Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 21 ile 35 arası

Konu: Puntişime park halinde çarptılar yardım

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

Standart Cevap: puntişime park halinde çarptılar yardım

Çok geçmiş olsun.

E5553 cihazımdan gönderildi

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

1.4 easy olmasi lazim araciniz. Model ve km'ye göre o fiyat civarlarinda piyasa. Ama 40'a satan da var 32'ye de.
    Insallah işiniz rast gider hocam
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Öncelikle büyük geçmiş olsun, 35000 dediyse karşı taraf düşünmeden verin derim, çünkü yapıldıktan sonra satmak isteseniz de o fiyata zor satarsınız, bence iyi fiyat.
    Beklenen Şuan Düşünüyorum....
    2009 Fiat Grande Punto Fire Fun
    2006 Opel Vectra 1.6 essentia
    2011 Fiat Grande Punto 1.4 fire active

ERKAN ÇOBAN
    besyo3454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Yok
    Plaka
    59NC788
    Edilen teşekkür: 23

Arkadaşım istersen numaramı bırakıyım ara yardımcı olamaya çalışayım konu hakkında. 2 aracım perte çıktı tecrübeliyim 05449003454

D6603 cihazımdan gönderildi

sinan b.
    sinaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 40

Hocam aracın özellikleri ne? Model donanım şanzıman yakıt
    2012 Punto Easy 1.4 Fire and LPG

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

Malesef pert söz konusu değil gibi ama umarım pert raporu alabilirisin.Aracın kaç model? Değer kaybı davası açabilirisin 2 sene önce biraderin arabasına aldıktan 3 saat sonra çarpmışlardı baya uğraşıldı ama 2,300 civarı birşeyler almıştı.
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

agop demir
    msi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    34 JJ 8322
    Edilen teşekkür: 25

dün dün eksperle görüşme fırsatım oldu önden ve arkadan ağır hasarlı dedi.araç 2012 model 1,3 multijet easy daha 23475 kmde idi 2 sene evvel on kapı değişti arka kapınında sacı değişmişti serviste 2500 tl hasar kaydı çıkmıştı onun dışında herhangi bir şeyi yoktu arabanın.Severek kullanıyodum.Satmayıda düşünmüyodum.Ama malesef bu şekilde yapılsa dahi satmak istersem o fiyata satamam heralde.
    Konu msi tarafından (23/12/2015 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Alıntı msi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün dün eksperle görüşme fırsatım oldu önden ve arkadan ağır hasarlı dedi.araç 2012 model 1,3 multijet easy daha 23475 kmde idi 2 sene evvel on kapı değişti arka kapınında sacı değişmişti serviste 2500 tl hasar kaydı çıkmıştı onun dışında herhangi bir şeyi yoktu arabanın.Severek kullanıyodum.Satmayıda düşünmüyodum.Ama malesef bu şekilde yapılsa dahi satmak istersem o fiyata satamam heralde.
    Arkadaşıma bakiyorum 1.4 easy benzinli 33-36 bandinda geziyor fiyatlar. Dizel ve düşük km olmasi aracınızın avantaji ama benim de aracim bu hale gelse ben de binmek istemezdim heralde. Hem de hasar kaydindan dolayı satmaniz da zor olur. Imkaniniz olursa gene en güzelini alırsınız insallah..
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

agop demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    34 JJ 8322

Alıntı gorillaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşıma bakiyorum 1.4 easy benzinli 33-36 bandinda geziyor fiyatlar. Dizel ve düşük km olmasi aracınızın avantaji ama benim de aracim bu hale gelse ben de binmek istemezdim heralde. Hem de hasar kaydindan dolayı satmaniz da zor olur. Imkaniniz olursa gene en güzelini alırsınız insallah..
    aynen öyle eşimde binmek istemiyo bende ama içim yanıyo durduk yere aracım elimden gidiyo biz aracımıza çocuğumuz gibi bakalım gelsin biri vursun hala hazm edemedim.Bakalım hele bi parayı alıyım alabilirsem sedan araç almayı düşünüyorum.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Aracınızda normalde zaten hasar kaydı var bu nedenle 35000 TL mantıklı fiyat şu an satmak isteseniz yanlış anlamayın ama 2500 TL hasar kayıtlı ve değişenli bir araca çoğu kişi soğuk bakar. Bana kalırsa 35000 TL ye karşı tarafı razı edip bu işin içinden çıkın. Normaldede bu kaza olmadan önce satmak isteseydınız 35000 TL üzerini çok zor görürdü. Parça değişmiş araca çoğu kişinin bakış açısı olumsuzdur.

Araca gelirsek pert ile pert olmama arasında bir durum şase eğilmiş kupa desek ne kadar düzeltiysede eski airodinamiğinde olmayacak gibi çok dikkatli bakınca puntocu birisi hemen anlar.

Dediğim gibi 35000 TL ye razı ederseniz bence hiç zarar etmeden bu işin içinden çıkmış olursunuz.

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Standart Cevap: Puntişime park halinde çarptılar yardım

Volkan arkadaşa katılıyorum , önceki yorumumda da söylediğim gibi eğer karşı taraf 35000 tl teklif verdiyse hiç beklemeden satın derim, çok iyi fiyat hasar kayıtlı ve değişen parçası olan bir araca.
    Beklenen Şuan Düşünüyorum....
    2009 Fiat Grande Punto Fire Fun
    2006 Opel Vectra 1.6 essentia
    2011 Fiat Grande Punto 1.4 fire active

agop demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    34 JJ 8322

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan arkadaşa katılıyorum , önceki yorumumda da söylediğim gibi eğer karşı taraf 35000 tl teklif verdiyse hiç beklemeden satın derim, çok iyi fiyat hasar kayıtlı ve değişen parçası olan bir araca.
    Adamlardan haber bekliyorum bakalım verirseler yapıcam satışını vermezseler artık experin vereceği kararı bekleyeceğiz.Peki arkadaşlar normalde böyle bir kaza olmasaydı kaça verebilirdim aracı

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Adamlardan haber bekliyorum bakalım verirseler yapıcam satışını vermezseler artık experin vereceği kararı bekleyeceğiz.Peki arkadaşlar normalde böyle bir kaza olmasaydı kaça verebilirdim aracı
    dediğim gibi önceden hasar kaydınız var ve parça değişmiş. 35000 TL üstünü görmesi çok zordu. Bence 35000 Konusunda karşı tarafa diretin zaten alkollüymüş biraz üzerlerine giderseniz avukat aracılıyla bence alırsınız.

Fırat Özdeş
    cavalier79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 68

Çok geçmiş olsun ,
    Pert yada çalıntı durumlarında kasko firmaları araç bedellerini Kasko değer listesi üzerinden hesaplar , aracınız 2012 East 1,4 Fire ise kasko değer bedeli 31,620 Tl . Kssko firması poliçenizde "0" klozu var ise üretimi olan araç için bunu değerlendirir ama yok ise Max bu değer üzerinden , piyasada muadil 3 aracın fiyatını alarak size ortalama bir bedel vermek isteyecektir, Pazarlık yapsanız bile çook çook şanslı olsanızdaaaa kaskonuzdan alabileceğiniz MAx değer 31,620 . Bence göz ardı etmeyin planlarınızı buna göre yapın.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Herkese merhaba cumartesi akşamı evimde akşam yemeği yerken dışarıdan büyük bir gürültü geldi ve bir baktım park halindeki aracıma bir tane fiesta sol arkadan vurarak arabayı iki metre öteye fırlatmış ve önümdeki 3 araca arabanın yanında bulunan direğe ve direğe bağlı motora zarar vermiş.(vuran aracın kilometresi 100 km de takılı kalmıştı)Polis çağırdık ve tutanak tutuldu.Tutanakta aracı kullananda alkol çıktı.Bende araç kaskolu olduğu için o gece hemen çekiciyle servise çektirdim.Dünde gerekli evrakları içeri verip dosya açtırdım.Benim sizlerden ricam ben artık bu araca binmek istemiyorum.Aracın perte çıkmasını istiyorum ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
    Gecmis olsun 35 bini versun bi zahmet alkollu olarak kullanmayi biyor ucuz kurtulmus akli kit arkadas sikayetci olsaniz yeriymis neyse zaririnizi karsilasin da bi arkadasin arabaya vurduydu kirmizida tranporter alkollu cikti 20 liralik megane 25 lira saydilar sikayetci olmasinlar diye
    Alıntı gorillaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hanımdan dolayi benim de dilime Puntiş bi ara bayağı takilmisti. Baskasindan da duyunca gerçekten hosuma gitti ama bu sebepten görünce de cok üzüldüm.
    Elinizde bol bol resim olsun ve kasko firmaniza pert konusunda ısrarcı olun. Ama pert icin de hava yastigi, şase vs.sarti isteniyor. Insallah kolayca halledersiniz.
    Cok geçmiş olsun...
    Experden randevu istedim beraber exper yapalım diye dönüş yapmasını bekliyorum
    Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun

bana kalırsa pert yani enazından eksperler işlerini standart yapıyorsa buna pert vermeleri gerekir neden derseniz amcamın ford connct i vardı sağ önden bariyere bindirmişti stepnesini takıp aracı servise yürüyerek getirdik ama ısrarlarımıza rağmen pert verdiler şaside bi darbesi yoktu ön tampon kaput sağ far ızgara ön cam ve kaporta aksamında biraz hasar vardı hava yastığı bile patlamamıştı şimdi o araca pert verdilerse bu aracada verirler bence ama memlekette her iş doğru yapılmıyor...
    Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili servise çektiysen perte çıkar inşallah

Sol arka kapı ve bagaj kapağı düzelmez dicekler eminim, uğraşmıyorlar malum biliyorsunuz serviste.
    Sol arka çamurluğu söylemeye bile gerek yok.
    Ki Sadece dış kaporta değil, Şase resmen havaya kalkmış sol arkada.
    +Çeyrek karoser ister servis buna.

Tam seçemedim ama sağ arka kapı da deiğişecek derse epey masraf çıkartmış olur.
    Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızda normalde zaten hasar kaydı var bu nedenle 35000 TL mantıklı fiyat şu an satmak isteseniz yanlış anlamayın ama 2500 TL hasar kayıtlı ve değişenli bir araca çoğu kişi soğuk bakar. Bana kalırsa 35000 TL ye karşı tarafı razı edip bu işin içinden çıkın. Normaldede bu kaza olmadan önce satmak isteseydınız 35000 TL üzerini çok zor görürdü. Parça değişmiş araca çoğu kişinin bakış açısı olumsuzdur.

Araca gelirsek pert ile pert olmama arasında bir durum şase eğilmiş kupa desek ne kadar düzeltiysede eski airodinamiğinde olmayacak gibi çok dikkatli bakınca puntocu birisi hemen anlar.

Dediğim gibi 35000 TL ye razı ederseniz bence hiç zarar etmeden bu işin içinden çıkmış olursunuz.
    Alıntı cavalier79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun ,
    Pert yada çalıntı durumlarında kasko firmaları araç bedellerini Kasko değer listesi üzerinden hesaplar , aracınız 2012 East 1,4 Fire ise kasko değer bedeli 31,620 Tl . Kssko firması poliçenizde "0" klozu var ise üretimi olan araç için bunu değerlendirir ama yok ise Max bu değer üzerinden , piyasada muadil 3 aracın fiyatını alarak size ortalama bir bedel vermek isteyecektir, Pazarlık yapsanız bile çook çook şanslı olsanızdaaaa kaskonuzdan alabileceğiniz MAx değer 31,620 . Bence göz ardı etmeyin planlarınızı buna göre yapın.

LG-H815 cihazımdan gönderildi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12