Sayfa 1/2 12 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Dolandır.com :)

cold blood
    alivepro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Dikkat Dolandır.com :)

Malum sitenin gerçek adı bu olması gerek
    arkadaş bi ton araba baktım bi ton araç sahibiyle görüştüm harcadığım kontöremi yanayım sms ile yaptığım sorgulamalaramı yanayım, kaybettiğim vakitemi yanayım, 1 tane dürüst, tutarlı, sözünün eri vatandaş kalmamışmı bu ülkede, resmen 0 km araç almaya özendiriyor bu site, ne diyelim Allah hepsinin belasını versin. sadece arka tampon boyalı denilen aracın 4 tane hasar kaydı çıkar vs. vs.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

4 ay araba baktım. 4 ay sonunda bir araba aldım. Dediklerinin aynısını yaşadım bende. Anlıyorum seni yani şu an da. Bir süre ara ver istersen. Ben öyle yapmıştım. En azından 1 hafta falan girme siteye. Daha sonra yine araştır. Çünkü insan git gide sinirlenmeye başlıyor. Bir tanesine küfür edicektim kendimi zor tutmuştum
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

çok haklısın hocam..6 ay aradım bende bulamayınca sıfır aldım..hele ki dizel arıyorsa vay haline..

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Acıyorum ben bu insanlara ya , attığı yalanın ortaya çıkacağını bile bile yalan söylemekten çekinmeyen insan rolü yapan mahluklar dolmuş siteye.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Galiba 0 km seat ibiza ref. alıp lgp taktıracam bu gidişle 33.000 bırakıyor (yeni version espli olan modelini) bide lpg taktınmı max. 34500 e bana mal olur en azından neye bindimi bilirim.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı apro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba 0 km seat ibiza ref. alıp lgp taktıracam bu gidişle 33.000 bırakıyor (yeni version espli olan modelini) bide lpg taktınmı max. 34500 e bana mal olur en azından neye bindimi bilirim.
    gayet güzel arabalar bende çok düşünmüştüm onu..hatta yine 2. el olucak ama 2013 yada 2014 dizellerini de bulabilirsin..

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Sitede suç yok yahu. Insanımız absurt. Sitenin tek kabahati,kuralları iyi denetlememek. Ama o kadar sayıda ilana da zorlanırlar yani görevliler
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede suç yok yahu. Insanımız absurt. Sitenin tek kabahati,kuralları iyi denetlememek. Ama o kadar sayıda ilana da zorlanırlar yani görevliler
    Benim site yönetimine lafım yok, dediğini gibi bu kadar insanı denetlemesi zor, benim lafım at hırsızlarına, üç kağıtcılara, dolandırıcılara.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Bende gecen bi focus alma arefesindeydim bi tane hasar kaydi var 11000 dedi 21 ve 5 binlik bida cikti arabanin 2. Sahibiyim dedi araba 41 34 55 ve 06 plaka gormus
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Ona diyecek bir şey yok. Ama herhangi bir araba pazarında da olabilir bu. Galeriler zaten paso yalan dolan...

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayet güzel arabalar bende çok düşünmüştüm onu..hatta yine 2. el olucak ama 2013 yada 2014 dizellerini de bulabilirsin..
    Valla hocam 2. el dizeli düşünk km maalesef yok (istanbulda)

cold blood
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok

seat ibizaların 2. el fiyatlarınıda anlamak mümkün değil çok komik satıcılar var adam 3000 km 2014 model ibiza 1.4 ref. aracına 34000 istiyor (espsiz olan version) sıfırını 33000 bayi veriyor zaten (espli) anlaşılır gibi değil.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

ben kendi aracımı satarken milleti nasıl inandıracağım onu düşünüyorum bu yalan düzende kimse inanmaz benim aracın km sine

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

vallahi ben iki aracımıda o siteden aldım ikiside mükemmel çıktı şans faktörü önemli şimdi zaten insan kalitesini ilk beş dk. belli ediyor ama bu aralar çok garip bir piyasa var hem pahalılık hemde satıcı kalitesi yönünden bence bu fiyat artışlarından bir süre sonra dolandırıcıar piyasa yapıyor

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

seat ibizaya sıfır bende geçen yaz bakmıştım doğuş grubunda çalışırken indirime vardı bize ama inanın bakacak aracı ne Muğla-Fethiye ve Ankara bayilerinde yoktu yani bırakın testi görecek araç yoktu bayilerde getirmeye bile üç aydan bahsediyordu ama sonra da baktığım modeli boş geldi vazgeçmiştim ama yine de fena değil bu arada size tavsiyem siz yakın İzmir-Antalya gibi büyük şehirlerden (Sahibinde temiz insanlardan) bakmanızı öneririm birde bazı modeller var focus/megane/fluance/clio/linea tarzı araçlar şirket ve rent çıkması çok o yüzden bunlarda çok sıkıntı eskidende vardı

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bagaja ekmek koyup sen bu arabayı al vallahi bu arabada ekmek var diyen adam tanıyorum ben. Ötesi yok
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

"Içinde küfür edilmemiştir, kazası yok bütün namazları kılınmıştır." diye ilan açan adam var.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

site yönetimi ilan koyarken aracın şase numarası alınsa,tramerden sorgulamayı otomatikman site yapsa,ilandaki bilgilere araç sahibinden bağımsız olarak yazılsa belki yalanın %50 sinin önüne geçilebilir.en azından alıcılar için eleme yapmak kolay olur.

iPad 'den aracılığı ile gönderildi

Onur Koçyiğit
    katip onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 115

2. el araba alımında galericilere güvenmezdim, artık araç sahiplerine de güvenim iyice azaldı.. Araba pazarına çıkıyorum sanki pazar yeri değil "araba hurdalığı" Araba alım-satım'da yapılan dolandırıcılıklar da cabası.. Araç değişikliği yoluna gidecek olursam aracımı Forum sayfasında tanınan birisinden almayı tercih ederim veya eş dosttan almayı tercih ederim.. Araba alım süreci boyunca size Allah'tan bol sabırlar dilerim

okan atak
    okan atak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 RUD 78
    Edilen teşekkür: 183

Alıntı apro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malum sitenin gerçek adı bu olması gerek
    arkadaş bi ton araba baktım bi ton araç sahibiyle görüştüm harcadığım kontöremi yanayım sms ile yaptığım sorgulamalaramı yanayım, kaybettiğim vakitemi yanayım, 1 tane dürüst, tutarlı, sözünün eri vatandaş kalmamışmı bu ülkede, resmen 0 km araç almaya özendiriyor bu site, ne diyelim Allah hepsinin belasını versin. sadece arka tampon boyalı denilen aracın 4 tane hasar kaydı çıkar vs. vs.
    Malum sitede ole adam cok ama itamın biraz fazla olmus yada farkinda olmafan yalnis yazdin turkiyede 1 tane bile durust adam felan kalmamis demissin hepsinin allah belasini versin demissin benimde ilanim var malum sitede ozman banada demis oluyorsun o yaziyi insanlari kandirmaya calisanlarin bin turlu belasini versin die yazarsan cok memnun olurum bu forumda bi cok kisinin ilani var bildigim nevarsa onu yazan hepsinin adina konusuyorum ben

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri