6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Puntodan çok memnunum

alp ergün
    icedes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

Standart Puntodan çok memnunum

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır konuları okuyorum ama bir şey yazamıyorum, 3 yılı aşkın bir süredir 0 olarak aldığım 2012 model punto evo marka otomatik vites aracımı severek kullanmaktayım. Sizlerle bazı deneyimlerimi paylaşmak istedim;

Aracımı çok severek kullanıyorum, ben o zaman biraz fark verdim mylife modelini almıştım, iyi ki de vermişim bu farkı özellik açısından oldukça tatmin edici. Sadece kol dayama da olsaydı keşke demiştim. Onuda Kavaklıdere oto'dan 250 TL gibi makul bir ücrete 2013 yılında taktırdım.

Araçta bu zamana kadar bir problemle karşılaşmadım. Otomatik vites gayet iyi geçişleri güzel, tabi bu aracın yarı otomatik olduğunu unutmamak lazım, tam otomatik gibi asla olmaz.

Servis ve ufak tefek sorunlar için Kavaklıdere oto muhteşem bir yer. Ben bu kadar makul ve bu kadar güler yüzlü bir hizmet görmedim. Aracın garantisini de burada uzattım ve 1 yılda kesin uzatacağım. Lastik değişimini bile burada yapıyorum, Karabükte oturmama rağmen bu servise geliyorum. Bir sıkıntı olursa hemen servisi arıyorum ve yardımcı oluyorlar.

Karabükte oturduğum için çok fazla km yapmıyorum ev ve iş yeri yakın şuan araç 38.000 kmde. Zamanından önce servise giriyorum. Bu km'nin çoğu şehirler arası yolda yapıldı. Tabi bunlarda aracın performansını ve memnuniyetimi arttıran faktörler.

Araçtaki tek kusur bagajın biraz küçük olması, bunu çocuk olduktan sonra anladım ama bunu kabullenip ona göre eşya alırsanız sorun olmuyor.

Bir çok kişiye araçtan memnunun dediğimde yada fiat puntom var dediğimde suratlarında bir garipseme ifadesi oluyor. Ama gerçekten ben aracımdan memnunum. İlerde aracımı satarsam sadece bagaj yetmediği için satarım...

Umarım sizlere bu deneyim ve öneriler yardımcı olur.

İyi günler...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Mutlu mesut binin aracınıza inş. Allah kaza bela vermesin

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

şükrü t
    punto57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 61

Alıntı icedes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır konuları okuyorum ama bir şey yazamıyorum, 3 yılı aşkın bir süredir 0 olarak aldığım 2012 model punto evo marka otomatik vites aracımı severek kullanmaktayım. Sizlerle bazı deneyimlerimi paylaşmak istedim;

Aracımı çok severek kullanıyorum, ben o zaman biraz fark verdim mylife modelini almıştım, iyi ki de vermişim bu farkı özellik açısından oldukça tatmin edici. Sadece kol dayama da olsaydı keşke demiştim. Onuda Kavaklıdere oto'dan 250 TL gibi makul bir ücrete 2013 yılında taktırdım.

Araçta bu zamana kadar bir problemle karşılaşmadım. Otomatik vites gayet iyi geçişleri güzel, tabi bu aracın yarı otomatik olduğunu unutmamak lazım, tam otomatik gibi asla olmaz.

Servis ve ufak tefek sorunlar için Kavaklıdere oto muhteşem bir yer. Ben bu kadar makul ve bu kadar güler yüzlü bir hizmet görmedim. Aracın garantisini de burada uzattım ve 1 yılda kesin uzatacağım. Lastik değişimini bile burada yapıyorum, Karabükte oturmama rağmen bu servise geliyorum. Bir sıkıntı olursa hemen servisi arıyorum ve yardımcı oluyorlar.

Karabükte oturduğum için çok fazla km yapmıyorum ev ve iş yeri yakın şuan araç 38.000 kmde. Zamanından önce servise giriyorum. Bu km'nin çoğu şehirler arası yolda yapıldı. Tabi bunlarda aracın performansını ve memnuniyetimi arttıran faktörler.

Araçtaki tek kusur bagajın biraz küçük olması, bunu çocuk olduktan sonra anladım ama bunu kabullenip ona göre eşya alırsanız sorun olmuyor.

Bir çok kişiye araçtan memnunun dediğimde yada fiat puntom var dediğimde suratlarında bir garipseme ifadesi oluyor. Ama gerçekten ben aracımdan memnunum. İlerde aracımı satarsam sadece bagaj yetmediği için satarım...

Umarım sizlere bu deneyim ve öneriler yardımcı olur.

İyi günler...
    Yarı otomatik, (robotlu)
    tam otomatikten bence çok daha iyi

clio tam otomatiğim vardı.
    Sürekli vites değiştirmek için gaza basmak lazımdı.

50 TL lik benzinle 100 Km gitmediği oluyordu. sıkışık trafikte.
    ben de de otomatik dizel var,
    gayet memnunum bir haftalık deneyimimden

Kazasız belasız kullanın inşallah

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet mehmet
    mehmet mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 4

Güle güle binin.Kim ne derse desin Punto sınıfına göre güzel araç.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Allah mutluluğunuzu daim etsin herkesin tabiki.. Kazasız belasız sürüşler..

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

güle güle binin..benimde araç 2011 model, sıfır almıştım.bende çok memnunum .şu ana kadar beni hiç üzmedi.
    km 100 bine dayandığı için satmak istiyorum ama bi taraftanda puntomdan ayrılacağımdan içim cızz ediyor

12. Bu mesaj için teşekkür edenler: