Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 41 ile 46 arası

Konu: Gelde sövme ...

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet ıyı soylemıssın,
    Dun aksam yolda yuruyorum bmw ile opelin arasında bızım gp ların zar zor sıgacagı usta soforun sıgdıracagı kadar bosluk var (Fiat bıs rahatlıka park eder) ama opelın onu bos bır arac rahatlıkla sıgar bayan surucunun tekı opel ıle bmw arasına lınea uzunlugunda aracı sokmaya calısıyor gerı vıtese taktı bmw nın onune tak dıye hızla vurdu ıcım gıttı,tampon yerde dedım ama saglam aracmıs bmw 1.vıtese taktı ılerledı yıne gerı gerı gelıp sokmaya calıstı yıne olmadı bu aradada bmwnın on tampona da vuruyor baktıkı sokamayacak gıttı karsı kardırıma park ettı gelde kavga etme gelde sovme ınsan ıner bı bakar aracın arka tampona bırsey oldumu bmw ye bır sey oldumu yok Allah butur ınsnalardan korusun Atatük'çüyümdür ama abi kımse kusura bakmasın kadınların trafık olayına hıc sıcak bakmıyorum mumkunse (bazıları) araba kullanmasın
    Bence bu eğitimle alakalı birşey, araç sürmek bir yetenek ve tecrübe işidir. Bu tecrübe sürdükçe kazanılır fakat kadınlarda bu yetenek kısmı gelişmemiş olabilir, bunu tüm kadınlara yüklemek doğru bir bakış açısı değildir evet bazıları olarak belirttiğiniz kısmı eğitim ile düzeltilebilir Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK 1923 yılında kadınlarla ilgili olarak şu sözü söylemiştir

“Bizim sosyal toplumumuzun başarısızlığının sebebi, kadınlarımıza karşı gösterdiğimiz ilgisizlikten ileri gelmektedir. Yaşamak demek faaliyet demektir. Bundan dolayı bir sosyal toplumun bir organı faaliyette bulunurken diğer bir organı işlemezse o sosyal toplum felçlidir. “

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

kanka sıkıntı yapma nazar olmuş bak uğraştık biraz arabayla diye ..halletinmi naptın ne durumda araba

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cemil vatansvr
    bycene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 20

Alıntı Berkantonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka sıkıntı yapma nazar olmuş bak uğraştık biraz arabayla diye ..halletinmi naptın ne durumda araba

Yok kanka hic bisey yapmadim kalsin oyle param yok 😄😄

Tepetaklak ile gonderildi

5. 16/12/2014, 09:36

Sebep
    gereksiz mesaj

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

kardeş car vaxs yada ona benzer yerle bunu yapabilirler ıssıtıp boyayı yumuşatıyorlar sonrada hava ile çekip düzeltiyorlar anlayamazsın bile benimkinede anahtarla boydan boya çizmişler araçda gram boya yok maleseff millet tamponlarını hep yırtmışlar özellikle bu şirket araçları fulance ve reno bide linea kullanan o embesiller vurup vurup kaçıyorlar bikere yakaladım kadın benim araca vurup cıktı yakaladım öldürecektim baktım caresiz bi bayan defol dedim

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

20 -30 tl ye çekme işlemi yapılır sakına sakın çekiçletmeyin. Düzelecek bi darbe. Çok basit hatta

Bu videodaki gbi : https://www.youtube.com/watch?v=kIljbtJkuTY
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cemil vatansvr
    bycene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 20

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 -30 tl ye çekme işlemi yapılır sakına sakın çekiçletmeyin. Düzelecek bi darbe. Çok basit hatta

Bu videodaki gbi : https://www.youtube.com/watch?v=kIljbtJkuTY

Gun itibari ile biryerle anlastim ve araci teslim ettim sacta cekme oldugu icin biraz sikintili fakat duzelcek insallah

Tepetaklak ile gonderildi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123