14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Fiat 500X nasıldır?

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Standart Fiat 500X nasıldır?

Arkadaşlar selamlar haberiniz vardır fiat 500x bir süredir bayi bayi gezdirip tanıtım yapıyorlar ben işten vakit ayırıp test sürüşüne katılamadım ama gördüğüm kadarıyla arabaya herkes iyi diyor....... Test sürüşüne katılan var mıdır bu 500x nasıl arabadır bilginiz var mı?........... Birde bu bayilerde tanıtımı yapılan popstar modelimi yoksa cross county modeli mi??

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

İstedikleri kadar reklam yapsınlar isterlerse kapı kapı gezdirsinler. Fiat marka lüks araç tutmaz. ekonomik ama tasarımı hoş bir model yaparlarsa satar yoksa orta direk diye tabir ettiğimiz kesimden üst sınıflara hitap eden araçları alabilecek paraya sahip insanlar o kadar para verip fiat almazlar. Mesela mont var fiatın kaç tane gördünüz yollarda. ben bir tane gördüm oda geçen ay işyerinin otoparkında o kadar.

zenginsin paran var mini cooperın countryman modelini mi alırsın 500x mi?
    See you in the future, if there is one...

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

O fiyat etiketi ile yorum yapamıyorum ben de.

şükrü t
    punto57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 61

popstar düşük versiyon değil mi,
    o zman cross... olan

bence renault araçlardan güzel duruyor,

ama
    param olsa da almam,

zevk mevzusu

ama yine de mini alacak olsam 500 x derim

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı darktiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstedikleri kadar reklam yapsınlar isterlerse kapı kapı gezdirsinler. Fiat marka lüks araç tutmaz. ekonomik ama tasarımı hoş bir model yaparlarsa satar yoksa orta direk diye tabir ettiğimiz kesimden üst sınıflara hitap eden araçları alabilecek paraya sahip insanlar o kadar para verip fiat almazlar. Mesela mont var fiatın kaç tane gördünüz yollarda. ben bir tane gördüm oda geçen ay işyerinin otoparkında o kadar.

sana katılmıyorum valla bende satılmaz demiştim ama fiat son dönemde iyi satıyor bağdat caddesinde her taraf 500 ve 500L kaynıyor kendi sınıfında mpv 500L en iyi satanlardan biri istersen bakabilirsin en uygun 500L 63 den başlıyor ayrıca mont ta bence iyi satıyor ist.da hatırı sayılır derecede görüyorum son olarak countryman ile 500X in fiyatının aynı olduğunumu sanıyorsun ? 500X in fiyatı o sınıfa göre normal ve rakibi countryman değil juke,captur,mokka gibi araçlardır bilmeden yorum yapmak bu olsa gerek

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Bence tasarım olarak gayet güzel, ayrıca Jeep Renegade ile de aynı platformu kullanıyor.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Ben fotoğraflardan tasarımını beğendim ama tabi kendini görmek lazım fiyatlar şimdilik dediğiniz gibi yüksek duruyor ama genelde lansman dönemlerinde ilk satışlar ucuz olabiliyor...........

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

farları beğenmedim.fiyat yüksek

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana katılmıyorum valla bende satılmaz demiştim ama fiat son dönemde iyi satıyor bağdat caddesinde her taraf 500 ve 500L kaynıyor kendi sınıfında mpv 500L en iyi satanlardan biri istersen bakabilirsin en uygun 500L 63 den başlıyor ayrıca mont ta bence iyi satıyor ist.da hatırı sayılır derecede görüyorum son olarak countryman ile 500X in fiyatının aynı olduğunumu sanıyorsun ? 500X in fiyatı o sınıfa göre normal ve rakibi countryman değil juke,captur,mokka gibi araçlardır bilmeden yorum yapmak bu olsa gerek
    Ben fiyatları aynı demedim kardeşim. Şu insanları anlamadan bilmiyor tarzi yorumları şu forumda bir bıraksanız keşke. Herkesin kendi düşüncesine saygılı olmak gerek değilmi?
    See you in the future, if there is one...

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı darktiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

katılıyorum..Fiat denince insanların aklına linea palio Albea punto geliyor. Bence Fiat bu sınıfa üst sınıftan daha çok önem vermeli zira hitap ettiği müşteri profili de bu. Geçenlerde Fiat bayiinde 58 milyar diyor linea ya.. bu paraya farklı markalardan neler alını bir düşünelim??bu söylediklerim Fiat ın üst segment araçların kalitesiz olması demek değildir. Aksine mont olsun bravo olsun gerçekten kaliteli araçlar gittim inceledim çok beğendim. Bravo bana alman kalitesi imajı verdi ve motoru da çok iyi. Fakat üst segment kullanıcıları hayalindeki araçlara yönelirler ve çoğu insanın hayali de mini , Mercedes , BMW , wv , Audi , Alfa Romeo gibi araçlardır ve Fiat ın Türk insanı üstündeki imajı da etkilidir...60 milyarın üstünde bence Fiat bu nedenlerden dolayı tutunamaz ki bence de çok çok tutunmak istediğini düşünmüyorum..

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Standart Ce: Fiat 500X nasıldır?

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum..Fiat denince insanların aklına linea palio Albea punto geliyor. Bence Fiat bu sınıfa üst sınıftan daha çok önem vermeli zira hitap ettiği müşteri profili de bu. Geçenlerde Fiat bayiinde 58 milyar diyor linea ya.. bu paraya farklı markalardan neler alını bir düşünelim??bu söylediklerim Fiat ın üst segment araçların kalitesiz olması demek değildir. Aksine mont olsun bravo olsun gerçekten kaliteli araçlar gittim inceledim çok beğendim. Bravo bana alman kalitesi imajı verdi ve motoru da çok iyi. Fakat üst segment kullanıcıları hayalindeki araçlara yönelirler ve çoğu insanın hayali de mini , Mercedes , BMW , wv , Audi , Alfa Romeo gibi araçlardır ve Fiat ın Türk insanı üstündeki imajı da etkilidir...60 milyarın üstünde bence Fiat bu nedenlerden dolayı tutunamaz ki bence de çok çok tutunmak istediğini düşünmüyorum..
    bende kesınlıkle sıze katılıyorum. babam cıddı cıddı dusunuyordu ve test etmeye gıttık.yalnız test ıcın sadece 1km parkuru varmıs dedım bısıklet mı suruyoruz.fıat a bıraz once bu konuda maıl attım. babamı vazgecırdım aractan ama neden?? kesınlıkle cok kalıtelı arac bu net! juke hele hele capture kesınlıkle rakıbı olamaz.500x cok ılerde bence bu parayı hakedıyor fakat ıkıncı elı tam bır muamma! dedım babama bekleyelım bı alsın mıllet olmadı ıkıncı el alırız. yalnız satıs yapmaya calısan kadın ben bunu cok satarım zaten dedı bende mersın de( 1.5 mılyon nufus) bundan 20 tane satın opun basınıza koyun dıyıp cıktım...anlamadıgım taraf bu ozguven bu kustahlık nerden gelıyor.ozellıkle showroom dakı kısılerde. daha bravo nun satıstan kalktıgını bılmıyorlar gelmıs bana arac satıyor. maalesef kı hala FIAT sevıyorum! cok ıstıyorum baska markaya gecmeyı sırf bu satıs polıtıkaları yuzunden ama olmuyor!

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kesınlıkle sıze katılıyorum. babam cıddı cıddı dusunuyordu ve test etmeye gıttık.yalnız test ıcın sadece 1km parkuru varmıs dedım bısıklet mı suruyoruz.fıat a bıraz once bu konuda maıl attım. babamı vazgecırdım aractan ama neden?? kesınlıkle cok kalıtelı arac bu net! juke hele hele capture kesınlıkle rakıbı olamaz.500x cok ılerde bence bu parayı hakedıyor fakat ıkıncı elı tam bır muamma! dedım babama bekleyelım bı alsın mıllet olmadı ıkıncı el alırız. yalnız satıs yapmaya calısan kadın ben bunu cok satarım zaten dedı bende mersın de( 1.5 mılyon nufus) bundan 20 tane satın opun basınıza koyun dıyıp cıktım...anlamadıgım taraf bu ozguven bu kustahlık nerden gelıyor.ozellıkle showroom dakı kısılerde. daha bravo nun satıstan kalktıgını bılmıyorlar gelmıs bana arac satıyor. maalesef kı hala FIAT sevıyorum! cok ıstıyorum baska markaya gecmeyı sırf bu satıs polıtıkaları yuzunden ama olmuyor!
    1km test sürüşü parkuru mu olur? Gerçekten bu bayiileri anlamak zor.

Fiat 500, 500L, 500X serisiyle hiçbir zaman hedeflediği rakamlara ulaşabileceğini sanmıyorum, ikinci el dediğiniz gibi muamma 500L'ler 60'ar binden sahibinden de ilanları aylardır duranlar var. 500X için reklam vs. çalışmaları güzel ancak bu fiyat ve müşteri politikalarıyla hedeflerine ulaşmaları Türkiye şartlarında güç.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Onur Koçyiğit
    katip onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 115

Geçen hafta 1.6 120 hp olan modelinin test sürüşüne çıktım, spor mod'da arabanın alt devirleri çok iyi, performans güzel, virajlarda araç acayip güven veriyor, malzeme kalitesi ve donanım çok çok iyi ama ne olursa olsun aracın fiyatı yüksek. (76.000 TL küsur).. test sürüşüne çıkın derim, ücretsiz olduğundanmıdır nedir çok keyifli geldi

Özkan DİMLİOĞLU
    ozzz2110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

montta aslında safkan bir Fiat değil diye hatırlıyorum.
    Dodge Journey aslında.
    ----------------------------------------------------------
    2012 Toyota Auris 1.4 D4d - 2008 Fiat Grande Punto T-Jet Dynamic