Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Bizim araçların fiyatına ne oluyor arkadaşlar

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlarımızı yüceltelim konusu kayıtsız şartsız desteklenmeli..
    Kesinlikle katılıyorum. Bizim araçların fiyatları gerçekten diplerde gidiyor

ÜMİT AYGAR
    uaygar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

fire 25-30 kuruş yakarken ş.içi , t-jet 35-45 kuruş arası yakıyo

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

uzun zamandır wv golf tsı comfortlıne bakıyorum fiyatları bariz arttı 2. ellerin bizimkiler 29.500 e 2013 araç veriyorlar sıfıri 42.000 tl

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı yavuzselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah olan gp iyiymis kacırılmayacak bir fırsat
    abi hiç hoş deil bence..
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı uaygar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fire 25-30 kuruş yakarken ş.içi , t-jet 35-45 kuruş arası yakıyo
    Zevkin bedeli olmaz diyecem ama % 30 fazla yakıyor azımsancak bir değer değil . Valla firela bedava geziyoruz biz

ÜMİT AYGAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zevkin bedeli olmaz diyecem ama % 30 fazla yakıyor azımsancak bir değer değil . Valla firela bedava geziyoruz biz
    hocam gerçekten bedava geziyomuşuz

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

hocam gerçekten bedava geziyomuşuz
    Sanırım bundan sonra yine evo dinamik fire veya 2013 lounge fire alacam
    Hayırlı geceler herkese.

ÜMİT AYGAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Sanırım bundan sonra yine evo dinamik fire veya 2013 lounge fire alacam
    Hayırlı geceler herkese.
    dinamikte olsa evo da olsa fire olmaz

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı fencolic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce 3 yil Ford focus-2 yil Skoda fabia-1 yil Seat leon kullanmis biri olarak söz ettiginiz ön yargilar konusunda insanlarin haksiz oldugunu soyleyemem. Kullandigim tum araclar benzinliydi ve suan sirf yakit yuzunden 1.3 mj punto aldim. Motoru disinda pek pirim yapmayacak bir araba. Egri oturup dogru konusalim. Çok baglanilacak bir araba degil. Muzik sesini biraz acinca bile zirildayan ic aksam var. Bozuk yolda böbrek taşı döküyoruz konforu ortada. Guzel ulkemde akaryakit ucuz olsa seat leon 1.4tsi gibi arabaya binip fiati arayacak kisi tanimiyorum.
    iyide arkadaşım fiat punto ile neden leon u bir tutuyorsun ? leon c punto ise b sınıfı bunu bilmiyorsan hiç yorum yapma zaten punto nun rakibi ibiza dır ve ibiza nında punto dan çok bir artı yönü yok gayet bildiğim kullandığım bir araç fabia dediğin ise tipsizlik abidesi kalas ve hantal bir araç bana alman ları övüp durma fiat ın motoru zaten harika punto da tasarım olarak çok şık bir araç içindeki malzeme kalitesi biraz kötü olabilir bundan hem fikirim ama konfor gayet iyi böbrek taşı dökme olayı tamamen senin abartın git clio ya bin o zaman gör ayrıca yol tutuş ve uzun yolda yorma bakımından punto fiesta ile birlikte b sınıfını en iyisi son olarak benim aracım 2008 grande punto 6 yaşında ama ALLAH a bin şükür ne söylediğin gibi zangırdama var nede takır tukur sesler

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Orası öyle mutlaka da şimdi sizler aynı yerde otururken firedan tjete geçtiniz. Yani yol ve şoför şartları aynı kalırken yakıt ne kadar arttı demek istemiştim? Bu arada düşük vergi diliminden ödedin mi araç vergini ?
    valla benimde yakıt düştü, baskı balatayı falanda değiştim baya bi düştü, vergide 187'ye düştü. bana sorarsan hocam hayatta fire motor ve benzeri tarzda bi motorlu araba almam insan inan rahat ediyo t jet e geçince bi kere sollarken falan rahat oluşun yetiyo yakıt gözünde bile olmuyo.

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide arkadaşım fiat punto ile neden leon u bir tutuyorsun ? leon c punto ise b sınıfı bunu bilmiyorsan hiç yorum yapma zaten punto nun rakibi ibiza dır ve ibiza nında punto dan çok bir artı yönü yok gayet bildiğim kullandığım bir araç fabia dediğin ise tipsizlik abidesi kalas ve hantal bir araç bana alman ları övüp durma fiat ın motoru zaten harika punto da tasarım olarak çok şık bir araç içindeki malzeme kalitesi biraz kötü olabilir bundan hem fikirim ama konfor gayet iyi böbrek taşı dökme olayı tamamen senin abartın git clio ya bin o zaman gör ayrıca yol tutuş ve uzun yolda yorma bakımından punto fiesta ile birlikte b sınıfını en iyisi son olarak benim aracım 2008 grande punto 6 yaşında ama ALLAH a bin şükür ne söylediğin gibi zangırdama var nede takır tukur sesler
    dinamikte olsa evo da olsa fire olmaz
    konu yine sapıttı. Dalgalanma yapıyo... Maalesef bu sitenin kaderi tahili bu.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

Alıntı fencolic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce 3 yil Ford focus-2 yil Skoda fabia-1 yil Seat leon kullanmis biri olarak söz ettiginiz ön yargilar konusunda insanlarin haksiz oldugunu soyleyemem. Kullandigim tum araclar benzinliydi ve suan sirf yakit yuzunden 1.3 mj punto aldim. Motoru disinda pek pirim yapmayacak bir araba. Egri oturup dogru konusalim. Çok baglanilacak bir araba degil. Muzik sesini biraz acinca bile zirildayan ic aksam var. Bozuk yolda böbrek taşı döküyoruz konforu ortada. Guzel ulkemde akaryakit ucuz olsa seat leon 1.4tsi gibi arabaya binip fiati arayacak kisi tanimiyorum.
    şu anda ikinci araba olarak mondeo kullanıyorum, araba uzun yolda harika,içi geniş,ferah,bagaja yan yana 4 insan sığar,,malzeme kalitesi 10 numara,yol tutuş,denge,stabilite,sessizlik,konfor,güç ne ararsan var,, bugün otobanda 6.viteste 190 bastım devir 3300,,,, gel görki şehir içinde mondeo hiç çekilmiyor, 1.5 puntonun sığıcağı yere 1 mondeo zor yerleşiyor,, direksiyonu 2 elimle zor çeviriyorum,park etmek bir işkence,yakıt desen bastınmı gidiyor ama puntodan en az %50 fazla yakıyor,,yedek parça,aksesuar ve bakım masrafı en az %50 daha pahalı, vergi desen 3 katı,, puntonun hakkını yemiyelim,şehir içinde punto 10 numara bir araba,elbette daha iyileri vardır ama f/p olarak puntonun üstüne tanımam

Ender Süvari
    enderfikret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 10

Arkadaşlar, 2011 Evo Multijet Dynamic'im şu anda 75Bin km'de, hiçbir sorun çıkarmadı, ilk günkü gibi. Geçen gün 32Bin TL teklif ettiler. Evo modeli devam etseydi yenilemeyi düşünürdüm ama yeni Punto'ları Evo gibi sevemedim. Bu arada, Fiat'ın 2015'te Punto üretmeyeceğini, onun yerine 500 serisinin yeni bir modelini çıkaracaklarını öğrendim, hatta illüstrasyon fotoğraflarını da gördüm, hiç beğenmedim, benim için bir hayal kırıklığı oldu.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı enderfikret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 2011 Evo Multijet Dynamic'im şu anda 75Bin km'de, hiçbir sorun çıkarmadı, ilk günkü gibi. Geçen gün 32Bin TL teklif ettiler. Evo modeli devam etseydi yenilemeyi düşünürdüm ama yeni Punto'ları Evo gibi sevemedim. Bu arada, Fiat'ın 2015'te Punto üretmeyeceğini, onun yerine 500 serisinin yeni bir modelini çıkaracaklarını öğrendim, hatta illüstrasyon fotoğraflarını da gördüm, hiç beğenmedim, benim için bir hayal kırıklığı oldu.
    2015 değil 2016 da olacak hocam seneyede punto devam edecek 2016 itibari ile üretimi sonlanıp 500 ün 4 kapılısı çıkmaya başlayacak.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Ne yaparsak yapalım Fiat 'ın, özellikle de Punto 'nun piyasası düşük. Sıfır aldığın arabayı büyük zararla satabiliyorsun. Bunun sebebi Fiat 'a olan ön yargı. Çok kaliteli olduğunu iddaa etmiyorum. Kendim de çok büyük sorunlar yaşadım ama çokta iyi bir araba değil. Sadece kendi segmentinde binilebilecek fiyat, yakıt ve şıklık bakımından önde geliyor. Ucuz etin yahnisi misali. Genelde tercih edilme sebebi yakıtı zaten. Bu zaman da en iyi araba az yakan arabadır. Benzin, mazot fiyatları malum. Konfor olarak Fiat tan çok bir şey beklememek lazım. Hemen hemen bir çoğunun kapı döşemeleri vs. zırıltı ve titreme yapıyor. Ama en azından amantisörleri Opel Astra gibi kütük değil. Daha konforlu. İç zırıltıları da kendimiz yalıtım vs. gibi şeyler ile çözemeye çalışıyoruz işte.

İşin özü Punto yu alacaksan satmak için değil en az 3-4 yıl belki 5 yıl binmek için alacaksın. Ha dedim mi satılmıyor. Satmak için biraz zarar etmek gerekiyor.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

ONUR BİLGİLİ
    Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    05 LL 854
    Edilen teşekkür: 10

ıyı aksamlar bızım aracların pıyasası ne durumda yanı 1.3 dızel hatasız 50 bınde full evo camtavansız ederı nedır?

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

Alıntı Le10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıyı aksamlar bızım aracların pıyasası ne durumda yanı 1.3 dızel hatasız 50 bınde full evo camtavansız ederı nedır?
    benim 2011 evoya en fazla 23.300 teklif ettiler, hız sabitleyici ve eibach yay takılı )))

Rüstem-Muhammed Karakoyun
    1923qw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    06ET7117
    Edilen teşekkür: 120

arkadaşlar fiyat olarak ve donanım olarak b sınıfı puntoyla yarışacak bir model henüz üretilmedi, ben aracımı almadan önce çok araştırdım, özellikle fiesta üzerinde yoğunlaştım
    fiesta b sınıfında puntoya en yakın olan araç bence ama gel gelelim donanım olarak puntoya yaklaşma şansı maalesef yok, cam tavanlı puntoya oturduktan sonra fiesta olmadı mesela, fiestanın arka koltuğuna oturdum bunaldım kendimi dışarı atma isteği uyandı içimde, nerde puntonun kocaman arka camları mesela, her aracın olduğu gibi puntonunda eksileri elbette var ama araca verdiğiniz fiyata bakın aldığınız performansa bakın, b sınıfı puntonun rakibi yok arkadaşlar, insanlar piyasaya uymayıp arabalarını daha ucuza satmaya çalışsa puntonun 2.el fiyatları yükselir mesele bizimle alakalı yani, benim aracımda keyfi olarak satışta ve fiyatı özellikle yüksek(olması gereken kadar) tutuyorum, alan olursa alır yoksa binerim koçlar gibi, istediğiniz marka model araştırın punto rakipsiz bir model arkadaşlar
    Geçici Dövme-https://tatfast.com

Sayfa 2/2 İlkİlk 12