ve taleplerini paylaşmakta özgürdür...

Onursal üyeler hakkındaki dokundurmaları dikkate dahi almadığımı da belirtmek isterim...

Lütfen, yeni polemikler yaratmaya çalışmayalım arkadaşlar...
    Konu Linos tarafından (21/01/2008 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesajı için 5 kişi Linos'ye teşekkür etti:

Fatih Şen
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888

Polomik mevzusu umurumda değil. Kim yeni polomik çıkarma uğraşında o'da umurumda değil Femoli bey.Eğer Arabayı satmak için uygun ortam oluşsaydı bir dk. düşünmez satardım. Bunu söylemen gerek yok. Site işine gelince; fikirlerimi bağıra bağıra hatta klavyeyi kırarcasına yazarım. Yok benden menun değilsen sen yada arkadaşların yazmamı engellesin. Ben kimseyi incitecek bir şey yazmadığımı biliyorum. Polyanna gibi aracım çok güzel diyemem. Ben ısrarla gp nin bir çok tasarım hatası olduğunu savunan bir kullanıcıyım. Hasbel kader size iyi araba denk gelmiş olabilir. Yada bana veya beim gibi bir sürü araba denk gelmiş olabilir. Ama bu isyanımı yazmak için burada olmak en mantıklısı ve en güzeli diye düşünmüştüm. Hala düşünüyorum.

MURAT KARADEMİR
    karademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    41 LR 949
    Edilen teşekkür: 12

Standart Amac polemık yaratmak degıl tabıkı...

Amac polemık yaratmak degıl tabıkı; ama ben hala madem bu kadar buyuk bır organızasyona sahıbız, bu gucu uyelerımızın lehıne kullanmamız gerektıgı kanaatındeyım. Netıcede ben de dahıl olmak uzere sıfır km arac alıp da magdur edılen bır grup uyemız var. Bence sıte yonetımı elınde bulundurdugu gucu bu sekılde magdur edılmıs olan uyelerının haklarını koruyup onlara sahıp cıkmak ıcın baskı unsuru olarak kullanmalı fıat fırmasına karsı...
    Bugun 300-400 uyesı bıle olmayan bır suru sendıka uyelerının haklarını sonuna kadar savunabılıyor koskoca holdıng patronlarına karsı... 2383 uyesı olan bır kurulus olarak bence yeterlı yaptırıma sahıp olmalıyız. Sanırım bu topıcı acan arkadasımızın da cıkıs noktası bu konuda yonetımın yardımını ıstemek seklındeydı; ama nedense boyle bır yaklasım bulamamıs ve konu bu noktaya kadar gelmıs.
    Bence sıte yonetımı olarak ınsanların magdurıyetını gıderebılmek ıcın bır gırısımde bulunmalısınız. Mesela oncelıkle sıkayetı olan uyelerın lıstesını cıkarıp tofas genel mudurlugune kendınızı tanıtarak bu magdurıyetlerın en azından kucuk malıyetlı olanlarının gıderılmesı (ornegın 250 ytl altındakıler gıbı) konusunda gorusebılırsınız. Bunu saglayabıldıgınız taktırde elde edecegınız agırlıgı bır dusunun Bu sayede sbız de sıte uyesı olmanın ne kadar gereklı ve faydalı oldugunu somut ornek gostererek soyleyebılırız ınsanlara rahatlıkla.
    BU VATAN, BİZE DEDELERİMİZDEN MİRAS DEĞİL; TORUNLARIMIZDAN EMANETTİR!..

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Siz onursal üyeler... Ne yani Araçla ilgili bir sıkınımız olursa buraya yazmayalım mı?
    Biz burada 3-5 kişi görüşüyoruz zaten onursal bey. Onursal üye yada onursal üye olmayanlardan bazıları punto ile ilgili sorun yaşamadı diye güllük gülüstanlık forum olmamıza gerek yok.
    Siteyi eğer tamamı ile ve doğru dürüst takip edebilmiş olsaydın;senin tabirinle onursal olan üyelerin açtığı konulardaki sorunları ve tepelerinden saçtıkları kıvılcımları görebilirdin.

Siteyi eğer tamamı ile takip edebilmiş olsaydın; (senin tabirin ile) onursal olmayan üyelerimizin İl yönetimlerinde aktif görev alabildiklerini görebilirdin.

Siteyi eğer tamamı ile takip edebilmiş olsaydın;bu güne kadar böylesi saçma bir ayrımın hiç bir zaman yapılmadığını görebilirdin.

Siteyi eğer tamamen takip edebilmiş olsaydın;sorunlara bakarak sorun üretmeyi değil,çözümlerine bakarak çözüm yolları üretmeyi görür ve gösterebilirdin.

Bu sitenin varlığı olmasa idi belki de dertlerine derman bulanlar bu kadar seri yoldan doğru çözümleri bulamayacaklardı.Öyle ki,bu sitenin varlığı birçok ustaya arızanın direk adresini göstermiş ve sorunun çözümü için nokta atışı yaptırmıştır.

Bugüne kadar üyelerimiz araçları hakkında pozitif ya da negatif her türlü görüşlerini belirtmişlerdi ve yine belirteceklerdir.

Sapla samanı karıştırmamak lazım,sorunlardan bahsetmek demek;tamamen çözümsüz problemler haline getirerek insanları araçlarından soğutmak demek olmamalıdır...
    Konu microab tarafından (21/01/2008 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

26. Bu mesajı için 3 kişi microab'ye teşekkür etti:

Fatih Şen
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888

Bakın beyler ben bildiklerimi bağıra bağıra burda yazıyorum. Eğer bazılarına dokunan şeyler yazarsam klavye elinin aldtında. Susturabilirsiniz. Polomik konusuna gelince umurumda değil. İsteyen istediği polemiği çıkarır. Ama ben bu kadar para verdikten sonra öpülme taraftarı değilim. Burası polyannanın organize ettiği bir site ise onu bilemem. Yazacak çok şey var ama ağayımı gazdan çektim.Forumada gülücükler dağıtmak için burda yazmıyorum. Adam gibi eleştiri yapıyorum. Tanışmak isteyenler için tel numaramı yazmıştım.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon