10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Emniyet şeridini gereksiz yere kullananların ALLAH belasını versin

mete gürler
    experoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 11

Standart Emniyet şeridini gereksiz yere kullananların ALLAH belasını versin

aslında ağır konuşucam ama terbiyem müsade etmedi,bugün sabah anadoludan avrupaya geçiş trafiği var ve emniyet şeridide kapalı böyle bi saçmalık olurmu be karaktersizler,yarın öbür gün ailenizden biri hastalanıp o şeridi kullanma ihtiyacı duyarsa o zaman anlarsınız neyin ne olduğunu

bunlar kendileri için yaşayan tipler,diğer insanları zerre kadar umursamıyolar,sadece biraz insan taklidi yapın aşağılık karaktersizler

eğer bu forumdada yapan varsa üzerine alınabilir

2. Bu mesajı için 8 kişi experoto'ye teşekkür etti:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

geçenlerde TV ye birisi çıktı ve ambulans ı geciktirdiği için bir kişinin öldüğünden, çok çok pişman olduğundan bahsetti..vicdan azabından uyuyamadığını ve resmen ölmeyi beklediğini söyledi. Gerçekten bizler bu kadar kötü insanlar değildik ama özellikle İstanbul trafiğinde herkes birden frenkeştayn oluyor ve anlayış sıfıra inanıyor..aslında hiçbir şeye ihtiyacımız yok sadece kalbimizin derinliklerindeki insanlığımız bize yeter..

4. Bu mesajı için 2 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Arkadaşım sana katılıyorum ne yazık ki bu durum her zaman ve her ortamda var...
    Şehrin içinde kırmızı ışıkta duruyorum çift gidiş ben şeridin sağındayım şahıs gelip benim arabanın sağına duruyor ... be Müslüman en sağdaki şerit emniyet şeridi bu alanen belli ama insanlar anlamıyorlar ....

Ümit TÜRKER
    fencolic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 93

Aslında insanların trafik kurallarina uyma bakiminda 3 kısma ayriliyor. %30 hiç kural tanımıyor. % 30 Kurallara uyduğunu saniyor ama birsey bildigi yok. %30 Nasil olsa uymayanlar çok ben niye uyayim ki enayi miyim diye dusunuyor. %10 kurallara uyuyor veya uymaya calisiyor.
    İlk %30'luk kesimin egitilmesi ve degismesi teklif dahi edilemez derecede vahim. Allah onlari bizden bizi onlardan uzak tutsun. İkinci %30'luk kesim trafikte kavga dövüşe meraklı. Denk gelirse acimayın anlayacagi dilden konuşun. Üçüncü %30'luk kesime Allah vicdan nasip etsin. %10'luk kismi alnindan öpüyorum.
    biR derdiM vaR biN dermanA değişmeM

Ayhan ARI
    AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35DA7386
    Edilen teşekkür: 33

Emniyet şeridi ile ilgili Tüm dediklerinize ve insanlık dışı yaratıklara ettiğiniz laflara aynen bende katılıyorum.
    Ben bir konuya daha dikkat çekmek istiyorum.
    50 metre ötede kırmızı ışık ve 60 saniye gibi bir bekleme süresi, ne yaparsınız ;
    ayağınızı gazdan çekip oraya kadar ağır ağır ilerlersiniz en son fren yaparsınız değil mi ? Normali budur. Arkama gelip yanaşıyor sellektör yapıyor, sinir hareketle önüme geçiyor ışığa kadar basıyor oraya gelince zınk diye fren yapıyor. 10 saniye sonra en geç arkasında yine ben varım. ne oldu lan ya...k ( sözüm meclisten dışarı ) önüme geçtinde boyun mu uzadı diyesim geliyor ama ben yine insanlığımı bozmuyorum. Ama bu tipler beni deli ediyor. Varsa yapan alınabilir
    Kalite hedefleneni elde etmektir. Ulaşılan nokta sizin kalitenizi gösterir.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

grande punto
    klavikula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 55

malesef kurallara uyulmuyor ve kurallar bilinmiyor, herkes boş bulgugu yerden araç kullanıyor şerit ihlali dönüş kuralı ihlali v.s. çok fazla trafiğe çıkan herkes sinir hastası oluyor hayırlısı artık .. insan başını belayada sokmak istemiyor ayılar kol geziyor.

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Bu tarz durumlarda emniyet şeridine sağ lastiğimin yarısını çıkarıp arkadan gelen bilincsizlere yol vermiyorum sonra korna kıyamet kopuyor ve bende 155 i arayip durumu bildiriyorum genellikle 1 km sonra cezaya magruz kaliyorlar elimden fazlası gelse yapicam da olmuyor malesef

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Eğitim şartttttt!!!

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Her gun ayni guzergahta arac kullaniyorum atasehire giden otobanda emniyet seriti isgal altinda. Bazen poliste oluyor ceza kesiyor ama nafile. Hepside son model pahali araclar. Eminim coguda universite mezunudur. Bence bizim toplumda benim cocuklugumdan hatirladigim saygi kalmamis. Hep bir gerginlik bi sinir var toplum olarak ustumuzde

14. Bu mesajı için 2 kişi darktiger'ye teşekkür etti:

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

eğitimsizliğimiz bir kenara bırakıyorum,
    otorite boşluğu var.
    kurallara uymayınca yakalanma olasılığın çok az,
    yakalansanda cezası az.
    ve en acıklısı.
    o cezayı ödeme, çünkü af geliyor.
    bu durumda kurallara uyan sayısı çok azalıyor.
    sorumluluk sahibi, kurallara uyan vatandaşta bir süre sonra kendini enayi gibi hissedip, kurallara uymamaya başlıyor.
    yani vatandaşın suçu 1 ise, devletin suçu 2 dir bu konuda.
    adam otobüs yakıyor rahat rahat,
    biliyor hiç bir suç almayacak, siz neden bahsediyorsunuz allah aşkına!?