Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
101 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Sonunda Kurtuldum..

Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

hayırlı olsun güle güle kullanın yeni aracınızı.

Yalnız bir sorum var:

"kaputu açın bomboş bir görüntü tüm aksamı saç neredeyse,"

Tüm aksamı sac neredeyse derken ne demek istediniz? Tamamen müşteri olarak algınızı merak ediyorum.

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abicim sen arabadan değil motorundan hoşlanmıyorsun. fire gerçekten berbat bir motor evet. belki multijet kullansan bukadar tiksinmezdin. multiar kullansan memnun kalırdın gayet. t-jet kullansan neler olur bilemezdik hatta.. millet olarak çok seviyoruz kestirip atmayı.. 77 hp kardeşim. beygirinden arabanın performansını tahmin edemeyecek kadar tuhafsan, almadan bi araştırsaydın nasıl bir motor bu diye.

sınıfında fiestadan sonra en iyisidir punto. iç hacim konusu hariç. puntoda bildiğin c sınıfı araç hacmi var ön tarafta.

4 benzinli 1 dizel motoru olan bir arabanın sadece bir (oda en güçüsüzü) motorunu kullanıp "şu arabadan uzak durun" demek açık açık sığ kafalılık.

marka takıntısına devam edin siz. size yakışan bu. sizden objektif biri olmanızı beklersem bu benim hatam olur zaten.. skoda için konuşacaksam da sg çok iyi bir şanzıman. tsi'da öyle.. genel anlamda octavia kötü, ama mesela yeti süper bir araba. (tasarımı komple hariç tutuyorum)
    Konu Gorky tarafından (26/12/2014 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Hantal mi dediniz. Bir laf var bilirmisin at sahibine gore kişner diye. Dağ bayır köy yolu kar sıcak bir kere bile yolda bırakmadı çok şükür.

Ayrıca sizinki yorum yapmak değil burda aracı olanları küçümsemek. Kusura bakmayın ama burası bir paylaşım yardımlaşma sitesi.
    See you in the future, if there is one...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Köksal Ar
    Sonsuzluga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 69

Dsg sorunları ile yüzlesinde asıl sorunları ve cebinizden çıkan paraları görün bakalım sadece bunu diyorum...

aykut kaya
    ayktky17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Punto alacakları uyarmak için yanlis yerdesin ama forum üyeleri zaten puntosu sahibi yada kullanmis olanlar burada hem iyi hem kotu tarafları söyleniyor bunu başka ortamda dile getiren bence daha mantikli olur YASASİN PUNTO ASKİ.....)

faruk serkan
    palanca1020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

puntomu seviyorum iyiki almışım
    tanka ihtiyacım yok.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı playguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk milleti olarak eleştiriye hiç açık millet değiliz, ben araçtan memnun kalmadım değiştirdim ve özgürce eleştirimide yazdım arabayla ilgili.
    ilk kez araç değiştirmiyorum bundan öncekilerinde olumlu olumsuz yanlarını hep dile getirdim ama puntodan hiç memnun kalmadım 1,5 sene şirket arabamda olduğu için puntoyu erken elimden çıkartmak istemedim
    tamam haklısınız araç fiyatına göre beklenti içinde olmamak lazım ama bedavayada almadık karşılığı fos fiat da, ben yeni aldığım aracı kıyaslamadım puntomla sadece benim gibi sonradan pişman olacakları uyarmak için yorum yazdım.
    ne saçmalıyorsun arkadaşım ? 6 senedir punto kullanıyorum ALLAH ıma bin şükür pişman olmadım da senin bu saçma eleştirinlemi pişman olacağım ? almadan önce fire motoru araştırmadıysan oda senin bilmezliğin ayrıca aldığın araç yer uçağı falan değil o kasaya 105 hp de öyle aman aman bir performans vermez bunuda bilesin ha skoda yı kalkıp bana mercedes sıfatına sunma vw nin adam etmiş olduğu orta sınıf bir araç kalkıp burda premium sınıf almış gibi (mercedes,audi,bmw vs.) punto yu karalayamassın

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Alıntı palanca1020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puntomu seviyorum iyiki almışım
    tanka ihtiyacım yok.
    +1 hocam. Doğru söze ne hacet
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

EVO fire 1.4 8V LPG
    ethemyigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 76

bizdeki hastalık sen bıze bakma akıl edemiyoz

Mesut .
    ecuadorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

Ne aldiginizi bilirseniz ve isteklerinizi aldığınız araç doğrultusunda sekillendirirseniz sorun çıkmaz. Lakin 77 bg fire motor alip "bu araba cok hantal gitmiyor, yerine 105 bg yer uçağı aldim" diye yazarsaniz elestiriyede katlanacaksiniz. Ben arac alirken ekonomik olsun istedim ama rampada bayilmasin basinca gitsin istedim. Aldim 75 bg multijet birde guzel chipledim hava filtresiyle destekledim. Suan 95+ bg civari. Performans kesinlikle tatmin edici. Fire motor yerine 1.4 tjet yada 1.6 multijet araç almış olsaydiniz eğer bu saydiklarinizin çoğunu elemis olacaktiniz. Belki fire kadar ekonomik olmayacakti ama performansı tam olacaktı. Ayrica aldiginiz 105 bg octavia yer ucagi felan da degil.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

arkadaşım araba var araba var , evo var evo var benimki 105 Hp ama herşeyden önce kulanan şöför var şöför var sen gaza basmazsan o araba kalkmaz inan ferrari bile kalkmaz basmayı bilmezsen arkadaş 1.2 bir araba almış gitmiyor gitmiyor diyordu dün aldım rampada en az yirmi kez kalktım yani adam noldu benim arabaya dedi küçük dilini yuttu ,sen kulanmayı bilmezsen otomatik de olsa gaz ayarın yoksa ayağında o sattığın evoyu getir şimdiki arabanıda getir sen kullan bide kullanmayı adam gibi bilen arabaya adam gibi bakım yapan birine denk gelsin eski aracınla seni yolda tokatlar haberin olsun. Benimde ikinci puntom demekkki biz arabadan anlamıyoruz ki çalıştığım şirketette herkes araba alacakken bana danışır o çok övdüğün dsg kaç adet mekatronik arızası veriyor bir bilsen ama yinede saygılıyım kazasız belasız sürüşler diliyorum ama kötü mal elbet vardır biz zaten burada fiat'ı bir çok konuda eleştiriyoruz ama bu arabalar b sınıfı kalkıpta c-d sınıfı performans beklemek hayal perestlik. Geçen de yakıt istasyonunda lastiklere hava basıyorum sözüm meclisten dışarı bir apaçi geldi GP yi yapmış modifiye ama anlamadığı belli abi ben her çukuru hissediyorum bir baktım daha lastiğine kaç bar basacağından haberi yok önlere az arkaya fazla zaten yay kesmiş ucube jant takmış senin dedim altına aynı şartlarda versek bmw 5.20 çok fmu farklı olurdu önelere dedim 32 arkaya 30 kışlıksa ön 34 arka 32 daha bundan haberin yok dedim gel bidde buna bin bakalım dedim ondan sonra konuş yani sonuç olarak eleştirilerinizi aldık biz kullanmaya devam edicez size güle güle burda puntosunu bravosunu lineasını satıp aramızda olan bir sürü insan var onlarda başka araç aldılar ama böyle konu açıp gitmediler dsg konusunda kardeşim doğuş otoda servis mühendisliği yaptı tamamemen sökülen şanzımanları gördüm ustalar neler anlattı neler AVANTAJIDA VAR DEZAVANTAJI DA!

Emre Demir
    coupant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Bende de grande punto vardı. Ne bagaj lambası ne de araç içi tutamaç vardı. Tüm bunları aldıktan sonra farkettik.

Ben de kurtulduğumu düşünüyorum.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı coupant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de grande punto vardı. Ne bagaj lambası ne de araç içi tutamaç vardı. Tüm bunları aldıktan sonra farkettik.

Ben de kurtulduğumu düşünüyorum.
    Araç size kendi geldi sanırım. yok hani siz almışsanız bakmışsınızdır, belli kriterleriniz olduğuna göre bagaj lambası ve tutamacı olmayan aracı almazdınız ondan dedim!!!

Emre Demir
    coupant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Arabanın direksiyonu var mı diye bakılır mı? Bakılmaz. Murat 124'de bile olanlar grande puntoda yoktu. Allah fiat almak zorunda bırakmasın kimseyi diyorum.

aykut kaya
    ayktky17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Ben arabayi alirken fire motor olduğunu biliyordum 77 hp olduğunu biliyordum tutamaç olmadigini gördüm bilerek isteyerek aldim mutluyum seviyorum PUNTOMU....

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Arabanın direksiyonu var mı diye bakılır mı? Bakılmaz. Murat 124'de bile olanlar grande puntoda yoktu. Allah fiat almak zorunda bırakmasın kimseyi diyorum.
    murat 124 te olanlar yoktu derken?? Puntonun vites kolu, direksiyonu, teybi, kapısı bacası yoktu yani, enteresan. Asıl merak ettiğim puntoya boş diyenler polo ya ne diyor ya da 2006 da çıkan clio için ne düşünüyor ???
    Konu halils2 tarafından (27/12/2014 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

siz bir dacia alında ondan sonra görün fiat olsada binsek dersiniz

sinan b.
    sinaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 40

Müslüman mahallesinde salyangoz satmak
    2012 Punto Easy 1.4 Fire and LPG

Burak GÜLEÇ
    lithium_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 19

Herkes her araci sevmek zorunda degil ve burda da elestirilerini dile getirebilir. Ben kendi aracimi seviyorum, f/p olarak benim icin en iyi arac. Arkadas icinse husran olmus. Bu kadar. Yeni araciniz hayirli olsun, gule gule kullanin.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

i s
    mrbleeeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

yahu bu tutamaçları niye yapıyorlar, kullanan varmı diyordum ki varmış demek.
    bagaj aydınlatması konusunda hak verilir. 2 led ampülü koymamak fiatın ayıbı olmuş, ancak 2 ampül koymamışlar fiat alınmaz demek de kullanıcının ayıbı olur.

uzatmaya gerek yok, ne kadar ekmek o kadar köfte. aynı paraya aynı şartlarda daha mantıklı araç varsa gidip alınsın. malesef yok. 30 bin lirayı 2nci el puntoya vermek cidden koyuyor ama bu bizim ya fa fiatın suçu değil. devletimiz sağolsun.

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon