Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Adam Punto'yu masa yapmış

ERHAN SAKABAŞ
    teacherofenglish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    76 AP 006
    Edilen teşekkür: 29

Standart Adam Punto'yu masa yapmış

Arkadaşlar internetten aldım bu fotoyu.Manisa'da bir ustaymış.

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Hem de bizim bolerodan, zavallı araç...

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Sisleri de taksaymış bari
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

erman adakale
    ermanadakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    39EA581
    Edilen teşekkür: 126

farları karartmak şart
    herkes kazandığı karşısında REHİNDİR.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Valla ben de kanepe yapabilirim Punto'dan.Arkadan hasarlı haşat Punto lazım tabii. Aşağıda 500'e önden yapılmış fotoğraf..

Punto'ya olacak şekil de şu

Konu cdogu tarafından (11/03/2014 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallaha adam gene iyi masa yapmış.Ben olsam koynuma alırdım onu.))

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Naparsan yap çizgiler kapanmıyor arkadaş Kaput Tampon arası yine boş kalmış :p

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Naparsan yap çizgiler kapanmıyor arkadaş Kaput Tampon arası yine boş kalmış :p
    Valla direkt benim de gözüme o çarptı. Arabayı satarken adam kaportacı getirmiş. Bu araba kafadan kazalı diyip durdu. Dedim bütün hepsi böyle nasıl kaportacısın sen
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla direkt benim de gözüme o çarptı. Arabayı satarken adam kaportacı getirmiş. Bu araba kafadan kazalı diyip durdu. Dedim bütün hepsi böyle nasıl kaportacısın sen
    alakası yok kazalı araçta öyle boşluk olur benim aracım ALLAH a bin şükür kazasız ve kaput çamurluk ve tampon arasında hiç böyle bir boşluk yok diğer marka araçlar gibi

Gürkan DURAK
    gdurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    83
    Edilen teşekkür: 11

Ben gördüm bu aracı küçük sanayi sitesinde üstündağ oto. Oturan kişide manisa chp büyükşehir belediye başkan adayı semih balaban. Esnaf ziyaretinde çekilmiş galiba.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Guzel Ulkemin Guzel vatandasi.. bravo...

Sent from my GT-I9500 using 2

Ümit TÜRKER
    fencolic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 93

Dev ekran yol bilgisayari var
    biR derdiM vaR biN dermanA değişmeM

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alakası yok kazalı araçta öyle boşluk olur benim aracım ALLAH a bin şükür kazasız ve kaput çamurluk ve tampon arasında hiç böyle bir boşluk yok diğer marka araçlar gibi
    erenemre sen Allah 'ın aşkına yorum yapma yahu Tamam anladık senin araç özel üretim. Fiat fabrikası 1000 araç yapmış. 999 tanesinin tampon kaput arası açık 1 tek seniki kapalı. 999 tanesinde city arızası var bir tek sen de yok. 999 tanesinin kapı iç döşemeleri ses yapıyor bir tek seninki yapmıyor. 999 tanesinin ön göğüs airbag çatlak hatası var bir tek seninkinde yok. 999 tanesinin göğüsünde taşlı yolda zırıltı var bir tek seninkin de yok. 999 tanesi hafif yürür halde 2 den 1. vitese geçmiyor bir tek seninki geçiyor. 999 tanesi kalkışlarda hantal kalıyor bir tek seninki seri kalkıyor. Bu böyle uzar gider
    Konu byadrenalin tarafından (11/03/2014 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.

15. Bu mesajı için 4 kişi byadrenalin'ye teşekkür etti:

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Klasik Amerikanlardan yapılanlar çok da Puntodan masayı ilk kez gördüm

Edt: Bizim tamponlar sarkmaya çok müsait ya, 2009 sıfır hata ama tampon her şekil sarkık
    Konu BaranSelo tarafından (11/03/2014 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

ERHAN SAKABAŞ
    teacherofenglish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    76 AP 006
    Edilen teşekkür: 29

"hafif yürür halde 2 den 1. vitese geçmiyor"
    Bu olay benim araçta da başladı sanki eskiden yoktu.Araç 1.5 senelik ben mi geçiremiyorum diyordum ama herhalde diğer arkadaşlarda da aynı sorun olmuş

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

erenemre sen Allah 'ın aşkına yorum yapma yahu Tamam anladık senin araç özel üretim. Fiat fabrikası 1000 araç yapmış. 999 tanesinin tampon kaput arası açık 1 tek seniki kapalı. 999 tanesinde city arızası var bir tek sen de yok. 999 tanesinin kapı iç döşemeleri ses yapıyor bir tek seninki yapmıyor. 999 tanesinin ön göğüs airbag çatlak hatası var bir tek seninkinde yok. 999 tanesinin göğüsünde taşlı yolda zırıltı var bir tek seninkin de yok. 999 tanesi hafif yürür halde 2 den 1. vitese geçmiyor bir tek seninki geçiyor. 999 tanesi kalkışlarda hantal kalıyor bir tek seninki seri kalkıyor. Bu böyle uzar gider
    Adaş arkadaşım marka savunması yapmak istemiyorum ama bu saydığın sorunlar ne önceki GP'de nede şimdiki evo'da çok şükür yok. İkiside ikinci el bu arada bu arada kardeşim VW servis mühendisi hani onun muhattap olduğu olduğu arızaları duysan neler dersin.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adaş arkadaşım marka savunması yapmak istemiyorum ama bu saydığın sorunlar ne önceki GP'de nede şimdiki evo'da çok şükür yok. İkiside ikinci el bu arada bu arada kardeşim VW servis mühendisi hani onun muhattap olduğu olduğu arızaları duysan neler dersin.
    saydigim sorunlar kronik. Uydurma sorun degil. Wolksvageni de ezmekten vazgeçin derim artik. Bizim Turk insanin da malesef bu huy genetik. Ulasamadigi seyi kotulemek...
    Konu byadrenalin tarafından (12/03/2014 Saat 04:25 ) değiştirilmiştir.

20. 12/03/2014, 04:23

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gdurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gördüm bu aracı küçük sanayi sitesinde üstündağ oto. Oturan kişide manisa chp büyükşehir belediye başkan adayı semih balaban. Esnaf ziyaretinde çekilmiş galiba.
    Başkan adayımı ben olsam adaylıktan önce şu oturduğu masanın arkasındaki hurdaları kaldırır ortalığı toplardım.Ama aslan yattığı yerden belli olur.Sonra kalkacak seçilirse belediye başkanı olarak şehri temizleyecek pühh.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

saydigim sorunlar kronik. Uydurma sorun degil. Wolksvageni de ezmekten vazgeçin derim artik. Bizim Turk insanin da malesef bu huy genetik. Ulasamadigi seyi kotulemek...
    Dostum gel bak benim araca bu sorunlarla karşılaş ben sana anahtaları ruhsatı verir notere çek derim üzerine devrederim ciddiyim. Ben bu saydığın sorunlarla hiç karşılaşmadım biladerin çalıştığı doğuş otoda geçen lifte çektik aracı arka amartisörden ses geliyor diye ustaları sağolsun baktı VW ve Audi ustaları bakanlar da. Sorun ses çıkan parça meğerse arka koltuk kancaları çıktı speylediler halloldu. Ben VW çok beğenirdim ancak onlarda sorun dolu hani yine alırım artık Fiat da sözleşmem yok hatta memnun olmama rağmen bir sonraki araç Fiat olmayacak büyük ihtimal.Neticede inan ki benim iki puntomda da bu sorunlar olmadı İnşallah da olmaz. VW almam diye bişey de yok biliyor musun geçen polo kullandım 2012 model ne yalan söyleyim beğenmedim. Bana benim multiar evo daha iyi geldi bence polodan daha iyi ama tabii ki golfle kıyaslayamayız o daha iyi. VW ustaları diyor ki passat golf veya transporter alın sıkıntısı daha az Almanya üretimi. En çok sıkıntı meksika üretimi jetta da sonrada polonya üretimi poloda oluyor diyorlar.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum gel bak benim araca bu sorunlarla karşılaş ben sana anahtaları ruhsatı verir notere çek derim üzerine devrederim ciddiyim. Ben bu saydığın sorunlarla hiç karşılaşmadım biladerin çalıştığı doğuş otoda geçen lifte çektik aracı arka amartisörden ses geliyor diye ustaları sağolsun baktı VW ve Audi ustaları bakanlar da. Sorun ses çıkan parça meğerse arka koltuk kancaları çıktı speylediler halloldu. Ben VW çok beğenirdim ancak onlarda sorun dolu hani yine alırım artık Fiat da sözleşmem yok hatta memnun olmama rağmen bir sonraki araç Fiat olmayacak büyük ihtimal.Neticede inan ki benim iki puntomda da bu sorunlar olmadı İnşallah da olmaz. VW almam diye bişey de yok biliyor musun geçen polo kullandım 2012 model ne yalan söyleyim beğenmedim. Bana benim multiar evo daha iyi geldi bence polodan daha iyi ama tabii ki golfle kıyaslayamayız o daha iyi. VW ustaları diyor ki passat golf veya transporter alın sıkıntısı daha az Almanya üretimi. En çok sıkıntı meksika üretimi jetta da sonrada polonya üretimi poloda oluyor diyorlar.
    Yahu kardeşim ben sana arabanda bu sorunları yaşadın mı dedim ? Altındaki araba 2012-2013 model ise yaşamamış olman çok çok normal. 2006-2007-2008-2009 civarı al bakalım bir göreyim Şu an tartıştığımız yer de punto forumu zaten. İstersen teknik yardım bölümüne bir gir oku bu sorunların kaç kişi yaşamış. Hepsi kronik sorun. Sana 20 bin de biten baskı balatadan 30 bin de patlayan amantisör den bahsetmedim. Bunlar kullanıcı hatasıdır. Sen yaşamamış olabilirsin. Yukardaki erenemre ye tepkim de her konuda benzeri bir yorum yapıp Golf 'ü bile kötüleyen bir adam. Hatta bırak Golf 'ü Bmw den üstün görüyor Punto yu. Punto Polo dan kaliteli mi değil mi orası tartışılır. Zevk meselesidir bu. Ama Punto kendi segmentinde kullanımı en zevkli araba. Fakat en fazla kronik arızası olan araba aynı zaman da. Forumu dolaş görürsün. Ya da yarın öbür gün City direksiyonun arıza verdiğinde burda konu açıp dilinin nasıl yandığını bizlere anlatırsın biz de destek olmaya çalışırız.
    Konu byadrenalin tarafından (12/03/2014 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon