14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Sıfır araç için yılsonu mutlaka beklenmelimidir ?

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

Standart Sıfır araç için yılsonu mutlaka beklenmelimidir ?

Değerli arkadaşlar, Bildiğim kadarıyla sıfır araç almak için genelde kasım aralık bekleniyor . bu doğrumudur sizce? liste fiyatından en fazla ne kadar düşerler ?

hilmi aşık
    italyan__atesi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

aynı soruyu ben soracaktım benden önce davranmıssınız deneyimli bilgili arkadasların tavsiyelerini bekliyoruz

Bahadır Ulusoy
    Bh0613 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

sanırım benim konumu okumamısınız orada bir arkadaş 1.3 dizel en fullü skydome li punto almış yıl sonu kampanyası ile araç normalde 56 bin iken yıl sonu kampanyası sebebiyle 46500 e almış bu fiyat bence harika su an bakarsanız full olmasada donanımlı bir fire alabiliyoruz bu fiyata.bu yüzden bence beklenilmeli ayrıca üst sınıf araçlara yönelinelebilir çünkü hatırı sayılır miktarda (10000) indirimler oluyor(muş).Bende yıl sonunu beklemeye başladım inşallah gönüllerimizdeki arabaları alırız

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hilmi aşık
    italyan__atesi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı Bh0613 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım benim konumu okumamısınız orada bir arkadaş 1.3 dizel en fullü skydome li punto almış yıl sonu kampanyası ile araç normalde 56 bin iken yıl sonu kampanyası sebebiyle 46500 e almış bu fiyat bence harika su an bakarsanız full olmasada donanımlı bir fire alabiliyoruz bu fiyata.bu yüzden bence beklenilmeli ayrıca üst sınıf araçlara yönelinelebilir çünkü hatırı sayılır miktarda (10000) indirimler oluyor(muş).Bende yıl sonunu beklemeye başladım inşallah gönüllerimizdeki arabaları alırız
    gecen hafta birmottaydım dizel punto en baz modeline 52bin dediler

rifat erenler
    fluminense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Edilen teşekkür: 53

araba fiyatları uçtu..arkadaşa alacağız bayi bayi geziyoruz kia ceed güzelmiş beğendik ama 84.000 lira (seksendörtbiiiiinnn) onun yerine 45-46 bin liraya dizel punto alınız.yada linea.

özgür tansever
    TanseverozgurTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    34 TR 0920
    Edilen teşekkür: 11

beyler o arkadaş benim aldığım araç 1.3 m.jet 75 bg lounge +skydome+esp paket+spor paket+hi fi ses sistemi yani full+full 30 aralık anlasmayi yaptık 2 ocak 2014 teslim aldım 54 600 tl idi 46 500 e aldım ve anahtar teslim ocak vergisi ruhsat işlemleri herşey firmaya ait oluyor ben tavsiye ederim sene sonu beklenmesini

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı TanseverozgurTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler o arkadaş benim aldığım araç 1.3 m.jet 75 bg lounge +skydome+esp paket+spor paket+hi fi ses sistemi yani full+full 30 aralık anlasmayi yaptık 2 ocak 2014 teslim aldım 54 600 tl idi 46 500 e aldım ve anahtar teslim ocak vergisi ruhsat işlemleri herşey firmaya ait oluyor ben tavsiye ederim sene sonu beklenmesini
    Su an ikinci eline 40 tan faxla istiyolar o arabanin
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

rifat erenler
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Işıltılı Siyah

Sıfır alacaksanız yıl sonunu bekleyin zira şimdi fiyatlar yüksek...ikinci ek bakıyorsanız sıfır fiyatları arttığı için bazı çakallar 2.el fiyatını da abartıyor,netice de 2-3 ay daha bekleyin derim.yıl sonu hedefleri için aynı ildeki farklı bayilerden farklı fiyatlar alabilirsiniz.VW grubu alacaksanız pek heveslenmeyin ama...

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Elinizde araç varsa bunu satıp düşünüyorsanız,birşey değişmiycek.Çünki sizin aracınızda yüksek fiyattan satılacaktır.Satıp beklerim diyorsanız,bence o uygundur..Elinizde araç yoksada bekleyin derim..Kurban bayramından sonra yavaş yavaş piyasa normale döner diye düşünüyorum..

Bahadır Ulusoy
    Bh0613 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Yok

Tek ümidimiz yıl sonu yoksa araba alamıyacaz herhalde

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı fluminense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır alacaksanız yıl sonunu bekleyin zira şimdi fiyatlar yüksek...ikinci ek bakıyorsanız sıfır fiyatları arttığı için bazı çakallar 2.el fiyatını da abartıyor,netice de 2-3 ay daha bekleyin derim.yıl sonu hedefleri için aynı ildeki farklı bayilerden farklı fiyatlar alabilirsiniz.VW grubu alacaksanız pek heveslenmeyin ama...
    Ikinci el artisinin cakallikla ne alakasi var olmasi gereken budur

rifat erenler
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Işıltılı Siyah

Alıntı adrentos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikinci el artisinin cakallikla ne alakasi var olmasi gereken budur
    olması gereken budur tabi,ama bazı şişko kediler aracın sıfırına 10 lira zam gelince kendi aracına da 10 lira zam yapıyor.Çakkaaal diye tabir ettiğim o kişilerdir.

Ahmet Efe
    cagris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz

Arkadaşlar ben 2014 nisan ayında şöyle yaptım.Çevre illerdeki 40-50 tane fiat,vw,opel bayisine mail attım durumumu anlattım bayinin elinde kalan 2013 model sıfır bi araba alacağımı söyledim farklı ilde olduğumu falan belirttim hepsi teker teker döndüler ve ellerindeki araçların durumunu ve fiyatlarını bildirdiler.
    En son bulunduğum ildeki fiat bayisiyle görüşmeye gittim ellerinde 1.3 multijet 75 beygir pop versiyon punto olduğunu söylediler 41 bine bıraktılar.TanseverozgurTR arkadaşımızın zamanında almış olsaydım belki 39-40a kadar düşürtebilirdim.Mantığıma ve zevkime yatan araç bu oldu ve ertesi gün arabayı aldım.Aldığıma pişman değilim, bazen dolusu mu olsaydı diyorum ama o zamanda şartlar onu gerektiriyordu.Dolusunu alsaydım bu seferde Bravo mu alsaydım diye düşünürdüm sonu yok yani isteklerin
    Neyse tecrübelerimi aktarayım önceki yılların fiyat listelerini internet arşivinden inceledim.Puntonun ve diğer Fiat marka arabaların liste fiyatları hiç düşmemiş.Atıyorum 2013 haziranda araba 35 milyarsa 2013 aralıkta yani yıl sonu geldiğinde 36 olmuş.2014 ocakta 38 olmuş artmışta artmış yani.Düştüğünü göremedim.Ara ara kampanyalar yapılmış sadece.Sıfır faiz kampanyası çoğunlukta.Ancak yıl bittikten sonra bayilerin ellerinde kalan araçları incelemekte fayda var.
    Bunun dışında markalara fazla takılmayın opelmiş fordmuş vosvosmuş hepsi hemen hemene aynı hesaba geliyor.Kronik sorunlar,tıkırtılar,sesler hepsinde var.Hatta marka diye aldanıp serviste amele gibi davranılıp faturada öpülen bir sürü müşteri var.İkinci elde de punto kolay kolay zarar ettirmez.Rampalarda, benzinlikte, serviste sizi üzmez.

Onur Koçyiğit
    katip onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 115

Yıl sonu gelince elde kalan araçları satabilmek için kampanyalar düzenleniyor.. Bir de 2015 girdiğimizde 2014 model olup elde kalan araçların satışında yine indirimler oluyor. Yani sıfır olup 2014 model olan arabayı 2015 yılında almak da bana mantıklı geliyor O yüzden yıl sonunu bekleyin derim.