Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
101 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Sonunda Kurtuldum..

ERDEM AY
    mavilerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 10

5 yıl fire motorlu punto kullandım. Motor gücü düşük kasa hafif sayılmaz birde vites oranları uzun olunca performans ciddi düşük fakat çok tasarrufluydu. 2 yildirda 95 hp multijet kullanıyorum. Toplam 7 oldu bir gün ağır masraf çıkarmalar. .haksız eleştiri olduğu aşikar maksadı ne bilinmez arkadaşın ama dsg yi narin kullanmasını tavsiye ederim hala çok sıkıntılı. .

Fatih TEK
    fct1071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34C1453
    Edilen teşekkür: 110

değerli arkadaşlar eleştirilere biraz fazla agresif cevap veriyoruz. kimse bizim beğendiğimiz bir şeyi beğenmek zorunda değil. keza punto da kusursuz değil. överken sınırsız övenlere eyvallah diyoruz da eleştirenlere niye sayıp dururuz? Puntonun active versiyonunu kullanıyorum yani en boşunu bagaj da lambası da var tavan tutamağı da var hatta gösterge panelinde diğer puntolarda göremediğim krom çerçeveler de var, bunlar sizinkinde nasıl yok? active'den daha boşu mu var? Ve punto sınıfına göre oldukça konforlu ve geniş bir araç. az yakıyor sürüşü keyfli ve bağımlılık yapıyor. hepsi bu. İnsanlar beğendiği gibi beğenmeye de bilirdi. kimse bozulan city motoru için süpermiş iyiki bozulmuş der mi? ya da her yıl amortisör üst takozu değiştirdiği için mutlu olan var mı? Ya da örneğin 2006 model fiestamın ses sistemi 2009 model hoparlörleri değiştirilmiş puntomunkinden daha iyi. yani punto kusursuz değil ama keşke olsaydı. satan arkadaşta bu puntonun bilinen olumsuzluklarını kombine yaşamışsa oldukça olumsuz bir yargı oluşmasına neden olmuş olabilir. iyi geceler
    A.T.K.ve Y.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son günlerde bu moda oldu sanırım aracını satan gelip burada tahrik edici abuk sabuk konular açıyor bu arada arkadaşın 105 hp lik bir araca yer uçağı benzetmesine afedersiniz ama .ıçımla güldüm demek ki 120 hp lik multijet e binse uzay mekiğine biniyorum sanacak yeni aracı hayırlı uğurlu olsun ama dsg son derece şaibeli ve sabıkalı bir sistem umarım mağdurlarından biri olmaz
    Bu dsg şanzumana sürekli böyle söyleniyor ama bizim bir doktor da var Golf 1.4 Tsi Dsg 35 bine geldi araba sıkıntı yok. Ve bu adam otomatik şanzuman dağıtmada profesyonel Subarununkini bile bozmuş Yine olay şans işine dönüyor
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Alıntı fct1071 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşlar eleştirilere biraz fazla agresif cevap veriyoruz. kimse bizim beğendiğimiz bir şeyi beğenmek zorunda değil. keza punto da kusursuz değil. överken sınırsız övenlere eyvallah diyoruz da eleştirenlere niye sayıp dururuz? Puntonun active versiyonunu kullanıyorum yani en boşunu bagaj da lambası da var tavan tutamağı da var hatta gösterge panelinde diğer puntolarda göremediğim krom çerçeveler de var, bunlar sizinkinde nasıl yok? active'den daha boşu mu var? Ve punto sınıfına göre oldukça konforlu ve geniş bir araç. az yakıyor sürüşü keyfli ve bağımlılık yapıyor. hepsi bu. İnsanlar beğendiği gibi beğenmeye de bilirdi. kimse bozulan city motoru için süpermiş iyiki bozulmuş der mi? ya da her yıl amortisör üst takozu değiştirdiği için mutlu olan var mı? Ya da örneğin 2006 model fiestamın ses sistemi 2009 model hoparlörleri değiştirilmiş puntomunkinden daha iyi. yani punto kusursuz değil ama keşke olsaydı. satan arkadaşta bu puntonun bilinen olumsuzluklarını kombine yaşamışsa oldukça olumsuz bir yargı oluşmasına neden olmuş olabilir. iyi geceler

Evet maalesef activeden daha boşu var,ruhsatlarda 1.3 multijet yazıyo,donanım olarak ta 1.3 multijet geçiyo.2010-2012 arası tamamen filo amaçlı üretilmiş grandeler.yani evo varken üretilen,herşeyinden çalınmış grandeler.benim ilk arabam,çok fazla araştırmadan aldım.1993 model babamın broadway inde olan bagaj lambası,torpido lambası 2011 puntomda yok.boyası,kazası var mı diye araştırırken,onlara bakmak akla gelmiyo.

Sent from my iPhone using

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Bu arkadaşların yaptığı neye benziyor biliyormusunuz kahveden içeri girip " lanet olsun kahveye girene çaymı içilirmiş ne biçim insanlarsınız " deyip güle oynaya gitmeyi hayal etmeye benziyor. bunun ifade özgürlüğü ile alakası yok. aşırı sosyalist bir insanımdır ama başkalarını küçük görerek ne zorluklarla aldığımız mallarımızı aşağılayarak eleştiriye karşıyım. ben sattım de başka araç aldım de herkes de sana hayırlı olsun desin hayır duası al git . Niye sattın diye soran olursa anlatırsın derdini herkeste yine seni destekler. Her şeyin ifade ediliş şekli çok önemlidir.
    See you in the future, if there is one...

6. Bu mesajı için 2 kişi darktiger'ye teşekkür etti:

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Yani arkadaşlar bakıyorumda kimse kimsenin yazdıgını tam okumadan onu idam etmiş resmen. Ben nedemişim emre nedemiş alakasız şeyler birazda konuya objektif bakalım olmazmı şimdi bu punto ile skodayı kıyaslamak olmaz zaten scodada 1,6 motor var herhalde performansı aynı degil ama bu 77 bg lik motoru oraya koymuş mühendis dallaması, alanda demiştirki bu motoru buraya koymuşiseler demekki kaldırıyor kasayı diye herkezin eşşegi kendine güzel almış begenmemiş eyvallah olabilir fikrini ve içindekileri beyan etmiş arkadaşımız neredeyse adamı banlayacaksınız.
    Arkadaşımız gaza basmasını söylemiş 1.0 motorda ona bakarsa puntoya koyulur her 6000 devirde vites degiştir daga bile tırmanız nasılsa benzinli e ama ya yakıt her 200 km de bir tepomu fullesin adam ben işin aslını söyleyeyim bir benzinli araç alacaksan en az 1,6 motor olacak birde dizel alacaksan 2000 motor olacak vesselam zaten rapmada yıgılan araçları görüyoruz türkiyede bunlardan benzinin pahalı olmasından kaynaklı malesef

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Demir
    coupant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Arkadaşlar fiat alınmaz demedim. Ben bagaj lambasını fark etseydim de alırdım. Fiyatına göre en alınacak arabaydı çünkü grande punto.

Ben Allah kimseyi bu markayı almaya mecbur bırakmasın diyorum.

Bu arada ben reno markasını da eleştiriyorum. O kadar parayı neden fluence, captur modeline vereyim ki diyen birisiyim. Yıllardır tofaşa renoya bindik. Bu kadar parayı gözden çıkardıktan sonra octavia (fluence yerine), leon (captur yerine) falan bakarım açıkçası.
    Konu coupant tarafından (27/12/2014 Saat 10:31 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

2 Yıl sonra 70 bine aldığınız aracı 40 bine satarken de skoda forumlarında görürüz sizi. DSG şanzımanın arızalanmasıda cabası...

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Bu arkadaş bence daha önceki konuyu açan''Puntodan uzak durun''du sanırım..IP ban iyi olur..

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı thevahsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani arkadaşlar bakıyorumda kimse kimsenin yazdıgını tam okumadan onu idam etmiş resmen. Ben nedemişim emre nedemiş alakasız şeyler birazda konuya objektif bakalım olmazmı şimdi bu punto ile skodayı kıyaslamak olmaz zaten scodada 1,6 motor var herhalde performansı aynı degil ama bu 77 bg lik motoru oraya koymuş mühendis dallaması, alanda demiştirki bu motoru buraya koymuşiseler demekki kaldırıyor kasayı diye herkezin eşşegi kendine güzel almış begenmemiş eyvallah olabilir fikrini ve içindekileri beyan etmiş arkadaşımız neredeyse adamı banlayacaksınız.
    Arkadaşımız gaza basmasını söylemiş 1.0 motorda ona bakarsa puntoya koyulur her 6000 devirde vites degiştir daga bile tırmanız nasılsa benzinli e ama ya yakıt her 200 km de bir tepomu fullesin adam ben işin aslını söyleyeyim bir benzinli araç alacaksan en az 1,6 motor olacak birde dizel alacaksan 2000 motor olacak vesselam zaten rapmada yıgılan araçları görüyoruz türkiyede bunlardan benzinin pahalı olmasından kaynaklı malesef
    ya murat ALLAH aşkına yorum yaptıkça dahada saçmalıyorsun ne demek ya dizel aldınmı en az 2000 motor olacak diye ? kaç tane 2,0 litreli dizel var TR de ? şu söylediğinin mantıksızlığına inan bana 10 yaşındaki çocuk güler ayrıca bilmiyorum sanırım hiç binmedim uzun süredir 1,3 multijet kullanıyorum araç yüklüde olsa hatta klimayıda açalım rampa çıkarken yığılıp kaldığına rastlamadım sanırım sen eski atmosferik dizellerde kalmışsın turbolu biz dizele binersen böyle 2,0 motor falan hikayelerini geçersin.Ayrıca günümüz küçük motor yüksek hp devri bugün passat bile 1,4 motorla çıkıyor ama eski 2,0 lara kök söktürüyor lütfen biraz araştırmacı ol gerçi senle fazla tartışmayacağım 1,2 60 hp lik palio ile 230 yapıp 0-100 e 8 saniyede çıktığını iddia eden birisin.
    Konu erenemre tarafından (27/12/2014 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı coupant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fiat alınmaz demedim. Ben bagaj lambasını fark etseydim de alırdım. Fiyatına göre en alınacak arabaydı çünkü grande punto.

Bu arada ben reno markasını da eleştiriyorum. O kadar parayı neden fluence, captur modeline vereyim ki diyen birisiyim. Yıllardır tofaşa renoya bindik. Bu kadar parayı gözden çıkardıktan sonra octavia (fluence yerine), leon (captur yerine) falan bakarım açıkçası.
    İster al ister alma senin seçimin kimseyi bağlamaz. Benim sana olan tepkimin nedeni 3 kuruşluk tavan lambası ile 5 kuruşluk kolçak yok deyip arabaya çamur atman. 3.şahsi arabam linea active plus. Öncesinde active puntom vardı öncesi tipo. Bir tek tipoda sıkıntı yaşadım o da tanıdık babında araçta keklendik. Resmen. 6 ayda sattım memnun olmadığım için gittim punto aldım. Tutamaç var öyle duruyor orda daha kullanana rastlamadım olmasa da olur linea da aynı var ama çocuk oynuyor tak tak diye gürültü yapıyor sadece. Bagaj lambasına lafım yok ama 2 kablo 1sigortaya bakıyor işi çokta önemli değil yani. Ya arabayı eleştirirsin anlarım da 2 tane saçma neden gösterip karalamak niye onu anlamıyorum.
    Lineayı alırken hep fullünü almak istedim ama zamanım olmadığı ve temiz emotion plus bulamadığımdan active plus aldım, benim için olması gereken her şey var sadece hız sabitleme yok, onu da takacağım kısmetse. Araçta benim için en önemli olan beni yolda bırakmasın, arıza mutlaka olacaktır ama 2 kere yolda bırakırsa 3ncüye kalmadan satarım zaten.
    Konu halils2 tarafından (27/12/2014 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.

TANER A.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885

Alıntı coupant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel kardeşim kimse bu arabayı mecburen almadı. bende almadım 2 ay aradım taradım parama uygun alınabilecek en iyi olan buydu aldım ve çok sevdim. bu platformda " ALLAH kimseyi bu markayı almaya mecbur etmesin "şeklindeki yazılarınız hepimizi rencide ediyor. o yüzden herkeste tepki veriyor çok normal olarak.

spartacus legend
    playguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 17

Bana destek olanları görmek ve eleştirileri kaldırabilen birilerinin olduğunu bilmek güzel. Puntoya olan eleştilerimi dile getirdim resmen hain ilan edildim, kardeşim bende 2 sene punto kullandım olumlu yanlarını hep yazdım olumsuz yanlarını yazınca hemen kötüleniyorum. Yok arabadan anlamazmışım yok araç sahibine göre kişnermiş yok araştırarak alsaymışım siz daha babanızın arabasını kullanırken ben 18 yaşımda kendi arabamı kullanıyordum arabadan anlayacak kadarda farklı modelleri aldım sattım. puntoyuda modelini ve ekonomik olduğu için aldım ama performansı kalitesinin bu kadar berbat olduğunu kullanınca anlıyor insan. bende bilirim gazı kökleyince aracı ivmeli kullanmayı vs..ama bedavayada almadım ben puntoyu keşke ozamanlar 10-15 fazla verseydim yine almana devam etseydim neyse hatadan döndüm. Ha buarada Octavia 1.6 TDI DSG yer uçağı dedim bazı arkadaşlar g..le gülüyormuş ben sadece 105bg olmasından dolayı yorum yapmadım aracın genel konforu, torku, malzeme kalitesi, kokpit gibi olan ön konsolu genişliği vs.. gibi özelliğinden dolayı bu yorumu yazdım.

sonuç olarak isteyen istediği yorumu yapar eleştiride yapabilir, siz memnunsunuz ben değilim ne kadar ekmek o kadar köfte diye polyannacılık yapacakda değilim bu araçları bu paralara daha kaliteli malzeme daha performasnlı motor yapabilirlerdi, gidin pazara 2.el punto 30.000 den aşağı değil. o paraya daha eski model i20 alın daha rahat edersiniz

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı playguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana destek olanları görmek ve eleştirileri kaldırabilen birilerinin olduğunu bilmek güzel. Puntoya olan eleştilerimi dile getirdim resmen hain ilan edildim, kardeşim bende 2 sene punto kullandım olumlu yanlarını hep yazdım olumsuz yanlarını yazınca hemen kötüleniyorum. Yok arabadan anlamazmışım yok araç sahibine göre kişnermiş yok araştırarak alsaymışım siz daha babanızın arabasını kullanırken ben 18 yaşımda kendi arabamı kullanıyordum arabadan anlayacak kadarda farklı modelleri aldım sattım. puntoyuda modelini ve ekonomik olduğu için aldım ama performansı kalitesinin bu kadar berbat olduğunu kullanınca anlıyor insan. bende bilirim gazı kökleyince aracı ivmeli kullanmayı vs..ama bedavayada almadım ben puntoyu keşke ozamanlar 10-15 fazla verseydim yine almana devam etseydim neyse hatadan döndüm. Ha buarada Octavia 1.6 TDI DSG yer uçağı dedim bazı arkadaşlar g..le gülüyormuş ben sadece 105bg olmasından dolayı yorum yapmadım aracın genel konforu, torku, malzeme kalitesi, kokpit gibi olan ön konsolu genişliği vs.. gibi özelliğinden dolayı bu yorumu yazdım.

sonuç olarak isteyen istediği yorumu yapar eleştiride yapabilir, siz memnunsunuz ben değilim ne kadar ekmek o kadar köfte diye polyannacılık yapacakda değilim bu araçları bu paralara daha kaliteli malzeme daha performasnlı motor yapabilirlerdi, gidin pazara 2.el punto 30.000 den aşağı değil. o paraya daha eski model i20 alın daha rahat edersiniz
    ya arkadaşım uzatma git ya ALLAH aşkına konuştukça saçmalıyorsun aklını kendine sakla bana göre punto her bakımdan 10 tane i20 eder madem o kadar kafan çalışıyor punto almassın bidaha olur biter daha burda abuk sabuk yazıp milleti sinir etme.Ayrıca bu forumda senden yaşça büyük insanlar var kalkıp ben kendi aracımı kullanırken siz babanızın aracını kullanıyordunuz diye 7 yaşındaki ilkokul çocuk muhabbeti yapma son olarak sana destek olup seni savunan murat kardeşimizin dediğine görede 2,0 dizel den başka dizel alınmazmış yoksa yokuşta bayılırmış o zaman herkesin mont alması lazım mantığa bak çay demle

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TANER A.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885

Alıntı playguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kim babasının aracına biniyormuşda sen kendi aracına biniyormuşsun???

burası mahkeme değil bizlerde fiatın avukatı değiliz ama sende savcı değilsin arkadaş. üslubuna biraz daha dikkat et istersen. güzellikle yazsaydın hiç kimse tepki vermezdi sana. aracını sattığına göre neden hala bu forumda insanları geriyorsun. yeni aracının bir dünya forumu vardır eminim azcık onlarla ilgilensen daha iyi değilmi?

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

h. mutlu
    rodopian16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 64

Güle güle kullanın hayırlı olsun...
    Puntoyu alırken test sürüşü yapsaydınız keşke...Araba alırken 2 şey dikkat etmelisiniz 1.paranız 2.Beklentileriniz...
    30000 liranın üzerine 40000 daha koyarsanız daha iyi seçenekler tabiki karşınıza çıkar... Aynı mantıkla 70000 nin üzerine 85000 koyarsanız farklı seçenekler yer roketleri bu şekilde devam ederek sizin tabir üretemeyeceğiniz seçeneklerde vardır...
    Sonuçta aldığınız arabanın A3 sedan - wv jetta -seat toledo gibi alternatifleri varken 4. sınfına gitmişssiniz...halk arasındada skodam var dersen bizim inşaata kum getirelim gibi isteklerlede karşılaşabilirsiniz...

22. Bu mesajı için 4 kişi rodopian16'ye teşekkür etti:

Gökhan Gelir
    Gokhan Tita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 10

Bazen diyorum ki başka arabadan mı bahsediyorlar acaba. Osu yok busu yok. Benim altı ay oldu gp 1.3 mj. Almadan önce şirkette 2004 Civic ve 2013 Clio kullanıyordum. Şuan ikisini de aramıyorum çokta hoşuma gidiyor gp. Bana tek eksiği iç mekanda göz bişeyler koymaya yer yok o geliyor. Beş kişi ailecek yada arkadaşlarım ile yorulmadan uzun yola gidebiliyorsam benim için konu kapanmıştır. Hedefim cam tavan Evo

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı rodopian16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın hayırlı olsun...
    Puntoyu alırken test sürüşü yapsaydınız keşke...Araba alırken 2 şey dikkat etmelisiniz 1.paranız 2.Beklentileriniz...
    30000 liranın üzerine 40000 daha koyarsanız daha iyi seçenekler tabiki karşınıza çıkar... Aynı mantıkla 70000 nin üzerine 85000 koyarsanız farklı seçenekler yer roketleri bu şekilde devam ederek sizin tabir üretemeyeceğiniz seçeneklerde vardır...
    Sonuçta aldığınız arabanın A3 sedan - wv jetta -seat toledo gibi alternatifleri varken 4. sınfına gitmişssiniz...halk arasındada skodam var dersen bizim inşaata kum getirelim gibi isteklerlede karşılaşabilirsiniz...
    bu yazının üzerine bu konunun kapanması gerek ama konuyu açan arkadaş 105 hp yer uçağı aldığını sanıp punto yu itin .ötüne sokmuş

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Standart bak hele

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya murat ALLAH aşkına yorum yaptıkça dahada saçmalıyorsun ne demek ya dizel aldınmı en az 2000 motor olacak diye ? kaç tane 2,0 litreli dizel var TR de ? şu söylediğinin mantıksızlığına inan bana 10 yaşındaki çocuk güler ayrıca bilmiyorum sanırım hiç binmedim uzun süredir 1,3 multijet kullanıyorum araç yüklüde olsa hatta klimayıda açalım rampa çıkarken yığılıp kaldığına rastlamadım sanırım sen eski atmosferik dizellerde kalmışsın turbolu biz dizele binersen böyle 2,0 motor falan hikayelerini geçersin.Ayrıca günümüz küçük motor yüksek hp devri bugün passat bile 1,4 motorla çıkıyor ama eski 2,0 lara kök söktürüyor lütfen biraz araştırmacı ol gerçi senle fazla tartışmayacağım 1,2 60 hp lik palio ile 230 yapıp 0-100 e 8 saniyede çıktığını iddia eden birisin.
    60 hp mi bu arada benim palio mk3 90 hp kanks (60hp 65hp 75hp 80hp 90hp) modelleri var neyse senin için 60 olsun senden degerlimi

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

60 hp mi bu arada benim palio mk3 90 hp kanks (60hp 65hp 75hp 80hp 90hp) modelleri var neyse senin için 60 olsun senden degerlimi
    atmosferik 90 hp olsa ne yazar kalkmış tjet lere laf söylemişsin kusura bakmada tjet senin aracın içinden geçer tur bindirir bu işler gözlüğe benzemez önce atmosferik motorla turbo motorun farklarını öğren öyle bir daha konuşalım senle

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon