Sayfa 4/11 İlkİlk 12345678 ... SonSon
215 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Punto Göğüs Çatlağı (Toplu Şikayet)

Emre Türkmen
    punto1389 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Benimde 2008 model var ama öyle bir catlak olusmadi ama arkadaslari bu hususta destekliyorum

Kâzım Kuzucu
    kazimkuzucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    27BT218

21-Kazım Kuzucu GP 2006 Gaziantep

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

Emsal teşkil etmesi için değişimin yapıldıgına dair evrak vermediler çok ısrar ettim ama nafile ücretsiz değişimin evrakı verilmez gibilerden konusup durdular.
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

. .
    Ozdede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 4

Gülen Yüz

Alıntı kalite kontrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emsal teşkil etmesi için değişimin yapıldıgına dair evrak vermediler çok ısrar ettim ama nafile ücretsiz değişimin evrakı verilmez gibilerden konusup durdular.
    Geçmiş olsun öncelikle Sosyal medyada nerde yaptın şikayetini

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Arkadaşlar puntom yok ama sizleri destekliyorum kaç paralık malzemeki sorun çıkanı degiş gitsin araca 30 ila 40 milyar para almıssın samimiyetimle söylüyorum onun maliyeti 5 tl bilemedin 10tl madem paran yok 10tl kargo ücreti diye bi bahane uydurda milletin işini gör
    ligin önde gideni koç zihniyeti işte sattım kurtuldum mantıgı var adamlarda arayalım sizler için heryere mail atalım gerekirse italyanca bilen biri yardımcı olsun italyadaki fabrikasına mail atalım inanınki onlarbukonuya duyarsız kalmazlar sizler için yapmaya hazırız saygılar...
    Konu thevahsi tarafından (07/02/2015 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

Alıntı Ozdede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle Sosyal medyada nerde yaptın şikayetini
    sosyal medyada heryere yazdım fiat türiuenin sayfalarının heryerine şikayet yazdım.şikayetvar. italya fiata vs. yani sıkıştırmak lazım az
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

h. mutlu
    rodopian16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 64

ben gördüğüm her puntonun torpido kısmına bakar oldum...Böyle dandik iş mi olur?

Uğur Ş.
    egeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

bende catlak olmadigi icin su an sadece sizi destekliyor ve sayfayi takip ediyorum. umarim emsal karar alinarak ileride de bu sorunla karsilasildiginda cozum bulunur. bu isi tecrubeli ya da mumkunse hukukcu bur arkadasa devretmek gerektigini dusunuyorum.

ALİ DEMİR
    alidemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 40

bende de yok çatlak ama gerçekten buradan okuduklarımla üzülüyorum.. ilgililerin bu tür şikayetlerin arkasında durmalı , demek ki malzeme kalitesi o parça da düşük. Bunca şikayet sonrası arkasında durulmalı
    sonuçta müşteri memnuniyeti diye bir şey var. aracımı bakıma götürdüğümde servise bu konudaki sizlerin şikayetlerini dile getireceğim.

. .
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri

Evet arkadaşlar yapmış olduğum şikayetler sonucu fiat bugün beni aradı. Sorunlu parçayı benim ücret ödeyerek yaptırmamı ve sıfır araç alımında o tutar kadar indirimin yapılmasını teklif etti. bu teklif karşısında gerçekten duygusal anlar yaşadım.

ALİ SARITEKİN
    ali saritekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35V SA 961

slm Mehmet kardeş takiteyim bilgine....

. .
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı ali saritekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm Mehmet kardeş takiteyim bilgine....
    Ali bey hoş geldiniz aramıza.

zafr gvn
    zafer0060 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 14

bi çatlak punto daha yazabilrsiniz oraya . takipteyim.

cem bahadır kofoğlu
    cembahadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

italyanın mail adresini bilen varsa yollasın bende bi mail atıcam

. .
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı cembahadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    italyanın mail adresini bilen varsa yollasın bende bi mail atıcam

customercareinternational@fiat.com

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

1- Ozdede
    2- Kalite kontrol
    3- Gpemree
    4- Canbalkan59
    5- Turker
    6- Erenemre
    7- Loginuser
    8- Gokhan demrc
    9- Cihankardes
    10- Teewty
    11- Dkaplan025
    12- Stuncay
    13- Operatormurat
    14- Bthnslck
    15- ByLabTek
    16- Solitude
    17- Peaper
    18- Aliscecen76
    19- Sitkipehlivan
    20- Rodopian16
    21- Kuday
    22- zamzamzuma
    23- kazımkuzucu
    24- ali saritekin
    25- zafer0060
    26- cembahadir

Altan CES
    aaaccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 14

Benim aracımda çatlak değil fakat o bölgede şişlik mevcut her sene sıcaklarda çatlak olarak değişecekmi diye bakıp duruyorum, bugünde çatlamadı diyorum. Beni de ekleyin destekliyorum konuyu.

tayfun ilhan
    tappus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Siyah

arkadaşlar merhaba;

2011 punto evo dynamic model aracım var. Araç 1. el' dir. yaklaşık 15 gün önce araçta airbag ışığı yandı ve birkaç gün sonra da yolcu airbag tarafı şişti ve üst tarafı çatladı. Forumda gördüğüm kadarı ile sorunun kronik bir sorun olduğunu anladım. Aracın bütün bakımları serviste yapılmadı. Sadece 1 adet bakımı mevcut ve garanti süresi doldu. Öncelikle müşteri hizmetlerini aradım ve onlar beni yetkili servise yönlendirdiler. Yetkili servis yanan airbag ışığını söndürdü ve aracın fotoğraflarını çekerek genel müdürlüğe ilettiklerini bildirdiler. 3-4 gün sonra beni tekrar arayarak masrafın % 50' sini kendilerinin % 50 sinin ise benim karşılarsam aracın yolcu airbag değişimini yapabileceklerini belirttiler. Ben kendi adıma kesinlikle bu ücreti karşılamayı düşünmüyorum. Bazı arkadaşlar bu teklife sıcak bakarak onayladığını görüyorum malesef.
    Şimdi olaya farklı bir açıdan bakmak istiyorum müsade ederseniz. İnsanlar kaza yaptığında airbag açılmazsa ilgili araba firmasını dava ederek tazminat kazanıyorlar bildiğiniz üzere. Şimdi bizim herhangi bir kullanıcı hatası olmadan kronik bir sorun karşısında neden aracımızın piyasa değerinin düşmesine sessiz kalıyoruz biz ?. Benim aracın piyasası 30.000 TL civarında. Ben aracı satmak istesem, satın alacak kişi servise gösterelim bir baktıralım dese serviste aracın ön göğsünün değiştiği ortaya çıksa satın alacak kişi araca hala 30.000 TL verir mi sizce. Ben olsam vermem mesela. Aracın piyasası bir anda 27.000 TL' ye düştü bakın. Bunu neden gözardı ediyoruz. Aracı satın alacak kişinin aklında bir ton soru olacak acaba kaza mı yaptı. Kaza büyük müydü. Pert oldu mu araç fln. Bu nedenlerden dolayı kesinlikle % 50 gibi tekliflere boğun eğmemenizi, aracın tüm masraflarının fiat' ın kendisinin karşılaması gerektiğini düşünmekle beraber Bununla da yetinmeyi düşünmüyorum kendi adıma. Mutlaka dava açıp değer kaybının iadesini isteyeceğim. Eğer hala toplu olarak başvuru niyetinde iseniz ben kesinlikle bu işte varım. Kendi adıma şikayetvar.com' a ,ilgili tüm forumlara ve fiat italya genel merkezine hem italyanca hemde ingilizce olarak konuyu taşıyacağım.
    Saygılarımla...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

. .
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı tappus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba;

2011 punto evo dynamic model aracım var. Araç 1. el' dir. yaklaşık 15 gün önce araçta airbag ışığı yandı ve birkaç gün sonra da yolcu airbag tarafı şişti ve üst tarafı çatladı. Forumda gördüğüm kadarı ile sorunun kronik bir sorun olduğunu anladım. Aracın bütün bakımları serviste yapılmadı. Sadece 1 adet bakımı mevcut ve garanti süresi doldu. Öncelikle müşteri hizmetlerini aradım ve onlar beni yetkili servise yönlendirdiler. Yetkili servis yanan airbag ışığını söndürdü ve aracın fotoğraflarını çekerek genel müdürlüğe ilettiklerini bildirdiler. 3-4 gün sonra beni tekrar arayarak masrafın % 50' sini kendilerinin % 50 sinin ise benim karşılarsam aracın yolcu airbag değişimini yapabileceklerini belirttiler. Ben kendi adıma kesinlikle bu ücreti karşılamayı düşünmüyorum. Bazı arkadaşlar bu teklife sıcak bakarak onayladığını görüyorum malesef.
    Şimdi olaya farklı bir açıdan bakmak istiyorum müsade ederseniz. İnsanlar kaza yaptığında airbag açılmazsa ilgili araba firmasını dava ederek tazminat kazanıyorlar bildiğiniz üzere. Şimdi bizim herhangi bir kullanıcı hatası olmadan kronik bir sorun karşısında neden aracımızın piyasa değerinin düşmesine sessiz kalıyoruz biz ?. Benim aracın piyasası 30.000 TL civarında. Ben aracı satmak istesem, satın alacak kişi servise gösterelim bir baktıralım dese serviste aracın ön göğsünün değiştiği ortaya çıksa satın alacak kişi araca hala 30.000 TL verir mi sizce. Ben olsam vermem mesela. Aracın piyasası bir anda 27.000 TL' ye düştü bakın. Bunu neden gözardı ediyoruz. Aracı satın alacak kişinin aklında bir ton soru olacak acaba kaza mı yaptı. Kaza büyük müydü. Pert oldu mu araç fln. Bu nedenlerden dolayı kesinlikle % 50 gibi tekliflere boğun eğmemenizi, aracın tüm masraflarının fiat' ın kendisinin karşılaması gerektiğini düşünmekle beraber Bununla da yetinmeyi düşünmüyorum kendi adıma. Mutlaka dava açıp değer kaybının iadesini isteyeceğim. Eğer hala toplu olarak başvuru niyetinde iseniz ben kesinlikle bu işte varım. Kendi adıma şikayetvar.com' a ,ilgili tüm forumlara ve fiat italya genel merkezine hem italyanca hemde ingilizce olarak konuyu taşıyacağım.
    Saygılarımla...
    Tayfun bey merhaba, bu konuyu ben açmıştım. Dediğiniz her cümlenin altına imzamı atarım. Şuana kadar mahkeme hariç her yerde şikayetimi yazdım.(Fiat Türkiye, Fiat İtalya, Şikayetvar, Forum Siteleri, Sosyal Medya) En son bana yaptıkları teklif sorunlu parçayı ücret ödeyerek yaptırmam, sıfır bir fiat alımında o tutarın indirim yapılması oldu. Ciddi anlamda markaya olan güvenim hiç kalmadı. Ya sineye çekip 3-5 demeden satıp kurtulacaksın bir daha fiat marka araca binmeyeceksin, yada son çare mahkeme yolu.

Mert Can
    droid7399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

Bu durum linea da oluyor mu acaba
    Fiat Linea '07 1.3 Multijet 90HP

Sayfa 4/11 İlkİlk 12345678 ... SonSon