Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 1.4 Punto Evo Multıair satılmıyor!

yaşar kumru
    yassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Araştırma İnceleme 1.4 Punto Evo Multıair satılmıyor!

slm arkadaşlar 3 4 ay önce 1.4 multıair 105 hp olan aracımı aldım arabadan herşeyi ile memnunum yakıtı gidişi harika ozellikleri ile de dolu bir araba ama gel gelelim satmaya kara verdim ihtiyaçtan dolayı..

alırken çabuk satarım diye almıştım yanılmışım 10 gundur 1 kişi bile aramazmı yav .2012 model beyaz koltukları kırmızı herşeyiyle orjınal 37 binde fiyat olarak 36 bin tl yazdım bir kişi msj attı 35 bin verdi oda gelmedi acaba tutulmuyormu yoksa piyasamı durgun fazla fiyatta yazmadım kasko değeri 37500 yardımcı olacak arkadaş var mı acaba neden(

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Standart Cevap: 1.4 Punto Evo Multıair satılmıyor!

hocam aynı araç bende de var süper acil ihtiyac yoksa satma her zaman bulamzsın iyisini bu ara millet sıfıra yöneldi her firma kampanyada su an kota tutturmaları lazım bende olsam sıfıra yönelirdim piyasada ölüydü zaten bartı fiyatlar millet fiyatları görünce almıyor ben bu aracı eylül 2013 'te 28.000TL. ye aldım eğer sizde bu fiyatlara yakın aldıysanız ilanın fiyatı düşürün iki lira aşağı verin doğru fiayata gitsin yoksa neden alınmasın

burcin karabacak
    burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    06EC1150
    Edilen teşekkür: 9

2011 55binde dizel tam paket cam tavanından esp paketine ne varsa bulunan aracimi 36 bine aldım. Benzinli icin bence yüksek hocam tabi bu sadece benim fikrim

Saygilar

SM-N920C cihazımdan gönderildi

EVO fire 1.4 8V LPG
    ethemyigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 76

tam yılsonu sıfır aracların kampanyalı ucuz zamanı 37 nakıt veren sıfır alır uzerıne faızsız kampanydanda 12 ay vadeye girer en azından sıfır arac

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Birde lpg ye tam uyumlu degil formlarda okudugum kadariyla belli bir kmden sonra motorda masraf actigi yazilmisti. Sayet benzinli almak istesem lpg ye uyumlu olmasi nedeniyle fire alirdim.

Hakan Ünal
    khanunl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 174

Alıntı yassar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 3 4 ay önce 1.4 multıair 105 hp olan aracımı aldım arabadan herşeyi ile memnunum yakıtı gidişi harika ozellikleri ile de dolu bir araba ama gel gelelim satmaya kara verdim ihtiyaçtan dolayı..

alırken çabuk satarım diye almıştım yanılmışım 10 gundur 1 kişi bile aramazmı yav .2012 model beyaz koltukları kırmızı herşeyiyle orjınal 37 binde fiyat olarak 36 bin tl yazdım bir kişi msj attı 35 bin verdi oda gelmedi acaba tutulmuyormu yoksa piyasamı durgun fazla fiyatta yazmadım kasko değeri 37500 yardımcı olacak arkadaş var mı acaba neden(
    Sezon kışa girdiği için ve otomobil firmalarının cazip yıl sonu kampanyaları sebebiyle satış hususunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Malum sitenin fiyatlarını baz aldığınız zaman aracınızı satmak istiyorsanız piyasadan biraz yüksek kalabilirsiniz.Sebebi aracını satmak isteyen arkadaşlar buradan birbirlerini takip ederken farkında olmadan fiyat balon gibi şişmesine sebep oluyorlar.Benim size tavsiyem aracınızı galerici arkadaşlara gösterin verdikleri fiyatın üzerine 1500 ile 3000 TL üzerinde ilave edip şansınızı satış konusu üzerinde öyle deneyin.Kolay gelsin.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Alıntı khanunl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon kışa girdiği için ve otomobil firmalarının cazip yıl sonu kampanyaları sebebiyle satış hususunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Malum sitenin fiyatlarını baz aldığınız zaman aracınızı satmak istiyorsanız piyasadan biraz yüksek kalabilirsiniz.Sebebi aracını satmak isteyen arkadaşlar buradan birbirlerini takip ederken farkında olmadan fiyat balon gibi şişmesine sebep oluyorlar.Benim size tavsiyem aracınızı galerici arkadaşlara gösterin verdikleri fiyatın üzerine 1500 ile 3000 TL üzerinde ilave edip şansınızı satış konusu üzerinde öyle deneyin.Kolay gelsin.
    +++ aynen katılıyorum. Malum sitelerde millet şişiriyorda şişiriyor. Malını satmak için fiyat yazan çok beklemiyor.

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

km az ama benzinli için yinede yüksek fiyat bence
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

teşekür ederim arkadaşlar dizel acaç aradım bu aracı almadan once ama hepsi üçkağıtçı çıktı benim şansıma km düşürülenlermi enjektorleri bitiklermi dersin kazalıyı kendi yaptırıp kazasız diyenlermi dersin. bende gittim galeriden bu multıairi aldım kızdım 35 bine aldım tam. 35750 dedmişti.. zten oraya 36 yazdım ama benim pazarlık payı yuksek olduğundan 36 yazdım.. tutulan araçların hepsi uçmuş örnğn.clio 1,4 rxt 2001 modele 22 bin istiyor aradım 500 tl zor düştü. çok uçuk fiyat yazmadıım aşağı yuları değerini yazdım .kimse kısa vadede zarar etmek istemez aracından kasko değer 37500 çıkıyor. neyse kullandığıma sayıp fiyatı düşürüp tekrar deneyim .kolay gelsin.bu arada bununla kafa kafaya değiş yapacağım dizelde düşünuyorum aslında corsa1,3 ler punto 13multijet arasında kaldım clio 1,5 dci hangisini tavsiye dersiniz bıraz hıslısını severim bunun uzun yol yakıtı 100 km ile giderken5,5 litre uzun yolda yakmıyor ama şehir içi 8litreye çıkıyor biraz seri kulanıyorum tabi

Micheal Stonebridge
    stonebridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Dizel versiyonu 32 ile 36 arasında gezerken millet neden benzinlisine 36 versin ki.

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

dizelede guvenilmiyor işte tanıdık olması lazım her an enjektor masrafın çıkabilir ve uzun vadede sen olsan 150 200 bin kmye gelince hangisini daha kolay satarsın.ve içi dışı aynı olan punto km düşük dizler nerde32 bin tl bak bakalım bana eski makyaj kazalı ve yuksek km araçları yazma kardşm 1,4 fireler 30,34 arası
    Konu yassar tarafından (30/11/2015 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.

Micheal Stonebridge
    stonebridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

1.3 sıfır easy donanım puntoyu 2014 model 39 a aldım. sen ne diyorsun. o zaman benim araba senin değişine göre 45 mi oldu.

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

fyatlara bakabilirsin 45 olmadıysada şaun aldığın fiyatlara yakın 2 elleri yani zararın yok enflasyon nedecen

BURAK KOCAK
    burakkocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 7

Bence aracin hakeden degeri kaskodan cikan degerine kiyaslayarak aracin durumuna göre 2 yukari 2 asagi oynar ama onun altinda kimse saglam ve temiz aracini ucuza vermek istemez. Bende ayni aracin 2010 multiair dynamic modelini kullaniyorum ve memnunum. Istersen güc istersen ekonomi ve ici dolu dolu. Ben uzun yolda 130-140-150 arasi geziyorum ve 6.5 i gecmiyor. Ama bu zamanlar bu fiyata satman zor, kampanya zamani ve herkes elindekini satiyor, piyasada araç cok ve fiyat düşüyor. Yerinizde olsam yazi bekler ve degerinde satmayi düsünürdüm. Her atin bir binicisi vardir, illa ki satarsiniz

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

teşkr edrim kardşm ihtiyacım olduğundan satıyorum işte yoksa satılmayacak araba. gerçekten kulanmayan kötüler punto evoyu hele bu multıair daha da başka olmuş 3500 4000 devirden sonraki o sesi duyunca içim gidiyor valahi bakalım 34750 ye kadar duştum alan olmassa kullanırım . çünkü tekrar almaya kalksam bulamam belki temiz ve fiyatı uygun olanı. değerini bilmek te onemli tabi.

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

arabaya satamadıkya tuhh 34 e kadar indik ne arayan ne soran oldu fıata ilk bulaşmam oldu baharda tekrar koycam bidaha asla bulaşmam 2 eli oluymuş şimdi anladım.. bi clio olsaydı 10 kere satmıştım

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı yassar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabaya satamadıkya tuhh 34 e kadar indik ne arayan ne soran oldu fıata ilk bulaşmam oldu baharda tekrar koycam bidaha asla bulaşmam 2 eli oluymuş şimdi anladım.. bi clio olsaydı 10 kere satmıştım
    dostum o iş öyle değil amcamda cilo 4 var hemde senin ki gibi benzinlide değil dizel 2,5 aydır satamıyor arayan var ama hepsi mezarcı istediği fiyatta öyle uçuk değil yani olay fiat ta değil şuan piyasada ayrıca benzinli araçlara hele birde lpg uyumu fazla iyi olmayan (multiair gibi) araçlara kimse fazla yönelmiyor

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yaşar kumru
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

yandık desene dod 31 bin verdi hele baharı bekleyim çok şaşırdım bu olaya vallahi olmassa zararına verip kurtulcam

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

arkadaşlar benimki multiair ve brc lpg li 1.5 yil oldu takalı 20 bin km. den fazla yaptım Maşallahı var tık yok lpg uyumu sorunu yok uygun kit iyi marka iyi usta bulursanız tavsiye edereim şehir içi 22 kuruş yakıyor km. de muhendisliğine guvenmeyen firmalar ustalar uyumsuz diyor italyanlar lpg uyumsuz motor yaparmı mübarek işi takan ayar veren ustada güzelde yapar mındar da eder

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimki multiair ve brc lpg li 1.5 yil oldu takalı 20 bin km. den fazla yaptım Maşallahı var tık yok lpg uyumu sorunu yok uygun kit iyi marka iyi usta bulursanız tavsiye edereim şehir içi 22 kuruş yakıyor km. de muhendisliğine guvenmeyen firmalar ustalar uyumsuz diyor italyanlar lpg uyumsuz motor yaparmı mübarek işi takan ayar veren ustada güzelde yapar mındar da eder
    +++
    Konu feyzullah tarafından (07/12/2015 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon