18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sabitleme)

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

Standart Kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sabitleme)

iyi günler,
    2007 de sıfır aldığım ve severek kullandığım aracımı, değer verdiğim, tanıdığım birisine satmayı düşünüyorum.
    aracım new orlians mavisi.5 kapılı 75 beygir
    konfor paketli(4 cam elektrikli, kumandadan açılıp kapanabiliyor) ve orjinal hız sabitlemeli.
    tüm periyodik bakımları yetkili serviste yapılmış, tek elden kullanılmış.
    şu an 145,000 km de.
    2 kazası var.
    1. kaza:2009 ocak ayında, sol arka kapı, ve çamurluk tarafından hasar aldı.
    sol arka kapı değişti,sol arka çamurluk ve marşpiyel boyalı.
    yetkili serviste kaskodan 8000 tl masrafla tamir edildi.
    2. kaza:2009 şubat ayında önden hasar aldı.
    hava yastıkları açıldı. ön tampon, kaput değişti, çamurluklar boyalı
    yetkili serviste kaskodan 11,500 tl masrafla tamir edildi.
    her iki kazaya ait fotoğraflar ve servis kayıtları var.
    yaşı ve km itibari ile kaportada taş izi ve çizikler,
    direksiyon ve tuşlarda soyulmalar.
    koltuklarda lekeler...vs var.

şimdi;
    aracı değerinde satmalı, ne hakkından fazla, ne de eksik.
    ben de, alıcı da, mağdur olmamalı.
    sahibinden sitesine baktığımda 22-30 arası rakamlar değişiyor.
    gerçek fiyatları hiç bilmiyorum.
    benim aracımın fiyatı ne olmalı?
    ilk fırsatta fotoları da yükleyeyim.
    ilgi ve yardımlar için teşekkür edrim.

Emrey Zorunlu
    Emre9110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 9

Standart Cevap: kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sab

20 bin TL ye Tavan hariç komple boyalı 1 çamurluk bir arka tampon değişik dynamic paket güvenlik paketli(ESP yokuş kalkış asr vs) 1.3 6 ileri 90 hp aracı verdi adam almadım. Senin önden kazan var hava yastıkları açılmış 20 TL hasar kayıtlı aracı ederi bence max 18-19 bin TL.

fatih emekli
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi

Standart Cevap: kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sab

allah razı olsun. tek cevap veren sen oldun.
    bu arada o araba kaç moel di?

ilker emek
    emekilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 15

piyasaya çok hakim değilim ancak arada sahibinden de kendi şehrimdeki punto fiyatlarına göz atarım. eğer sizin aracınız kazasız olsa 24-25 civarı ederdi diye düşünüyorum. Ancak kaza ve değişenler düşünüldüğünde 21-22 arası olabilir.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Gözüken Max 22 gibi.
    Ki arkadaşınıza verecekseniz ve Baskı Balata ve Trigerin değişmediği gibi bir durum varsa biraz daha makul hale getirebilirsiniz.

---------------------------------------------
    DOD sanal ekspertize hep güvenirdim.
    Taaa ki bu araca bakana kadar.
    Aracnız DOD sanal expertizde 14000TL çıktı :s Yanlış yapmadıysam çok saçma bir rakam.

fatih emekli
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi

baskı balata ve triger kaç km de değişir?
    benim araba 145.000 km de değişip değişmediğini bilmiyorum.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskı balata ve triger kaç km de değişir?
    benim araba 145.000 km de değişip değişmediğini bilmiyorum.
    Baskı balata kullanıcıyla alakalı bir durum olup, çoğu kişi 100.000 i deviriyor.
    Ortalama 120-130.000i görüyor. En sık bu rakamlar duyuluyor, bu zamanlarda kaçırmaya başlıyor.
    Pek az kişi de 150.000km değerlerini görüyor.
    ***Bunlar bu zamana kadar tecrübe ettiğim segmentteki araçlardan gördüklerim.

Triger zinciri ise bu motorda 180.000'km'de değişiyor.
    Zincir gergileri kılavuzları devirdaim v kayışlar vb. 450-500TL Parça gidiyor.
    140.00-180 arasında genelde ses yapmaya başlıyor bu aralıklarda değiştiriliyor.
    Yaygın değişim ise 160.000, yani 180i beklemiyorlar.

Normal bakımdan epeyce fazla oluyor çünkü bu değişimler.
    Bakımlarına ödediğiniz fiyatları bir düşünün. En kötü ihtimal servise sorunca söyler.
    Normal Yağ bakımı 250TL
    Normal Periyodik Bakım 400-500TL

Baskı+Balata+Periyodik Bakım 700-1000TL gibi olur herhalde
    Trigeri y.servis değişseydi zaten mutlaka bilirdiniz, muhtemelen oha derdiniz Bu büyük ihtimalle değişmemiştir daha, çünkü daha vakti var.
    Trigerli
    Konu celenlee tarafından (04/12/2015 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

aynı araç 30 bine kadar var tabi kazalı ise piyasası düşüyor km de 145 binde ise bence 25 bin liradan kapıyı açın arkadaşınız diye 23-24 bin arası bi rakama bağlayın düşük vermenizde sizin zararınıza nihayetinde araç dizel ve sıkıntısız servis bakımlı bi araç 22 çok az arkadaş arasındaki muhabbet olmasa normal piyasada 26-27 bin lirayı zorlarım
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

fatih emekli
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi

21.5 dedim artık.
    sıkıntısız ama gerçekçi olmak lazım,
    kazalı araçlar değer kaybediyor maalesef.

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

arkadaş arası verirsiniz tabi ama bedava gitmiş hayırlısı olsun
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

timuçin soytürk
    timozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Titanyum Gri

Standart Cevap: Kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sab

Bencede iyi rakam vermişşiniz. Dizel 150.000teki punto için zaten min fiyat.

20.000e 90bg dizel kim vermiş. Kim almamış onu anlayamadım. 17-18 eski kasasını veriyorlar. 2006da olsa pert olsa bile o paralara kimse vermez diye düşünüyorum. Veriyorsada motor enjektör bi yerinde bi problem vardır. Ben o kadar araştırdım 4 farklı ile gittim 26.000tlye kadar çıktım. Tavan hariç boyayı kabul ettim. Temiz bulamadım. Mutlaka biryerlerinde bir oynama vardı. Tahminimce sizin araç min 22-23 eder diye düşünüyorum. Zaten etek altı boya ve 5.000-7.000 hasarlısı ort 25.000-28.000 arasında fiyatlar görüyorum. Malum sari sitede fiyatları düşük olan araçlarda illa bir halt çıkıyor. Tecrube ile sabit.

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Standart Cevap: Kazalı aracıma fiyat verebilir misiniz? 2007 1,3 mj dinamik(konfor pkt+hız sab

Alıntı timozz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

20.000e 90bg dizel kim vermiş. Kim almamış onu anlayamadım. 17-18 eski kasasını veriyorlar. 2006da olsa pert olsa bile o paralara kimse vermez diye düşünüyorum. Veriyorsada motor enjektör bi yerinde bi problem vardır. Ben o kadar araştırdım 4 farklı ile gittim 26.000tlye kadar çıktım. Tavan hariç boyayı kabul ettim. Temiz bulamadım. Mutlaka biryerlerinde bir oynama vardı. Tahminimce sizin araç min 22-23 eder diye düşünüyorum. Zaten etek altı boya ve 5.000-7.000 hasarlısı ort 25.000-28.000 arasında fiyatlar görüyorum. Malum sari sitede fiyatları düşük olan araçlarda illa bir halt çıkıyor. Tecrube ile sabit.
    2006 1.3 90 HP Dynamic 138.000 km'deki bu aracımı ses sistemi ve gördüğünüz şekildeki gibi 18,900'e almıştım. 5 parça boya, değişeni ve hasar kaydı hiç yoktu

Çoğu ilan sahibi birbirlerinin fiyatını bakıp fiyat ekleyip duruyorlar. Araç başına gidince ilanda yazan rakamdan 2-3 liraya araç almak mümkün hemen hemen..

Misal şu ilan sahibi aracı 24,750 TL'ye bıraktı telefonda uzun pazarlık sonrası. Araba yokuş kalkış desteğine kadar dolu ve ilan fiyatına bakın

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Emotion 2007 Model 27.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 220562652
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

yaşar kumru
    yassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

bırakır tabi kardşm fıatın 2 eli olü arayan soranmı varki aldığın fiyata asla satamassın hiçbir modelini ben kısa zamnnda anladım bunu malesef .bi opel reno bile araştırsan 500 tlden fazla ınmiyolar çunku araçlar p.çekmek gibi satılıyor

Emrey Zorunlu
    Emre9110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 9

Ben almadim 20 bine. 2007 1.3 6 ileri 90 bg. Celik jantli dynamic + guvenlik paketli(esp yokus kalkis 2 hava yastgi fazladan). Araca 22.300 e anlasmstim sahibi 2 parca degisen on tampon boyali demisti. Ekspertize soktuk tavan haric komple boyali dedi. Hasar kaydi 2900 TL idi sadece. Arac sahibi 20 ye kadar dustu el sıkıstk almadim foruma buraya sorayim diye. Ekpertiz zinciri degiscek bi kac bisey daha degscek dedi 2000 lira masrafin olur dedi. Vazgectim bende. Elimde ekspertiz raporu mevcut 200 lirami ver sana sonucu ve adamin iletisim bilgilerini vereyim

timuçin soytürk
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Titanyum Gri

Siz numarayı pm atın

HTC Desire 500 cihazımdan gönderildi

ALI ORS
    ORS15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 257

arkadaşlar iki ay önceye göre araç fiyatları arttı mı? bana mı öyle geliyor. İki ay önce 26-27 araçlar şimdi 30-31 gibi rakamlar istiyorlar. Yada 38-39 gibi rakam isteyenler şimdi 44-45 istiyorlar anlamadım. siz ne düşünüyorsunuz?

timuçin soytürk
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Titanyum Gri

Sıfır araçlardaki yükseliş bunu tetikledi sürekli bir tırmanış var. Yılsonu kampanyalarıyla bile şu anda Punto 1.3 Mj 50 bin (popstar) liste fiyatı. 48lere alınır sanırım. Fakat 2016da da tırmanış devam edeceğine benziyor. ikinci elde buna paralel olarak yükseliyor. Bütün araçlar için durum bu. Yaza doğru bu tırnamnış biraz daha dikleşir muhtemelen. Ötv ve kdvde herhangi bir değişme yoluna gidilmezse ve tabiykide fed ve birleşmiş milletlerde öyle radikal bir karar almazsa. Kurlarda büyük bir dalgalanma develasyon veya revaliasyon olmadığını sayarsak. Küresel ekonomiye güven olmuyor. . Geçmişte Japon Yeni (Büyük develasyon) ve yakın tarihte İsviçre frangı (sabit kurdan dalgalı kura geçiş).

Şu sıralar sıfır alma zamanı ama ona rağmen ikinci ele yönelmeler var.

ALI ORS
    ORS15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 257

Sıfır araçlardaki yükseliş bunu tetikledi sürekli bir tırmanış var. Yılsonu kampanyalarıyla bile şu anda Punto 1.3 Mj 50 bin (popstar) liste fiyatı. 48lere alınır sanırım. Fakat 2016da da tırmanış devam edeceğine benziyor. ikinci elde buna paralel olarak yükseliyor. Bütün araçlar için durum bu. Yaza doğru bu tırnamnış biraz daha dikleşir muhtemelen. Ötv ve kdvde herhangi bir değişme yoluna gidilmezse ve tabiykide fed ve birleşmiş milletlerde öyle radikal bir karar almazsa. Kurlarda büyük bir dalgalanma develasyon veya revaliasyon olmadığını sayarsak. Küresel ekonomiye güven olmuyor. . Geçmişte Japon Yeni (Büyük develasyon) ve yakın tarihte İsviçre frangı (sabit kurdan dalgalı kura geçiş).

Şu sıralar sıfır alma zamanı ama ona rağmen ikinci ele yönelmeler var.
    evet haklısın dünya konjektörü durmadan değişiyor, sırada fed 'in faiz artırması var, dünya da bunu bekliyor. onlarda şu faizi artıramadı gitti bir senedir. o zaman şu kanaate mi vardık iki ay öncesine göre fiyatlar 2 ila 3 bin civarında arttı.