17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Peki bu araç alınırmı bu fiyata

cold blood
    alivepro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Standart Peki bu araç alınırmı bu fiyata

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı apro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç içinize yattıysa alınır tabi neden alınmasın? Temizliğine temiz görünüyor araç ama fiyat konusunda yorum yapmak istemiyorum neticede para sizin zevk sizin. Ben 2011 49500 kmde active plus lineayı bayram haftası 30 bine aldım ilk sahibi kazasız(fikir vermesi açısından yazdım)

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Araba temiz duruyo ama ben olsam lounge kollardım o paraya yakın

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

araç boyalı çıktı 2 ön çamurluk devamına baktırmadım bile baktırsam daha bişeyler çıkardı gibime geliyor, böyle mahlukları Allah'a havale ediyorum.

Hazar Aktaş
    hzrakts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 48

araç boyalı çıktı 2 ön çamurluk devamına baktırmadım bile baktırsam daha bişeyler çıkardı gibime geliyor, böyle mahlukları Allah'a havale ediyorum.
    Moralinizi bozmayın elbet kafanıza yatan temiz bir araç düşecektir Özellikle aradığınız fiyatlarda çok güzel araçlar var

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Alıntı hzrakts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moralinizi bozmayın elbet kafanıza yatan temiz bir araç düşecektir Özellikle aradığınız fiyatlarda çok güzel araçlar var
    Moralim bozulduğu falan yokta, bu mahlukların amacı ne onu anlamadım birde utanmadan ekspertize geldiğimiz yere kadar yakmış olduğu yakıtın parasını istiyor. Usta boya var deyince ne boyası aracımda boya falan yok dedi, usta istersen anahtarına bahse girerim deyince arkasına bile bakmadan tozz.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

İlanda iki yerde lokal boya var diyeyazıyor. Onun haricinde mi boya çıktı araçta ?
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanda iki yerde lokal boya var diyeyazıyor. Onun haricinde mi boya çıktı araçta ?
    İlanı güncellemiş önceden işaretli değildi onlar bide ilan açıklamasında boyasız yazıyordu . Hayır benim kızdığım nokta araçta boya olduğunu söyleyince artistlik yapması, en azından bi özür dile ama maalesef adam kalmamış memlekette.
    az önce bi araca daha baktım "boyasız kazasız" ondada boya çıktı işin ilginç yanı o da artistlik yaptı ben hakkımı helal etmiyorum bu insan kılığına girmiş zavallılara yazın sıcağında bu kadar uğraştırdıkları için beni.
    Konu alivepro tarafından (28/08/2014 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mahmut TEKER
    tello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

İlanı güncellemiş önceden işaretli değildi onlar bide ilan açıklamasında boyasız yazıyordu . Hayır benim kızdığım nokta araçta boya olduğunu söyleyince artistlik yapması, en azından bi özür dile ama maalesef adam kalmamış memlekette.
    az önce bi araca daha baktım "boyasız kazasız" ondada boya çıktı işin ilginç yanı o da artistlik yaptı ben hakkımı helal etmiyorum bu insan kılığına girmiş zavallılara yazın sıcağında bu kadar uğraştırdıkları için beni.
    Boya da değil değişen olarak işaretlemiş şu anda, Allah hepimize kolaylık versin bulmak zaten zor bunlarla uğraşmak daha da zor

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Sağ ve sol ön çamurluksa sadece sorun değil aslında..Kaput veya kapılarda oynama yoksa alınırdı o araç..Ama siz bilirsiniz tabi..

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ ve sol ön çamurluksa sadece sorun değil aslında..Kaput veya kapılarda oynama yoksa alınırdı o araç..Ama siz bilirsiniz tabi..
    Mesele o değil komple boyalıda olur sıkıntı yok, önemli olan insanlıktır diye düşünüyorum ozaman ilanına 2 çamurluk boyalı diyeceksin ADAM gibi. ama adamlık ne gezer bunlarda.

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Mesele o değil komple boyalıda olur sıkıntı yok, önemli olan insanlıktır diye düşünüyorum ozaman ilanına 2 çamurluk boyalı diyeceksin ADAM gibi. ama adamlık ne gezer bunlarda.
    Orası ayrı konu ama siz adamı değil aracı alıcaksınız Size yararı olanı yapıcaksınız..Yani o sıkıntıları öğrendikten sonra fiyatı biraz daha aşağı çeker alırdınız veya almazdınız..Ama önemli olan aracın durumu bence..İnsanlığı,adamlığı veya dürüstlüğü ona kalsın..Neyse hayırlısı neyse o olsun..

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Orası ayrı konu ama siz adamı değil aracı alıcaksınız Size yararı olanı yapıcaksınız..Yani o sıkıntıları öğrendikten sonra fiyatı biraz daha aşağı çeker alırdınız veya almazdınız..Ama önemli olan aracın durumu bence..İnsanlığı,adamlığı veya dürüstlüğü ona kalsın..Neyse hayırlısı neyse o olsun..
    Aracın sahibi adam değilse o araçta başka neler olup bitmiş ne bileceksiniz ki ? Benim arabayı aldığım adam mesela bana al aracı expere sok. Söylediğim harici bir şey çıkarsa exper parasını karşılarım. Arabayı da alma dedi. Söylediği fiyattan da çok cuzi milktar pazarlık yaptı ve altına gelmedi.

Kardeş bu işler böyle öğreniliyor. Araba araştıra araştıra insanları çözmeye başlıyorsun. Ben dört ay araştırdım. Sonunda geldiğim nokta artık arabayı görmeden telefondan adamın arabasında ne var ne yok anlıyordum. Emin ve kesin konuşuyorsa ve arabasının fiyatından kolay kolay taviz vermiyorsa arabasına güveniyorsa o adamın arabasına bakılır. Bir de gönül rahatlığıyla yetkili servise expere gidelim dediğin de tamam diyorsa hiç korkma. 1000 tl fazla ver temizse al gitsin. Ben kaypak adama çok denk geldim. Arabayı exper edicem dedim diye ertesi gün telefonuma bakmayan. Ya da o an orda kıvıran. İşte yani öyle diyorsun ama sonuçta bende motorun içinde değilim. Bir şey çıkarsa ben ne biliyim gibi...
    Konu byadrenalin tarafından (28/08/2014 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Boya yok denilen araçta boya çıkıyorsa başka şeylerde çıkar o araçtan. yani satıcı dürüstçe başta dese boyalı olduğunu sıkıntı yok ona göre pazarlık yaparım.

VEYSEL KIRICI
    pusat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

geçen sene puntomu satarken orjinal diye ilan açtım bi arkadaşla fiyatta anlaştık ve sanayiye gittik aracın arka bağaj kapağında boya çıktı tabi cihazla baya bi incelendi ben inanmadım bende inceledim heryerde boya mikron değeri birbirine yakın ama kapakta resmen tavan yapıyor çıplak gözle bakınca bile anlaşılıyordu, çok mahcuba düştüm adamlara karşı dedim ben satmaktan vazgeçtim alıcı olan arkadaş abi yanlış anlamazsan ben fiyatta indirim falan istemiyorum ben razıyım almak istiyorum dedi ve aldı.

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın sahibi adam değilse o araçta başka neler olup bitmiş ne bileceksiniz ki ? Benim arabayı aldığım adam mesela bana al aracı expere sok. Söylediğim harici bir şey çıkarsa exper parasını karşılarım. Arabayı da alma dedi. Söylediği fiyattan da çok cuzi milktar pazarlık yaptı ve altına gelmedi.

Kardeş bu işler böyle öğreniliyor. Araba araştıra araştıra insanları çözmeye başlıyorsun. Ben dört ay araştırdım. Sonunda geldiğim nokta artık arabayı görmeden telefondan adamın arabasında ne var ne yok anlıyordum. Emin ve kesin konuşuyorsa ve arabasının fiyatından kolay kolay taviz vermiyorsa arabasına güveniyorsa o adamın arabasına bakılır. Bir de gönül rahatlığıyla yetkili servise expere gidelim dediğin de tamam diyorsa hiç korkma. 1000 tl fazla ver temizse al gitsin. Ben kaypak adama çok denk geldim. Arabayı exper edicem dedim diye ertesi gün telefonuma bakmayan. Ya da o an orda kıvıran. İşte yani öyle diyorsun ama sonuçta bende motorun içinde değilim. Bir şey çıkarsa ben ne biliyim gibi...
    Çağatay,önce yaş kısmına bak ona göre uslubuna dikkat et(Kardeş)..Sahibinin söylediklerine inanırsan arkadaşın düştüğü duruma düşersin..Baktın gittin konuştun alıcaksın öylemi..Yahu buzamanda babana bile güvenme derler..Sen experte göster sonra istersen ustana göster,sigortacına sor ondan sonra satıcıya birşey sormasanda olur...Benim söylemek istediğimi ne şekilde anlıyorsunuz anlamadın..Sen işine geliyorsa aracı beğendiysen seni sıkıntıya sokucak arızası yoksa,sahibinin kara kaşına kara gözüne karakterine bakmıycaksın..Alıcaksın..Bayiiden sıfır aldıgında adamın karakterinemi bakıyorsun..
    NEYSE arkadaşlar..Allah gönlüne göre versin..
    Konu fotobelit tarafından (29/08/2014 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Hasan ARSLAN
    atesvesugibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Millet ş.r.fsiz olmuş ya 3 kuruş fazla için yapmayacakları iş atmayacakları takla kalmamış...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler: